Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie mogę się przywitać, bo nie umiałam nic napisać, bo error wyskakiwał 😞
Cześć Dziewczyny 😉
skoreczka czasem warto się wypłakać a rano wstać z nową siłą, szczególnie teraz gdy jeszcze hormony nam dają popalić
Właśnie tak sobie wczoraj uświadomiłam, że jeszcze trochę i będzie 20tydzień, ale to leci. 😆
Kahira mam nadzieję, że u Twojego synka nie będzie takich problemów z jedzeniem. U nas nawet to, że poszedł do przedszkola nie pomogło. Potrafił nic nie zjeść przez cały dzień, pani się potem skarżyła, ale ja to samo z nim w domu miałam. Jest bardzo uparty, ale wiem po kim to ma 😁 😁 😁
Ciocia_Boja i Dziewczyny jak nie zapomnę popołudni to zrobię fotkę ścian w pokoju syna. I napiszę Wam co zrobiłam, żeby tak wyglądały. A teraz lecę do koleżanki na kawkę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Nikusia udanej kawki 🙂

A ja poszłam z dzieckiem do przychodni bo coś Go pogryzło. Wyczekałam swoją kolejkę, Mikołaj był wściekły, namęczyłam się a doktorowa po prostu tuż przede mną wyszła. Najpierw siedziała w recepcji i plotkowała a potem zajęła się noworodkiem, kt6óry przyszedł do izby dzieci zdrowych. Czekałam, czekałam, dziecko biegało aż wyszłam. Spotkałam położną obejrzała pogryzienia i wysłała mnie do apteki. Kupiłam zel i wróciłam zaryczana do domu. Rozryczałam się bo doktorowa zawsze mi tak robi, i podejrzewam ze wie ze jestem w ciaży. Nigdy sie nie pcham bez kolejek ale teraz nikt nie uszanował mojego zdrowia 😞 😞 😞
I tak szczerze powiem, że lepiej czekać w kolejce z niemowleciem niż z małym szkudem.
Teraz będę szukać innej przychodni w mieście, bo tu zawsze czuje sie poszkodowana.

Tak Nikusia hormony robią swoje!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że kupiłam sobie bluzkę i widziałam jeszcze jedną. Lubię kupować 🙂

Właśnie zobaczyłam, ze się pomyliłam i kupiłam Mikołajowi pieluchy za duże na niego o 3kg 😁 Teraz to się rozśmieszyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka jak już pisałam z racji tego, że młodo wyglądam często zdarza mi się, że ktoś mnie niepoważnie lub lekceważąco traktuje. Ja w takiej sytuacji idę do lekarki i pytam czy będziemy przyjęci. Tak wiesz, stanowczo, uprzejmie, ale na zasadzie, że nie dam się zbyć. Najczęściej skutkuje. Wredni ludzie lubią się niegrzecznie zachowywać, ale w bezpośredniej konfrontacji Ci tego nie powiedzą. Nawet jeśli Twoja stanowczość będzie udawana to wypróbuj 😉

Ja też lubię kupować, ale najpierw 10 razy to przemyślę 😁, raczej oszczędna jestem, ale jak już coś kupuję to mnie bardzo cieszy 😁 . Czasem żałuję, że nie potrafię być bardziej rozrzutna i trochę bardziej samolubna 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem coś o tych hormonach, też mi częściej nerwy puszczają, ale ja nie płaczę ja wrzeszczę. Biedni Ci którzy tego słuchać muszą 😁 😁

jeszcze teraz w nocy ja spać nie mogłam, chodziłam i chodziłam. A rano problem ze wstaniem, jakby nie to, że się z koleżanką umówiłam to bym spała do 12-o ile syn by mi dał 😁 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak byłam w ciąży z Mikusiem to byłam taka humorzasta, ze siostra mi powiedziała: czekam do dnia porodu a potem cię zleję 🙂 Mam nadzieje ze wytrzymaja z nami wszyscy którzy nas kochają!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dzisiaj jaką depresję i ograniają mnie zle myśli. Czuje się od wczoraj jakbym nie była w ciąży i mam paranoję, że coś jest nie tak..... a usg dopiero za tydzień... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać, żeby zaczęło kopać bo wtedy będę wiedziała, ze wszystko okay. A tak pozostaje obgryzanie pazurów i czekanie na usg.. na pewno sobie wmawiam, ale powiem wam że wolę mieć objawy bo chociaż się męczę to wiem że jest ok. A teraz piersi mam takie jakby mniejsze lub mniej wrażliwe i brzuszek nie jest aż taki czuły. Może to po prostu uroki II trymestru. ech głupie myśli!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 😉

Vespera tak to urok drógiego trymestu ciesz sie ze czujesz sie lepiej i nie martw sie z malenstwem na pewno wszystko ok 😉 ja raz poraz czuje malenstwo ale zdazył sie tez dzien co go nie czułam ale tłumacze sie ze jak jestem bardziej zabiegana to poprostu przegapiłam ruchy heheh w pierwszej ciązy poczułam ruchy jak mnie uziemiła choroba i lerzałam w łózku bo miałam czas sie w siebbie wsłuchac 😉 tak ze dziewczynki wsłuchujcie sie w siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle zrobiło mi się gorąco i już wiedziałam...szybko do wc...wymioty powróciły 😮 chyba ze się czymś zatrułam, bo i tak bywa.
Vespera wieczorkiem połozyc sie grzecznie w łózeczku i skupiasz sie tylko na brzuszku. Może poczujesz twardy punkcik, który sie przemieszcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Twardy punkcik lub stukanie w brzuszek albo łaskotanie jak dzidzia sie obraca 😉 jak jestesz szczuplutka to połóz sie na lewym boczku a jak masz troszke ciałka to na pleckach 😉 przetestowałam to 😉 mam wiekszy brzuszek i kłade sie na pleckach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny. A ja od rana jestem sama 😞 Już posprzątałam, ugotowałam obiad, a czas jakby stał w miejscu. Dziś w nocy mieliśmy taką burzę i ulewę, że zalało miasto w którym pracuje mój mąż. Rano pojechał i zaraz wrócił, przebrał się na roboczo i pojechał pomagać usuwać szkody. Zalało im cały magazyn, który był w piwnicy, straty ogromnej skali. Jutro pewnie też tak długo go nie będzie. Moi rodzice też mnie nie odwiedzają bo wyjechali na wakacje, nie zazdroszczę im pogody. Dziś przerwałam trzy dniową przerwę w braku wymiotów. Myślałam, że już mi przeszły.
A co do współżycia, to na początku nie chciało mi się, wolałam spać 😉 potem bardzo mi się chciało, i było znacznie lepiej niż przed ciążą- wiadomo zero stresu, nie trzeba uważać. I tak było do dnia, aż po jednym ze stosunków nie zauważyłam kropelek krwi na ręczniczku papierowym. To było straszne! Tak się wystraszyłam, myślałam już o najgorszym. Na szczęście, to było tylko otarcie ścianek. Dowiedziałam się także, że w dniach, w których miałaby wystąpić miesiączka lepiej unikać współżycia, bo jest się wtedy bardziej ukrwionym w tych miejscach.A wtedy były te dni. No a teraz nie jest źle, ale bardzo uważamy, i czasami strach o bezpieczeństwo dzidzi mnie rozprasza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

chciałam napisać coś rano i brzuszek nie chciał mi się na kompie odpalić. Teraz weszłam i 🤪 ile postów napisanych!

Skoreczko głowa do góry, nie przejmuj się jakąś gułą doktorową, nie warto.

Vespera weź, za tydzień będziesz po badaniu. Następne usg jakie mi przypada będzie dopiero za 3 tygodnie (1,5 miesiąca przerwy pomiędzy!). Toż to dopiero masakra.

Byłam u położnej dzisiaj. Dopiero teraz 😮 przejrzała wyniki krwi sprzed 2 miesięcy. Zmierzyła ciśnienie, obmacała brzuch, zbadała mocz i... tyle. Nosz, myślałam, że dowiem się czegoś więcej o Bąblu. Rozczarowałam się 😞

Mknę na obiadokolację 🙂 w pracy znowu trafiła mi się zupa dnia za darmo, w dodatku moja ulubiona 🙂 🙂 🙂 nie ma to jak praca w cateringu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vespera drugi trymestr jest spokojniejszy, ale na pewno jest wszystko dobrze
Anabel wczoraj miałam taki dzień, że biegałam i potem się bałam, że dzidziuś coś nie kopie. Zjadłam, położyłam się i oczywiście kopał. Tak jak pisałaś wcześniej jak biegałam nie miałam czasu się wsłuchać a teraz to jeszcze delikatne kopniaczki i najczęściej po jedzeniu. 😉
Skoreczka mi też nie całkiem przeszły mdłości. 😞
Monika1985 ja tylko w telewizji słyszę co uszkodził wiatr i deszcz, ale straszne to jest.
Jeśli chodzi o współżycie to wiem, że nie powinno się w dniach kiedy przypadałby okres, ale mój by ostatnio tak nieregularny, że nawet nie wiem kiedy by to wypadało. Ale rozumiem Twój strach, bo chyba każda z nas w tej sytuacji byłaby przerażona. 😉
Mra ja też rano miałam problem z zalogowaniem się, error wyskakiwał. I smacznej zupy życzę 🙂 bo ja dziś pomidorówkę robiłam a koleżanki mi na spróbowanie zupę krem z cukinii przywiozła

A ja mam dziś dzień odwiedzin, rano byłam u koleżanki, potem jak tylko wróciłam druga koleżanka przyjechała do mnie, a potem na szybko do pediatry po recepty dla syna, bo już mu się leki kończyły ale wolałam iść po koniec dnia, bo wtedy nie ma tłumów w przychodni. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra już sie uspokoiłam 🙂 Mąż zabrał dziecko do prywatnego lekarza, zostawił 15zł za wizyte i wszystko wiemy. Komarzyca....ale jaka paskudna 😞
Kolezanka tez jest w ciaży i jest w UK i tak samo jak u Ciebie tylko połozna ją bada ( bez usg) i pyta jak się czuje. A usg to rzadkość.

Nikusia
ja mam jutro nalot koleżanki. Dzis pisała ze chce przyjechac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia102 napisał(a):
Skoreczka to super, nie ma to jak relaks i spotkanie z koleżankami, jak się porozmawia, poplotkuję to zaraz humor wraca 😉


Oby tak było 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny koleżanka polecała mi butelki dla dziecka z firmy AVENT, powiedziała, że miała, że łatwo je się myje, bo mają szeroką szyjkę itd. Miała któraś? Czy faktycznie są takie super czy to tylko wpływ reklamy?
Bo do najtańszych nie należą i chciałbym wiedzieć czy są warte tej ceny?

bo znalazłam na allegro taki zestaw, http://allegro.pl/avent-zestaw-startowy-0-bpa-butelki-antykolkowe-i1707470855.html
tylko się zastanawiam czy jak zakładam, że będę karmić piersią to będzie mi taka ilość butelek potrzebna. Bo chyba nie skoro dziecka karmionego piersią nie trzeba dopajać a na dodatek to zima będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja ich nie polecam, bo przeciekają, nie da się ich do końca dokręcić. To nie jest tylko moje zdanie, duzo widzialam na necie o tym. I kiedys, dawno temu na brzuszku też była o tym mowa. Poszukaj, moze znajdziesz. Wada firmowa. Jednak są też ludzie którzy je kupują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.akpolbaby.pl/5-karminie-piersia-i-butelka proponuje Tomme są dobre Nikusia.

Mam odruchy wymiotne ratunku aaaaaaaaaaaaa :/

Byłam dzisiaj oglądać łóżeczka i są strasznie drogie widziałam takie za 800 i 1500... ale w innym sklepe widziałam śliczne łóżeczko za 250 właśnie w hurtowni Akpol. Wejdźcie sobie na stronę i pooglądajcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny z Tomma też widziałam zestawy w podobnej cenie - na allegro. Dzięki za radę 😉
Ciocia_Boja jeśli chodzi o łóżeczka dla dzieci u mnie w sklepach są od ok 120zł takie sosnowe ze szczebelkami ze wszystkich stron a potem już ponad 200zł i więcej jeśli dwie strony są pełne lub w innym kolorze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...