Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No i nadrobiłam,ale się rozpisałyście 🤪
Nikusia, mój mąż nie toleruje ciętych kwiatów, więc raczej nie dostanę. Prędzej jakieś czekoladki, ale szczerze wątpię. 😉
Kacha ja mam przeciw rozstępom krem z Gerbera i dodatkowo jeszcze używam oliwki bo strasznie swędzi mnie skóra. 😠
Magditta, ja mam podobnie jak Ty- jak jestem na brzuszku to cisza, a jak mnie nie ma to mam np. teraz 29 stron do nadrobienia.
Vespera, my prezentów sobie nie robimy, ale mąż chce kupić kilka butelek jakiegoś dobrego wina z 2012 roku i otworzymy je dopiero na 18 urodziny naszego maluszka.
Nikusia, ja zamawiałam pościel u tego właśnie sprzedawcy. Już kiedyś skorzystałam z Twojego linku no i nie żałuję, kolory wyraźne, materiał mięciutki. Mam zielone misie z kwiatkami i dinusie ale nie widzę ich na tej aukcji. No i mam bez baldachimu bo baldachim mam z Ikei nad całe łóżeczko.
Pępkowe, a niech się chłop zabawi- ostatni raz 😉 Oczywiście jak ja będę w szpitalu 🙂
Wózeczki śliczne, ja się jeszcze na żaden nie zdecydowałam. Wstępnie mam upatrzony, ale oglądałam go z rodzicami- bo oni kupują 🙂- a chciałabym żeby jeszcze mąż zobaczył.
Nikusia, ale Ty dużo tabletek bierzesz 😲 ja biorę w sumie 6, 4 rano i po jednej po obiedzie i kolacji.
Skoreczka życzę udanego wyjazdu 🙂
Pieluszki kupiłam w sklepie więc nie doradzę sprzedawcy.
Nikusia, jak w suwaczku widać, że jeszcze 2 miesiące i kilka dni to jeszcze jakoś to wygląda, ale jak już widać, że miesiąc to tak już groźnie wygląda 😮
Dziewczyny, a dziś w nocy mój mąż się obudził, zapalił lampkę nocną- na szczęście po swojej stronie-ja się obudziłam a on mówi, że nie to chciał zrobić, to ja pytam a co, a on, że nie pamięta- i spał dalej 😮 No ja już tak lekko nie mogłam zasnąć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Monika1985 napisał(a):

Dziewczyny, a dziś w nocy mój mąż się obudził, zapalił lampkę nocną- na szczęście po swojej stronie-ja się obudziłam a on mówi, że nie to chciał zrobić, to ja pytam a co, a on, że nie pamięta- i spał dalej 😮 No ja już tak lekko nie mogłam zasnąć 🙃

Haha ale się uśmiałam 🙂

Byłam u internisty... i powiedział mi, że mam siedzieć w domu, pić sok z malin, cytrynę, zaopatrzyć się w chusteczki i pomęczyć się 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika akcja z nocną lampką wymiata!!!!!!!!!!!!!! 🤪 😁 😁 😁 😁 🙃
Kacha też byłam przeziębiona jakieś 2 m-ce temu i domowe sposoby pomogły - czyli: herbata z sokiem z malin, wypijałam sok z cytryny rozrobiony z wodą niegazowaną, zrobiłam sobie syrop z cebuli, jadłam dużo potraw z czosnkiem a na katar pomogły inhalacje 🙂
Nikusia co do wózka to my już prawie zdecydowani 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 😆
To ja się ładnie przywitam, otworzę lodówkę w poszukiwaniu czegoś na zabicie głodzilli i pewnie pójdę dalej spać 😁 Bo cóż robić o tak wczesnej porze - można jedynie na brzuszku coś skrobnąć 😉 Dodam jeszcze, że po wczorajszym przeglądaniu wózków na necie całą noc mi się śniło, że kupuję 🙃 ale czy do tego doszło - tego już nie wiem... 😜
Kacha to ja Ci smaruję posta o domowych sposobach leczenia, Ty wisisz online i po jakimś czasie odpisujesz, że nikogo nie ma i sobie idziesz... 🤪 😁 Zwalam to na Twój stan chorobowy 😉
MIŁEGO DNIA BRZUCHOLKI 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień bobry Brzuszki 🙂 🙂
Tradycyjnie odpaliłam kompa piję herbatkę i zabieram się za wasze posty 😁 😁
Nikusia dzięki za linka z pieluchami jak po piewszym praniu są ok to wydaje mi się ,że warto kupić.
Vespera niestety przy stosowaniu witamin w tym również kwasu foliowego trzeba zachować zdrowy rozsądek 🤔
Kasiula opis super fajnie,że idzie tak poczytać jakie zmiany zachodzą u lokatorów w naszych brzuszkach 🙂 🙂
Monika za pomysł z winem łap oklaska ja już wyobrażam sobie urodzinki Bartusia i 18letnie winko 🙂 Fajny pomysł 🙂 🙂 🙂
Kobzior no i ja pędze do lodówki 🙂 po jakies kanapunie
Wanienka i stelaż to nasz pierwszy zakup dla dziecka jak na razie kurzy się w piwnicy 🤨
Wózek mi też zdecydowanie się na jakikolwiek wózek sprawia trudnośći a mój ostatnio zrobił oczy bo myślał,że już dawno mam upatrzony jakiś model 🙃 ah ci faceci przecież to trudna decyzja 😮
Miłego wtorku życzę wszystkim 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane brzuchale strasznie drętwa jestem 😞 😞 😞 dzisiaj mam czas dla siebie poprasuje pieluszki i poukładam w komodzie oczywiście porobię foteczki moich zakupów bo dzisiaj mam cisze i spokój do 16 jak by któraś miała ochotę pogadać na skype to dzwońcie dzisiaj jestem czasowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beata ta ustawa weszła juz poł roku temu tylko u nas w polsce wszsytko jest o późnione jest już uchwalona itp wiem z tad bo pracowałam w sklepie rzeczami dla dziecie i chemia
czyli jezeli pampersy kosztowały 25zl to jest z 8% vatem wiec do tego musisz dodac jeszcze 15% i wtedy ci wychodzi cena czyli 25 - 8% + 23% =28,5 oko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchole 🙂

Kobzior przepraszam, przepraszam, przepraszam 😘 😘 😘 😘

Z tymi wózkami to też myślałam, że to taka szybka akcja będzie bo to tylko wózek... A tymczasem akcja się wydłuża... 🙂

idę po herbatkę z sokiem malinowym 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Miałam ciężko noc, najpierw dyskutowaliśmy z mężem dość długi wspominając stare czasu, czyli początki naszego małżeństwa. Potem z emocji spać nie mogłam a do tego co się położyłam to robił mi się niedobrze i odbijało. Siadałam na chwilę coś pomagało, ale jak się położyłam to znowu.
Teraz dzwoniła siostra, że zaraz przyjedzie i jestem zadowolona 🤪
Kobzior Ty jesteś ranny ptaszek, ja o tej porze to tylo syna do szkoły wyprawiam i idę spać. 😜
Z wózkami mam przerwę. też myślałam, że to będzie łatwiejsze i szybsze.
Kruszynka u mnie zakup wózka byłby łatwiejszy, ale musi go mąż zaakceptować. I każdy z nas co chwilę zmienia zdanie 😁 😁
Kasiula ja też czytam różne opisy w necie co się w którym tygodniu dzieje, 😉
Beata ale macie sny 😮
WielkaB czekam na fotki, 😉
Beata o tych nowych stawkach vat też mi się o uszy obiło. Chyba że ktoś jeszcze o tym wcześniej pisał.
Kacha my chyba wszystkie myślałyśmy że z wózkami to raz, raz pójdzie. 😁 😁
WielkaB dobry link 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze Mamuśki 🙂
spokojną miałam nockę więc teraz jest całkiem miły poranek 🙂 ale zaraz kawkę kończę i biorę się za generalne porządki bo jutro przyjeżdza do nas moja mama trochę mi po pomagać 🙂 jeszcze nie wiem w czym będzie mi pomagać 🤪 ale przynajmniej będę mieć towarzystwo 😁 penie będziemy prać i prasować 🙂
Wczoraj dotarł do nas materacyk i reszta wyprawki szpitalnej więc zostało mi zakupić jeszcze: WÓZEK 🤪 trochę pieluch, pampersiory do szpitala, prześcieradła, laktator i podgrzewacz 🙂

jejku jejku, ale mój pies teraz linieje, maskara, wszystko mam w biszkoptowej sierści 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Mi nocka minęła całkiem dobrze, tylko raz wstawałam na siusiu 🙂
Ale mam takie swędzące zmartwienie 😞 Oprócz brzucha swędzą mnie ręce, czasami uda i dłonie. Na rękach mam też delikatną wysypkę. Poczytałam w necie trochę o tym i boję się, ze to cholestoza 😞 Nie chcę panikować i poczekam do poniedziałku bo wtedy mam wizytę. Czy Was też swędzi ciało? No poza brzuszkiem. Bo rozumiem, że brzuszek na tym etapie ma prawo swędzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...