Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Super pomysł Kruszyna 😁

My co roku robiliśmy Halloween ale tym razem nie mam siły robic dyni ani imprezy. A szkoda, bo to bardzo nastrojowe imprezy są - zwykle łączymy je z przebierankami. Ja ostatnio byłam króliczkiem playboya (oczywiście nie w pełnym kostiumie króliczka, tylko z akcentami typu uszy i różowe rajstopy) 😜 Ale za rok robię taką impreze i ubiorę synka w jakiś halloweenowy śpioszek - widziałam w smyku spioszki - dinusie i koty - sama słodycz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

magditta napisał(a):
Oj już mi trochę lepiej ale obiad będzie dziś zamrażalnikowy, więc nie patrzę, że piątek będą mielońce z buraczkami 😁
Robię właśnie listę zakupów i nie wiem czy nie wyśle po nie tylko męża bo mam dreszcze na myśl o supermarkecie!!!! Listę zatytułowałam : LISTA ZAKUPÓW DO ZROBIENIA PRZEZ UKOCHANEGO MĘŻA więc może zadziała 🙂
Kruszynka o andrzejkach jeszcze nie myślę, ale ponieważ mam strasznie dużo wolego czasu na listę zakupów wpisałam dynie i tak więc będę robić halloweenowe dekoracje 🙂 a ze środka może zupę??
Skoreczka fajna historia z tym widelczykiem 🤪 🤪 🤪
Vespera a jakie ty wybrałaś naklejki?? pochwal się 🙂 ja dziś też będę oklejać łózeczko 🙂 Maleństwa 🙂


jeśli zrobisz dynie, to koniecznie wrzuć fotkę!! Moze jednaki ja zrobię 🙂 Tylko, że nie umiem robić zupy dyniowej...

Naklejki wybrałam Dinusie i Morskie - zobacz sobie na fb fotki bo juz są 🙂

Mój mąż też robi zakupy; mi się juz nie chce. Jak meisiąc temu pojchałam do okolicznego Reala, nabrałam cały wózek rózności to musiałam do niego zadzwonić, zeby przyjechał bo mnie siły opusciły i nawet bym tego nie wyładowała na tasmę, nie mowiąc o samochodzie itp. I przyjechał 🙂 Od tego momentu tylko on robi te zakupy. Ja to tylko siedze w necie lub z książką i nic nie robię 🤨 Trochę mam wyrzuty sumienia ale jakaś apatia mnie naszła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie ze jestescie zmeczone. Ja szukam ostatnio zrozumienia u kogokolwiek, nikt chyba jednak mnie nie rozumie.....jestem tak zmeczona, nie sypiam duzo, mój synek nie pozwala mi polezec, a drugi w brzuszku przeciez tego wymaga.....Ja marze o snie zimowym, o długiej, przespanej nocy. Mioze wtedy inaczej spojrzałabym na zycie ☺️

Więc dziewczynki śpijcie ile się da, do woli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna jedynie moja babcia przyjezdza i troche z nim posiedzi i sie pobawi. To bardzo duzo dla mnie. Jednak ostatnio duzo chorował i siedzielismy tylko w domu i brak swiezego powietrza strasznie wpływa na samopoczucie. Teraz wraca moj tata z Niemiec to mysle ze beda chodzic na spacery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skóreczko nie wiem jak dajesz radę. Jakbym miala jeszcze małe dziecko to chybabym albo padła albo musiała mieć nianię 😲 Także podziw!!! i okask dla Ciebie 😘

p.s. umyłam okno - fiu fiu fiu 🙃 drugie umyję za tydzień lub za miesiąc. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Chyba z tydzień mnie tu nie było. W sumie to nic nadzwyczajnego się u mnie nie działo, tylko mam chyba to o czym pisała skoreczka. Chciałabym w sen zimowy zapaść. Syn mi spokoju nie daje a mi coraz ciężej. Jestem zmęczona, a on cały dzień pobudzony chodzi i wymyśla mi zajęcia. Wieczorem o 22 zasypia by o 6 wstać, w dzień śpi godzinkę półtorej ja nie wiem skąd w nim tyle energii. Ja padam na twarz jak tylko mu się uda zasnąć. Nie mam nawet czasem siły komputera włączyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna123 napisał(a):
Magdita ja nigdy nie maiłam okazji skosztowac zupy dyniowej 🤨
Magditta a co byś powiedział jakby mąz kupił ci taką dynie ;; http://www.24opole.pl/7283,Poltonowa_dynia-rekordzistka_urosla_w_Zdzieszowicach,wiadomosc.html

Kruszyna mój facet to wariat i wcale bym się nie zdziwiła jakby właśnie taka dynię w domu ujrzała 🤪
Skoreczka szczerze współczuje ciężkich chwil:* Mi koleżanki w pracy powtarzały: idź na zwolnienie bo już nigdy tak nie wypoczniesz jak teraz, bo nawet jak będziesz w kolejnej ciąży to dzieciaki już ci poleżeć nie dadzą... buzia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za wysłuchanie!!! Zatem wypoczywajcie jesli planujecie wiecej niz jedno dziecko 🙂

Kahira u mnie to samo, mały ma tyle energii a tak mało sypia, że zastanawiam się czy to przypadkiem nie od Bebika albo jakiegos innego jedzenia. Niedługo to i ja kompa nie odpale ze zmeczenia 🤢 Trzymaj się dzielnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):

Kahira u mnie to samo, mały ma tyle energii a tak mało sypia, że zastanawiam się czy to przypadkiem nie od Bebika albo jakiegos innego jedzenia. Niedługo to i ja kompa nie odpale ze zmeczenia 🤢 Trzymaj się dzielnie 😘

A wiesz, że mój też pije Bebiko. Może coś w tym jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira napisał(a):
skoreczka napisał(a):

Kahira u mnie to samo, mały ma tyle energii a tak mało sypia, że zastanawiam się czy to przypadkiem nie od Bebika albo jakiegos innego jedzenia. Niedługo to i ja kompa nie odpale ze zmeczenia 🤢 Trzymaj się dzielnie 😘

A wiesz, że mój też pije Bebiko. Może coś w tym jest...


A wiadomo co oni tam dosypuja 🤢 Niby tyle witamin ale jak za duzo to też moze działać odwrotnie 😮

Kruszyna
ale byłoby pieknie wyjechać i wypocząć echhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś sie ruszyło na forum ale widze nadal nastroje nietegie

Andrzejki zazwyczaj spedzałam w pracy tak zreszta jak Sylwestra no ale teraz nareszcie bede miała wolnbe 😉 😉 😉

Skoreczka i ja marze o porzadnie przespanej nocy bo ciezko jest teraz jeszcze mały przeziebiony i w nocy jestem dopiero wyczulona i budze sie co chwile zeby sprawdzic czy jest przykryty bo jak juz kiedys pisałam to on stradssznie sie wierci a ze spi w osobnym pokoju to zawsze zdaze sie w6ybudzic zanim wroce do łózka a w dzien musze zapomniec o spaniu bo od kiedy zaczoł chodzic do przedszkola to domaga sie cały czas zeby sie z nim bawic a juz chyba z 2 tygodnie jest w domu jedymy momet dla siebie mam jak mu bajke włacze ale nie chce zaby cały dzien siedział przed telewizporem...a dzemki w dzien to on juz sobie nie robi chyba z 1,5 roku... do tego meza nie ma wcale w domu i wszystkie obowiązki spadaja na mnie ....
Eeeehhhh no to i ja sie wyzaliłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel troche mnie przeraziłas tym ze juz nie robi sobie drzemek twój synek od tak dawna...wiec u mnie sie zaczyna. Obiecałam sobie ze za rok bede posyłac małego na 5 godzin do przedszkola, on lubi dzieci wiec niech sie z nimi bawi. Mój mąż tez zapracowany a dom na mojej głowie.
Ja od godziny mam chwilke dla siebie bo mały zasnął, ale zasnał na moim lózku więc sie nie polozyłam spać tylko obiad mężowi wstawiłam. Ale za to zjadłam pół czekolady i zgrzeszyłam bo wypiłam kawę 🙃 Dzieki temu stanełam troszke na nogi 🙃

A pisałyście ostatnio o skarpetkach do szpitala i wczoraj przypomniałam sobie o takich jednych smiesznych, które mam jak tylko wieczorem będę mieć chwilkę spokoju to cyknę fotę i wstawię 😉 Ojjej ja juz nawet zaniedbałam sie z fotami, zawsze cykam fotke brzusia w czwartek i nie zrobiłam tego, jak na mnie to dziwne 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka wierzę,że jak będziesz miała chwilkę to zaskoczysz nas jakąś nową fotką 🤪
Anabel my co roku prawie robimy domowego Sylwestra u nas,ale w tym roku już oznajmiliśmy znajomym,że czekamy na zaproszenie z ich strony 😜 😜 😜 ale przecież do tego tak daleko,że wszystko może się wydarzyć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko spokojnie wiekszosc dzieci nawet do 3 czy 4 roku zycia sppi w dzien to tylko ten mój łobuz taki jest bo przeciez nawet w przedszkolu robią lazakowanie bo dzieci niektóre jeszcze spia a mój mały nie chce sie z tym pogodzic chociaaz ostatnio podobno chociaz daje sie połozyc na lezanka ale nie spi i tak 😉

Ja dostałam juz zaproszenie na sylwka bo znajomi sie buduja i maja zamiar zrobic sylwka jako parapetówe ale ja mam termin na 1 stycznia wiec róznie moze byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! 🙂
Fajny dzis dzien - w ogole ten tydzien byl super! Relaksowalismy sie na sofie kazdego wieczoru po pracy, tak ze w niektore dni nawet nie zalaczalam neta! 😉 🤪 co jest szokujace, bo jestem raczej uzalezniona 🙂
Dzidzia sie rozpycha w brzuszku - raz po lewej stronie sie rozciaga a czasem po prawej - smieszne uczucie 🙂 a jak do niej pukam to wtedy inaczej odpukuje - tak jakby kopala w odpowiedzi! Ach juz sie nie mozemy doczekac!
Mam nadzieje, ze u Was wszystko w porzadku, u mnie jeszcze 23 dni w pracy i wolneeeee! 🤪
Ach jaki fajny weekend sie zapowiada
Sciskam Was wszystkie i Wasze dzidziusie XXX 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę, że na ogół faktycznie nastroje nie za ciekawe. Może pogoda tak na Was wpływa? Kochane, odpoczywajcie, nie przemęczajcie się i cieszcie się, że niedługo dzidzie przyjdą na świat 🙂 😘
MartaMay może Twój optymizm zadziała na pozostałe dziewczyny - zarażajcie się 🙂

Vespera zaraziłaś mnie naklejkami i dziś z mężem pojechaliśmy do Leroy Merlin i kupiliśmy naklejeczki i obrazek z Kłapouchym 🙃 Może w weekend wrzucę fotki 😉

Skoreczka w takim razie czekamy na aktualne zdjęcie brzuszka 😆

Ja Andrzejki jak zwykle spędzę z mężem w domu - może jakieś wróżby będą grane, ale to się zobaczy 🙂 A o Sylwestrze na razie nie myślę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoyoyoyyoyo Dziewczęta,

głowy do góry 🙂 nie wiem jak w Waszych miastach, ale w Poznaniu było dzisiaj bardzo ciepło i świeciło słońce. Jadąc tramwajem podziwiałam złotą jesień w mieście 🙂 Wywaliłam brata z łóżka o 9 (miał tydzień ferii w szkole) i pojechaliśmy do hurtowni dziecięcej na zakupy (mam już prawie całą wyprawkę kupioną - pozostają pieluchy i kosmetyki + jakieś duperele i... wózek!!! ale wózek kupuje mąż). Ja nie wiem jak to jest, że czasu mam niby więcej, ale nie ma mnie za bardzo w domu ostatnio 😮 nosi mnie, choć szybciej się męczę. Dzisiaj to już w ogóle - tak mnie krzyż napierdzielał, że o 8 powiedziałam "nara", godzinę moczyłam się w wodzie, a potem wyrko i relaks z filmem w łóżku. Przez weekend też mnie tutaj raczej nie będzie, bo mamy święto rodzinne - brat kończy 18 lat, więc wiecie 😉 weekend imprez + spotykam się z koleżanką, która od 2 lat mieszka w Niemczech. Wyjechała za Niemcem, ale w końcu stwierdziła, że jednak Niemca nie chce 😉 mimo to, spodobało jej się mieszkanie w landach.

Dobranoc, udanego weekendu i głowy do góry 🙂 żeby jesień nie wdawała Wam się w złe humory!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z samego rana wszystkie brzuszki!!!
Od kilku dni wstaje około 4ej leże na łóżku z myślą,że zasne,ale bez efektów. Zrobiłam sobie herbatke za godzine pewnie juz zgłodnieje więc zjem śniadanie i połoze sie jeszcze na 2 godzinki 🙂 🙂 🙂 🙂
A co tu robić 5.30 za oknem ciemno i cicho mąż śpi więc go nie budzę niech chociaż w weekend sobie pośpi 🙂
Urszulka daj zanć jak zrobisz tylko wyniki!! Na pewno będzie wszystko ok 😉
Mra jesień zawitała nie tylko za naszymi okna,ale i na brzuszku zrobiło się smutno 😞
Beata to czekamy na fotki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...