Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc dziewczynki

Kasiulka to daj znac po wizycie 😉 móju mąz tez był teraz ze mną u lekarza po raz pierwszy 😉

Biochirto no to rzeczywiscie u wasw kicha ale uwazaj na siebie bo dwa tygodnie to duuuuzo czasu a pewnbie brzuszek juz ci niezle ciązy...trzymam kciuki

Kruszynka ja tez raz miałam tak ze zwazył mała i było 2200 a za tydzien 2900 ale rzeczywiscie jak ją nmierzył za pierwszym razem to nie mógł pobrac dobrych wymiarów bo mała była tak ułozona ze nie dało sie poprostu wiec nie denerwuj sie mój lekarz zaraz powiedzał ze to nie realne zeby przez tydzien tyle przytyła a ja pamietałam jak to bylo z tym mierzeniem wiec jestem spokojna teraz 😉
A co do pledzy to poprostu placki ziemniaczane 😉
No a jjesli chodzi o wode w organiznmie to mam znajomą która przytyła 40 kg w ciązyy własnie przez to ze woda jej sie zatrzymywała i lekarze nie mogli nic na to poradzic bo u niej nic nie skutkowało...

Skoreczko super wiesci 😉 no to pewnie z tej okazji zafundowałas sobie zgrzewke jogurtu 😉

Nikusia hehe widze ze my mysli mamy podobne ja tez tak sprawdzam według wagi i mi wychodzi ze mała urodzi sie wieksza od Jakuba i tez sie zasrtanawiam jak ja dam rade skoro ostatnio było tyle problemów... Dodam ze Jakub wazył; 3600 a mała jak bedzie tak dalej rosła to bedzie kolo 4000

Kruszynka to i ja sie dołącze do życzen wszystkiego najjjjj i zdrówka dla ciebie i dzidzi 😉

Elka mam pytanie czy ty tez masz po tych lekach uderzenia gorąca????i cisnienie podwyzszone??? no i jeszcze czasem mam mroczki prze oczami...







Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kruszyna spełnienia marzeń 🙂 🙂 🙂

Co do kombinezonów to mam 3, jeden malusi 56-62, następny 80 i to juz na roczne dzieciatko, a następny na dwuletnie. Tego materiału u nas pod dostatkiem 😁

Anabel
skąd wiedziałaś? 😁 😁 😁 Od razu pojechałam do sklepu i zaopatrzyłam sie w kefir, sery i rybę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii rzeczywiście mniej, dokupuje tylko rzeczy osobiste np. kosmetyki, grzebyk, obcinaczki, troszke nowych tetrówek itp. nawet ręczniki z kapturem mam po synku, bo on z nich wyrósł a teraz na następnego czekają 🙂 U Ciebie przy nastepnej pociesze bedzie podobnie 😉

Anabel
40kg to rzeczywiście dużo ale wiem jak to jest, ja naprawdę nie opycham sie a tyje 😎 Podejrzane zjawisko 😁 Typowe dla ciężarnej 😁
Monika ja obraczkę noszę ale zdjąć jej nie zdejmę bo paluch przytył 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel placki ziemniaczane jak najbardziej znam i robię!!!
Skoreczka ja już dawno ściągnęłam obrączkę i podziwiam Cię,że ty tak długo ją masz na palcu bo na pewno jakiś dyskomfort odczuwasz!!!
Pamii ja też cieszę się przy oglądaniu ciuszków dla małej 🙂 🙂 🙂 Niie umiem się doczekać bo za tydzień dostanę paczkę od mojej kuzynki która rodziła w październiku i trochę rzeczy dla mnie odłożyła 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka :P... było by śmiesznie 😁 dziewczyny by się na forum licytowały która pierwsza :P... hehehehe

Kruszyna... właśnie mi mama zadzwoniła że mam się zbierać i do niej iść bo ona przeżyc nie może, takie śliczne są xD... no cóż chyba musze iść hehehehe...


także idę sie zbierać... i wybywam 🙂 później zajżę 😜 i pochwalę się zdobyczami xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pamii18 nio ja tez mam termin na 19.01 ...ja juz musze leżeć dostałam reżim lkekarski 😞Byliśmy w środę u lekarza i się okazało ze szyjka krótka, bóle podbrzusza i mała już ma główkę na dole brzuszek mam bardzo nisko . Przestraszyłam się i stosuje do zaleceń , piszę na leżąco do Was kochane Co do obiadu to dziś mam rybke mąż przygotuje jak wróci z pracy 🤪a ja mam ochote straszną na pierogi z mięsem albo kapusta i grzybami mojej mamy ... 😜 😜musze ją namówic żeby mi zrobiła , przeciez ciężarnej się nie odmawia 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik szyjke mozna wyleżeć, fakt ze przed nami jeszcze prawie 2 miesiace ale warto poleżeć 🙂
Kruszyna to tylko moja mama każe mi jeść mało, uważa ze powinnam jeść tylko potrawy z białkiem a reszty unikać. Twierdzi ze juz za duzo mam tych kilogramów 😁 A ja wiem swoje 😉
Pamii czekam na fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka Dziewczyny
Wczoraj wieczorem najadłam się śledzi i oczywiście miałam zgagę. Do tego jeszcze brzuch mnie bolał, ale raczej tak na niestrawność niż "porodowo". Za to jak już zasnęłam to było ok, tylko do wc wstawałam i potem, bez problemów zasypiałam.
Rano miała przyjechać siostra i okazało się, że zadzwonili ze szkoły i musiałam na szybko tam iść (problemy zdrowotne z synem). Dobrze, że przyjechała to mnie podwiozła i byłam dość szybko. Zestresowałam się bardzo. Potem pojechałyśmy do sąsiedniego miasta, kupiłam mężowi fajną bluzę pod choinkę i chciałam sobie biustonosze do karmienia. Okazało się, że jest problem z rozmiarem. Chciałam na 75 ale nie było, mierzyłam z dwóch różnych firm 80 i jednym to bym się dwa razy owinęła a drugi obwód troszeczkę za duży a miską o wiele za mała. 😮
Gosik oklaski dajesz osobie, której chcesz za coś podziękować, poprawić humor czy jeszcze z innych powodów. Mają pozytywny wydźwięk 🙂
A co do leżenia to mi pomaga, inaczej już bym się pewnie rozpakowała ale oficjalnie mogę trochę chodzić. Tyle, że co chodziłam to zaraz do szpitala trafiałam a teraz to już nawet nie daję rady.
Ja się cięgle pocieszam, ze moja pewnie też już ma z 2kg to już spoko waga. 😉
Skoreczka z puchnięciem to jest tak, że dziewczyna w szpitalu mówi do mnie że przytyła 17kg, ale widać było że większość to woda, bo ręce, nogi, twarz popuchnięte. Samej wagi to by pewnie z połowę tego było. Na to nie mamy wpływu.
Mam nadzieję, ze tak będzie z tym porodem. 😲
Kruszynka Ty też się wagą nie martw, urodzisz to woda zejdzie i kg też. 😉
Magditta patrzeć na Twoją fotkę trudno uwierzyć, że gdzieś spuchłaś. 😉
Co do jędrności ciała to mi po pierwszej ciąży wróciła, oczywiście nie od razu, ale potem brzuch się ładny i płaski zrobił. Za to masz rację, ja po porodzie nie miałam kg na plusie i jak karmiłam to jeszcze schudłam i potem wyglądałam strasznie. 😉
Pamii18 zgadzam się z Twoją mamą, że karmienie pomaga wrócić do figury. 😉
Jeśli chodzi o grupowe odchudzanie to zamiast suwaczków maluszków będą suwaczki z wagą 😁 😁
Kruszynka to ja Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia pomyślności, spełnienia marzeń, lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia życzę 😘 a miodownik 🤪
Monika ja też jak się schylam to ciężko, ale jak się czegoś nie złapie to się nie podniosę. Jak staruszka.
31072010 kurcze ja też jestem w 34tyg, pocieszające jest to, że z dzieckiem wszystko ok. Już nie będę marudziła, że mi ciężko i chcę już urodzić, bo jakby się faktycznie teraz urodziła to 😮
Vespera mój kombinezon też jeszcze będzie duży ale też nie zamierzam kupować kolejnego. Zanim wyjdę ze szpitala, potem z dwa tyg w domu, werandowanie i dzidzia podrośnie. 😉
Co do porodu to ja poproszę taki szybki, a mąż to się już stresuje 😁 😁
Anabel a jakie leki bierzesz, bo ja po cordafenie miałam uderzenie gorąca, pisałam kiedyś na brzuszku że to "chyba menopauza" ale one mają takie działanie bo się w szpitalu pytałam. My chyba obie wystraszone na ten drugi poród. 🙂
a mi się tak dni tygodnia pomyliły, że dziś zamiast ryby będzie mięso na obiad. Bo ja byłam przekonana że dziś czwartek i stwierdziłam że po ostatniej pizzy męża chcę jakiś "normalny" obiad. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia pewnie dodatkowy stres Cie spotkał z powodu Twojego synka 😮 Mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skończyło!
Co do staników to kupiłam jeden, miseczka jeszcze jest troszke za duża ale wiem ze jak dojdzie pokarm to będzie pełny stanik cycucha 😉 Myslę jeszcze kupic jeden.

Kruszyna znam juz ja tyle lat ze przyzwyczaiłam się ze potrafi nie mieć wyczucia. Fakt ze czasem było mi przykro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja przytyłam 12 kg do tej pory mierzę 153 ale widac tylko w brzuszek idzie. Też ostatnio w sklepie mnie pani spytała czy będą bliźniaki .... 😮wstrętna baba ja mówię ze nie! ☺️to fakt jedne maja brzuszki innym się rozchodzi ale przede wszystkim chodzi o to by nasze maluszki rosły zdrowo w naszych brzucholkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka dodatkowy stres to ewidentne niedopatrzenie mojego męża. Ja jak już widzę na telefonie, że dzwonią, że szkoły to ciśnienie zaraz mam wysoki. 🥴 ale dzięki mojej szybkiej reakcji wszystko jest ok. 😉
Co do mamy to faktycznie jej uszczypliwość nie jest Ci potrzebna, lepsze byłoby wsparcie( tylko czasem ktoś się troszczy a nie umie tego inaczej okazać) . A wiadomo, że dzidzia potrzebuje wszystkie produkty i nie czas teraz na odchudzanie. Szczególnie mama powinna wiedzieć, że po pierwszej ciąży doszłaś do swojej wagi więc teraz też dojdziesz. 😉
No niestety ja też się spotykam z tym, że ktoś wymaga żebym w ciąży miała talię osy. No cóż ja mam talię bąka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia to ja w ciąży wole być bąkiem niż osą 😁 😁 😁 Dopiero denerwowałabym sie gdybym pod koniec ciąży miała mały brzuch i nikt nie widziałby ze jestem w ciązy. Znam siebie 😉
Gosik ja wczoraj wchodziłam do ginekolozki a inna ciężarna wychodziła i zaczepiła mnie bo myslała ze mam juz termin. Ona ma termin a w ogóle nie było widać. Jak się okazuje rózne są brzuszki cięzarnych.
Gosik tu jest kilka nas z takim niskim wzrostem, ja mam 157 🙂
Co do przybywania masy na ciele to mnie najbardziej idzie w pupę i w brzuch. Góra jest jakby nie naruszona. Nadal mam drobne ręce, barki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...