Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ale produkujecie 🤪 😁
wielkaB co do kosmetyków to ( jeśli chodzi o to czego ja będę używała 😉 ) szampon do włosków BAMBINO, do ciała oliwka - na firmę się jeszcze nie zdecydowałam, do kąpieli pewnie OILATUM, a do pupy SUDOKREM + zwykły ALANTAN PLUS natłuszczająca maść apteczna. No i wiadomo na zimę jakiś krem na buzię dla maleństwa w ramach ochrony 🙂

Nikusia ja mogę polecić tego sprzedającego. Ostatnio kupiłam u niego 2 komplety 2-elementowej pościeli (kołdra+poduszka) bez wypełnienia. Nie jest drogo i ma duży wybór - podaję linka:
http://allegro.pl/2el-dziecieca-posciel-art-nika-90x120-nowe-wzory-i1905667436.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Nikusia102 napisał(a):

WielkaB faceci to chyba wszędzie tacy sami, na jedno dobrze niech śpi. Jak się maluszek urodzi to mu będzie trudniej imprezkę zrobić 😉, poza pępkowym oczywiście, ale to u nas się robi jak mama z maluszkiem w szpitalu jest. 😉


😮 Ja bym się nigdy nie zgodziła na imprezę jak będę w szpitalu 😮. Po pierwsze mąż powinien być ze mną i mnie wspierać. Po drugie, co to za impreza beze mnie? Ja robię baby shower na początku grudnia 🙂 Narazie planuję w domu, zeby pokazać pokój i rzeczy znajomym ale zaczęłam rozmyslać nad wynajęciem salki w restauracji bo wtedy nie musiałabym nic przygotowywać sama 😜 Obejrzew tygodniu kilka miejsc i zobaczę jaką mają ofertę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz Vespera co do pępkowego to to jak kto zrobi zależy od upodobań 🙂... ja np chyba wolę żeby odbyła się ta impreza beze mnie 🙂... nie lubię wypitych facetów 🙂... a z resztą okaże się co i jak po porodzie 🙂... narazie się tym nie martwię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii - u nas na "imprezach" się nie pije; co najwyżej wino do obiadu lub po kieliszku szampana. Nic więcej. Nawet na naszym przyjęciu weselnym nie było picia 😉 Nasze imprezy to raczej przystawki, obiad, deser, muzyka & mix towarzyski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie wróciłam z mężem z masazu Shiatsu 😁 😁 Mąż uczył się też jak mnie masować w domu 😘 Polecam Wam 🙂

położna poleciła nam też kupienie pasu do masażu Shaitsu np. http://allegro.pl/mata-masujaca-shiatsu-wibracje-3d-masaz-karku-i1880022114.html i chyba dziś zamówię. Brzmi super 🙂

co do prezentow to my chcemy własnie kupić coś dla siebie. Synkowi kupilismy już wszystko i pora zadbać trochę o siebie 🙂 chcemy się przed porodem maksymalnie zrelaksować, a potem nagrodzić wszystkie ciężkie chwile pamiątkowym prezentem. Pewnie jakiś czas po porodzie wyjedziemy też tylko we dwoje na jakiś weekend lub kilka dni. Chcemy zadbac trochę o nasz związek 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior Ty kobieto to masz nosa do allegro, łap oklaska, ta pościel jest super ( jednak wymiary mi nie odpowiadają). Nie moge jej zamówić bo zamówiłam kołderke i podusię do uszycia w zakładzie bo chce innych wymiarów niż te co sprzedaja na necie. A poszewki i poszwy bedzie mi mama szyc z zakupionych materiałów.

Nikusia
jak znajdziesz jakas fajna to daj link, poogladam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamii18 napisał(a):
wiesz Vespera co do pępkowego to to jak kto zrobi zależy od upodobań 🙂... ja np chyba wolę żeby odbyła się ta impreza beze mnie 🙂... nie lubię wypitych facetów 🙂... a z resztą okaże się co i jak po porodzie 🙂... narazie się tym nie martwię 🙂


POPIERAM 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja miałam już nie zaglądać na Allegro............. nie udało się 😜
Siedzę i czaję 😜 😁 i zła jestem sama na siebie 😮 Oczywiście ciuszki czaję bo jeśli chodzi o pościel to nie mam jeszcze łóżeczka. Na razie mam tylko upatrzone. Niby za tydzień mają kończyć u mnie remont, więc będą wielkie porządki. Mam dość dziewczyny, to się tak ciągnie okrutnie 😞

Ja też nie lubię stada pijanych facetów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha nic sie nie martw ja właśnie wymyśliłam sobie ze bede szukać na allegro tkanin do uszycia poszewki i poszwy 🙂 Też juz miałam nie zagladac ale co tam, poogladac zawsze mozna a moze cos się trafi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki skoreczka 😜 😆 wybrałam akurat tego sprzedającego bo okazało się, że ma pościel której szukałam - wybrałam wzór różowa krateczka i ecru krateczka (krateczka a\'la pepitko) bo mam piękny kolorowy ochraniacz na całe łóżeczko i nie chciałam aby było za pstrokato 😉
co do PĘPKOWEGO - mój mąż będzie ze mną w szpitalu w czasie porodu, a także będzie mnie odwiedzał po 🙂 i na szczęście wiem, że nie przyniesie mi wstydu pt ."odwiedziny tatusia na rauszu lub śmierdzącego jak zgorzelnia" 🙃 A jak już wrócimy z maleństwem do domu, to jeśli zechce się spotkać gdzieś w restauracji w męskim gronie - proszę bardzo. Wie jednak, że następnego dnia nie będzie miał żadnej taryfy ulgowej i jego kac będzie jego problemem 😁
Vespera poczytaj w necie lub innym źródle informacji na temat stosowania wibracji lub ultradźwięków w ciąży. Ja bym na Twoim miejscu się dwa razy zastanowiła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech jak ten czas się dłuży i dłuży ;/... już sama nie wiem co mam robić xD... brak pomysłów 🙂 .. nawet grałam w dyne blaster hehehe 🙂... na szczęście żyję myślą że w domku u rodziców czekać będzie na mnie przepyszny obiad 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii już niedługo i będziesz szamać pyszności 🙂

Pępkowe myślę, że u mnie mąż sobie nie odpuści okazji do spotkania z kolegami bo niby czemu, ale myślę, że dopiero w chwili jak nie będzie mi w 100% potrzebny. Ja mam to szczęście, że mój facet raczej z tych niepijących więc myślę, że przegięcia nie będzie 🙂

Allegro ja na razie kończę z zakupami!!! Wydaje mi się, że wszystko co niezbędne już mam a resztę można dokupić na bieżąco 🙂 No może jeszcze jedno wyjście do apteki albo drogerii 🙂i pampersiory do szpitala 🙂 co do ubranek to zdecydowany SZLABAN!!!!

Pościel ja mam już 3 komplety + 2 śpiworki, kocyk, ochraniacz na szczebelki, 3 poduszeczki+ 1 kołderkę...o kurka brakuje mi jeszcze prześcieradła 🤪

Robię właśnie obiadek tzn. dziś będzie schab duszony z kaszą gryczana i sałatą 🙂
A tak poza tym to moje hormony dziś co chwila popłakują bezsensu i są złe na męża!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magditta ... te hormony to dają nam popalić 🙂... a naszym mężom !? woahh już sobie nawet nie chce wyobrażać :P...

Piję zieloną herbatkę z maliną żeby zatkać czymś usta haha 🙂... bo szamać mi się chce :P... a śniadanko już dawno zjadłam :P a w dodatku zapomniałam portfela z domu!? masakra xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii to sobie fundnęłaś diete dla ciężarnej na dzis dzień 😉 Portfel musi być 🙂
Magditta to rzeczywiście dużo masz juz rzeczy. A szlaban minie jak dzidziuś zacznie wyrastać z ubranek które masz 😉
My też po obiedzie ale jakoś tak jadłam bo jadłam, nie jestem bardzo głodna.

A hormony atakują mnie od czasu do czasu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dodałam na fb i u nas w wątku o fotkach moje ostatnie zdobycze ( mra_ masz szansę zerknąć na gumniaczki które mnie zauroczyły 😁 ) zdjęć ciuszków jeszcze nie robiłam, bo trochę tego jest 😉
pamii uwielbiam zieloną herbatę z aromatem malinowym lub prawdziwym soczkiem z malin 🤪 😆 współczuję uczucia głodu 🤔
magditta oszukaj te wstrętne hormony jakoś - może "trza" im czegoś słodkiego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiałam znaleźć pościeli jaką chciałam, ale przeszukałam brzuszek i znalazłam mojego byłego linka i interesuje mnie coś takiego http://allegro.pl/4el-zestaw-120x90-poszewki-ochraniacz-baldachim-i1915497203.html na zmianę mam po synku.
Chciałam teraz iść na spacer, ale mąż się oczywiście nie zgodził, bo do parku troszkę jest. I w końcu doszliśmy do porozumienie, pojechaliśmy autem, odpoczęliśmy na ławce w parku a syn pobiegał i teraz wróciliśmy. 😉
Vespera ja wiem, że mój mąż będzie chciał wyjść ze znajomymi na piwko czy imprezę jak się urodzi Emilka. Nie wiedzę w tym nic złego, przecież będzie przy porodzie a w kolejne dnie też będzie przyjeżdżał. Skoro to dla niego ważne to mi nic nie ubędzie jak się zgodzę. A znajomi poprzychodzą jak będę z Emilką w domu.
Pamii18 ja też tak wolę, jak się mają spić to lepiej niech gdzieś idą a mnie w domu nie będzie, sprzątanie nie będzie i ja tego oglądać nie będę. 😜
Vespera u mnie alkohol zależy od rodzaju imprezy. Na naszym ślubie normalnie był alkohol, nie było na chrzcinach, nie mam na urodzinach Kuby ani na żadnej uroczystości z Kubą związanej. Nie będzie na chrzcinach Emilki ani na komunii Kuby. Jest na urodzinach męża, wtedy najczęściej piwo i jest na moich wtedy najczęściej wino. Jest na Sylwestra ale też kupujemy sobie wino na romantyczną kolację czy czasem na spotkania ze znajomymi (tzn teraz nie piję, ale wcześniej lubiłam wypić z 2-3 lampki).
Skoreczka link podałam, ale to ten sam co już kiedyś dawałam. Super, że Ci pościel mama uszyje będziesz miała oryginalną.
Kacha zrób sobie listę rzeczy które musisz kupić i skoncentruj się na tym, wtedy będziesz mogła buszować po allegro bez wyrzutów sumienia. 😉
Magditta na ubranka też mam szlaban i nawet nie wchodzę na allegro za ciuszkami. 😜
Hormony u mnie też szaleją, jednego dnia jest dobrze a drugiego mam doła, płaczę lub krzyczę bez powodu.
Kobzior a ja nie lubię zielonej herbaty, ale zrobiłam sobie owocową, żeby oszukać brzuch i nie opychać się ciastkami. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia 🙂 apropo ciastek ja wiem że na mnie w domu czeka ulubiony lód 😁 trio mmm już mi ślinka leci na myśl o nim 🙂... . a tą pościel co pokazałaś to ja mam: pomarańczowy bocian 🙂... a jeszcze mam dwie odrębne, jedną różową w serduszka i żółtą w owieczki 🙂...


no i poczytałam sobie o porodzie, połogu i zostaje jeszcze godzinka niecała i do domku 🙂... całe szczęście że ten dzień pracujący dobiega końca 🙂..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia a to mój sprzedawca, ja u niego becik i prześcieradło zamawiałam 🙂
Pamii to pojesz dzis konkretnie jak wrócisz do domu 😉
Co do alkoholu to rzeczywiście trzeba umieć dobrać napoje do danej imprezy. Nie mogłabym na weselu nie podać gościom alkoholu. Są tacy co tego oczekuja a ich potrzeb nie można lekceważyc skoro byli zaproszeni 😉
Chrzciny, urodzinki dzieci to napoje bezalkoholowe : kawka, herbatka 🙂

A ja buszuje na necie i próbuje odpowiedziec sobie na pewne nurtujace mnie pytania. Mam jednak wrażenie ze na necie są tylko fora a brakuje konkretnych artykułów 🤢

No i weszłam tez na allegro 😉

A Błażejek szaleje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka bo Ty wtedy polecałaś sprzedawce a mi się u niego pościel podobała. Tyle, że już minęło sporo czasu i mi aukcja z zakończonych znikała 🙂
Pamii18 to byle do końca zmiany i do domku jeść 😉
Vespera nadmiaru alkoholu i potem co za tym idzie pijanego towarzystwa ja też nie lubię, w sumie nawet się w takim nie obracam. Tak jak Skoreczka napisała trzeba umieć go dobrać do okazji i jest dla ludzi, którzy znają umiar. Myślę, że w samym alkoholu nie ma nic złego.
Jeśli chodzi o męża to nie mam nic przeciwko temu, żeby czasem wyszedł z kolegami, bo ja też wychodzę z koleżankami. Uważam, że małżeństwo to nie więzienie, ale trzeba mieć umiar. Mąż nie musi być ze mną 24 na dobę, ale jak chce wyjść, czy napić się alkoholu to o tym rozmawiamy i nie oszukujemy się. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka u nas goście raczej oczekują alkoholu, ale niedoczekanie ... bo na chrzcinach urodzinkach dziecka na pewno nie pozwolę by się pojawił 🙂

Z resztą dodam, że ja jestem bardzo mało pijąca tzn... raz na rok w jakąś imprezkę (najczęściej sylwester) jakieś 2 lampki wina, bądź 2 piwa się zdarza wypić a tak to nie 🙂... mój mąż zaś dla relaksu sięga po piwka w weekend... (nie zawsze) no i imprezy jeżeli takowe są 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii a niech oczekuja ale to imprezka dziecka heheh 😉 i maja byc grzeczni.
Ja pisałam o weselu ze wtedy to mogą 😉
Osobiscie juz nie pamietam kiedy piłam cos mocnego, jakieś milion lat temu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...