Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

My po zakupach 🙂 właśnie co do wyprawki to uswiadomiłam sobie że musze kupić kolejny fotelik samochodowy, czyli takie nosdło 😮 Zamotana nie jestem bo mam dużo rzeczy ale są i takie które muszę koniecznie kupić hmmm i tez zrobię taką swoją papierkową listę 🙂

Dzis synkowi kupiliśmy krzesełko plastikowe bo to do karmienia to juz za małe dla niego, a poza tym to nie chce zeby on się na nie wdrapywał! a jakie dziecko jest zadowolone z nowego mebelka 🤪

Kobzior na pewno czeka cię super wyprawa, pełna wrażeń 🙂 Uąmiałam się jak wyobraziłam sobie siebie szczekającą 😁 😁 😁
MartaMay ta pompka do piersi to rzeczywiście trochę przeraza ale jest bezpieczniejsza niż dzieciaczek gryzący dziąsełkami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Ja zrozumiałam że chodzi o laktator 😉 A może źle zrozumiałam??? hehe

Nikusia
no my nie mieliśmy wózka z wszystkimi funkcjami, więc wózek zostaje stary a fotel musimy dokupić 🙂

Dziś szef kuchni serwuje rybę po Grecku 🙂 a szefem dziś jest mój maż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta i Skoreczka laktator jest ok, dla mnie większy problem jaki wybrać. Zastanawiałam się czy kupić od razu czy dopiero po porodzie, koleżanka kupiła po porodzie jak już wiedziała, że będzie karmić. Sama nie wiem, zobaczę czy jakaś okazja się trafi. 😉 😁 😁

Skoreczka to niech maż zrobi więcej a ja przez net przybiegnę na rybkę 😁 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia tak szczerze to radziłabym kupić po porodzie laktator, bo różne sprawy moga się przyczynić do jego kupna badź nie, albo w ogóle go nie bedziesz początkowo potrzebować, no i w ogóle różne są rodzaje a to tez jest ważne dla bolacych piersi.

Nikusia dobrze będzie jeszcze jedna odmiana Ryby po Grecku- wirtualna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W sprawie "pompki" a raczej laktatora 😁 to ja mam to szczęście, że będę miała pożyczony elektroniczny laktator od dobrej znajomej 😉
skoreczka to ja bym się na tą rybę też pisała ☺️ zapytaj szefa kuchni czy przewiduje dodatkowe puste nakrycie dla zbłąkanego gościa 🤪 😁
Nikusia z tym gazem rozweselającym rzeczywiście może być wesoło 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂
Dopiero udało mi się do Was zajrzeć, cały dzień poza domem. Byliśmy u teściów, zbierali ziemniaki, ja tylko przy obiadu pomagałam- teraz się oszczędzam i nawet dobrze mi z tym- wszystko dla maluszka 🙂
Nikusia jak dobrze, że już jesteś, forum na nowo odżyło 🙂 Jest co czytać 🙂
Skoreczka mam nadzieję, że synuś ma się lepiej i szybko wróci do zdrowia 🙂
Co do laktatora to raczej kupię po porodzie, zobaczę czy będzie potrzebny.
Jutro jadę na zakupy 🙂 Oczywiście dla maluszka, no i może coś dla siebie i męża. Jak widzę ile Wy wklejacie zdjęć i piszecie co już macie to się zaczynam bać, że ja nie zdążę z zakupami 😮 No i przy okazji zaliczymy KFC i pikantne skrzydełka 🙃
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, chętnie rechotałabym podczas porodu 😁

Monika ach, zjadłabym młode ziemniaczki 🙂 w podstawówce na przyrodę musieliśmy wyhodować ziemniaki (tzn. doprowadzić do wypuszczenia listków i korzeni). Tak mi było żal tego ziemniaka, że wsadziłam u dziadka w warzywniaku. I po jakimś czasie dziadek zrobił mi z tych ziemniaków rozmnożonych domowe frytki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika czuję się doceniona 😉 😜
A mi przeszło z kurczakiem z KFC, ale miałam prawdziwą obsesję 😁 😁 😁
co do zakupów to cześć z fotek n fb jest po synku. Ja też kupuję na raty, żeby na koniec koszt nie był duży. W przyszłym miesiącu już większość kupimy tzn łóżeczko, materacyk, może pościel o ile gin mi na następnej wizycie usg zrobi i potwierdzi się, że córcia. 😁
Jak go pytałam czy teraz czy na następnej wizycie USG to powiedział, że zobaczmy. Robi w 32tyd a mi wyjdzie pomiędzy wizytami. A ja bym chciała już 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mra to ty masz duże serducho, nawet ziemniakowi darowałaś 🙂 😁
Nikusia to jest fakt bo Ty zawsze odpisujesz i rozmowa sie klei 🙂
Monika tak jak Nikusia duzo rzeczy mam po synku i dlatego wydaje sie to juz aż tyle, a to zawsze i tak duzo brakuje 🙂 Ja tez mam nadzieje ze juz wkrótce bedzie wszystko dobrze z moim dzieckiem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka napisał(a):
Mra to ty masz duże serducho, nawet ziemniakowi darowałaś 🙂 😁
Nikusia to jest fakt bo Ty zawsze odpisujesz i rozmowa sie klei 🙂
Monika tak jak Nikusia duzo rzeczy mam po synku i dlatego wydaje sie to juz aż tyle, a to zawsze i tak duzo brakuje 🙂 Ja tez mam nadzieje ze juz wkrótce bedzie wszystko dobrze z moim dzieckiem!

Skoreczka, na pewno będzie! Tylko się nie zamartwiaj.
No koleżanki też obiecały mi ciuszki po swoich dzieciach, ale póki co na obietnicach się skończyło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczko i ja prosze o rybke po grecku 😉 moze coś jeszcze zostało ? zazdroszcze gotującego faceta w domu u mnie to nawet ciezko o podgrzanie obiadu z drógiej stroony ... heheh jeszcze pamietam jak po slubie wstawiłam ziemniaki wchodze do kuchni a ziemniaki wyłaczone i pytam dlaczego ziemniaki sie nie gotuja a mój mąz na to no juz sie zagotowały 😉 a ziemniaki surowe 😉

Ja laktatora nie kupuje za wczasu bo synka karmiłam 8 miesiecy i potrzebowałam laktator tylko w czasie zastoju chyba 2 razy go uzyłam kosztował niecałe 20 zł taki zwykły reczny .Ale jak ktos planuje karmic i wracac szybko do pracy to napewno sie przyda.

Nikusia a podzielisz sie tym gazem bo ja tez chetnie sie troszke rozluznie w trakcie tego porodu 😉

Co do zakupów mnie tez jeszcze chamuje to ze nie wiem jakiego łobuza mam w brzuszku tak juz bym dawno czesc rzeczy kupiła no ale wizyta w srode 😉 zobaczymy czy malenstwo sie troszke ośmieli czy nie 😉 a juz przyznam ze jak miałam teraz 4 dni wolnego to dwa razy byłam bardzo bliska zrobienia zakupów na allegro i to juz takich konkretnych .W koncu skonczyło sie ze Jakubowi zamówiłam 3 pary spodenek i 2 koszulki do przedszkola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ja tez z tych gaduł jestem 😉
Anabel z tymi ziemniakami to mistrzostwo 😁
Co do laktatora to ja tez mam taki zwykły, reczny za 20zł i był bardzo przydatny i działał 😉

A mam pytanie. Na jakiej podstawie wybieracie dziecku drugie imię?
- po kimś z rodziny;
- wymyslacie jakies nowe;
- nie dajecie w ogóle;
- albo inna opcja;
Ja nie wiem jakie drugie imię wybrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel boski ten Twój mąż i jego ziemniaki, ale się uśmiałam, łap oklaski 😁 😁 😁
mam nadzieję, że bobas się pokaże, bo jak byłam w szpitalu to obok leżała babka w 38tyg i dopiero w szpitalu dowiedziała się, że będzie córcia. Miała w domu syna i stwierdziła, że jak ją wypuszczą to idzie jakiś różowe ubranka pokupować a przyszli lekarze i powiedzieli, że idzie ale na cesarkę 😁 😁 😁
Skoreczka drugie imię chyba będzie po mnie, bo syn ma po mężu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w sumie to co do drógiego imienia to nie sugerowalismy sie niczym tylko jak wybieralismy Jakubowi pierwsze to sie wachalismy miedzi Jakubem a Mateuszkeim wiec został Jakub Mateusz A jeszcze wytłumacze dlaczego jednak Jakub po po porodzie jak wzieli Małego do wazenia mierzenia itp to lekarka sie zapytała t"tyo jak bedzie miał Kubuś naimie " wiec było przesadzone ze jako pierwsze bedzie Jakub 😉
A teraz to jeszcze nie mamy pojęcie hehehe jeszcze dobrze nie wybralismy pierwszego imienia wiec z drugim to pewnie po porodzie bedziemy walczyc 😉

Nikusia ja juz sie zastanawiam czy jak mi teraz lekarz nie powie czy to synek czy córcia to czy nie zostawioc sobie tego jako niespodzianki 😉 tylko nie wiem czy wytrzymam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka jak jeszcze nie stwierdziliśmy, że będzie po mnie to wybraliśmy kilka imion, które nam się podobały i zapytaliśmy Kubę które mu się podoba. Choć Twój synek i na taki pomysł z mały 😉
Anabel ja bym nie wytrzymała, żeby świadomie powiedzieć, że nie chcę wiedzieć. A po drugie nie chciałabym mieć tylko uniwersalnych ubranek, ale też coś różowego - a teraz mi się tak na mózg rzuciła, że nawet sukienki pokupowałam. 🤪 Wprawdzie była okazja na allegro, ale i tak kupiłam, choć się wczesnej zapierałam, że to nie praktyczne 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia no ja zobacze jak przyjdzie co do czego ale mam nadzieje ze dowiem sie w tym tygodnniu to jeszcze bede miała troszke czasu zeby zaszalec 😉 No ja tez bym chciała miec ubranka mniej uniwersalne bo po Jakubie duzo uniwersalnych zostało no i niebieskich zreszta nawet jak bedzie chłopiec to chce coś nowego kupic 😉 tak zeby chocoaz do lekarza było itp

Ja tez uciakam spac bo ciezka nocka i ciezki poranek sie szykuje ;/
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas z imieniem jest podobnie tzn.wielki metlik i nie wiemy jakie wybrać!!!
Ciuszki już mam dla małej wszystko dostałam od znajomej musze dokupic tylko skarpetki i jakies czapeczki!! Tak bardzo nie bede szaleć z zakupem ubranek bo dopiero pózniej zobacze co bedzie mi brakować!! Natomiast zostały mi wszystkie inne rzeczy łożeczko ,pościel,wózek bo nic nie mam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...