Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
hej kochane ja miałam jechac robic oplaty ale mi się nie chce nie śpie standardowo od 6 zaczyna mnie to meczyć bo z wieczora usypiam nie mogę nic obejrzeć dziasj ogarne troche sobie w pokojach bo kuchni nie ruszam bo wczoraj się nasprztałam a dziasj znow jest syf dziasiaj zajme sie soba moze ufarbuje sobie włosy
witam nowa sycznióweczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że połowa z nas ma za sobą kiepską nockę? Ja się przyłączę... Średnio ze spaniem u mnie a jeszcze strasznie się kłócę z moim Mężusiem.... 😞 ten remont i odległość nas chyba przerasta plus stres przed przyjściem na świat naszego maleństwa. Sama nie wiem. Wojna za wojną 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm będe musiała przystopowac i więcej odpoczywac . Dziewczyny macie juz wózki wybrane lub zakupione ?ja mam taki problem własnie poniewaz jak juz mi się jeden spodobał (wielofunkcyjny zgrabny coneco )to usłyszałam ze nienajlepsza firma , że sie psują itd. ale nie chce na wózek wydawac tysięcy , zreszta nie wiem piszcie kochane co uważacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik w linku który przysłała Wielkab jest cala tabelka Styczniówek 🙂 dopisz się do listy to dziewczyny znajdą miejsce i dla ciebie 🙂 Ja mam termin na 17stycznia 😁 tzn.jeszcze 69 dni do porodu 🤪
Kacha remont,odległość to temat waszych kłótni a maleństwo w drodze!!! Głowa do góry remont się skończy wrócisz do męża będzie miał ciebie i małą przy sobie to będzie inaczej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny
Miałam ciężko noc. Rano trochę łazienkę posprzątałam i pranie zrobiłam, wiem że mam odpoczywać, ale jak tak dalej pójdzie to nikt z domowników nie będzie miał czystych ubrań 😁
Dostałam sms-a od Skoreczki: nie ma teraz internetu, kazała Was pozdrowić i jak tylko będzie miała to napiszę. To czekamy 😉
A ja zaczynam nadrabiać zaległe strony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosik dużo masz do czytania bo mamy dużo wątków,ale nadrobisz i poczytasz o tym co cie najbardziej Cię interesuje. Wózki ostanio maglowaliśmy i każda miała do pokazania model który najbardziej jej odpowiada!!! Moja propozycja była tak http://allegro.pl/wozek-baby-rossy-goya-3w1-super-gratisy-nowosc-i1920212699.html choć dodam,że nie jestem na 100% zdecydowana i oglądam zawsze propozycje od dziewczyn i nie mam jeszcze upatrzonego modelu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobzior ja miałam podobną noc, już mi malutka tak na narządy naciska, że jak tylko się położę to zaraz niedobrze mi się robi, jakby jedzenie miało wracać. Odbija mi się i czuje wszystko w gardle. To się chyba refluks nazywa, ale to już druga taka noc.
Pamii18 kiedyś mi pediatra mówiła, że uczulenie może wystąpić po dwóch, trzech dniach jak np stężenie jakiejś substancji jest większe. Tylko myślę, że faktycznie tego cifa źle spłukałaś. Ja tak kiedyś zrobiłam (ale jeszcze przed ciążą) i potem mi tak tyłek poparzyło, że siedzieć nie umiałam.
Gosik84 witam Cię jeszcze raz, fajnie, że dołączyłaś. To teraz już chyba większość z nam ma problemy ze spaniem, z bieganiem do toalety ja też.
Mnie boli podbrzusze jak za dużo chodzę, a w moim wypadki to jak tylko trochę się ruszę lub za szybko. No, ale ja mam leżeć. 🙂
Kasiulka no właśnie, kolejna niewyspana przyszła Mama.
Kruszynka ja nie chrapię, ale jak byłam w szpitalu to jedna dziewczyna strasznie, a pielegniarki nie miały stoperów. Jak miałam wychodzić do domu to położna mówi do lekarza, że mają mnie puścić, bo muszę się wreszcie wyspać. Bo tą dziewczyny w dyżurce pielęgniarek było słychać. 😉
A ja zgrzytam zębami i to od lat. 😜
Kahira to zazdroszczę tych przespanych nocy, ale na drugie w ciągu dnia się za synkiem nabiegasz więc wieczorem też bardziej zmęczona jesteś. 😉
Beata mam nadzieję, że zadzwoni i powie, że wyniki są ok 😉
Kahira ja jak dziś w nocy nie mogłam spać, to stwierdziłam, że ja w ciąży chodzę w tygodniu a mężowi dam brzuch na weekend. Ja się wyśpię, pobiegam sobie itd. Nawet cały dom posprzątam. 😁 😁
WielkaB farbowanie włosów na pewno poprawi Ci nastrój. Mi pomagają wszystkie zabiegi pielęgnacyjne, bo zaraz mam lepszy humor. 😉
Kacha witaj w gronie niewyspanych. 😜
Gosik co do wózka to tu całe dyskusję są. Część z nas kupiła a cześć myśli. Ja na razie myślę, ale rano mąż dzwonił z pracy, żebyśmy popołudni podjechali do sklepu z wózkami poleconego mi przez Kobziora. Mieliśmy kupić gdzieś pod koniec m-ca ale jak nam się jakiś spodoba to czemu nie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha czekamy na brzuszek. 😉
Gosia84 jak w swoim profilu wpiszesz datę urodzenia córci to pod nickiem będzie pisało w którym jesteś tygodniu. Do odliczania już Cię wczoraj wpisałam, tam zawsze możesz zerknąć ile Ci jeszcze dni do porodu zostało. A do tabelki Magditta Cię dopiszę, 😉
Jak stoisz w zakupami wyprawki??
Kruszynka ja myślałam, że Ty już ten wózek kupiłaś. Mi on się podoba, ale jakby w innych kolorach też były. 😜
Idę na drugie śniadanie a potem nas odliczę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosik1984 napisał(a):
Nikusia został nam zakup wózka , pościeli do łóżeczka przyborów higienicznych dla kruszynki rzeczy mam kupione tym wózkiem sie martwie najbardziej...


Temat wózka to never ending story 🤪 Każda z nas ma ten sam problem 😎 🙃

Brzuchol z dnia dzisiejszego wrzucony 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...