Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skoreczka to jak kocyk różowy przyjdzie to będzie znak, że trzeba go schować do szafy i za chwile produkować księżniczkę 🙂 masz oklaska na równą ilość 🙂
Mra_ baby są jakieś inne 😁 mi też o dziwo z tymi co są najbliżej najtrudniej się spotkać. A co do sprawy rozwodowej to kawką z kumplem jak najbardziej, czemu nie. mam tylko dziwne poczucie, że może to być część gry rozwodowej ale przecież bystrzacha jesteś to szybko z niuchasz sprawę 😁
nikusia dobrze, ze już w domku jesteś 🙂 Opiekowałam się dzielnie Twoim wątkiem a to nie prosta sprawa więc musisz sprawdzić czy Ci czegoś tam nie poknociłam 😁
Dziś dałam reprymendę WielkiejB a potem sama złapałam za ścierę i całą chałupę wypucowałam. tzn.podłogi O dziwo pozycja na kolanach bardzo mi odpowiadała 🙂 Chłopa za to wysłałam na balkon niech tam porządkuje bo piękna pogoda 🙂
W kwestii remontowo wykończeniowej to muszę się wam pochwalić, że moja łazienka już w 99% skończona 😁 youpiiii tzn .brakuje tylko zwisów nad lustrem 🙂 Ale będzie dziś fajne kąpanko....mhhhh....to tak a propos romantyzmu który dziś na brzuszku zagościł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Mra_ czas często znajomości weryfikuje. Moje takie na śmierć i życie nie przerwały próby czasu, natomiast o dziwo są też takie znajomości, na które nie stawiałabym 5zł, a teraz jak się spotkamy to rozmowa jest jakbyśmy 3 dni się widzieli. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jak dziecior się pojawi bo wtedy to będzie jeszcze inna bajka 🙂

Wiecie co ja mam dzisiaj w domu inwazje biedronek 🤪 na oknie to chyba ich za 20 siedzi, cala ściana frontowa , wow,.... nie wiecie co to oznacza jak biedronki atakują dom?? 🤪 🤪 🤪
No dobra, trochę odsapnęłam na brzuszku to teraz idę zupę halloweenową produkować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magditta napisał(a):
Mra_ czas często znajomości weryfikuje. Moje takie na śmierć i życie nie przerwały próby czasu, natomiast o dziwo są też takie znajomości, na które nie stawiałabym 5zł, a teraz jak się spotkamy to rozmowa jest jakbyśmy 3 dni się widzieli. Zobaczymy jak to będzie wyglądać jak dziecior się pojawi bo wtedy to będzie jeszcze inna bajka 🙂

Wiecie co ja mam dzisiaj w domu inwazje biedronek 🤪 na oknie to chyba ich za 20 siedzi, cala ściana frontowa , wow,.... nie wiecie co to oznacza jak biedronki atakują dom?? 🤪 🤪 🤪
No dobra, trochę odsapnęłam na brzuszku to teraz idę zupę halloweenową produkować 🙂


No dokładnie, czas weryfikuje znajomości - też przyjemnie zostałam zaskoczona pod tym względem po powrocie na poznański fyrtel 🙂 a te biedronki, jak mówili wczoraj w Teleexpresie, to jakieś azjatyckie i szkodniki 🙃 bo jak sezon na mszyce się skończy, to zjadają inne owady i szybko się rozmnażają. Te azjatyckie biedrony mają więcej, ale mniejszych kropek niż te nasze.

Heheh, zupę dyniową ugotowałam wczoraj 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
wróciłam koło południa, ale z synem była teściowa więc głupio było, że ja do kompa a ona siedzi. Teraz jeszcze rodzina przyjechała, korzystam że poszli do sklepu.
Z badań wyszło, że nic się nie poprawiło i mam się oszczędzać, dali mi podwójną dawkę leków. Bo szyjka dalej skrócona i skurcze są. Niby mogę chodzić, ale powoli i oszczędzać się, ale leżą bo się boję. Już mam trochę dość wszystkiego, bo ciągle mnie ktoś obwinia, że ta sytuacja to moja wina. Nie dość że ja sama analizuję sytuację to jeszcze to od otoczenia słyszę. No i najgorsze, że nie jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Nikusia!!

jak to Twoja wina?? 😮 😮 Idąc tą logiką to bardziej wina Twojego meża bo "przez niego" jesteś w ciąży 😮 Ale tak na serio - olej to. Nie wiem dlaczego tylko dodatkowo Cię denerwują ale nie daj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia nie martw sie nimi a jak cie denerwuja to powiedz im ze maja wracac do siebie bo ty chcesz odpoczac a jak nie odpoczniesz to tylko i wyłacznie przez nich moze ci sie pogorszyc ...moze sobie odpuszcza A tak naprawde to nie rozumie takich ludzi bo nawet jesli byc cos zrobiła i przez to by to sie stało to przeciesz nie zrobiłas tego specjalnie i ciebie to martwiuło by o wiele bardziej niz ich ale ludzie uwielbiaja byc mądzejsi a ciekawe co by w Twojej sytuacji zrobili./....Grrrr
Ja uwazam ze jestes dzielna i przeciesz widac jak juz ubustwiasz Emilke wiec napewno robisz wszystko zeby jej nie zaszkodzic a głupim gadaniem sie nie przejmuj niech sobie gadaja a ty sie nie denerwuj bo szkoda nerwów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia olej wszystkich i dbaj o siebie powiem ci że ja też wszystko biore do siebie ale przecierz to nie twoja wina jak chcesz to ja tam do ciebie przyjde i zrobie rząd 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ja dopiero wróciłam do domu od 13:30 byłam u mamy wysiedziałam się z nia na kanpie i na plotkowałam ze nawet ciasta nie zrobiła 😜 😜 😜 😜 😜 😜
dziewczyny a co sądzicie o świecie halloween u mnie po wsi chodzą dizeic ale oczywiśćie strsze ludzią się to nie podoba np mojej tesciowej dla mnie to jest fajny zwyczaj tylko nie nasz ale przecierz dzieci maja przy tym radochę ja jestem za takim świetem w polsce moze jestem inna ale mi sie to podoba np ja bym chciała zeby takie świeto było u nas co roku szykować się z maluchem do niego
Moja tesciowa buszuje w kuchni a mi się nawet nei chce ruszyć bo nie mam ochoty i poprostu mi się nie chce jutro nas nie bedzie bo bedziemy u moich rodziców uprztnełam u siebie zaraz idę się wykompac czekam na mojego M az wroci do domu bo naprawiaj auto u naszego dobrego kolegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś dałam reprymendę WielkiejB a potem sama złapałam za ścierę i całą chałupę wypucowałam. tzn.podłogi O dziwo pozycja na kolanach bardzo mi odpowiadała Chłopa za to wysłałam na balkon niech tam porządkuje bo piękna pogoda

no widzisz kochana jak słonce swieci to aż chce sie robić ja tam jestem zadowolona bo am porzadeczek u siebie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 jeszcze uprztne rano łazienkę jak wstane bo teraz nie ma sensu bo i tak jak sie obudze to bedzie to samo tak to jutro bede spokjna ze jak tos przyjdize nie bede się wstydzić 😜 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia wiem, że to trudne ale spróbuj się do tego zdystansować... Po prostu nie słuchaj głupich tekstów, a jak ktoś Cię denerwuje i wstawia swoje 3 grosze to grzecznie zakończ temat i tyle. A najlepiej będzie jak się skupisz tylko na wypoczywaniu a Twój mąż zadba, aby nie "nawiedzały" Cię super taktowne osoby z rodziny! I głowa do góry - wierzę, że Emilka będzie rosła zdrowo w Twoim brzuszku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikusia ci wytykający Tobie winę powinni teraz Tobie pomóc - żebyś niczego nie dźwigała, nie sprzątała itd. Serio! No i chyba pozostaje Tobie leżenie w domu... przynajmniej jak najwięcej, chociażby na kanapie 😎 tylko nie analizuj gdzie popełniłaś jakiś "błąd", bo to Tobie teraz zupełnie niepotrzebne. Relaks i spokój, powtarzaj za mną "ommmmm..." 😉 Uściski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/840/dsc00423pb.jpg/][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8526/dsc00423pb.jpg[/IMG][/URL]

nasza świeczucha czyli opakowanie zupy dyniowej 🙂

Nikusia mam tylko jeden komentarz na Twoich mądrych doradców: OLEJ TO!!! Na pewno nie możesz się obwiniać tym bardziej, że z natura nie jesteś w stanie wygrać, a głupia nie jesteś i szanujesz równie mocno zdrowie swoje i swojego dziecka. Głowa do góry i spokojnie odpoczywaj 🙂

Wiecie co tyle dzisiaj we mnie energii, że jeszcze szarlotkę lukrowaną upiekłam 🙂 ZAPRASZAM 🙂
A teraz zalegam na sofie oglądając durny ZMIERZCH, czy w tej TV nie może być nic ciekawszego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel to najważniejsze ze czujesz sie dobrze 🙂 Pytasz o tę grudnióweczkę, czytałam posty przez weekend i widziałam zdjęcia. Cudowne ze wszystko skończyło się dobrze a to ze ona jest taka malusia to też jest cudowne 🙂 🙂 🙂 Zobaczycie jak urośnie, w oczach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nikusia nie ma tu winnych, poprostu jesteś człowiekiem, i nie jestes w stanie przewidzieć ze szyjka się skraca badź nie. Musimy sie oszczedzać bo nie jestesmy takie silne jak nasze babcie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magditta oklask za dynię 🤪 🤪 🤪 Miałam w tym roku zrobic coś takiego ale nie udało się, zrobię za rok 😉
A poczęstowałam się ciastem 😉 Pycha 😉
Oklask nie może byc dany bo ktoś dał przede mną i trzeba czekać. Będę pamiętać 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna przez ciebie poryczałam się jak bóbr !!! Mąż z psiną oglądali film a ja śledziłam wątek październikowych brzuszków o wspominkach porodowych!!! jejku ale się wzruszyłam...
Skoreczka chyba tylko skubnęłaś tej szarlotki bo nie widać żeby ktoś się częstował 🙂 no i jak ty tyle jesz to nie dziwie się mama, że nadal xs to Twój rozmiar 🙂

...idę relaksować się w mojej piękne łazieneczce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się wykapałam i nadrabiam zaległości z forum. 😉
Nie jestem w stanie na wszystkie posty odpisać, ale mam zamiar przeczytać wszystkie. Chciałam jeszcze napisać, że w szpitalu znikało mi gg i nie wszystkie wiadomości dochodziły i moje też nie do wszystkich. Mąż mi to uświadomił, bo ja mu pisałam a on na mnie oczy bo nie dostał (więc jak kogoś pominęłam to najmocniej przepraszam).
Jestem Wam wdzięczną, ze pisałyście na gg i sms-ki nawet sobie nie wyobrażacie jakie to jest wsparcie. WIELKIE DZIĘKI.
Mam dziś doła z powodu tych badań, ale z przyjemnych rzeczy napisze jeszcze, że miałam USG
i lekarz potwierdził że córcia, waży ok 1,5kg (szczegółowo będzie na wypisie), pomierzył główkę, brzuszek, kość udową, przepływy, łożysko i powiedział, że jest dobrze. Jest mniejsza o ok tydzień, ale ja też z tych drobnych jestem więc to nic takiego.
Nie mam fotki, bo tak się kręciła, że co ją pstryknął to rozmazane było. A nie chciał za długo robić USG żeby brzuch znowu nie był twardy.
Na razie mam 4,5kg + ale czuję się jakbym miała z 25 bo nawet przejść kilka metrów to dla mnie problem.
A teraz idę spać, bo już padnięta jestem. Jutro doczytam resztę DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, nie denerwuj się tymi komentarzami, bo nie ma sensu. Przez nerwy też brzuszek twardnieje niepotrzebnie i maluszek się stresuje. Odpoczywaj dużo i zobaczysz, że już teraz wszystko będzie dobrze i Emilka grzecznie posiedzi do stycznia 🙂 Trzymam kciuki za Was 🙂
A poniżej moja dynia Halloween\'owa 🙂 Zupy z niej nie było bo mąż nie lubi 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/dyniab.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/210/dyniab.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...