Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Julcia mam do Ciebie pytanie, założyłam wątek o naszych porodach "jak zdarzył się cud?" czy mogę Twój opis tam skopiować lub może sama to zrób. Jeśli oczywiście chcesz, będzie łatwiej znaleźć i potem inne dziewczyny dopiszą swoje opisy. 🙂
Kasiulka fajnie, ze masz net w domu 🙂
Elka wchodzę na http://imageshack.us/ potem naciskam Can\'t Uploat? Try this? Kolejno przeglądaj i wybieram fotkę a potem prześlij teraz, jak się załaduje to wklejam "kod forum" tu i wtedy fotka się ładuje tu. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

A u nas teraz w kuchni rzadzi śledź po zydowsku 🙂 🙂 🙂

Nikusia nowa fotka. Nie moge uwierzyc ze można tak ładnie w ciązy wygladać, te 12kg efekt popsutej wagi 😉
Elka zdjecia dodajemy w naszym wątku Fotki..., albo każda ma w swoim profilu galerie i tam tez mozna dodać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi gośćmi to masakra... zobaaczymy co będzie... ja stwierdziłam że w razie co pojadą do babci męża ... oni mają duży dom... więc będą mieli gdzie ich pomieścic... bo my mimo 3 pokojowego mieszkania... nie mamy tylu łózek i pościeli... 🙂 no ale najpierw zobaczymy czy przyjadą... DZIŚ O 12 w nocy mają dzwonić 😮 takt niesamowity xD.. cóż...

Julcia gratulacje!!!!!!!! 🙂 super że maluszek już z wami 🙂 śliczny jest 🙂

Wiecie co... dziś w dodatku jak przyjechała teściowa usłyszałam cudowne słowa: ale gruba jesteś ... fest... miło to słyszeć naprawdę ... ja nie wiem czy Ci ludzie są porąbani...? ja nigdy nikomu czegoś takiego nie powiedziałam i nie powiem... szok... i jak tu mieć dobry humor!?

Nikusia dzięki za stronkę 🙂 wydrukowałam to sobie i w razie co sprawdzę co się dzieje 🙂 OKLASK !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoreczka ja też się dopisuje do nieróbstwa przed świętami xD... tzn no wczoraj uszka i pierogi polepiłam z mamą ale dziś już mam spokój 😉... teraz już tylko czekam do jutra 😉...na szamanie... skoro już wyglądam na grubą to gorzej nie będzie xD...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Postanowiłam zajrzeć co słychać na forum... Myślałam, że będzie cisza, spokój, zero żywego ducha 🤪 a tu tłocznoooo nieźle 🤪
I do tego kolejna rewelacja - Julcia przede wszystkim gratulacje za wytrwałość i w ogóle za cały poród 🤪 I miło, że się z nami podzieliłaś swoimi przeżyciami 🙂 Niesamowite!!!! Wpadaj tu częściej w miarę możliwości 😉 Zdjęcia Twojego dzieciaczka są niesamowite, faktycznie jak z reklamy 🤪
Nikusia widzę nową fotkę 😜 Nooo piękny brzuś 🤪
Wsparcie jest bardzo ważne i faktycznie to działa w dwie strony 🙂 Ja zanim trafiłam na Brzuszek to miałam mega doła..... Nie da się tego opisać.... Nagle poszłam na L4 i nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić... Płakałam, cały dzień wyłam 🤢 Nikt mnie nie rozumiał... Bo każdy zajęty to co się będzie nade mną użalać 🙃 a mnie było taaaakkk ogrooomnie źleeee!!! Na szczęście znalazłam się TU i nie żałuję 🙂
Kruszyna 300??? 🙃 🙃 🙃 Jestem pod wrażeniem 🤪 Prześlij trochę.... Bo ja to przy Tobie to tak skromnie wyszłam... 😁
Kasiulka nadrabiaj szybciutka i wpadaj tu częściej 🙂

A ja dziś coś już ledwo, ledwo Dziewczyny... Takkkk mnie brzusio boli 😞 😞 Mała strasznie się tarabaniła. Jeszcze tak bardzo jej nie czułam... Aż bolało i tak pół dnia 🤢 🤢 i teraz siedzę grzecznie w fotelu i mamie umilam czas rozmową 😁 Wkurzam się trochę, że taka rozlazła jestem, że tu boli, tam bardziej boli, tu coś boli, i tam też boli 😁 😠 i narzekam co chwilę... ale nikt nie reaguje na moją paplaninę 😁 ale też dobrze, że nie każą mi się zatkać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dziewczyny 😘
Pamii18 nawet jeśli mamy brzuchy to i tak przykro jak ktoś mówi, że jesteśmy grube. Wiem jak mi było przykro jak taki tekst usłyszałam.
A Twoi goście to dla mnie poniżej wszelkiej krytyki, pora dzwonienia też super. Spróbuj wyeksportować ich do rodziny, wymów się, "że jak się poród zacznie nie będziesz miała co z gośćmi zrobić" 😜 🙃
Ja się też boje fałszywego alarmu wiec podesłałam stronkę. i dziękuje za oklaski 😉
Skoreczka ja długo nie pochodzę, więc do kuchni z doskoku. Na jutro mam w planie dwa ciasta -z paczki a mąż potem naszykuje na kolację. 🙂 sporo już dziś zrobił 🙂
Kacha dlatego mamy forum bo tu możemy narzekać do woli a jedna drugą rozumie. A rodzinka to wiem, że mnie też już nie może słuchać.
I jak pomyślę, że z synem mnie nic nie bolało, biegałam do kilka km, wszystko robiłam itd to teraz trudno mi w to uwierzyć. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha ponarzekać troche trzeba 🙂 ja wiem sama że nie narzekam wśród swoich (tylko tu na brzuszku mogę to zrobić no i mężowi) a później jak słyszę teksty typu ciąża to nie choroba itp... że jak ktoś tam był w ciąży to... albo że Kto ci naopowiadał takich głupot że w ciąży nie wolno... kiedy ja poprostu nie chcę a nie że nie wolno itp.. to się mi płakać chce... ale jakoś się powstrzymuje i przygłuszam to w sobie... no i później mężowi się wyżalam i wam 🙂... także dobrze że tu jesteście i mam się do kogo zwrócić... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pamii18 napisał(a):
Kacha ponarzekać troche trzeba 🙂 ja wiem sama że nie narzekam wśród swoich (tylko tu na brzuszku mogę to zrobić no i mężowi) a później jak słyszę teksty typu ciąża to nie choroba itp... że jak ktoś tam był w ciąży to... albo że Kto ci naopowiadał takich głupot że w ciąży nie wolno... kiedy ja poprostu nie chcę a nie że nie wolno itp.. to się mi płakać chce... ale jakoś się powstrzymuje i przygłuszam to w sobie... no i później mężowi się wyżalam i wam 🙂... także dobrze że tu jesteście i mam się do kogo zwrócić... 🙂


Ja mam identycznie 😉 Już się nawet nie złoszczę... tylko płaczę 😜 Nie no złoszczę się 😁 czasem aż za bardzo 🙃 Też mnie wkurza tekst "ciąża to nie choroba..." 😠 No nie jest to choroba - wiadomo. I wiele bym dała, by czuć się dobrze całą ciążę i nie wiedzieć co to zgaga... ból brzucha... pleców... puchnięcie... nie leżeć w szpitalu... i ogólnie by wszystkie wyniki zawsze były idealne 🙃 ale tak nie było i tak nie jest i mimo, iż ciąża to nie choroba... to i tak czuję się jakbym chora była 🙃
Jak dobrze, że się mamy 🙃 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 tak jak przed chwilą napisałam z synem miałam bezproblemową ciąże (tylko problem ze świeżo wykrytą cukrzycą) ale chodziłam wszędzie, nic mnie nie bolało itd.
Ja sama byłam przekonana, że ciąża to nie choroba i że co te kobiety chcą za przywileje dla siebie i dlaczego tak marudzą.
No i mnie pokarało, teraz poznałam drugą stronę medalu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia.. wiesz ja nie twierdze że mają obchodzić się ze mną jak z jajkiem... ale czasem czuje się jakbym zrobiła coś złego tym że w ciązy jestem.. takie bez sensu to wszystko heh 🙂... na szczeście pociesza mnie fakt że te osoby kiedyś też to przeżyją... i wtedy może zobaczą jak to jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka ładnie przekształciłaś mój nick 🙂 W gruncie rzeczy moge byc stokrotką 😉
Nikusia jutro robię kapuste z grzybami i kompot gotuję, resztę mąz robi i babcia 🙂
Pamii wydaje mi się ze Ty najmniej stekasz z nas wszystkich 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
skoreczka może to przez to że nie mam jakiś wielkich dolegliwości 🙂... poza typowymi czyli ból bioder, nieprzespane noce itp 🙂... radzę sobie z tym póki co... staram się bardziej cieszyć tym że jestem w ciąży i że zostanę mamą już niedługo 😉

a właśnie a jak tam te skurcze ?? długo już tak je masz?? btw. zaciskaj nogi bo my czekamy do 19.01 :P!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamii18 ja też myślę, że Ty dużo nie narzekasz, a co do niektórych ludzi to zauważyłam że jak wspomnę o ciąży, problemach to zaraz zmieniają temat. Za to mam Was 🙂
Skoreczka odpoczywaj, bo jeszcze masz czas do porodu. I co ile masz skurcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aproppooo! 🙂 STOKROTECZI są jak dla mnie cune 🙂 najbardziej podoba mi się obserwowanie ich jak przez dzień się otwierają do słoneczka, a pod wieczór zaczynają się chować heh 🙂 coś niesamowitego... i są takie skromne ale zarazem mają coś w sobie 🙂... uwielbiam jak trawnik przed domem jest nimi wręcz wyłożony 🙂...

Dobra dziewczynki lecę się szykować do spania :* do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny tak co 15 minut twardnieje mi brzuch, boli od dołu, ciagnie w dół, i czasem kłuje w dole. Pójde odpoczywać bo mam czas na poród, a może dzis poprostu za duzo chodziłam??? No i mały sie wierci tak intensywnie 😮

Dziekuje za troske, jutro melduje sie w dwupaku 🙂
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatka dziekuje ale teraz się skaplam bo chciałam kleic kolende a ten filmik wysłałm koleżance pokazac piosenke i pomyłka

kobzior_wife dobrze ze wszystko wporzadku ale w tych naszych szpitalach tak już jest

premii współczuje ja w te swieta tylk sernik zrobiłam u mamy i tak nie do konca bo zagniotłam tylko ciasto bo jestem nie do życia dzisiaj
ja od teściowej tez dostałam teksta ze mnie wywaliło a dziaj na targu nasza sasiadka co mnie dawno nie widziała boze jaka ty jestes gruba plakac mi się chciało ale co odeszłam tyle się odezwałam ze nie jestem gruba tylko spuchnieta

Julcia moje gratulacje sliczny synek

Noi tak ja się bardzo zle czuje ogole mały mnie gniecie na szyjke boje się ze nie wytrzymam do 1 stycznia maz mi własnie kupil serek waniliowy i pałaszuje kupilam sobie dzisaj sukienke prezet pod choinke od meza ale nawet to mnie nie cieszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...