Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Straszna jest ta opuchlizna! Ja czasem też miewam, ale gorszy chyba jest ból bioder... albo już sama nie wiem co gorsze bo i zgaga jest niemożliwa 😞 Byle do końca. Ostatnia prosta przed nami dziewczyny 😆 a potem będziemy narzekać na coś innego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Cze dziewczynki
ja sobie dzisiaj ślicznie pospałam 🙂 budziłam się oczywiście i przy zmianie pozycji i na siku ale to pikuś bo nic nie męczyło mnie dodatkowo. Za to wieczorkiem myślałam że mi pachwiny rozerwie!!!! fuck ale to boli. Wiem, ze to trochę na własne życzenie bo wczoraj wieczorkiem poleciałam do pracy ze zwolnieniem i po rmuę a potem na zakupy. Trochę połaziłam z mężorkiem po sklepach i potem były efekty w postaci bólu 😞 na szczęście wszystko co chciałam to zakupiłam /prezenty już są 🙂/ łącznie z bonusem w postaci kocyka dla Makiego. Dziewczynki w tesco są teraz wyprzedaże dla dzieciaków i kocyk kupiłam za 11zł a wcześniej kosztował 37zł więc jak macie możliwość to polecam zajrzeć bo dużo fajnych szmatek można zakupić 🙂

Marta nie przejmuj się babsztylem wredna i o niskim poziomie kultury osobistej kobita. Wiem, że tacy ludzie wkurzają ale jedyna rada na nich to olewka. Odpoczywaj i nie myśl o pracy ciesz się myślą być za moment mamą 🙂

Kruszynka moja działka to hematologia i transfuzjologia a z wami bardzo chętnie dziele się swoja wiedzą jak jeszcze mogę pomoc to bardzo się cieszę 🙂

Nikusia co do młodych stażem lekarzy to mogę ci powiedzieć ze sama jestem w takiej sytuacji. Jest bardzo dużo osób co się mocno stara i tak jak piszesz rutyna ich jeszcze nie zjadła, ale jest też dużo studenciaków co pozjadali wszystkie rozumy. Mi się porostu wydaję ze na fajnego człowieka trafiłaś który potrafi zaopiekować się pacjentką 🙂 Sama nalezę do osób które przeżywają każdego pacjenta i odchorowuję największa porażkę zawodową 😞 dlatego nie cierpię rutyniarzy i cwaniaków!!! Natomiast to wcale nie wiąże się z faktycznym wiekiem bo wielu starszych lekarzy jest mega usłużnych pacjentowi i kolegom. To zależy od charakteru człowieka zresztą w każdym zawodzie to widać.

kobzior już tak niedługo i wszystkie twoje bóle uśmierzy miłość Twojego Okruszka 🙂 to będzie największa nagroda za Twoje obecne męczarnie 🙂

Allegro nienawidzę cwaniaków i oszustów!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kruszyna kochana nie bede stała przez siłe jak bede widziała ze nie dam rady to w auto i do domu szkoda ze nie mam zdiecia z tamtego roku jak wygladalam byscie padly moj strój to
Góra
- podkoszulka z krutkim rekawem
-golf cienki
-golf grubszy
-sweter
-bluza
-krotka kurtka zimowa
- długa kurtka zimowa
- dwie czapki i kaptur
- 2 pary leggisów
-spodnie dresowe
- spodnie dzisowe
- rekawiczki bez palców
była taka sytułacja bardzo chciało mi sie do wc wiec wziełam pieniazko(jedno) poszłam weszlam a tu mi zezarło i co teraz zanim dolece spowrotem na stoisko to nie dobiegne spowrotem wiec malo myslc taka sama droge miałam do mamy do bloku nogi za pas i lece ludzi taranuje po drodze do bieglam ulga mama wlała mi zupy aja sie nawet nie rozbierałam bo by mi potem pol godziny zeszło z ubieraniem spowrotem wiec jadłam w całym umundurowaniu nagle wchodiz moja siostra i zaczyna odrazu plakac a ja sie jej pytam co jest mloda ona Paulinka bo ty wygladasz jak bezdomna my zmama myslelismy ze padniemy do dziaj sie z tego smiejemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna skoro Ty też tak masz, czyli puchniemy, stąd te bóle 😮 A ja juz nawet podejrzewałam nadchodzącą starość i bóle reumatyczne 😁 🙃 😉

WielkaB
to karpia może prosto od ciebie kupię? 😉 Tak nie lubie kupować żywych ryb 😞 Dobrze ze mąż zaradny bo ja to taka pupa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgaga mnie tak z torsjami męczyła w poniedziałek 😞 straszne to było 😞 No i generalnie co wieczór znowu zgagola się pojawia- już nawet się do niej przyzwyczaiłam byle nie było rzyganka....

Opuchlizna nienawidzę jak mi skóra na dłoniach trzeszczy. Wkurza mnie ta cholerna opuchlizna na dłoniach i łydkach!!!!!!!!

KFC tez wczoraj byłam na szamanku. Z tymże ja na swojej ulubionej sałatce. No niestety nie zjadłam całej bo okazała się jakoś cholernie pikantna 😞 Zmiana smaku???

No i widziałam Mikołaja co sobie siedziała z elfami i reniferami. Fajnie że są teraz takie atrakcje dla dzieciaków , a czasem i dla dorosłych 🙂

a to prezencik ode mnie dla Was na dzisiejszy dzień 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=rmgf60CI_ks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta napisał(a):
WielkaB prześlij mi trochę karpia 🤪 🤪 🤪 uwielbiam karpia 🤪 🤪 🤪 🤪 a od ciebie na pewno byłby najlepszy 🙃 😁 🙃


kochana juz leci dla ciebie wszystko ale nei mow ze nei usiadłas mikołajowi na kolanach 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ja bym sie nie oparła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wielkaB napisał(a):
magditta napisał(a):
WielkaB prześlij mi trochę karpia 🤪 🤪 🤪 uwielbiam karpia 🤪 🤪 🤪 🤪 a od ciebie na pewno byłby najlepszy 🙃 😁 🙃


kochana juz leci dla ciebie wszystko ale nei mow ze nei usiadłas mikołajowi na kolanach 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ja bym sie nie oparła


wiesz że miałam ogromną chęć 😮 😮 😮 😮 stałam i patrzyłam na tego Mikołaja jak dzieciak na watę cukrową 🙂 jakby mnie zawołał to na pewno bym poleciała na te kolanka 🙂 Pewni sobie pomyślał 🤪 🤪 🤪 ze wieloryba to szkoda na kolan brać...
Ale ty To mi tony karpia nie wysyłaj bo nawet ja tego nie będę w stanie zjeść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magditta napisał(a):
wielkaB napisał(a):
magditta napisał(a):
WielkaB prześlij mi trochę karpia 🤪 🤪 🤪 uwielbiam karpia 🤪 🤪 🤪 🤪 a od ciebie na pewno byłby najlepszy 🙃 😁 🙃


kochana juz leci dla ciebie wszystko ale nei mow ze nei usiadłas mikołajowi na kolanach 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 ja bym sie nie oparła


wiesz że miałam ogromną chęć 😮 😮 😮 😮 stałam i patrzyłam na tego Mikołaja jak dzieciak na watę cukrową 🙂 jakby mnie zawołał to na pewno bym poleciała na te kolanka 🙂 Pewni sobie pomyślał 🤪 🤪 🤪 ze wieloryba to szkoda na kolan brać...
Ale ty To mi tony karpia nie wysyłaj bo nawet ja tego nie będę w stanie zjeść 🙂


ty to juz nie badzi taka łapczywa odrazu by tone chciała ja tu mysłam ze jakiego takiego co ma 3 kg zebys pojadła 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha jak bym siebie słyszała ja wvczoraj tez wyłam z powoodu syfu w domu 😉 na szczescie wieczorem maz chociaz podłogi umył i u Jakuba w pokoju porzadku troche zrobił ja dzis poukładałam mu ksiązeczki zrobiłam porzadek w maskotkach i przeleciałam kurze a i wczoraj pozmieniałam posciele mąz tylko pomogł przy zakładaniu poszewki na pierzyne i od razu lepeij jutro che ogarnąc łazienke chociaz jak juz podłoga czysrta to o wiele lepiej ty wygląda 😉

Kobzior trzymaj sie jeszcze troszke i wszystko przstanie bolec a za te bóle super nagrode dostaniesz 😉

Dziewczyny ja dzwoniłyscie juz do połoznych które beda do was przychodzic po porodzie??? Ja wczoraj zadzewoniłam zeby upewnic sie ze moja połozna jeszcze pracuje i wiecie co kazała mi przyjechac do biura w poniedziałek bpo teraz tto sie odbywa jakos inaczej jak kiedys bo z JKakubem poprostu dzwoniłam jak wychodziłam ze szpitala i wtedy przyjechała na dógi dzien a teraz mówi ze jedno spotkanie jest jeszcze przed porodem ...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wielkab to ja cierpliwie ustawiam się w kolejce za dziewczynami za karpiem 😉 Tyle miałaś ciuchów na sobie,że na pewno byłaś,, wielka'' i nie dziwię się,że rodzinka wzięła cie za bezdomną 😁 😁 😁
Skoreczka ja też już myślałam,że to reumatyzm,ale lekarz stwierdził,że po ciąży minie więc zobaczę.
Dziewczyny muszą nam te wszystkie cholerstwa ciążowe później minąć bo kto jak nie mamuśki najlepiej zajmą się Kruszynkami 😉 😉 😉 😉 Tatuś odgrywa ważną rolę ,ale mama to mama 🙂 🙂 🙂 🙂
Magditta fajny kawałek tak zachęca do działania w domu 🙂
Za tydzień święta a ja wogóle nie czuję,że one nadchodzą 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WielkaB pisałaś ze wszystko leci to pomyślałam ze tona 🤪 🤪 🤪 🤪a 3kg to ekstraśnie 🤪 🤪 🤪
Anabel ja wybieram się w poniedziałek do położnych, zobaczymy co mi powiedzą. A o tym ze trzeba jakieś spotkanko odbębnić przed porodem to pierwsze słyszę ale kto wiem dziś stawia się mocno na biurokracje 🙂
Kruszyna kawałek mocno energetyczny i twórczy to fakt 🙂

No dobra to teraz czas na kawkę a potem pocykam trochę fotek to pochwalę się kocykiem jaki wczoraj Młodemu zakupiliśmy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny!
Ja się nawet wyspałam, ale zasnąć było ciężko bo pachwiny bolały 😞 Trochę wczoraj pochodziłam, patrzyłam jak mama łóżeczko myje i podłogę u Małego no a potem jak mąż baldachim montował. naklejałam też naklejki na ścianie, potem zrobię fotki i się pochwalę, już widać jak pokoik nabiera kształtów 🙂
MartaMay, faktycznie Twoja szefowa do najmilszych nie należy 😠 Zupełny brak kultury, nie powinno tak się traktować ludzi, a tym bardziej kobiety w ciąży, no i jeszcze tekst, że jesteś gruba 😠 Ale nie przejmuj się, ciesz się urlopem i myślą, że jeszcze trochę i Dzidziuś będzie przy Tobie 🙂
Anabel, fajnie, że Twoja siostra będzie mieć synka- gratulacje dla cioci 🙂 Mojego męża siostra urodzi w lutym i też synka 🙂 nasze Dzieciaczki będą miały się z kim bawić 🙂
Kobzior, jeszcze trochę musisz wytrzymać, a jak już zobaczysz córeczkę to o całym bólu zapomnisz. A u gina będzie dobrze, zobaczysz 🙂 Trzymam kciuki 🙂
WielkaB, ja też się piszę na karpika, uwielbiam te rybki 🙃 A najbardziej te duże co już taki tłuszczyk mają 😉 A na targ ubierz się cieplutko i tylko kasiorką się zajmij a nie czasami wyławianiem rybek z lodowatej wody 🙃
Magditta, świetny utwór 🤪 Uwielbiam takie mocne dźwięki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monika to zajecie dla mojego M jesgo kumpla i mojego taty awaryjnie jest jeszcze moja siostra ok ide troche ogrne dom i siebie moze walne sobie jakies zdiecie mojego brzuszka 🤪 😘 😘 😘 😘 😘

magditta to dla ciebie zebys nie mowiła ze wielkab zła


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

widzę, że dzisiaj humorki dopisują 🙂
Nadrobiłam 17 stron 😉

MartaMay uściski dla Ciebie! Wredną szefową olej - pewnie sama jest gruba, singlem niekoniecznie z wyboru i nienawidzi połowy świata. Przez rok wiele może się zdarzyć, może uda Ci się rozkulać własną firmę i nie będziesz musiała mieć już takiej szefowej 😉

Dostałam dzisiaj list z ZUSu - do 10 stycznia mam wybrać sobie OFE 😮 osz kurna, to zagwostka dla mnie!

Zjadłam wczoraj 1/4 blachy sernika na zimno (spoko, bez jaj surowych w środku) 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Wczoraj wieczorem syn sobie o 20 przypomniał, że jego zadanie domowe to kupić kartkę na poczcie, znaczek, kopertę i wszystko przygotować do wysłania. No i w takiej postaci zanieść do szkoły.
Tylko, że ja nie mam kartek świątecznych w domu i na szybko robiliśmy. Potem jeszcze jak wpisywał życzenia to co chwile jakiś błąd, na koniec ja już byłam zdenerwowana to mąż zrobił z papieru kopertę i pomógł synowi zaadresować.
Tak się zestresowałam całym dniem, że w nocy skurcze miałam (tak przypuszczam, że to od tego). I to takie dość bolesne. Budziły mnie, ale nie chciało mi się wstawać i czasu mierzyć doszłam do wniosku, że przecież porodu nie prześpię a skoro dałam radę zasnąć to nie jest źle.
Marta zaraz się biorę za odliczanie i będziesz się kulać 😘
a w pracy to faktycznie przykre, mogła się bardziej postarać - ale to tylko świadczy jak bardzo jest małostkową osobą. Myślę, że Ci zazdrości i musiała dogryźć.
Kruszynka ten lekarz pracuje w szpitalu gdzie będę rodziła, tam go poznałam. To właśnie o nim od salowych słyszałam, że jak kobiety rodzą to on się tak przejmuje, że boli itd.
Anabel ja się na razie nie martwię tym USG przecież dziś powtórzymy wiec szybko będę wiedziała co i jak. A dużo razu którejś z nas takie rzeczy wychodziły.
Kacha to faktycznie ciężki wieczór. A co do porządku to ja już do moich nie mam siły a jak pomyślę, że święta tuż tuż to załamka. Chyba ta pedantyczna cześć mojej osobowości się odzywa.
Kobzior ja wiem jak jest z tymi wiadomościami, ja już też tak miałam że zwyczajnie tych złych było za dużo. Daj znać co powiedział gin na paciorkowca.
Urszulka a ja właśnie myślałam co u Ciebie to czekam na wieści a sama też napiszę jak będę po USG.
WielkaB fajny prezent 🙂 a do Rossmanna mam daleko. 😞 a teraz czekam na fotkę Twojego brzuszka 🙂
Magditta może masz rację, że podejście lekarza nie zależy od wieku, ale u mnie wcześniejszy gin był starszy i nawet nic sobie nie dał powiedzieć. Jak ja miałam pytania to on potrafił mnie wyśmiać. Aż byłam w szoku, że ten tak słuchał. Ja mam taka diabetolog, które właśnie jest takim super lekarzem i wiem że takich ze świeczką szukać. A z synem też jeździmy po specjalistach wiec z lekarzami trochę mam do czynienia.
Anabel ja nie wiem jak u nas jest z położną, po urodzeniu Kuby przyjechała do domu i teraz chyba też tak będzie 😮
Mra ale miałaś jedzonko, normalnie zazdroszczę 😁

a ja zaczęłam pisać posta o 10, ale potem z koleżankami pisałam i się 12 zrobiła. Za to co ja bym bez koleżanek zrobił 😘 😁

Dziękuje za oklaski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
WielkaB pierwszy raz słysze tę piosenkę. Jest boska 🤪 🤪 🤪 🤪 Już ja mam 😉 Oklask za nią 😘

Napisałaś dokładnie to co ja pomyślałam, że jeszcze tej piosenki nie słyszałam ale jest super 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam ze sklepu, piekna pogoda, świeże powietrze cudne 🙂
W ulotce Rossmana są fajne rzeczy, tanie pieluszki Pampers dla najmniejszych 🙂
Kruszyna no to aby do porodu. Ciekawe co moja lekarka na to powie 😎

Fajnie ze jesteście, bo mam małą złość a jak tu pisze i czytam to mi przechodzi 🙂
Kupiłam swojemu synkowi kamizelke z autkiem pod choinke i to tez sprawiło mi radość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel napisał(a):
Nikusia no niezły tekst z tym nie przespaniem porodu 😉 Na która idziesz na to usg?


Lekarz dał mi swój nr i mam dzwonić o 15:30, wtedy powie kiedy mogę przyjechać. On ma dziś dyżur w szpitalu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...