Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
jak juz pisalam ja mam wszystko po corce, bo kupowalam w wiekszosci neutralne... oczwiscie troche bede musiala dokupic, bo corka urodzona w czerwcu,a malenstwo przyjdzie na swiat w styczniu...ale mam tez sporo od siostry meza, po jej synku. poza tym wozek, wanienka etc... wszystko jest. Tylko drugie lozeczko potrzebne,ale nap ierwsze miesiace mam mini kolyske i w razie czego turystyczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉 ja mam termin na 1 stycznia 😉
I jesli chodzi o rzeczy to o wózek łózeczko wanieke ciuszki praktycznie nie musze sie martwic 😉 dokupie pewnie tylko pare nowych na wizyty do lekarza itp bo mam mnustwo ubraniek po Jakubku no chyba ze bedzie dziewczynka to wiadomo pare uroczych sukieneczek 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam mnóstwo rzeczy po synku, a że synek w lutym urodzony to i sezonowo będą mi się ubranka zgadzały. Te najmniejsze ubranka mam uniwersalne i na chłopca i dziewczynkę będą ok. Zastanawiam się tylko czy uda mi się synka do większego łóżka przenieść przed przyjściem malucha na świat. Nie uśmiecha mi się kupowanie nowego łóżeczka, ale puki co strasznie mi się Gabryś wierci w nocy i boję się, że będzie mi spadał z łóżka bez barierek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kahira mozna dokupic do dzieciecych łózek barjerki zeby dziecko nie spadło u nas tego problemu nie ma bo wynek w sierpniu bedzie miał 3 latka wiec juz najwyzsza pora na własne lózko bo w łózeczku juz ciasnawo 😉
A co do sezonowosci no u nas sie nie zbiegło
Jakubek jest z sierpnia a maleństwo styczeń moze grudzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anabel oglądałam ostatnio w ikei takie łóżeczka z barierką, ale troszkę się boję, że będzie niewystarczająca. Chociaż mamy jeszcze pół roku na przestawienie się. Niebawem czeka nas przeprowadzka, Gabryś dostanie swój pokój, będzie dobra okazja na dokupienie nowego łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny u nas też z łózeczkiem zamieszanie, bo mój Mikołaj też jest za mały na tapczanik. Jednak do stycznia trochę czasu jest i trzeba to przemyśleć, a jak nie to będą dwa łózeczka obok siebie.

Dziś w nocy poraz pierwszy w tej ciąży złapał mnie skurcz łydki. Bolesne schorzenie, chyba mam mało żelaza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka to mało magnezu jak sie zdazy sporadycznie to nic nie szkodzi ale jak czsciej to lepiej do lekaza bo miedobory magnezy powoduja skurcze ja w pierwszej ciazy dostałam magnez bo za czesto mi sie brzuszek napinał nio i skurcze łydek tez były 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczeta 🙂 Zacznę od wątku pracy! A więc ja pracuję po 12h tzn. 12 dzień potem wolne i 12h noc czyli normalny system dyżurowy. W pracy oficjalnie jeszcze nie powiedziałam bo w życiu nie pozwoliliby mi pracować. Na razie na szczęśie dobrze się czuję więc do poowy lipca podyżuruje jeszze sobie 🙂 Takie mam zalożenie 🙂 A potem pójde na pierwszą zmianę czyli od 7 rano do 14:35 🙂 O zwolnieniu na razie nie myślę no chyba, że zamiast urlopu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam na USG, z dzidziusiem wszytko ok. Z OM mam termin na 02.01 a z USG na 01.01.
Skakał sobie i kciuka ssał. Fotka dodana w dziele fotek naszych kruszynek. 😉
Nie wiem dalej co będzie, ale ja sama obstawiam córkę. Lekarz powiedział, że za wcześnie, że nie widać. 😆

Nigdy nie zgadniecie ile przytyłam, 100gram 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulka55544 napisał(a):
Witam Was serdecznie 🙂 Jestem w 11 tygodniu ciąży i niedawno natknęłam się na ten portal 🙂 jestem nowa,więc prroszę o wyrozumiałość 🙂


Kasiulka55544 to super, że do nas trafiłaś. Witamy serdecznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za przemiłe powitanie 🙂 okropnie boję się porodu i wszystkiego,co jest z nim związane. Mam jeszcze jeden problem,nie chcę przerywać studiów.Moja mama obiecała,że zajmie się szkrabem,a ja muszę skończyc studia.Będzie trudno... 🤢 ale jakoś sobie poradzimy z moim narzeczonym 🙂 planujemy w przyszłym roku wziąć ślub,ale chyba jeszcze do mnie nie dociera,że będzie nas trójka 🙂 okropnie dokuczają mi wymioty 😞 od 2 tygodni już przed zjedzeniem czegokolwiek ląduję obok toalety... ale znalazłam w internecie bransoletki,które ponoć złagodzą wymioty...powiedzcie czy warto je zakupić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka ja nie wierzę w moc bransoletek, poprostu wymioty powinny ustąpić w 12-13 tygodniu. Mnie też męczą rano i wieczorem.
A porodu to i ja się boję, chociaż to nie będzie mój pierwszy poród.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak myślałam 🙂 u mnie to będzie pierwszy poród 🙂 w ogóle ta ciąża zaskoczyła i mnie i narzeczonego 🙂 na początku nie wiedzieliśmy,co się ze mną dzieje 🙂 ale jak zaczęłam wcinać chipsy i zagryzać czekoladą to doszliśmy do wniosku,że czas na wizytę u gina 😉 no i się potwierdziło 🙂 u gina byłam już dwa razy,następną wizytę mam za 3-4 tygodnie,na 80% poznamy już płeć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...