Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Elka wyluzuj u mnie już od 34 tygodnia mimo leków na ktg skurcze dochodziły do 40-60. Po odstawieniu leków do 80 nawet i nic. Nie martw się co ma być to będzie. Najwyżej będziesz mieć śliczny prezent na święta który zapamiętasz na całe życie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Elka trochę zaczynasz panikować 🤪 w sumie to dzisiaj już pisałam, że jw sumie każda z nas może już zacząć rodzić i nikogo to za bardzo nie zdziwi 🙂 Oddychaj głęboko dziewczyno i nie przejmuj się tak świętami, to tylko święta. Zresztą masz męża więc sama siedzieć na pewno nie będziesz 🙂 my też będziemy tylko we dwójkę, no na wigilię przyjdzie koleżanka bo ma dyżur więc do rodziny pojedzie dopiero w Boże Narodzenie. I gwarantuję Ci, ze jak spędzisz święta tylko z mężem to i odpoczniesz sobie bardziej i wyjdzie Wam to na dobre. A jak dzidzia już postanowi z Wami być to będzie jeszcze cudniej 🙂 Z reszta chyba żadna z nas nie ma pewności czy akurat w wigilie nie będzie stękać na porodówce 🙂 Tak wiec Elka głowa do góry i nie zamartwiaj się bo dzidzi to na pewno się nie podoba jak mamusia się smuci 🙂

Kobziorku łap ode mnie uściska bo Ty to taka biedniutka z tymi bioderkami jesteś 😞 naprawdę szczerze współczuję :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika ja robie podrabiane skrzydełka z kfc 😉 akurat dzis na obiad beda .Albo najpierw pieke je w piekarniku doprawione na ostro i po ostygnieciu panieruje w zółtej panierce albo poprostu wrzucam do jaja i do bułki i do frytkownicy albo tak jak dzis robie ze skrzydełek z biedronki kupuje paczke skrzydełek juz pieczonych pikantnych chyba na nichg pisze ze sa ma grilla i wtedy w paniereczke i do frytkownicy szybkie mało pracy no moze nie tak pyszne jak kfc ale zawsze coś 😉

Nikusia owocnej wizyty zycze 😉 no i trzymam kciuki 😉

Ja tez licze date wedłog OM własnie kuzynke tak nastraszyli ze dziecko sie wczesniej urodzi bo dyze i ona juz od drógiej połowy listopada chodziła zestresowana bo nie wiedziała co ma robic i czy dziecko nie bedzie przenoszone a tu mały urodził sie 13 a 18 miala termin czyli blisko terminu

Kacha z tego co widze to kazdy gin liczy inaczej mój gin liczy ze 37 tydzien jest skonczony a 38 w trakcie i wpisuje do karty 38 i wiem ze w szpityalu licza tak samo bo synka urodziłam dzienn po terminie i mi wpisali 40 tydzien i 1 dzien..

Dziewczyny mnie biodra mniej bola jak podłoze sobie takiego płaskiego jaska pod brzuch to znaczy najpierw kłade duzą poduszke tam gdzie jie konczuy diuza poduszka uhgładam jaska w tym miejscu ląduje mój brzuch no i drógi jasiek po d głowe i poduszke miedzy nogi troszke to kłopotliwe przy obracaniu ale daje raze i ból jest mniejszy 😉

A ja nic nie pamietam zeby ktoś mnie uswiadamiał ;/ moi rodzice raczej napewno tego nie robili...chyba uznali ze to niepotrzebne ale ich tez nikt nie uswiadamiał ;0 to zez jest nas 5 😉

Co do wigili to tez jest temat który mnie gryzie bo jak jeszcze nie urodze to nie ma problemu pojade do rodziców a jak urpodze bede musiała zostac w domu i pewnie bedziemy musieli zejsc do tesciów ...ehhh no nie iwem czy wogole rozwazac jazdee do rodziców z parodniowym niemowlaczkiem.... no jest jeszcze 3 opcja porodówka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja koleżanki mam przeczucie, ze na porodówce w sylwestra wyląduje. W sumie to przeczucie to za mną chodzi od momentu kiedy w 9tc lekarz określił termin. Pomyślałam wtedy nie o tym, ze jestem w ciąży ale: \'jejku moja Lunka boi się fajerwerków, jak ona sama zostanie w domu!!!!" 🤪 🤪 🤪 🤪
Czyli pierwszy zakład- Magditta 31.12.2012 na porodówce a Max urodzi się 1.01.2012r. !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna Ty to potrafisz podnieść człowieka na duchu!!!!!!!!!!!!! Oby wiecej takich dobrych ludzików jak Ty 🙂 🙂 🙂
Nikusia to szybko do domku i relacja na forum co i jak u gina 🙂 Wiem ze na pewno wszystko dobrze i mam nadzieje ze zrobi Ci usg 🙂
Kruszyna współczuje bólu bioder, mnie jeszcze to nie dopadło, no ale pewnie kwestia czasu 😎
Monika psy czasem robią takie psikusy, wiem coś o tym 🙃 Ważne ze zguba odnaleziona 🙂
Kacha miałam kiedys taką sytuacje ze zamówiłam na Allegro towar za 250zł w październiku. Ostatnia rzecz dotarła do mnie w marcu. Zgłaszałam, groziłam policją, a oni ciągle mi odpisywali ze przepraszają i trzeba czekać 😠 😠 😠
Magditta a wiesz ze ja też tak sobie pomyslałam ze święta tuz tuż 😁 Leci tak szybciutko. Zaraz sylwester i Nowy Rok 😉 A my starsze i z nowymi doświadczeniami 😉
Kobzior zdrówka dla ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kahira i Elka to ja tak się bałam odstawienia duphastonu który podtrzymywał stan mojego łozyska, tak się bałam ponownego odklejenia. I nadszedł dzień odstawienia w 24 tyg i tak do dziś nie krwawiłam 🙂

Co do terminu porodu to uznałam pierwszą datę wyznaczoną przez gina a opierającą się na OM 🙂

A ja nie obstawiam, wydaje mi sie ze ktoras cichutka forumowiczka urodzi jako pierwsza i da znać 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co..............tak myśle i jak poprzednim razem byłam na Brzuszku to termin miałam na 15 grudnia. Okazało się ze urodziłam jako druga spośród grudniówek bo juz w listopadzie 🙃 Nie ma reguły. Teraz to juz loteria 😁

Pamii i Gosik jutro wybije nam 35 tydzień 🙂 Pamii gdzie jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dostałam dzisiaj 4 wpisy,po 15 idę jeszcze po wpis z wf 🙂 chodzi o zaliczenie.
Jak będę u gina to muszę się spytać czy muszę mieć ten Pessar do samego porodu i kiedy mam odstawić leki. No i o becikowe muszę wypytać 🙂 ja chcę już jutroooo 🙂 oby szybko minęło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacha_84 napisał(a):
Hmmm.... a mnie się cały czas wydaje, że będę przeterminowana 🤨 🤨


Wiesz co Kacha mnie też się wydaje ze i ze mną może tak być 😎 Jednak czas pokaże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Napiszę Wam tylko, że mam dosyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 Mąż przyjechał z wynikiem z wymazu i jestem załamana. Wyszło, że jestem zainfekowana paciorkowcem B 🤢 Dlaczego ja mam takiego cholernego pecha????! Nie wiem nawet od kiedy to gów... we mnie siedzi, bo w Danii pomimo moich próśb i tłumaczeń jak przebiega prowadzenie ciąży w Polsce nikt nie chciał zlecić mi wymazu z pochwy i robili wielkie oczy na zasadzie "o co jej chodzi". Nie dźwigam już nadmiaru "zajebistych wiadomości" z tego tygodnia. Na chwilę obecną mówię pass...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior biedaku 😘 😘 😘
Z wynikiem idź lepiej szybko do lekarza i na pewno coś tu zaradzi 😘 Umówiona jesteś już na wizytę? I mimo wszystko musisz pamiętać o spokoju, to ważne dla Ciebie i dzidziusia 😘 Idź teraz może się połóż i spróbuj się przespać, co?
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobziorek spasuj i się nie denerwuj bo to nie pomoże choc rozumiem ze masz dosyć i nie jest łatwo. Pytanie co dalej z tym zrobić? Dzwoniłas do gina? moze on powinien zareagować i szybko dac jakis lek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobzior z tego co mi wiadomo to ten paciorkowiec jest dla kobiety niegroźny. Po prostu jest, jedne go mają inne nie. Groźny jest tylko dla malucha jeśli rodzi się sn, bo wtedy się zainfekuje. Po to robi się ten wymaz, że jak wyjdzie dodatni to przy porodzie kobieta dostaje antybiotyk, żeby malucha nie zarazić. A nawet jak się maluch zainfekuje, to po porodzie dzieciątko dostaje antybiotyk i jest ok. Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu zrobic kawę Inkę? 🙂 Wiem ze to nie wzmocni ale miło w towarzystwie wypić 😉

U nas pada deszcz. Szaro i ponuro. Byłam w sklepie i kupiłam karnisz, jak wracaliśmy to okazało się ze zapomniałam kupić kołków, wiec wróciłam. No i jak kupiłam i wyszłam to okazało sie ze żabek nie kupiłam 🙃 🙃 🙃 Już nie wróciłam, wstydziłam się 😎 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...