Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Wow Anabel jakie wieści!!!! Czyżbyś miała być pierwszą styczniową mamusią rozpakowaną już w grudniu?! Ale w końcu druga w kolejności jesteś na odliczaniu, więc można było by cię typować na to zaszczytne miejsce. Ale puki co trzymajcie się jak najdłużej w dwupaku, niech sobie córcia jeszcze poleniuchuje w brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia niech nam odpoczywa a Emilka rośnie w siłę 🙂
Anabel rozwarcie na 3 palce to już na 6cm 🤪 🤪 🤪 no Kochana to Ty już startujesz, trzymam kciuki za Was 🙂
Skoreczka straszysz tym 37 tygodniem 🤪 🤪 🤪

Ja dziś odebrałam wyniki i powiem Wam, że posiew jest ok ale martwią mnie moje płytki krwi, strasznie mam niskie 😞 i ciągle spadają 😞
No i dzisiejszy dzień był strasznie do dupy bo bolała mnie głowa, ale myślę, że to przez tę pogodę. niby ciepło ale straszne wietrzysko i deszcz !!!!
Trzymajcie się mamuśki i odpoczywajcie w nocy spokojnie 🙂 Buzia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, odpoczywaj i pochłaniajcie witaminki- na zdrówko 🙂
Anabel, Twoja córcia to już kawał babki jest, no i to rozwarcie 🤪 Ciekawe jak tam moje, aż się boję wtorkowej wizyty 🙃
Pamii, u mnie też pogoda straszna, strasznie wieje i deszcz pada 🤢
Dziewczyny, ja już zaczynam się bać. Jak czytam nasze forum to za każdym razem boję się co będzie na następnej stronie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pemii cieszę się ze doszłaś do porozumienia z M :Przytulam: 🤪

Urszula cieszę się ze wszystko ok.:Przytulam: 🤪

Skoreczka super te spodenki :Przytulam: 🤪

Mra super wiesci :Przytulam: 🤪

Anabel to na swieta już będziesz z maluszkiem jak dobrze Pojdzie :Przytulam: 🤪

Nikusia super wiesci czekam tu na ciebie z utęsknieniem :Przytulam: :Kciuki: 🤪

Co do wkładek to byłam wczoraj u kuzynki bardzo sobie je chwaliła i stosowała je do pampersow rownierz
Ja dzisiaj miałam kosmiczna noc obudziłam się o 3 byłam w właziece a potem nici ze spania mój nawet nie krzyczał bo bardzo się kreciłam o 4 zebrał mnie okropny głód musiałam cos zjesc oko 5 umnie powstawali a ja poszłam spac pospałam do 7-40 teraz koncze już kawke lece do pieca i biore się za obiad dla chłopaków bo w koncu maja nam dzisiaj przywies drzewo na dach a po swietach robimy dach jestem szczesliwa a kupiliśmy wreszcie okna takie jak chcieliśmy 3 szybowe mój chodzi tak szczesliwy jak by w totolotka wygrał
Mój kochany M powiedział ze jak mnie zobaczy na targu przy karpiu wewtorek to dostane lanie przy wszystkich ludziach i nie ma ze jestem w ciazy
Teraz się biore za sprzątanie przyniose sobie choinke może już ubiore i
musze zawies mojej siostrze moja organtyne i dodatki do dekoracji stołu bo bierze udział w konkursie kulinarnym musze jej pokazać jak ma wszystko ubrać jak ubiore u mamy stół na pokaz to szczele fotkę :roll::roll::roll::roll:
będę miał przepis na tatara ze śledzi 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello 🙂

Musiałam zajrzeć bo mam w głowie Anabel i jej ostatnie wieści 🙂

U mnie zaczęło się dzis okropnie, znów całe ciałow nocy bolało i mam tzw. mrówki w dłoniach. Nie moge się doczekać wizyty w poniedziałek, bo chcę sie wyżalić 🤢 I oczywiście usłyszeć wiadomości o moim synku w brzuszku!!!!!!!!!!!!
Dodam ze dziś płakałam z bezsilnosci, tak mi te bóle doskwierają.

WielkaB żadny targ, lepiej odpoczywaj 🙂 🙂 🙂 Pochwal sie choinką 🙂

Uciekam bo ciocia przyjechała mi troche pomóc 🙂

Miłego dnia wyjątkowe brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj mam tyle siły ze szok obiad juz chlopaka nastawiłam robie spagetti miałam jeszcze ugotowac im zupe albo ogórkowa lub zażucajkę (kwaśnice) ale oczywscie ogórków nie ma bo zabrali mi cała beczkę na targ a do kapusty kiszonej sie nie dostane bo są takimi głazami wszystkie beczki przycisniete ze nawet ich nie ruszam nawet sie nie biore
skoreczka tez mam ten problem z mrówkami
choinka sie napewno pochwale tylko nie wiem czy mi na wszystko starczy czasu bo już 10 prawie a ja jeszcze w proszku
wszyscy nazekali na mojego Tajsona (nie wiem czy pisałam ze nie żyje bo potracił go samochód )ze wszystko gryzie a teraz tesciu ma takiego małego pieska robi to samo ale na to nikt nie zwarza uwagi powiedziałm jak tyl;ko cos mojego pogryzie to wypuszczam Roxy z kojca a ona sie nim już zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cze Mamuski 🙂
Też zaglądam, żeby przede wszystkim zobaczyć co u naszych "tykających" brzuszków 🙂 Anabel dawaj znać co i tam 🤪 🤪 🤪
Nocka u mnie przespana ślicznie i dzisiaj mam ambitny plan trochę zaplanować wigilię a dokładnie stworzyć listę rzeczy które będzie musiał mąż zakpić i załatwić 🙂
Miłej soboty Maminki 🙂 u nas nawet słoneczko ślicznie swieci 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WielkaB my chyba też już dzisiaj choinkę ubierzemy - wczoraj tata ją przywiózł 🙂 ale miałaś nędzną noc, nie zazdroszczę!

Skoreczka uściski, postaraj się poodpoczywać w ciągu dnia 🙂

Nikusia napisała, że będzie w szpitalu do poniedziałku; w nocy miała skurcze i dostała zastrzyk, kroplówkę i witaminy. Nikusia Was pozdrawia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noi obrałam pół worka 15kg ziemniaków juz ta godzina a ja jeszcze nie czuje zmeczenia wiec dzis jest moj dzień teraz zjadlam rybki w pomidorach bo tak mnie na nie naszlo ze szok
wiecie co boje sie jednego przeczytałam ze wczesne porody to sprawa genów a moja mama rodziła nas oby dwie 37 tc wiec zaczynam miec obawy wiec jak kiedys wam pisałam mloda miała sie urodzić 15 stycznia a jest z 27 grudnia
mra jak ubierzesz choinke to sie pochwal ja chyba mojej nie zdołam ubrać chociaz jest malutka bardzo chciałam zywa w tym roku ale mi maz nie chce przynies z lasu bo mowi ze bedzie sie sypac a kto to bedzie sprztał 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki 🙂
Dziś ja trochę ponarzekam: wczoraj wieczorem strasznie się poczułam, zaczęło się od tego, że ciężko mi się oddychało. Było coraz gorzej, po chwili zaczęła boleć mnie głowa i poczułam jak wszystko wiruje. Nie mogłam ani siedzieć ani leżeć. Jak wstałam to jeszcze gorzej. W końcu się popłakałam, wycieram nos a tu krew mi leci. Porządnie się wystraszyłam, ale w końcu mi przeszło. A dziś się czuję rewelacyjnie, nic mnie boli. Nie wiem co to wczoraj było 😮
Nikusia, to czekamy na Was na Brzuszku 😘 W dwupaczku oczywiście 🙂
Skoreczka, fajnie, że ciocia pomoże w domku. A Ty sobie odpocznij 🙂
Magditta, ja już też zrobiłam listę zakupów dla męża. W poniedziałek startuje 😉
WielkaB, to słuchaj męża i odpoczywaj w domu. Na targu sobie poradzą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Moja noc okej, tylko mam problemy z zaśnięciem, kręcę się z boku na bok i usnęłam dopiero przed 2 🤨

Skoreczka wczoraj, jak czytałam książkę i podpierałam głowę ręką, to nagle poczułam jak mi drętwieje i uczucie było takie, jakby ktoś mi szpilki w dłoń wsadzał 🤢 Musimy przeboleć te dolegliwości.

WielkaB nie szalej tak, uważaj na siebie, żeby tam wszystko dobrze z Maleństwem było. Pamiętaj żeby się nie przemęczać, bo te obrane 15 kg brzmi nieźle 😉

Dziewczyny, które ubiorą choinkę proszone są o obowiązkowe wstawienie fotek na brzuszek.net 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawię fotkę, o ile ubierzemy 😉 ktoś musi ściągnąć bobmki i łańcuchy z pawlacza - to na bank nie będę ja 😉

Oglądam "ugotowanych" i przeraża mnie pierwsza kobieta w tym "konkursie". Obrzydliwa jest 🙃 gotuje, je i gada - druga Gessler. I ma taką fatalną manierę w mówieniu. Brrr 🤢 To to moje dzisiejsze narzekanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

dzisiaj nawet całkiem nieźle przespałam noc 🤪 może dla tego że z wcześniejszej tylko 4h urwałam ze snem 🙂

zobaczcie jaki mam opis w suwaczku 🙃 🙃 🙃

Nikusia pozdrawiamy 🙂

ps. mra_ ja też oglądałam ten odcinek ugotowanych i mam takie samo zdanie co Ty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 😉 jestem jeszcze jestem nie rodze 😉
Taki dzien zamieszany od rana sama z synkiem byłam a on nie był za bardzo zachwycony tym ze chce do kompa usiąsc dopiero teraz mi sie udało 😉 Ale jak bede rodzic to obiecuje dac znac 😉 mam numer do Nikusi i mra 😉

Mra dziekuje za smska ciesze sie ze myslisz o mnie 😉

Pami mój synek wazył 3720 jak sie urodził 😉 teraz pewnie waga bedzie podobna chyba ze wvbrew wszystkiemu donosze do terminu to wtedy pewnie przeszło 4 😉

Magditta rozwarcie mam na 3 cm 😉 z Synkiem jak jechałam na porodówke to miałam 5 cm ale 3 tygodzien przed porodem nie miałam wogule rozwarcia i szyjkka twardza nie skrucone teraz to jakoś tak po kolei sie szykuje i to napewno lepoiej 😉

Nikusia to pewnie ze stresu te skurcze dostała dobrze ze w poniedziałek ja do domu puszcza mam nadzieje ...

Uciekam rosołek zjesc i troszke polezec bo senny dzien dzisiaj ...to chyba tpo cisnienie ..

A o 10 wziełam ostatnią tabletke a raczej ostatnie pół tabletki wiec teraz niech sie dzieje wola boza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, a ja przed chwilką miałam gości, teście i babcia. Babcia mi już powiedziała, że na święta urodzę- ach jak ja lubię taką życzliwość 🙃 A potem pyta czy na święta przyjedziemy, a ja do Babci, że przecież z noworodkiem nie będę nigdzie jeździć- riposty też lubię 😉
Anabel, cieszę się, że Ty nadal w dwupaczku 🙂 Styczeń już niedługo- dacie radę 🙂 Trzymam kciuki 🙂
A teraz czekam na obiadek- mamunia gotuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Nikusi i Emilki!!!

Dziewczyny - Mam nadzieje, ze milo spedzacie sobote
Mam pytanie - jakie ubrania bierzecie dla siebie na porodowke? Bo ja nie mam pojecia co wziac na czas przed porodem! 🥴 Oczywiscie na potem mam pizamke rozpinana od gory, taka do kolan + wsuwane kapcie + szlafrok i staniki do karmienia
Ale co zalozyc na siebie jak juz zaczna sie skurcze? I kiedy sie przebrac? Moze juz powinnam w domu? Nie wiem jak w PL ale tutaj idziesz do szpitala wtedy jak juz masz skurcze co 5 min i trwaja okolo minuty... nie chca nas wczesniej widziec.
Wiec zastanawiam sie odnosnie tego ubrania - mam zalozyc pizame od razu w domu i latac potem po szpitalu z golymi nogami czy moze lepiej do czasu porodu zalozyc jakis dres??? Jak myslicie bo ja nie mam pojecia jak to powinno byc...

Buzia
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...