Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Vespera ryzyko poronienia spada z końcem 12 tygodnia. Ty jesteś w trakcie 12 tygodnia. Jednak trzeba uważac na siebie przez całą ciążę. Ja poroniłam pierwszą ciąże w 14-15 tygodniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

datę porodu dodałam, świetny pomysł. 😉
Pierwszy trymestr kończy się po 13 tygodniu.
Ryzyko poronienie spada po skończeniu pierwszego trymestru. Ja myślę, że jak któraś z nas się boi poronienia to niech pisze, czasem łatwiej porozmawiać z kimś z netu niż z osobami ze swojego otoczenia, (które zaraz się oburzą co za myśli mamy). A tak wszystkie jesteśmy w tej samej sytuacji więc jedna drugą łatwo zrozumie. 😉
Jechałam dziś dość kawałek samochodem i mój żołądek się zbuntował. A myślałam, że to już koniec mdłości-masakra 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkaB teraz masz 21 postów, może spróbuj teraz?

skoreczka pomyśl super, widziałam też taki u grudnióweczek i też myślałam, żeby zrobić takie zestawienie, ale jakoś jak byłam przed obroną to nie miałam czasu, więc cieszę się, że też na to wpadłaś. Ciekawe jak będziemy rodziły, bo jak mam termin na 1-2.01 to będę pierwsza na liście? A potem zobaczymy czy, aby nie ostatnia do porodu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia102 napisał(a):
Jechałam dziś dość kawałek samochodem i mój żołądek się zbuntował. A myślałam, że to już koniec mdłości-masakra 🥴





Powiem Ci szczerze, że jak ja jadę do pracy i się spieszę to mam pewnien odcinek fatalnego bruku więc zawsze jak dojadę to rozpoczynam dyzur od wizyty w toalecie. Wolę więc wyjechać wcześniej i nadlożyc drogi tylko po to żeby mnie nie wytrzęsło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Vespera masz piękną datę porodu 🤪 🤪 🤪 🤪 To są moje urodzinki 😁


super 😁 😁 Ja jestem kwietniowa i chciałam kwiecień wycelować ale dzidzia chciała inaczej 😜

15.01 ma urodziny moja przyjaciółka, a 18.01 kolega. Ciekawe jaki dzień będzie urodzinkami mojego dziecka 🙂 Mam dziwne myśli, że urodzę wcześniej, np. w Wigilię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahira napisał(a):
wielkaB ja jak miałam 22 posty to udało mi się wstawić fotkę więc spróbuj jeszcze raz.
A co do listy to uważam, że to rewelacyjny pomysł. Szczególnie jak już będzie bliżej stycznia będziemy wyczekiwały która pierwsza 😜


A wtedy to się wszystko popląta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka nas niebawem masa zakupów, a najtrudniej zrobić listę. Pomyślałam więc, że możemy się wymieniać pomysłami na konieczne zakupy oraz linkami do fajnych rzeczy znalezionych w necie np. łóżeczek, laktatorów itp 🙂 Załozyłam więc nowy watek, zapraszam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel pospieszyłaś się, brakuje jeszcze mam, czekamy na Kasię, Pieguskę, MarięIzabele i inne mamusie 🙂 Jednak pierwsze podsumowanie już jest 😆 Oby lista wzrosła. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwotna lista jest a potem będziemy modyfikować 😉
to na liście jestem druga, ciekawe kiedy faktycznie urodzę i ile nas się jeszcze na grudzień załapie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Nikusia ty może i w grudniu a innym może przytrafić się jeszcze luty, no i wtedy obejmiemy 3 miesiące 😁

też o tym pomyślałam, jak Dziewczyny maja terminy ok 20.02 to kto wie. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dZIEN dOBRY!
Masz racje Nikusia!Powinnysmy sie dzielic swoimi obawami i lekami... to czesc ciazy,a osoby bliskei czasem mysla,ze wymyslamy, tragizujemy i nie rozumieja. wiec jestem za ciezkimi tematami rowniez.
Ja juz wam pisalam,ze martwie sie bo krwawie,ale jakos nikt nie podjal... Moze nie zauwazylyscie. W kazdym razie pocieszam sie,ze w pierwszej ciazy tez mi sie to zdarzalo i w przyszlym tygodniu sprawdze to u gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bichito z krwawieniem to jest tak, że każde nawet najmniejsze trzeba od razu zgłosić lekarzowi. Czasami krwawienia są niegroźne a czasami niestety groźne. Musisz to sprawdzić i jeżeli możesz to od razu dzwoń do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...o luteinie nie wiedzialam...
A z tymi krwawieniami to u mnie jest bardzo dziwnie... bo nie sa to duze ilosci i tylko jak ide do toalety i sie podcieram to czasem mam takie czerwone plamienie, albo np.po stosunku... w zeszlej ciazy za kazdym razem szlam do lekarza i bylo ok, bo gin twierdzila,ze taki moj urok i ze moze mam jakas zylke tam,ktora przy wysilku peka,albo przy otarciu... dlatego mysle,ze teraz moze byc podobnie... Ostatnio krwawilam w poniedzialek.. od tego czasu nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej za każdym razem mów lekarzowi. Może rzeczywiście taka twoja natura, skoro kiedyś już krwawiłaś. Słyszałam ze po badaniu ginekologicznym tez mozna krwawić więc po stosunku pewnie też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bichito ja nigdy nie krwawiłam, pewnie bym zaraz do szpitala pojechała. Sorry raz krwawiłam jak mi się poród zaczął i tak się przestraszyłam, że zaraz do szpitala pojechaliśmy, a potem jeszcze się tam naczekałam zanim się zaczęło-tylko ja człowiek nie wie to się boi. Skoreczka ma rację, że lekarze na to luteinę przepisują. bichita mam nadzieję, że u Ciebie to niegroźne krwawienie, sprawdź to.

Je też mam do Was pytanie, pisałam że wczoraj wymiotowałam w samochodzie a jutro wyjeżdżamy na urlop ii boję się drogi. Myślicie, że mogłabym wziąć coculin-homeopatyczny lek na chorobę lokomocyjną-bo mam jeszcze chorobę lokomocyjną-tylko już od dawna miałam z nią spokój, ew mnie zemdliło. Napiszcie co myślicie, to bardzo ważne dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...