Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Vespera ja kupiłam 1 jedna paczke i nastepne to 2 bo pamietam ze e 1 to krociutko uzywałam co prawda miałam ostatnio wieksza paczke ale malenstwo juz jest duze i Jakub urodził sie 3620 wiec mysle ze jak co to spokojnie nawet 2 moze od poczatku nosic 😉

Nikusia o tak mój brzuch jest wielki przynajmien tak mi sie wydaje 😉 i napewno rosnie bo bluzy dopiąc nie moze a swedzi wyedy jak mam jakas obcisłom koszulke lub getry a tak to nie jest zle ale staram sie kremowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czym różnią się Pampers New Born 2-5 Kg od Pieluszki PAMPERS Newborn NEW BABY 1 (2-5) ?

Anabel dzięki za informację 🙂 Pewnie kupię teraz opakowanie Pampers 2 i zobaczymy jak będzie 🙂

żelowy kompres na piersi znalazłam - http://czarodziej.eu/pl/zelowy-kompres-na-piersi-16-201-canpol.html 😜 Moze warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję zrobić sobie solidną listę zakupów i kupować od teraz tylko z nią bo się nagle zaczęłam bać, że czegoś nie będę miała. Nie chcę wyladować w szpitalu z masą śpioszków ale bez np. pieluszek. lub bez kremu do pupy ale z masą skarpeteczek i bucików. Najgorzej mi teraz skompletować listę kosmetyków... jakie macie zamiar kupić? Ma mam na razie tylko jeden słoiczek sudokremu i płyn do kapieli dla dzieci. Coś mało 🤨

ten kompres to raczej zart 🙂 będę się "martwić" póżniej 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 😉 😉

Ja kupie jedno Oliatum zeby było w domu a tak to kupiłam do kompieli hipoarelgiczną nivee sensitiw kremik do pupy mleczko do ciała zamiast oliwki bo wydaje mi sie ze nie zapycha tak porów oczywiscie do pepka gaziki spirytus i pare sztuk tych gazików ze spirytusem jeszcze do oczek sół fizjologiczna musze kupic w sumie to teraz nie poamietam coo jeswzcze ale chyba nie mam kremiki do twarza takiego na kazda pogode 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że omówimy kwestię kosemtyków na szkole rodzenia 🙂

a własnie - pierzecie rożki? Bo chyba trzeba wszystko łącznie z kocykami, pościelą itp? Ja zaczęłam robić pranie i zastanawiam się po co tyle wielkich metek w ciuszkach dla dzieci - muszę wszystko wycinać teraz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera ja piorę wszystko. Metek nie wycinam, bo potem ktoś nie będzie wiedział jaki jest rozmiar ubranka. Chyba, że będę widziała, że jakaś drażniąca jest.
Anabel jak tak zauważyłam, że jak mam spodnie ciążowe to ten pas wysusza, ale piersi też mam bardzo suche. Nawet mi skóra z dekoltu zaczęła schodzić.
Przypomniałam sobie:
Chciałam Wam napisać, że przyszły moje koszule nocne. I jestem zadowolona, mogły by być mniejsze, ale mniejszego rozmiaru nie było. Jedno jest pewnie nawet jak jeszcze sporo przytyję to się zmieszczę, siegają mi za kolona (ale jestem niska) i jak ubrałam to przy odpięci dwóch środkowych guziczków jestem w stanie nakarmić bobasa. Teraz będe je prała, ale ogólnie jestem zadowolona. 😉
W środę moja sąsiadka stwierdziła, że jak byłam w szpitalu to myślała, że już z maleństwem wrócę. Czyli wreszcie się zorientowała, że będzie dziecko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusiu chyba już trudno się nie zorientować, że będzie dziecko. Chyba tylko ślepy by nie zauważył.
Ja wczoraj udałam się na krótkie zakupy dla Gabrysia i przyniosłam do domu pampersy 1 i 2 opakowania płynu do prania lovela 😁 I tak się zastanawiałam, czy nie za wcześnie ten płyn kupiłam, a tu widzę, że wy już w trakcie prania jesteście. Chyba się trochę zapóźniam z tym wszystkim. Mam wrażenie, że po synku mam prawie wszystko i troszkę odciągam zakupy dla Borysa. No nic muszę się wziąć za przegląd tego co mam i skonstruowanie listy z tym co muszę dokupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira już mnie ludzie na ulicy zaczepiali i pytali na kiedy mam termin a moją sąsiadka nie widziała 😁 😁
Ja chciałam jak naszybciej wszystko poszykować bo teraz to dla mnie problem. Mam jeszcze sporo do prasowania i kilka do prania. Czekam aż prania się nazbiera tzn jak kupię pościel, bo samego rożka nie opłaca się prać. No i nie wiem kiedy faktycznie urodzę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!

Dzidzia znow zaczyna miec faze na kopanie mnie po bokach 🙂 wiec juz nie martwie sie, ze jest spokojniejsza...
Co do brzuszka - jeszcze nie swedzi, ale zrobil sie wiekszy - i to juz pare tygodni temu 🙂

macie linka - odnosnie roznicy miedzy facetami i babkami: http://www.joemonster.org/art/18523/Jeden_dzien_z_zycia_pewnej_pary

Milej nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam z rana jestem tak pod ekscytowana tymi zakupami ze nie mogę spać moj M na łóżku a ja pije już kawe na fotelu i spisuje co mam dzisaj kupic do tego mam jeszcze wianek dla chlopakow z budowy wiec impreska wieczorem ale co zrobie to karpia szczupaka upieke mam troche ryb bo chlopaki przeciagali siata u mnie na stawie
wiecie co tyle miałm od kupienia a teraz zapomniałm co mam kupić ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ ☺️

co do brzuszka to mnie tez wysadziło poznaje po kurce w ktorej wylatuje na podwórko lub do kotłowni tydzien temu jeszcze sie zapinałam a teraz mi brakuje z 5 cm
brzuszek mnie osttnio swedzi wiec go smaruje ale dzisiaj jak bede w rossmanie to kupie sobie olejek do kąpieli dla kobiet w ciąży ostanio taki z lukałam ale krucho stałam z kasa wiec nie kupiłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Dziś sobota więc nam zleci przy domowych obowiązkach 😉 Ja muszę posprzatać po fachowcach(po mężu i szwagrze),ale cieszę się,że poszlo im to sprawnie i junkers jest na swoim miejscu no i mogłam odebrać robote bo woda ciepluteńka!!! Wieczorem już mi sie nic niechciało sprzątnełam tylko z grubsza a dziś reszta 🙂 Powiem wam,że jestem w szoku tyle stron a jak ja siedzę to nie ma nikogo 😮
Kobzior wyobrażam sobie twoją radość zwłaszcza przy takich cudeńkach dla dziecka 🙂
Nikusia oto link do wóżka http://allegro.pl/wozek-baby-rossy-goya-3w1-super-gratisy-nowosc-i1893022510.html dodam,że pisałam do sprzedawcy z zapytaniem o średnicę kół i mają 21 a przednie troszkę mniejsze no i jest blokada skretu przednich kół 🙂 Dzięki za informację o pampersach wyciętych na pępku bo nie miałam zielonego pojecia,że takie też są 🙂 Nikusia mi tez siostra powiedziała,że brzuch mi wyskoczył tak z dnia na dzień ja tam tego,aż tak nie widzę 🙃
Wielka b poszalejesz sobie dzisiaj tylko nie zapomnij wziaść jakiegoś tragarza 😁
Vespera mi też wszyscy doradzają aby kupić mało tych 1 bo pózniej zawsze można dokupić!! Żelowe wkładki teraz można już wszystko kupić kiedyś wiem kobiety przykładały liście z kapusty 🙃 Ja też mam zamiar prać wszystko ,ale dopiero po14 listopada bo teraz zabieram sie wkońcu za pokój 😁 o ile zaś coś nie wyskoczy 🙂
Martamay widzisz dziecko kope i jest jej dobrze w brzuszku 🙂 a artykuł bardzo mi się spodobał 😮 😮 😮
Mra ja wpadnę na dziczyznę masz to jak w banku 🙂
Miłego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😉
Ja już prawie po śniadanku 🙂 i podobnie podekscytowana jak wielkaB z tym, że ja wybieram się po obiedzie na zakup kozaków na zimę 😁 bo na Kaję wydałam już trochę wczoraj 😜
mra_ zaraz sprawdzam loty do Poznania i przyjeżdżam na te Wasze pyszności 🤪 😁
Kruszyna dobrze, że robota po majstrach odebrana i masz ciepłą wodę 😉
wielkaB życzę udanych zakupów (ps. i dobrze powiedziałaś meżowi!)
Nikusia fajnie, że koszule okazały się trafione, a o pampersach z wycięciem na pępek też nie słyszałam - zawsze dobrze się czegoś dowiedzieć 🙂
...a co do pieluch jednorazowych to tak jak któraś z Was wspominała - ja mam zamiar kupić po kilka sztuk każdego producenta (poza Huggies bo znajomi potwierdzili, że są beznadziejne) i dopiero po wypróbowaniu zdecydować się na zakup dużej paczki (myślę, że to rozsądne)

Wypoczywajcie i nie szalejcie za bardzo z porządkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior nie wiem czy to czasem Huggies nie mają tego wycięcia, wiem tyle, że któreś mają, no ale u mnie i tak nie znalazłam innych niż Pampers.
WielkaB ale Ci fajnie że poszalejesz po sklepach. Jak ostatnio byłam z siostrą to byłoby super, jakby nie to że mam problem z chodzeniem (i to jeszcze przed szpitalem było). To czekam na szczególny, skoro sama nie mogę poszaleć to się będę Waszymi cieszyć 😉
Kruszynka link wózka znalazłam na 999 str. i już wczoraj mojemu męzżwi pokazałam. Powiedział, że fajny, ale w sumie tak niezobowązująco.
Mi się jeden z tablicy.pl podoba, już kiedyś pisałam, ale mąż nie chce słyszeć o używanym. A jak będę kupowała nowy to po urodzeniu Emilki, fotelik będę miała a potem i tak dwa tyg w domu to coś zamówię.
A ja mam problem z tabletkami przepisanymi w szpitalu. Niegdzie nie umiem ich dostać, już mi w aptece powiedzieli, że nie produkują ich. Teraz szukałam apteki, która by jeszcze na stanie miała ale nie ma. Jak dziś nie znajdę to do szpitala po inną receptę pojadę. Wprawdzie ten lek jeszcze mam po poprzednim pobycie ale kończy mi się luteina a mam razem na recepcie.

Mam jeszcze jeden problem. Pisałam Wam, że chodzę do gina na kasę chorych. I ostatnio jak byłam to mi powiedział, że mam już zapisaną wizytę na 15.11 a potem już mnie w grudniu nie przyjmie, bo brak środków. Powiedział, że ma wszytskie pacjentki i te w ciąży i nie na jednym rozliczeniu i jak mu się skończyły środki z NFZ-u to już nic nie może zrobić. Mogę iść do niego prywatnie 😠 albo poszulać innego lekarza, który mnie na kasę przyjmie 😠. Normalnie nie dość że wtedy skierowanie do szpitala dostałam to jeszcze takie wieści. Paranoja jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

widzę, że bardziej gwarno się zrobiło - miło 🙂 zjadłam śniadanie, przegryzam smaki kukurydziane i łypię 1 okiem na Dzień Dobry TVN 😁

Konzior, Kruszyna, Anabel - zapraszam, zapraszam 😁

Kahira - pranie zaplanowałam sobie na połowę grudnia 🙂

MartaMay - jestem facetem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia szukanie innego lekarza na finiszu to nic fajnego bo przyzwyczajenie robi swoje i on przecież jest na bieżąco z przebiegiem twojej ciąży 🙂 Jednym słowem nie zazdroszczę 🤨
Mra to ja dzisiaj pozbieram dziewczyny i wpadamy na dziczyznę 😁 😁 😁:
Kobzior udanych zakupów 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka szczególnie, że ostatnio takie problemy z moją ciążą. Do tego cukrzyca i pewnie żaden lekarz nie będzie zadowolony, że ma mnie raz czy dwa razy przyjąć. Mój mi powiedział, że on może 03.01 ale to ja już nie będę potrzebowała. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉

Ja dzis srednio wyspana ale nie jest zle zaraz biore sie za sprztanie no i obgiadek musze zrobic 😉 rosołek napewno 😉 i tak juz ood jakiegos czasu chodzi za mna marchewka z groszkiem i ryz z sosem potrawkowym chyba siobie dzisiaj zrobie no i mam mase sprzatania bo jutro goscie sie zapowiadaja ...

Wielka B powodzenia na zakupach 😉

Kobzior ja za to bardzo sobie chwale hugisy wedłog mnie to nawet sa lepsze od pampersów tylko ze sa ich 2 rodzaje moze znajomi uzywali tych cllasic ja uzywam premium i naprawde wedłog mnie sa warte zainteresowania Ale kazdy zwraca moze uwage na cos innego 😉
I rzeczywiscie to hugissy maja to wyciecie na pepuszek

Nikusia to mnie zastrzeliłas z tym lekarzem jak lekarz moze powiedziec ze ci enie przyjmie nie rozumie no az mnie zatkało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...