Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczynki ja juz od rana mały znów ojował w nocy i chyba znów mi przyjdzie z nim do lekarza jechac bo popłakiwał ze go ucho boli .Nie wiem co mam robic bo w sumie to moze byc reakcja na te leki co dostał na migdałki kobieta mi mówiła ze moze po nich temperature miec a na zapalenie mi to nie wygladało do tej pory bo wczoraj w nocy tez tak piszczał a w dzien było wszystko ok wiec juz sama nie wiem ...

Listopadówki sie rozpalkowuja 😉 😉 😉

Wielka B pewnie wsztstko jest ok a maluszek moze bedzie drobniejszy od ruwiesników i tyle 😉

Ide sniadanko zrobic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
witam kochane wczoraj byli u nas znajomi tak mnie wygłaskali po brzuszku ze szok M kolega tumaczył wszystkim gdzie na foce z usg jest rączka oczko nosek ubaw był nie samowity a co do tych dwuch tygodni to na początku było ok wszystko ale po 20 tygodniu niby mały był mniejszy najpierw o 10 dni na kolejnej wizycie było tak samo a teraz na tej o 13 lekarz kazał mi duzo odpoczywac lezec i przyjechac za dwa tygodnie zobaczymy czy mały prawidłowo rosnie o te dwa tygodnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielka B wspołczuje bo lezenia dla tak aktywnej mamuski to ciezka sprawa ale wszystko dla naszych malenst tak ze jak cie bedzie swedziła rączka do sprzatania to pogłaskaj brzuszek ;0

No mysla ze to tylko to bo przeciez jak by to było zapalenie ucha to by go cały czas bolało a widze ze zachowuje sie nnormalnie i nic mu nie jest ale rano byłam wystrasazaona ze kolejna dawka antybiotyku nas czeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielka b ja nie podam dokładnych wymiarów malenstwa bo mój lekaz ich nie zapisuje ale jak mierzy to ja zawsze sprawdzam czy wynik zgadza sie bo ja widze wyniki na jedyn monitorze a on na drógim i zawsze sie zgadzało ale pamietam ze jak byłam z synkiem w ciazy to te wyniki tez nie zawsze byłyy zgodne ale to chyba tez zalezy jak sie malenstwo ułozy .Mam nadzieje ze za 2 tygodnie lekarz cie uspokoi a jak nie to tak jak dziwczyny pisały moze idz do innego ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB dobrze, ze lekarz kazał ci zwolnić bo ty to normalnie szalejesz 😁 Odpoczywaj i dbaj o siebie :*
Anabel biedny ten Twój synuś, komar jak ugryzie to fatalna sprawa a jeszcze w takim miejscu jak ucho, oj na pewno go bolało i swędziało!!!!
Kruszyna nic nie straciłaś a przynajmniej mam nadzieję, że się wyspałaś 🙂 Dziś od 21:30 będą na TLC 3x CIĄŻA Z ZASKOCZENIA a o 23:30 PORODÓWKA, a jak za późno to posprawdzaj kiedy są powtórki bo one lecą na okrągło. Ja wczoraj w nocy oglądałam o mamach w ciąży co maja straszliwą nadwagę!!!! Masakra kobitki po 160kg ważyły....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry brzusie 🙂
Kruszyna u nas też słonko pieknie świeci 🙂 Co do słonic to i ja się piszę do grupy tych olbrzymów. Pewnie dzis na wizycie znów lekarka powie ze przesadzam z tyciem. No nic tylko po porodzie trzeba bedzie zrzucić i iśc na wizyte i udowodnic ze da się zrzucić te zbędności 😁 😁 😁
Anabel biedny twój synek. Zdrówka zyczę!!!
WielkaB odpoczywaj i na pewno wszystko jest dobrze z rozmiarami twojego synka!
Nikusia pewnie odpoczywa bo się nie pojawia na brzuszku.

Dziewczyny ja nie ogladam tych porodówek bo wiem jak to wyglada i poki co nie chce o tym mysleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂

wyniki są tatuś mi odbierze i wyśle do mnie 🙃

i znowu słońce świeci 🤪

ps. według mojego lekarza który robił usg to normalne jest 14 dni różnicy między pomiarami różnych elementów maluszka, dopiero jak jest więcej niż 2 tyg to jest nie dobrze, więc nic się nie martw na pewno będzie spoko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
U mnie pogoda nieciekawa 🤢 Słoneczka nie ma, za to jest mgła.
Zauważyłam, że mój maluch się obrócił, nie wiem czy mu wygodnie bo teraz po prawej stronie brzuszka mam tyłeczek, który się na mnie wypina, a na dole brzucha z lewej strony czuje kopniaczki. Tak jakoś dziwnie, bo przedtem kopniaczki miałam po prawej stronie aż pod żebrami, a teraz bardziej czuję jak się kręci i mam wrażenie, że chce wrócić do poprzedniej pozycji ale nie może 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna, wózek śliczny i kolory fajnie dobrane 🙂
Magditta, na piąstki to to trochę za duże jest- ma nadzieję 😉
Skoreczka, bo ja się boję, że on tak sam z siebie się nie obrócił, bo to się stało we wtorek po jeździe wyczynowej po polnych drogach- jechaliśmy na cmentarz- skrótami i strasznie trzęsło 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...