Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Skoreczka tak ja pisała Kacha jesteś taką barwną osobą 🙂 🙂 🙂wiec niech odejdą od ciebie wszelkie smutki 🙂 🙂 🙂
Kacha/Gosik śnieg jest 🙂 choinka stoi 🙂 lecą świąteczne piosenki w radiu a ja tez nie czuję nadchodzących świąt 🙂 🙂
Ja wsadziłam właśnie piernik do piekarnika i mam nadzieję,że zaraz zacznie pachnieć 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Mamusie ale cudowna wiadomość z samego rana 🤪 🤪 🤪 🤪 Też się wzruszyłam a oczy to mi z orbit wyszły jak przeczytałam że mamy dzidzie 🤪 🤪 🤪 CUDNIE!!!! Gratulacje dla rodziców 😘 😘 😘 😘 A swoja droga to niezłe przeczucie miała ta nasza Anabel 🙂

Byłam dzisiaj rano na badaniach i wstąpiłam do swojej położnej środowiskowej która obładowała mnie różnymi giftami i materiałami do poczytania 🙂 Bardzo mila kobitka, a co do zgłaszania noworodka to po prostu jak urodzę mam do nich zadzwonić i one przyjdą 🙂

KTG ja mam pierwsze mieć 27.12 i nie wybieram się wcześniej bo to przecież sensu nie ma skoro skurcze są rzadkie i nieregularne. W sumie to przedwczoraj były bardziej regularne i trwały ze 2h, ale to raczej przez to, że się zdenerwowałam 🙂 A ty Elka to tak często masz te skurcze i jeszcze ci ktg nie robili???

Święta a mi się już chce świąt 🙂 Na początku grudnia się denerwowałam, że nie dotrwam w dwupaku a teraz jakoś się uspokoiłam i nabrałam pewności,że dam radę więc cieszę się 🙂 Wczoraj zrobiłam sobie rybkę i śledziki, a dziś dokończę bigosik upiekę tort Makowo-jabłkowy i do koloruję pierniki 🙂 Taki mam plan na dziś 🙂

Jejku ale ciesze się tą naszą dzisiejszą nowinką 🙂 To która ustawia się w kolejce nastepna???? 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Ale super wiadomość z rana 🙂 Jakaś euforia mnie ogarnęła 😜

Ja chcę już Święta, bo pojem sobie pyszności 😉

KTG też nie miałam i na razie mi nic o tym nie wspominano.

Skoreczka - Nikusia wczoraj z synem u lekarza była, a jak będzie "ze sobą" (dzisiaj ma wizytę), to nam zda relacje 🙂

Powielam pytanie: która teraz się rozpakowuje? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej,

wpadam szybciorem - przepraszam, ale nie doczytam wszystkich postów 🙂

Wow, mamy pierwszą mamę wśród nas 🙂 ale fajnie!

Dziewczyny, święta świętami, nie ma przymusu reagowania ze szczególnym entuzjazmem... więc jeśli wyjątkowo nie cieszą, to myślę, że warto sobie pozwolić na jakieś rozczarowanie. Lepiej tak, niż udawać przed samym sobą czy innymi, że cieszą. Nie można przecież zwariować!

Pytanie z innej beczki - czy którać z Was ma archiwalne numery "Uważam Rze" - od października br.? Mąż pożyczył je od brata, ten zbiera wszystkie, a mój tata wpadł na cudownie złośliwy pomysł (nie cierpi "URze") i spalił te gazety w kominku... No i jest klops, bo szwagier miał tam różne artykuły pozaznaczane, część z nich chciał użyć w magisterce. Jeśli macie jakiekolwiek numery - możecie wysłać mi porywatną wiadomość tutaj lub na fejsie?

Ściskam i przesyłam pozytywne fluidy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna i Kacha fajnie ze jestem taka kolorowa w waszych oczach 🙂 Jednak jak każdy człowiek mam swoje zmartwienia a najgorzej jest mieszkac w domu rodzinnym gdzie każdy przyjezdza i wtyka swoje 2gr 😞 I stad moje chwilowe podłamania nastrojów, ale dam rade 🙂

Mra przykro mi ale nie kolekcjonuję zadnych czasopism 😮
Beata dzięki za uświadomienie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku, co za wiadomość 🤪 Ababel serdecznie gratuluję 🤪 Ale miałaś przeczucie 🤪[color=purple][/color]
Cześć Dziewczyny 🙂
No aż się popłakałam, wzruszają mnie takie wiadomości ☺️ Czyli się zaczęło-styczniówki zaczęły się rozpakowywać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Kruszyna i Kacha fajnie ze jestem taka kolorowa w waszych oczach 🙂 Jednak jak każdy człowiek mam swoje zmartwienia a najgorzej jest mieszkac w domu rodzinnym gdzie każdy przyjezdza i wtyka swoje 2gr 😞 I stad moje chwilowe podłamania nastrojów, ale dam rade 🙂
🤢

skoreczka rozumiem Cię w 100% ,mieszkam w domu rodzinnym mojego męża ,niestety czasem nie wiem \"co ja robię tu\":/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay napisał(a):
Monika - super wiadomosc, co nie? Ale poczekaj na zdjecie - cos czuje ze jak zobacze dzidzie Anabel - pierwsza nasza styczniowa coreczke, to sie pobecze ze wzruszenia! 🙂

Też tak myślę, jak pisałam mężowi smsa o naszej pierwszej Brzuszkowej Dzidzi to też się popłakałam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEWCZYNY WIEM MOZE ŻE TO NIE CZAS ALE TAK SOBIE PRZEGLĄDAM STRONY ..I MYŚLĘ SZUKAM ZAJĘCIA PO URODZENIU DZIECKA MAM KIEPSKĄ SYTUACJĘ PONIEWAZ MOJA UMOWA O PRACĘ MA CHARAKTER ZASTĘPSTWA I KONCZY SIE Z CHWILA PRZYJŚCIA DZIEWCZYNY CO NASTĄPI W STYCZNIU ...ZNACIE JAKIS SPOSÓB ZAROBKOWANIA DODATKOWEGO I SPRAWDZONEGO KTÓRY MOŻNA WYKONYWAC W DOMKU ...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31072010 szkoda ze każdy nie może mieć własnego mieszkania, wtedy byłoby łatwiej. Podoba mi się system w UK, tam każda rodzina ma swój dom, albo własnościowy albo wynajmuja z agencji - jednak tam inaczej sie zarabia i żyje.

Dziewczynki napisałam do Anabel sms z gratulacjami i odpisała mi że dziękuje i próbuje spać. I wydaje mi się ze chciała przesłać zdjęcie Malutkiej ale niestety nie wyświetla mi się nic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosik - moze sklep internetowy?
Jesli o mnie chodzi to po porodzie chcialabym rozwinac fotografie (nie chce wracac do mojej pracy) - sluby w weekendy, obrobka zdjec przez caly tydzien w domu brzmi zbyt kuszaco 😉...
Poszukaj w necie, moze znajdziesz pare fajnych pomyslow - zajrzyj na te stronke, moze jakas idea Ci sie spodoba:
http://businessamongmoms.com/
Buzka
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoreczka napisał(a):
Ktoś porozdawał wszystkim oklaski, i tak myslę ze to była MartaMay 😜 Więc dla niej też oklask 🙂


hahahahaha Skoreczka skad wiedzialas? 🙂 dzieki za oklaska i sorki ze zblokowalam wszystkie okejki 😉
Buzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MartaMay jako jedyna z dzisiejszych piszących nie byłaś zablokowana 😉

Mnie tez przydałaby sie praca dodatkowa, jednak nie wiem czy przy dwójce szkrabów dałabym radę cokolwiek zrobić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Najpierw z radości spać nie mogłam a rano przyszła siostra i nie miałam kiedy napisać. Teraz jeszcze byłam u syna w szkole na wigilii a jeszcze mnie czeka droga do ośrodka zdrowia bo idę do ginekologa.
Kruszynka mój były lekarz to A. L. i cieszy się bardzo dobrą opinią. Aż się dziwię.
Kahira mi się też humor poprawił jak Anabel napisała, że jest na porodówce a potem, że już urodziła. Nawet na refluks nie narzekała 😁 😁 Teraz już polecimy kolejno. 😜
Kobzior coś wiem o paraliży komunikacyjnym na śląsku, wczoraj tam byliśmy. Dziś w nocy się przekonałam co to ból pachwin, bo wcześniej nie miałam no i plecy też już mi dają popalić.
Kacha pewnie, że Anabel jest Nasza, ja też do tego tak podchodzę. Mam nadzieję, że nie zechce nas opuścić dla dwudniówek. 😉

cdn bo teraz lecę się do gina szykować, mam nadzieję, ze dojdę bo już mi przejście się do szkoły dało popalić. pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane Chciałam wam Złożyc Zyczenia 😆

W te święta magiczne,
życzenia ślę liczne.
Pachnących jodełek
z ogromem światełek.
Pod obrusem sianka,
a za oknem bałwanka.
Prezentów pod choinką
od Mikołaja z wesołą minką
Ciepła rodzinnego
w Dzień Narodzenia Pańskiego.
Dużo jedzenia na stole,
niech te święta będą wesołe
Dla Was i Waszych bliskich życzy Elka z Mężem 😉
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...