Skocz do zawartości

Rodze w marcu 2010 - czy ktos sie do mnie dolaczy? | Forum o ciąży


AngelFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • anulab84

    2024

  • kasenn88

    1920

  • ola73

    3058

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kasenn na szczęcie omineła nas ulewa , a dzisiaj swieci piekne słono dlatego też chyba tak szybko wstałam , no wyspana tez jestem maleństwo też spało calą nockę , wczoraj wieczorem przez tą pogodę spadło mi RR do 110/70 nawet leku nie wzielam bo bym sie pewno rano nie obudziła . o 11 musze skoczyć po wyniczki po krzywej cukrowej mam nadzieję że bedą ok .

ja kupię jednak ten za 70 zł termometr , bynajmniej narazie tak mi sie wydaje że jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LEJDIS! 🙂 Wczoraj mialam tyle pracy ze zerknelam tu tylko rano. Wlasnie nadrobilam zaleglosci w czytaniu. Co do termometru - czytalam ze te na podczerwien sa zdecydowanie najlepsze, najgorsze zas te do ucha. Mozna bardzo latwo uszkodzic delikatne uszko maluszka, takze ten rodzaj odradzam.

Kasenn widzialam Twoja fotke weselna i apropos wlosow - mialas super modna fryzurke. Taka Edgy! Swietna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Śpiochy :laugh:
Ja nie odczuwam senności, wręcz nie mogę spać w nocy i rano wstaje wyspana.... dziwne. No ale co do termometrów to oczywiście na podczerwień są super, one mają funkcję że albo do ucha albo inną końcówką do czoła, także nie ma problemu. W sumie to wiecie co od małego dziecko jest narażone na promieniowanie... ale pewnie jest bezpieczne bo by nie był dopuszczony do użytku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie moje dziecko nie wpada do wyrka nad ranem , atym bardziej w nocy we 3 nie zmieścilibyśmy sie ona jest taka duza jak ja 😉 , ale za to rano jak mąz wychodzi do pracy to z chęcią ładuję sie do wyrka coś czarnego na 4 łapach , muszę ją tego oduczyć jak bedzie malutka to bedzie za puźno .

a fryzurkę kasenn faktycznie miałaś fajną do ślubu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak narazie co Tyczy sie usg nie bede dziekowac poczekam do wyjasnienia założe sie że sie schowa 🙂)


wazne by było zdrowe a jak nie to ide na 4d 4.11 to sie wszystko okaze 🙂)


ale mi słodzicie z tymi wlosami ale dziekuje bo własnej produkcji 🙂) z reszta tylko kwiatki i suknia co były zalatwiane tak wszystko prawie juz miałam bo to był cywilny koscielny bedzie z chrzcinami ponieważ moj tata mieszka w Kanadzie i nie mógl by tak ciagle latac bo to za duze koszta ale teraz to napewno bedzie .



OLU i napewno do was napisze nie martwcie sie 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja umiem stymulowac praca przepony ale tak pokaze to pokarze zobaczymy no chciała bym wiedziec bo mowie że chłopiec a jak jest dziewczynka to co biedna cały czas traktowana jest jak chłopiec 🙂)


ale coś dzis spokój mam teraz jak zawszes ie kreci to dzis cicho .. stwierdzilo że ma nas dość i chce sie wyspać bo ... oj kochane już długo tak namietnego dnia i nocy nie miałam i nie myslałam że masaż stóp sprawia taka przyjemnośc i odprezenie 🙂) musze isc cos zjesc 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasenn co do kichania i smiania to u mnie nie pomoglo... ale przy tym ostatnim usg powiedzielismy ze bardzo prosimy zeby postarala sie ustalic plec no i sama lekarka delikatnie uciskala brzuszek no i Marcel pokazal wszystko jak nalezy i juz nie mamy zadnych watpliwosci, wiec moze warto poprosic o to lekarza zeby sie przylozyl 🙂
A dzieki Tobie mam pretekst do nic nierobienia, bo bede trzymac kciukasy za syna 🙂
powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
June no to co słotkie lenistwo...
Aniołku tak będa miały dziewczyny w kim przebierać
wkońcu jak sie urodza to można ich potem oznać niech to bedzie przyjazn juz z czasów brzuszka... no ja do Oli mam najbliżej no i do June jak jest w Polsce 🙂)


Moni dasz rade 🙂) zobaczysz 🙂)

zjadłam kanapeczke z masdamerem i teraz 2 danonki i bułeczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasenn88 napisał:
oooo moja kruszyna sie obudziała 🙂)


kurcze mam problem z zatwardzeniem nawet sposoby mi znane i dzialajace teraz zawodza ..
(pije rano nadczo cieple mleko badz kakao i pomagalo a dzis no nie za bardzo)


slyszalam ze pomaga szklanka cieplej wody z sokiem z polowy cytryny przed sniadaniem, ale sama nie probowalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
june28 napisał:
kasenn88 napisał:
oooo moja kruszyna sie obudziała 🙂)


kurcze mam problem z zatwardzeniem nawet sposoby mi znane i dzialajace teraz zawodza ..
(pije rano nadczo cieple mleko badz kakao i pomagalo a dzis no nie za bardzo)


slyszalam ze pomaga szklanka cieplej wody z sokiem z polowy cytryny przed sniadaniem, ale sama nie probowalam



kakao bym nie polecala bo to przecież dziala przeciwnie , może jakiś kefir , maslanka , na mnie dziala jablko i mam po sprawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...