Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Dopiero znalazłam chwilkę żeby do Was zajrzeć. Znowu prasowałam, jest mi strasznie gorąco. No i nie pomyślałam żeby obniżyć deskę i robić to na siedząco- Vespera, wykorzystam Twój patent 🙂 Oklask dla Ciebie za podpowiedź 🙂
Robię też (chyba) ostatnie pranie małych rzeczy, część w pralce i dwie pary bodziaków muszę wyprać ręcznie bo są w czerwone paski- jak ja dawno ręcznie nie prałam 🙃 No i w sumie jeszcze dwa podejścia do prasowania i koniec 🙂 Odpoczywam, przyznam, że chciałam skończyć dzisiaj, ale za dużo się dzieje z naszymi mamusiami więc sobie to rozłożę.
Obiad mam gotowy, też pierogi ale mama mi zrobiła a ja zamroziłam więc dzisiaj tylko podgrzeje 🙂
Mam nadzieję, że nasze "szpitalne" mamusie szybko do nas wrócą z dzidziami w brzuszku.
Zapomniałam się pochwalić- dziś w nocy tylko raz się przebudziłam i to tylko na zmianę pozycji, nawet siusiu nie byłam 🙂 Moja pierwsza przespana noc od bardzo dawna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Dziewczyny a tak wogóle jakie pustki!!! Malo piszecie i nie ma gorącej lini!!!
No dziewczyny co się z wami dzieje Mra__,Kobzior,WielkaB,Kahira i inne mamuśie zapraszamy na pogaduchy!!!
Macie dziewczyny jakieś zachcianki bo ja mam kila rzeczy ulubionych bardzo w ciąży 🙃
Zupy mogłabym jeść na śniadanie,obiad i kolacje co innego zjem oczywiście,ale jak mam zupke to jestem przeszczęsliwa. Ze slodyczy to najbardziej wafelki w czekoladzie musza być w barku no i od paru ładnych tygodni świruję na punkcie tortu 😮 tak za mną chodzi jakiś taki pyszny,ale niestety takiego daru cukierniczego nie mam 😞 Mąż wczoraj wybrał się po torcik i u mnie tylko mozna kupic na zamóweinie co za dziura i na pocieszenie kupił mi serniczek i ciasto z kremem orzechowym!!! To nie było to na co mam ochote,ale choc troche się starał 😆
A u was jak to wygląda??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też ostatnimi czasy mam zachcianki na słodkości :P... codzień coś słodkiego wpada mi w ręce :P np kawałek karpatki hihi :P... albo loodyy xD... cóż... no i zupki też chętnie bym jadła 🙂... a wczoraj to miałam ekstra wybuchowe danie: bułeczka z konserwą w galarecie i ogórkiem kiszonym i zaraz po tym lody karmelowe.. xD... jak mąż to zobaczył to oczy zrobił takie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki,

Cieszę się, że mój pomysł z prasowaniem się wam spodobał 🙂 Trzeba sobie ułatwiać zycie 🙂 Największym byłoby gdyby ubrania się nie gniotły i mozna byloby je od razu do szafy wkladać... Tak miałam jak korzystałam z automatycznej suszarki i specjalnych husteczek ale wtedy ubrania się strasznie szybko niszczyły. Zresztą lubie jak schną na słoneczku!

Dobrze, że Nikusia się odezwala. Martwią mnie te skurcze ale dobrze, że dostaje leki... Pewnie się biedna będzie męczyć w szpitalu do konca ciąży...

Ja mam za to dobre wieści - robilam ponowne badania i zero cukru!!! Zrobiłam tez glikemię naczczo i wyszło mi 75, a skala jest 74-106 😁 ufffff

Chyba zcaznę robić pranie ubranek już teraz bo nie wiadomo jak się będę czuła lub czy czasem też nie będe w szpitalu pod koniec ciąży. Jednak nigdy nie wiadomo... ciekawe jak ciocia Boja sobie radzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta a ja myslałam ze tylko ja jestem przyduszona, jak to boli, takie dziwne uczucie, dobrze ze po czasie mija. Rozumiem cie doskonale!!!
Co do tych nakładek papierowych na kibelek to tez o nich myslałam! Dobry pomysł! Łap oklaska
Vespera ciesze się ze juz nie masz tego cukru 🙂
Nikusia trzymaj się tam!!!

Ja kupiłam paczkę majtek jednorazowych i podkłady na łóżko.

Co do obiadu to ziemniaczki i jajo sadzone, a dla męża noga z kurczaka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś smutne i stresujące czasy nastały na brzuszku - mam nadzieję, że to tylko chuchanie na zimno i wszystko dobrze się skończy. Oby do stycznia w brzuszkach!! 😘

Na poprawę humoru wrzuce na fb zdjęcia naklejek które własnie nakleiłam na ściany w pokoju synka. Są sliczne i polecam wam sklep w którym je kupiłam (online) - jakby któraś chciała to poszukam link. Zupełnie zmieniają wnętrze i zrobiło się nagle tak dziecinnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Vespera ja bym chętnie zerknęła na ten link 🙂 bo też mamy zamiar pokój po pierwsze przemalować, a po drugie upięknić naklejkami 🙂...

a moja mała coraz bardziej się rozpycha :P i już coraz bardziej widocznie, a w dodatku coraz częściej boleśnie gdzieś zajrzy...

Skoreczka ja też dziś jajko sadzone, wczoraj o mało rybą się nie zadławiłam tzn ością, wiec dziś daje sobie spokój z nią, i będzie jajuszko 🙂...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzis na obiadek zupa kalafiorowa i canaloni dzis piatek a ja mam canaloni z miesem ale to dlateggo ze sie wczoraj rozpedziam bo myslaam ze to piatek i zrobiam postny obiad dodam ze maz nie byl zadowolony wiec dzis musze sie zrechabilitowac

Nikuisa pisze ze dopiero w poniedziaek bedzie miala badania i usg a narayie jest na lekach .
Domyslam sie ze to dlatego ze nie chca dodatkowo podrazniac szjki ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii - poszukam tego sklepu i dam znać 🙂

Najważniejsze, że Nikusia leży i ma leki. Ale usg powinni zrobić szybciej; bo może jak byloby źle to zrobiliby jakiś zabieg na szyjkę? Czekanie msi być stresujące...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam link 🤪

http://www.naklejkidladzieci.pl/pl/pages/view/8/naklejki#content

naklejki sa tak śliczne jak na zdjęciach! Pamii - zaraz załadują sie moje zdjęcia na fb to możesz zobaczyć je też na ścianie. Fajne tez, że można wybrać rozmiar; ja brałam najmniejsze ale za to dużo. Wieksze chyba by pomniejszały pokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziewczyny dzis to mnie nic nie cieszy, na brzuszku ponuro i udzieliło mi się to w życiu 🤢

Pamii uważaj jak jesz 😉 Ja kiedys uszkodziłam sobie zęba widelcem, a dentystka stwierdziła : no to pani ma apetyt 😁 Ale to było kilka lat temu 😉 teraz juz widelcy nie jadam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka, mi też się udzieliło 🤢 Zawsze było tak wesoło, ale teraz to wszystkie przejęte co się dzieje z resztą mam- a pozwolę sobie zauważyć, że sporo z nas w ogóle się nie odzywa 😞
Mój mąż na 16 :00 jedzie na ślub kuzyna- dostaliśmy tylko zawiadomieni, ale w sumie i dobrze, bo mi nawet na ślub nie chce się iść. Czuję się taka gruba, a jak założę płaszcz to już w ogóle wyglądam jak beczka do kiszenia kapusty 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak zgadzam się smutno i ponuro na tym brzuszku 🥴
Musimy dziewczyny jakiś temat podjąć do rozmowy bo można zwariować!!!
No to ja zacznę jeszcze miesiąc i Andrzejki 🙂 Teraz obchodzimy je bez żadnych szaleństw tylko skromnie do szwagra na kawusie!! Kiedyś to zbieraliśmy się paczką i zawsze w tym dniu robiliśmy imprezę i było dużo różnych wróżb!!! Szkoda,że nie pamiętam dokładnie co tam zostało mi wywróżone bo teraz mogłabym się pośmiać bądź porównać czy cokolwiek się już sprawdziło 😮
A Brzuszki jak wspominacie Andrzejki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pustki takie jakby połowa mam juz byla na porodówce. Ale trzeba mysleć pozytywnie!! Będzie dobrze i już!

A tak w ogóle to czyłam na fakims formum o 29 tygodniu ciąży i byla tam złota porada, że mozna "powoli zacząć kompletować wyprawkę" 😮 powoli? 😮 zacząć? 😮 Ja to się już tak czuję, że nawet buszowanie po allegro mnie męczy teraz. Nie wiem co bym zrobiła, gdybym musiala wszystko teraz kupić. Nic mi się już nie chce dziewczyny, nic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj już mi trochę lepiej ale obiad będzie dziś zamrażalnikowy, więc nie patrzę, że piątek będą mielońce z buraczkami 😁
Robię właśnie listę zakupów i nie wiem czy nie wyśle po nie tylko męża bo mam dreszcze na myśl o supermarkecie!!!! Listę zatytułowałam : LISTA ZAKUPÓW DO ZROBIENIA PRZEZ UKOCHANEGO MĘŻA więc może zadziała 🙂
Kruszynka o andrzejkach jeszcze nie myślę, ale ponieważ mam strasznie dużo wolego czasu na listę zakupów wpisałam dynie i tak więc będę robić halloweenowe dekoracje 🙂 a ze środka może zupę??
Skoreczka fajna historia z tym widelczykiem 🤪 🤪 🤪
Vespera a jakie ty wybrałaś naklejki?? pochwal się 🙂 ja dziś też będę oklejać łózeczko 🙂 Maleństwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna, my andrzejki raczej w domu spędzimy. Jeszcze przed ślubem to też robiłam wróżby z wosku 🙂 Fajne to było ale też nie pamiętam co wychodziło 😞 A jeszcze w podstawówce to mieliśmy szkolną zabawę, a z wróżb to zawsze lubiłam takie serce z imionami przyszłego męża, w które trzeba było wbić szpilkę i wychodziło jak mąż będzie miał na imię- ale tego imienia też niestety nie pamiętam, mam tylko nadzieje, że to był Sławek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...