Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anabel to jakie masz dolegliwości,że lekarz podejrzewa cholestaze śwędzi cię skóra??
Pamii hormony działają i ty zrobiłaś się bardziej płaczliwa 🙂 🙂
Magditta a widzisz 38tydz.ciąży a ciebie podejrzewają,że bez powodu wciskasz się w kolejkę 😁 😁 😁 😁
Kacha ach ta skleroza ciążowa mnie też nie raz robi w balona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

Kacha_84 napisał(a):
Dopiero teraz zauważyłam, że ja już na ostatnich nogach jestem 🤪 😁 😁 😁 😎

Gratulację 😘
i także dla Kruszynki
a dziś dołączyła Kobzior 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha ja juz tabletki odstawiłam w piatekl mialam skurcze wczoraj juz mniejsze wiec na razie to tylko strasznie mnie martwi ten wynik badan dzisiejszych co pomysle o tej cholestazie to mi łzy leca...

Elka dobrze ze u Ciebie wszystko ok

Nikusia ciebie to juz pewnie cały odział zna wiec jak pojedziesz na poród to cie na rekach beda nosic 😉

Kruszynka tak swedzi i to na całym ciele a poza tym spac nie moge pewnie prze to swedzenie I juz załuje ze zaczełam szperac po internecie i szukac informacji bo teraz to jestem strasznie zestresowana...I juz mnie brzuch od tego pobolewa...;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna idziemy na tych samych ostatnich nogach 🤪 ramię w ramię 🤪
Dzięki Nikusia za to odliczanie 😘 Oklaski nadrobię za kilka dni, jak sobie je odblokuję 😎
Ciekawe jak z Anetkamm... jakieś wieści???

Anabel teraz zobaczyłam, że Ty to w czołówce jesteś 🙂 Niepotrzebnie czytasz i się nakręcasz 😞 Chociaż ja pewnie też bym czytała... Zresztą zanim wsadzono mnie do szpitala to też czytałam... Ale nie warto 😞 Jutro masz wizytę, a teraz się nie zadręczaj 😘 😘
Mra_ Ty także na prowadzeniu 🤪 fju, fju 🙂)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobziorku moge ci tylko powiedzieć że ja take skurcze mam od dwóch tygodni też jak na okres i też wybudzały mnie ze snu i nie raz trwały 2 godziny non stop. Dwa razy były tak silne że zastanawiałam się czy nie jechać do szpitala ale ustępowały. Teraz już są coraz krutsze i mi doktor wczoraj powiedział że to normalne 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel tez tak pomyslałam ze dziewczynki wieksze od chłopczyków 🙂 Jednak jestem daleko za Tobą co do terminu i tak jak napisała Nikusia może byc i 3kg na końcówce 🙂 Pani doktor powiedziała ze jestem stworzona do rodzenia dzieci poniżej 3kg 😉
Nikusia staram się liczyć kopniaczki bo tez mam przykaz jednak nie zawsze mozna sie połozyc i liczyć. Jednak robie tak jak u nas w szpitalu każą: wybieram 3 godzinki w ciagu dnia i licze wtedy np. od 7 do 8, od 14-15, od 21-22. Taki system 🙂
Nikusia hahhaahhahahh a ja myslałam ze tylko ja musze dokładac do pieca 😁 😁 😁 Jestem z Tobą, nie jestem stworzona do palenia w piecu ale jakos radzę sobie 😎
Kobziorek trwaj w dwupaczku do stycznia!!!!!!!!!!!!!!!!
Magditta ważne ze faceci zobaczyli ze masz piłeczke pod kurtką, a tej babeczce na pewno głupio było 😉
Beata i kulszwę przetrwamy 😁 Silne z nas baby 😁
Kruszyna o dziwo dzis sie dobrze czuje, powiedzieć mogę ze nawet jak w 5 miesiacu ciazy. Pewnie jutro mnie coś dopadnie. Trzymaj się, bo ostatnie nogi i mnie czekają 😉
I dziękuje za komplemeciska 😘 😘 😘
Dobra kończę posta i lecę zobaczyć buźkę Emilki 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Już jestem i nawet cieszę się z wizyty 🙂 Mały ma się dobrze, waży 3,07kg więc ok. Rozwarcie bez zmian czyli 1cm, tym razem powiedziała, że jest duża szansa na styczeń 🙂, moje podwozie wytrzyma 😉 Wszystko zależy od synusia 😉 Tylko nie wiadomo dlaczego schudłam 0,9kg w dwa tygodnie 🙃 Ja podejrzewam, że to stres i wylane łzy 🤢 Zrobiła mi wymaz na te paciorkowce 🙃 Nic przyjemnego 🙃 Jutro jadę na badanie krwi i moczu a za tydzień w czwartek mam wizytę i odbieram wyniki, no chyba, że coś się zmieni to wyniki mogę wcześniej odebrać. Ogólnie jestem zadowolona 🙂
Pamii, ja też dużo płaczę 😉 Czasami jestem zła na siebie, że Małego stresuję 😠
Kobzior, dasz radę do stycznia 🙂 Ja póki co na bóle brzucha nie narzekam, skurcze jakieś tam mam, ale tylko widzę jak brzuch się napina ale ich nie czuję.
Magditta, no to tej babce musiało być głupio 😉
Nikusia, ja też liczę kopniaczki, ale tak dla siebie. Rano jak mąż się do pracy szykuje to synuś się z nim kontaktuje 😉 więc szybko mam 10, a przed snem to maluszek szaleje więc też szybko. Za to w ciągu dnia sobie śpi i wtedy się trochę martwię jak za długo jest cicho.
Kacha, kciuki zaciśnięte 🙂
Skoreczka, ale masz tą ciotkę 🙃 Żeby tak śledzić Was w internecie 😮
Anabel, ja też jakiś miesiąc temu miałam takie podejrzenie. Ale na początek odstawiłam wszystkie żele pod prysznic i myłam się szarym mydłem. To pomogło, a potem kupiłam inny żel, antyalergiczny i przeszło w ogóle. A swędziało strasznie, najbardziej wieczorem i w trakcie mycia. I wszystko, brzuch, szyja, dłonie, uda. Bądź dobrej myśli.
To ja też lecę zobaczyć buźkę Emilki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika super wieści 🙂 No i waga Twojego synka to juz ponad 3kg, bardzo ładnie 🙂 🙂 🙂
Piszesz o wymazie na paciorkowca....muszę Wam napisac ze dzis mąż zawiózł do laboratorium i laborantka go zdenerwowała tzn. mnie jak mi powiedział ze stwierdziła ze za tydzień mam zadzwonic czy na tym pobraniu się skończy badź nie 😠 😠 😠 Jak to? Pani doktor nic takiego nie mówiła. Chyba zadzwonię i sie dopytam.

A właśnie zrobiłam galaretke wiśniową - ostatnio ida u nas w oka mgnieniu 😁 A teraz zajadam kurczaka w galarecie i zagryzam bułką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny!

Kobzior - to pewnie te skurcze przepowiadajace, jak sa nieregularne, nie masz sie co martwic, badz dzielna i wytrzymaj te bole (wiem ze latwo to mowic...)
Skoreczka - super fotka 🤪 🤪 🤪
Nikusia - super, ze juz jestes
Kacha - gratuluje awansu 🙂 🙂 🙂

A ja zaraz ide na spotkanie do poloznej - troche sie martwie, bo \'pobralam\' sobie probke moczu i jakas taka metna.... moze to bialko? nieciekawie by bylo 😞 sprobuje pobrac jeszcze jedna probke, moze bedzie lepsza...
Poza tym czuje sie jak nadmuchany balon, ale na szczescie to nie opuchlizna - chyba wychodzi brak ruchu i dobre jedzonko 🙂
Zawsze przed wizyta u poloznej mam schize, ze wykryje jakis problem i bede musiala jechac na cesarke... Mam jednak nadzieje, ze sie to nie wydarzy - dzisiaj mamy przeciez przygotowywac bigos 🙂

Dodatkowa wydzielina z pochwy - odnosnie tego tematu, ja tez mam tam jakby wilgotniej, ale jeszcze jakos w normie. Wydaje mi sie, ze to ostatni rzut naszych dobrych hormonow ciazowych to powoduje 😉

Buziaki,
Dam znac jak wroce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay a mocz to chyba z rana powinnas pobrać...tak bynajmniej mnie każą 🙃
Daj znac jak u ciebie po wizycie i łap oklaska na otuche i dla równowagi bo 40 ładniej wyglada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Skoreczka,

W tym wypadku nie ma znaczenia, wszystko im jedno kiedy mocz sie pobiera (ogolnie mam wrazenie, ze wszystko im jedno...) 😞 Wiem, ze na czczo byloby lepiej - jak bylam mala, chorowalam na nerki i naoddawalam sie tego moczu 😉 Ale tutaj juz do poprzednich wizyt \\\'pobieralam\\\' probki nawet w poludnie i bylo OK - jak nerki dobrze pracuja, to bialka nie ma prawa byc w moczu nawet po dobrym obiadku 😉 Zobaczymy, mam nadzieje, ze bedzie OK
Dzieki za oklaska na otuche 🙂 🙂 🙂 😘 Oklaski dla Skoreczki 🙂

Skoreczka - wydaje mi sie, ze w PL wiecej szczegolow sprawdzaja jak oddajesz mocz do badania (jestescie o wiele lepiej monitorowane 🙂), tutaj tylko wsadzaja papierek lakmusowy do probowki i po badaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay fakt mają inne podejście w UK i to nie najlepsze ale ważne zeby było wszystko dobrze. Już niedługo tych ich praktyk na Tobie bo niedługo termin porodu 🙂
Dziękuje za oklask 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam was kochane po kilku godzianch zaraz ide spac stałam na targu z karpiem troche powiem wam ze nie mam siły i cierpliwosci do ludzi zaraz bym złapała tego karpia za głowe trzeskała po twarzy tym ogonem wiem ze to moje hormony
wiecie co ja sobie nie wyobrazam jak Fabianek przyjdzie na świat bede miała wtedy dwujke dzieci maluszek i moj M zapomniałam wam napisać plinowałm go rano zeby cieplo sie ubrał i kazałam mu nałozyć getry pod spodnie ale kupiłam mu takie zwykłe rajtuzowe jak bym wiedziała to kupiła bym mu inne tez sie na tym nie znam ale moj M naklada je rano o 5 z wielkim grymasem na twarzy ale nie moze ich zalozyc jak to facet nie przyzwyczajony podeszłam do niego i zaczełam go ubierac jak dziecko uwierzcie mi widok nie zapomniany mojej mamie jak opowiadałam to sie śmiała ze tak to juz z facetami jest noi swagier sie smiał ze o w rajtuzach chodzi a kumpel mojego M co ma 20 lat pociaga spodnie i mowi ja tez mam przynajmniej mi ciepło a ty marznij a nam cieplo powiem wam duma facetów jest okropna tylko moj sie liczy terz z tym ze nie moze sie przeziebic bo w kazdej chwili mozemy sie spodziewac fabianka i musiamy byc zdrowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewelinamit86 napisał(a):
Kobziorku moge ci tylko powiedzieć że ja take skurcze mam od dwóch tygodni też jak na okres i też wybudzały mnie ze snu i nie raz trwały 2 godziny non stop. Dwa razy były tak silne że zastanawiałam się czy nie jechać do szpitala ale ustępowały. Teraz już są coraz krutsze i mi doktor wczoraj powiedział że to normalne 😮


no właśnie dzisiaj w nocy ok. 3 obudził mnie ból brzucha i takie skurcze,tak sie wystraszylam, myślałam ze już rodzę ale stwierdziłam ze poczekam z budzeniem męża i poszłam siedziec w łazience ,z tego strachu nie wiedziałam jak skurcze liczyć, pełna panika ,po 4 ułożyłam się z powrotem do łóżka i za jakieś 30 min. przeszło .Wizytę mam dopiero 2 stycznia ,uspokoiło mnie dopiero to co napisałaś 🙂mam nadzieję że z moją Lenką wszystko dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...