Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nikusia może była tak Emilka ułożona ze główka wyszła mniejsza, tak często się okazuje. Jestem dobrej myśli 🙂 Można masę ciałka jeszcze nadrobić skoro nie pcha się maleńka na świat 🙂

Pamii oczywiście że na 19 stycznia, termin mi odpowiada 😁 Jak sobie coś kupie to tez się cieszę, tylko ze szybko wyrastam ostatnio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
beata8811 napisał(a):
Cześć 🙂
Ja po wczorajszym narzekaniu też miałam dziś dobrą nockę 🙂

Kobzior będzie dobrze, lekarz Ci wszystko wyjaśni 😘

Kasiulka powinno się liczyć z OM, przynajmniej tak mi lekarz na USG powiedział - mówił, że termin z USG mam wcześniejszy, ale lepiej na to nie patrzeć, tylko na OM, bo dziecko rośnie i się rozwija i może się jeszcze pozmieniać data z USG.




Kacha załóż spór Allegro - ja będę zakładała, bo zamówiłam tor wyścigowy dla moich siostrzeńców i okazało się, że nie ma paru części, coś tam jest połamane i w ogóle tor nie działa! 😠 Do sprzedającego dodzwonić się nie można, tylko przez maila się udało i babka mnie wyraźnie zbywała, że niby przy kurierze mogłam sprawdzić - ale czy kurier by czekał, żebym rozłożyła cały tor i go podłączyła?! Żenada. Więc muszę odczekać 7 dni i wnoszę spór - niech oddają te 120 zł! 😠 Tylko najgorsze jest to, że niedługo Wigilia i co dzieci bez prezentu będą? 🤢 Jestem gapa, bo nie patrzyłam wcześniej ile ma negatywów, ale pamiętajcie, że tego sprzedającego odmawiam! http://allegro.pl/show_item.php?item=1977535310

Zakłady - obstawiam Nikusię i Elkę, bo tak mi się śniło przedwczoraj, że pierwsze urodziły 😁




no to pieknie 🙂
moj maz obstawia ze urodze 21 grudnia 😁 🙃 🙃
zobaczymy co bedzie w poniedzialek po wizycie:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja boje się torbę spakować bo mam przeczucie,że od razu pojadę do szpitala tak więc zwlekam a później będę panikować,że nie jestem przygotowana 🙂 Dziś sąsiadka z zaskoczenia pyta się mnie na kiedy mam termin ja od razu wyskoczyłam,że za tydzień 🙃 🙃 🙃 🙃 po prostu przejęzyczyłam się bo powinno być za miesiąc 🙃 🙃 🙃 🙃
Kobziora to kiedy idziesz z wynikiem do lekarza?? Na pewno zastosują jakieś antybiotyki podczas porodu i nie martw
Skoreczka kto nie ma w głowie to ma w nogach 🙃 🙃 🙃 to są uroki sklerozy ciążowej
Magditta z czego ty robisz specjalizację bo na każde pytanie masz odpowiedź 🙂 Dobrze,że jesteś tutaj z nami i umiesz nas pocieszyć 🙂
Nikusia dobre wieści masz dla nas 🙂jeszcze nas przepuścisz i zamkniesz porody stycznióweczek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja się na razie nie stresuję to różnica w wymiarze główki. Po pierwsze sprawdzimy jutro czy tak jest rzeczywiście, po drugie błąd pomiaru. Jak się potwierdzi to ew wtedy zacznę myśleć co to może dla nas oznaczać. Nie ma co się martwić na zapas.
Pamii18 u mnie przez cały czas była tydzień mniejsza, a teraz nie wiem ile waży. Powiedział tylko o tej główce. Jutro go poproszę o szczegóły.
Beata ja dokładnie sprawdzam opinie na allegro, ale też mi się raz trafiło, że kupiłam puder a gościu do mnie dzwoni, że nie ma tego koloru. I jeszcze pyta jaki chcę inny. Ja mówię, że teraz nie podejmę decyzji bo jestem poza domem. A on, że on już by chciał itd. To mu mówię, że w takim razie poproszę o zwrot pieniędzy. Potem się przypominałam, żeby mi kasę oddali, ale po ok 3 tyg się doczekałam. A drugi raz kupiłam sukienkę za 1zł a sąsiadka się że mnie śmiała że na 100% jej nie dostanę, bo zaraz sprzedawca coś wymyśli. Zapłaciłam a dziewczyna mi napisała, że pies sukienkę pogryzł. Kasę mi oddała a za około 2 m-ce wystawiał sukienkę ponownie. 😠
Jestem ciekawa czy Twój sen będzie proroczy 😁 😁 😁 bo lekarz powiedział, że się jeszcze nie szykuję na poród (tzn szyjka macicy). Tylko, że to taki młody lekarz z ok rocznym stażem więc może się pomyli a Twój sen okaże się proroczy 😁 🙃 😁
Elka to może Ty będziesz pierwsza. MI bez tabletek zdecydowanie lepiej.
A lekarz mi jeszcze chce termin na ok 28.12 załatwiać, żeby mnie obejrzeć a termin mam na 02.01 😁 😁 😁
a ja myślę, że pierwsza będzie mamusia, której wcale pod uwagę nie będziemy brały. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszynka ale masz śliczny avatarek, 🙂
co do przepuszczenia wszystkich styczniówek to raczej nie bardzo. Jak się nie zacznie to mi za długo nie pozwolą przenosić (ze względu na cukrzycę).
Dziewczyny jak weszłam do gabinetu gina to przeżyłam szok, bo tam był inny lekarz niż się spodziewałam. Jak mnie zapisywała na wymaz w zeszłym tygodniu to do innego i na wizytę też do innego. A ja z góry założyłam, że to ten sam i dziś miałam niespodziankę. Tylko, że tego lekarza też znam że szpitala i jest bardzo fajny. Nie ma długiego staży i jest taki świeży. Słucha jak się do niego mówi, interesuje się, sam powiedział, że jeszcze musi mi załatwić termin wizyty na ok 28. (a wszystko już zajęte). Jest jeszcze taki wrażliwy, rutyna go nie zjadła. Za to wiadomo, że nie ma takiego doświadczenia. Z tego co słyszałam to na porodówce się przejmuje jak kobiety mówią, że boli.
Napiszcie co myślicie o takim lekarzu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna ja też jakoś odwlekam to pakowanie... ale obiecałam sobie, że się w weekend za to zabiorę. Mam nadzieję, że przyjdą mi do tego czasu zamówione biustonosze i koszulki do karmienia 🤨
A w sobotę jadę na kolejne zakupki dziecięce 🤪 Tym razem nie wracam bez łóżeczka 😠 no i chcę koniecznie komodę na ciuszki Maleństwa.
Beata ja założyłam ten spór transakcyjny ale czeka się 30 dni... 😮 i ja wciąż czekam na jakąkolwiek odpowiedź. Jeszcze 16 dni... Rety żeby się trzeba było tyle o swoje upominać 😠 zwłaszcza, że mało kasy na tą bluzkę poszło. Ale nie ważne ile 😠 Mają oddać i już! Ty z tym torem to też niezłą akcję masz 😁
A tu podaję linka do tego mojego niedobrego sprzedawcy z allegro:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=20319704
Ma niby konto zawieszone przez Allegro, ale widziałam, że aukcje wciąż są dostępne 🤢
Kruszyna widzę zmianę w avatarku 😎 no pięknie, pięknie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc brzuchatki 🙂

A to z dedykacja ode mnie dla Was na jutrzejszy poranek...aby takie było samopoczucie każdej z nas 🙂 🙂 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=u5HRzaOFhec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajć jeszcze na wieczór mnie mąż zdenerwował... bo nie odłożyłam ksiązki na miejsce 😮 przemilczałam bo nie mam zamiaru się kłócić... ale niech on nie chce żebym to ja zaczęłam mu coś wypominać ... masakra z tymi facetami..

Ja też lecę spać :* dobranoc i do jutra !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ostatni dzien w grupie kulajacych sie 🙂 Od jutra bede \\\'Na ostatnich nogach\\\' - dzieki Nikusia za to odliczanie! 🙂
Bylam tez dzis na zajeciach \\\'relaksacyjnych\\\' - juz wiem jak oddychac podczas porodu 🤪 🙂
Chcialam sie pochwalic, ze od dzisiaj jestem juz na urlopie! Jak fajnie! 🙂

Ale czy moge Wam sie pozalic? Po prostu musze to komus powiedziec...
Jest mi przykro i to bardzo przykro 😞 Dlaczego? Z powodu tego jak mnie potraktowano dzis w pracy! Bylam tam 4 lata, odchodze na rok - zazwyczaj jak ktos odchodzi, rodzi dziecko, zeni sie, dostaje chociazby maly prezent... zrzutke itp
Ja dostalam kartke oraz wiache kwiatow 😞 Ok fajne te rzeczy, ale ja zawsze skladalam sie na innych - rok temu kolega z racji tego ze jego dziewczyna byla w ciazy dostal od nas pieniadze w formie karty do sklepu dzieciecego, za ktora mogl sobie kupic co tylko chcial dla swojego dziecka....
Dodatkowo zawsze kartke i kwiaty szefowa wrecza w obecnosci innych pracownikow a osoba \\\'obdarzana\\\' ma wtedy okazje wszystkim podziekowac - czekalam na to, przynioslam tez bardzo fajnego torta - a tu nic - szefowa zawolala mnie do biura i \\\'zalatwila\\\' sprawe po cichu 😞 Dodatkowo powiedziala, ze wygladam grubo i jeszcze zwrocila uwage ze cos dzis zle zrobilam....

Ok, od dawna wiedzialam, ze ona mnie nie lubi, wszyscy moga przyznac, ze jest nienormalna, ale do cholery, moglaby chociaz na jeden dzien odpuscic, co nie? 🙂 Wiem, ze powinnam to olac, taki problem to przeciez glupota! ale jest mi po prostu przykro! 😞 Nic przeciez nikomu zlego nie zrobilam...

Dziewczyny - stracilam wiare w ludzi, czuje sie jakby mnie wszyscy olali 😞 i dlatego musialam to komus napisac - sorki ze padlo na Was 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha - masz oklaska 🙂

Kacha_84 napisał(a):
Ha! Jeszcze dziś rano miałam 38 oklasków......... a teraz już o jeden mniej 😠
Wiecie co? W nosie to mam 😠 Jak komuś radość to sprawia to proszę bardzo 😠 Niech wszystkie pozabiera 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki 🙂
Ja dzisiaj już od 4ej nie śpię ręce bardzo mnie bolą 🤨 🤨 🤨
Nikusiaczasami wolałam bym ,,świeżego'' lekarza i niedoświadczonego niż gbura z doświadczeniem z góry traktującego pacjenta jak gorszy gatunek 🙂 Jetem w pierwszej ciąży i wiadomo o wszystko pytam,ale nie zawszę dostanę odpowiedź bo pytania są oczywiste dla niego a dla mnie niestety nie 🤨 i widzę czasami wręcz złość,że miałam wogóle czelność się spytać. A lekarze o których piszesz przyjmuj w szpitalu w którym zamierzasz rodzić??
Skoreczka dzięki za uśmiech o 6ej rano na moje twarzy 🙂
Marta May super,że dołączyłaś już do grona osób odpoczywających przed porodem 🙂 🙂 A przyznaję,że bardzo nie ładnie potraktowali Cię w pracy jeśli jest u was taki zwyczaj i brałaś zawsze w tym udział to powinni odwdzięczyć się tak samo jak robią to dla innych 🙂 Potraktowali Cię gorzej 😮 A szefowa to wredna baba bo nie mówi się ciężarnej ,że wygląda grubo bądź ma za mały brzuch jedno i drugie potrafi zaboleć człowieka 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Nikusia no i widzisz nie było sie czego bac no i prosze ani widu porodu 😉 daj znac jak po dzisiejszym usg nareszcie trafiłas do porzadnego gina 😉
A i u mnie raz tez wyszła zanizona waga i to wtedy jak mała była inaczej ul;ozona i tez wtedy nie mógł jej zmierzyc wiec nie zartw sie za zapas 😉

Elka 21 grudnia urodził sie mój chrzesniak 😉 teraz ma 7 lat 😉 a miał sie urodzic 3 stycznia 😉

AAA jeszcze moja siostra była wczoraj u gina hehe pisałam kiedys ze tez jest w ciązy 😉 ma termin na kwiecien 20 i wczoraj dowiedziała sie ze beda mieli synka 😉

Kruszynka to ale sobie poród przyspieszyłas 😉

MartaMay usciski dla ciebie nie wiem jak cie pocieszyc ale nie przejmuj sie nimi a szefowa to niech sobie gada pewnie ci zazdrosci dzidzi

Uciekam Jakuba do przedszkola naszykowac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Ja już sama nie wiem, czy jestem wyspana, czy nie 😮
Wczoraj przed snem wymiotowałam przez tą zgagę 🤢 😞 😞 Po prostu nie wytrzymałam! Schyliłam się po coś... i już się nie podniosłam na chwilę 🤢 I wyłam bo już miałam dość. Chyba Skoreczka miałaś podobnie? Rano też płakałam ale to z innego powodu. Bo ja mam już dość tego syfu, z którym nie mogę sobie dać rady 😞 Dziewczyny ręce mi opadają a najgorsze, że jestem bezsilna 😞 Dobrze, że moja mama jutro przyjeżdża. Co ja bym bez niej zrobiła to nie wiem!!!!
MartaMay to faktycznie brzydko zostałaś potraktowana. Jednak teraz masz już spokój od tego całego biura i swojej wrednej szefowej i wykorzystaj to! To jest właśnie czas dla Ciebie! Wierzę, że jest Ci przykro, każdemu by było 🤢. Pomyśl, że na takich ludzi nie ma co nerwów tracić. I tak podziwiam Cię, że tak długo pracowałaś 🙂 I jeszcze ten tekst, ze wyglądasz grubo 😮 Żenada do kwadratu 😠 Ale ona Ci pewnie zazdrości wszystkiego!!!
Ja nie wiem dlaczego, ale kobiety jako szefowe są beznadziejne! Zawsze pracowałam z facetami jako kierownikami i mam nadzieję, że tak zostanie ech... Marta teraz masz spokój a niedługo Maleństwo na rękach 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 I dziękuję za oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy 🙂

Moja noc dziwna, chyba spałam bo jakieś dziwaczne sny pamietam. Jednak wybudzał mnie ból rąk. Kruszyna też masz spuchniete palce? Ręce mnie rwia podobnie jak Ciebie, w życiu nie pomyslałabym że to dolegliwość ciążowa. Rano nawet cieżko naszykowac kanapki mężowi do pracy, bo nie moge utrzymać nic w dłoni 😮
Kacha tak wymiotowałam w sobotę od tej wstretnej zgagi. Współczuje! Pocieszę cię ze my pomalowalismy w weekend pokój a nasz mały Picasso Mikołaj wziął wczoraj ołówek i ozdobił ściankę pod parapetem 🙃 Więc u nas tez ciagłe poprawki i remonty i chyba juz tak zostanie.
MartaMay łap oklaska, wstrętny babsztyl z tej szefowej, jak w ogóle mozna powiedzieć coś takiego cięzarnej. Mam nadzieję ze od tortu zołądek ją rozbolał 😜 Teraz mysl tylko o córci i o tym co miłe 🙂

Miłego dnia 🙂

OOOOOOOOO dziękuję za oklaska 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już się pogodziłam z tym, że do porodu już się raczej nie wyśpię 😮 a po porodzie to już w ogóle 🙃 Wstałam ok. 2:45 i chyba w końcu udało mi się zasnąć grubo po 4:00 (nie licząc wielokrotnego wstawania na siku). Biodra mnie już tak bolą, że siedzę w kącie i cichutko popłakuję aby nikt nie widział. Czuję się jakby mnie ktoś pobił w okolicach miednicy 🤢 Wracając do paciorkowca to zobaczymy co powie dziś lekarz - staram się nie nakręcać. Po prostu za dużo złych wiadomości zwaliło się na mnie w tym tygodniu 🤔 A jak mówi pewne powiedzenie "nawet świnia wszystkiego nie zniesie" więc człowiek tym bardziej ma prawo się czasem podłamać...
Kacha doskonale rozumiem Twój nastrój. Ja czasem czuję taką pieprzoną bezsilność i chodzi mi po głowie, aby samej zacząć coś robić by przyspieszyć remont (wczoraj np. myślałam aby wziąć się za nakładanie gładzi w łazience) 😁 ale wiem, że gdybym sobie i dziecku zaszkodziła to miała bym do siebie ogromny żal.
MartaMay ściskam Cię mocno - wiem, że łatwo się mówi ale staraj się nie przejmować szefową wariatką pozbawioną kultury osobistej 🙃 Wiem, że jest Ci przykro i jak takie słowa potrafią dotknąć.
Nikusia ja bym się cieszyła gdybym trafiła do lekarza, który słucha jak się do niego mówi i rzeczywiście odczuwa się w rozmowie zainteresowanie i chęć wyjaśnienia nurtujących ciężarną kwestii. To skarb który część lekarzy zatraca po latach jak już wspomniałaś. A pomiarem usg się nie przejmuj. Wiesz dobrze jak było u mnie 😘
Anabel to będą rówieśnicy w rodzinie - ale fajnie 😆
Kruszyna super avatarek 😆
...i dzięki Wam za wczorajsze zainteresowanie 😘

MIŁEGO DNIA!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam

wczorajsza wizyta przełożona na dzisiaj 🙃 mój mąż nie był zadowolony no ale cóż 🙂

Nikusia na pewno wszystko okaże się ok 😁

MartaMay kiepsko mieć takich współpracowników, ale to pokazuje że umiałaś ich bardzo dobrze zorganizować przy innych okazjach i sami się pogubili 🙃 na pewno będą mocno tęsknić za Tobą 🙃 uściski

Kacha ogarniecie szybciutko ten remont i znowu będziesz się uśmiechać 😁

wszystkie Dziewczynki gorąco pozdrawiam 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior kochana nie martw się będzie wszystko dobrze ja jutro tez będę miała wyniki tego badania i powiem ci ze troche się martwie

Nikusia pemi powiem z własnego doswiaczenia nie ma się co martwic będzie wszystko dobrze mój maluch przez miesiąc był o dwa tygodnie mniejszy jak dalej będzie tak przybywał jak przez te dwa tygodnie to będzie miał oko 4000g czego się boje

Elka a ja mowie ci przeterminujesz

MartaMay kochana nie dziwie się ze ci przykro bo pewnie mi tez by było ale nie przejmuj się my cie lubimy a to odemnie


Skoreczka od razu lepiej dzień się zaczoł

A umnie tak wczoraj nic mi się nie chciało wiec nie sprzątałam ale dzisiaj dzieki skoreczce mam duzo enegii może cos ogarne
Musze się wam pochwalic w koncu spakowałam torbe do szpitala bardzo się na tym na meczyłam bo cały czas mi czegos brakowało ale gdy już to zrobiłam usiadłam kolo mojego M i mowie
-no kochanie teraz mogę jechac rodzic
-on się spojrzał na mnie z lekkim przerażeniem to już zaczęło się
-a ja nie torba spakowana
Usmiechnoł się i odetchnął z ulga
A MI OD WTORKU ZACZYNA SIĘ PRACOWITY tydzień sezon na karpia jak będzie tak piekna pogoda jak dzisiaj czyli słoneczko i w miare ciepło to będę jeździć z chłopakami chociaz wydawac im pieniadze
A dzisiaj jestem uwiazana raz bez portfela a dwa bez auta bo mój kochany wszystko zabrał zesoba do pracy 🤢 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka tak mam je spuchnięte i wszystkie żyły mi widać na dłoniach 🥴 a ja kanapki szykuję pod wieczór bo rano nie umiem noża utrzymać tak mnie boli i trochę czasu minie jak je rozruszam 🤨 🤨 W nocy zmieniam często boczki bo mi na przemian ręce drętwieją 🤨
Wielkab tylko ubieraj się cieplutko na ten targ i weź ze sobą jakieś krzesełko abyś posiedział trochę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla zaiteresowanych dziewczyn od jutra jest promocja w rossmanie na husteczki nivea za 4 paczki 19,99 wychodzi 5 za paczke ja lece jutro samego rana
jestem przeszczesliwa bo miałam przed chwila telefon i mamy 500kg karpia od innego pana bo ten co zawsze od niego bierzemy miał bardzo mało ryby i odniego mielismy tez tylko 500kg a miała byc tona ale w sumie od dwuch mamy tone wiec dzisiaj bedzie bal 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...