Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Widze mamusie że żyć bez siebie nie możemy i meldujemy sie co jakis czas 🙂
Też sie objadłam, ale głównie karpiem bo od rana miałam właśnie na niego ochotę 😉 I kompocik z suszonych owoców tez pychota 😉

Dziewczynki
odpoczywam, a teraz to już idę w ogóle sie położyc i nic nie robic.
Pamii na ostatnich nogach ale próbuje dotrwac do 19 🙃 Wszyscy mi tego życzą 🙂
Anabel witaj!!!!!! Śliczne imie daliście córeczce 🙂

Też dziękuje Wam za zyczenia świateczne i życze spokojnego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia
Anabel super ze już jestę Kinga śliczne imie Kochan tak liczyłyśmy na plcach czy nas wypuszcza na swieta do domu i ty pojechałas a ja nadal 2 w1 chociaz coraz gorzej się czuje i coraz bardziej się boje ze nie wytrzymam do sylwestra

Wszystkie się dziewczyny melduja ja byłam na wigili u rodziców zjadłam troszkę i już nie mogłam teraz bym znowu coś zjadła bo pochodziliśmy po rodzince
Zrobiliśmy sobie kilka fotek przy choice jak będę miała to wstawie Naj lepiej udała się moja babcia jak robili zdiecia ja lezałam na łozku wołaja mnie do zdiecia a babcia oj Paulinka to nie bo za gruba ona nie uczesana wszyscy plakaliśmy ze śmiechu
Druga akcja Szymonk co ma 2 lata i 8 miesiacy po kolacji siedzi nagle podciąga bluzke klepie się o brzuchu i mowi o dzidzi przyszedł mi pokazać ze ma niby dzidzi w brzuchu pokazał do mnie na brzuch pogłaskal potem na swój i mowi o jeden dzidzi a swój dwa dzidzi
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też już po Wigiliach 🙂 Odpoczywam po przejedzeniu 😉 Nogi spuchły mi niesłychanie przez to siedzenie za stołami 🤢

Mi też mówią \"Cześć grubasie\" itp. ale mi to nie przeszkadza, bo wiem, że mówią to na żarty. A na serio mi mówią, że mam fajnie, bo nic nie przytyłam, tylko w brzuch mi poszło 🙂 Bardzo miłe to. A teksty \"wielorybie\" mnie akurat bawią 😁 Ale widocznie to zależy od tego kto jak to mówi i w jakim sensie.

Anabel fajnie, że już Was wypuścili do domku 🙂 Imię Kinga bardzo ładne!!!

Mały, jak na ten etap ciąży przystaje, wyciąga się w brzuchu, wypycha różne części ciała raczej trudne do zweryfikowania, ale uwielbiam jak wpycha mi swoją stópkę! I wiem, że to jest stópka, bo dokładnie czuć pod ręką 🙃 Tylko, że jak pomiziam, to szybko zabiera i mąż już nie ma szans tego poczuć 😜

Mra jak tam się czujesz? Jesteś następna w odliczaniu, pozostało tylko 8 dni 🙂 🙂 🙂

Nikusia w podanym linku nie mogę znaleźć tego o oznakach porodu i o fałszywym alarmie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki 🙂
Zaglądam z rana w dwupaku a wy??Chyba każda ma takie pytanie jak zagląda na Brzuszek 😁 😁 bo te nasze wielkie wydarzenie coraz bliżej 🙂 🙂
Wczoraj wróciłam objedzona więc nie miałam siły cokolwiek napisać 🙂 🙂 Tyle smakołyków,że oczy by tylko jadły 🙂 🙂 Dziś wybieramy się do moich rodziców więc kolejny dzień świętowania 🙂 A czy Brzuszki znalazły coś pod choinką?? Bo ja widocznie byłam grzeczna 😁 😁 😁 😁
Życzę Miłego Świątecznego Dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I my świątecznie witamy wciąż w zestawie 2w1. Wigilia się udała, goście dopisali. Mąż się bał, że jak się nalatam to w nocy rodzić zacznę, ale na szczęście udało się przetrwać bez ekscesów. Dziś czeka mnie rajd po rodzinie i zanosi się na cały dzień za stołem. Buziaki dla was, korzystajcie ze świąt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Dziewczyny
Melduję się w dwupaku.

Potrzebne kciuki i fluidy dla Skoreczki, trafiła w nocy do szpitala ze skurczami. Na razie udało się zatrzymać poród, dostaje leki i kontrolują skurcze na KTG. Przesyła Wam pozdrowienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja też melduję się w dwupaku, wczoraj wróciliśmy po 23.. i jeszcze rozmawialiśmy w łóżku więc około 1 zasnąłam ... i o 9:30 pobudka... umyłam głowę i stwierdziłam że zaglądnę na neta... a tu wieści że Skoreczka w szpitalu 😞...

Skoreczko trzymaj się !! :* jesteśmy myślami z tobą!! 🙂... i nie daj się porodowi i przegoń go do 19 🙂...

Kruszyna ja też byłam grzeczna i dostałam sweterek 🙂... i pieniążki 😁...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hajo
Ja też melduję się w DWUPAKU. Noc tradycyjnie z wędrówkami do WC ale najgorzej nie było 🙂 Może dlatego, że leżę i się nie przemęczam. Mąż dzielnie przygotował kolację wigilijną, przywiózł moich rodziców i siostrę i było PYSZNIE i rodzinnie 😆 Wydawało mi się, że mało zjadłam - ale jednak się myliłam 😁 No ale jak tu sobie nie odmówić takich pyszności 😉
Anabel witaj w domu z Kingą 😘 świetnie, że wszystko tak sprawnie poszło 😆
Kruszyna ja też dostałam prezenty świąteczne - tylko wszystkie były dla Młodej 🤪 😁
skoreczka trzymam kciuki za Ciebie i Błażejka - niech pozostanie w brzuszku jak najdłużej 😘

Odpoczywajcie i uważajcie na siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cze dziewczynki 🙂 My nadal zapakowani 🙂
Wczoraj wieczorem byłam taka zmęczona, że aż się popłakałam bo wszystko mnie bolało zaczynając od koniuszków włosów a kończąc na palach u stóp!!!! Chyba latanina przedświąteczna ze mnie zlazła 🙂 Za to mężorek mnie wymasował i powiedział, ze dzisiaj to ja będę tylko leżeć 🙂 Mi odpowiada 🙂 A pyszności wigilijne...mhhh....wciągnięte 🙂 Karpik był najlepszy 🙂 Prezenty też były 🙂

Skoreczka trzymam mocno kciukasy 🙂 Bądźcie dzielni i jak najdłużej zapakowani 🙂

Mamusie odpoczywajcie a ten Świąteczny Dzionek :*
Elka jak po świętach? dopiero się przecież zaczęły 🤪 Już wszystko zjedliście?? 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam świątecznie 🙂
Nie zdążyłam wczoraj wysłać Wam życzeń, więc zrobię to teraz:
Życzę Wam dużo zdrówka, radości, wytrwania z brzuszkami do terminów i szczęśliwych rozwiązań 🙂 Zdrowych i wesołych świąt Brzuszki 😘
Melduję się 2 w1 🙂
Skoreczka trzymam kciuki za Was.
Nie zdążę więcej przeczytać, a jest tego sporo, ale obiecuję, że nadrobię 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc
Dziekuje za zyczenia 😉
Na poczatek napisze ze mała jest cudowna 😉 i w miare spokojna zwłaszcza w dzien 😉 tak ze jak to z małym dzieckiem jestem niewyspana 😉 Porod opisze ale nie wiem czy dzis zdaze nie bede tez nadrabiac wszystkiego co pisałyscie bo poprostu nie dam rady...

Julcia oczywiscie dla ciebie gratulacje z okazji narodzin synka 😉

Piszecie o obrzeratwie ja na wigilie zjadłam noge z kurczaka z ziemniakami 😉 tak jakoś tej wigili nie odczułam takie to jakies dzikie wszystko ..

Skoreczko jestem z tobą i trzymam kciuki...

Nikusia a skoreczka sie dzis nie odzywała???Jak sytuacja udało sie wszystko zatrzymac ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoreczka - trzymam mocno kciuki!!!!!
Mra_ - jak sie czujesz? Moc usciskow 🙂

A u nas spokojnie - wlasnie najedlismy sie pierogow mniam mniam. Wczesniej pochlanelismy barszcz czerwony oraz paszteciki a jeszcze wczesniej kawalki sernika i jablkowca 🤪 🤪 I jeszcze Kung Fu Pande puscili w TV - co troche sie wzruszalam i smialam 🙂

Ach jak fajnie nam w te swieta! Mimo ze jestesmy sami we dwojke na obczyznie, to udalo nam sie stworzyc taka prawdziwie rodzinna i swiateczna atmosfere - A TO WSZYSTKO DZIEKI NASZEJ DZIDZI! 🙂

Sciskamy
M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wam się pochwalę, że mi dziś Mikołaj przyniósł album maluszka. Normalnie się rozczuliłam przeokropnie jest taki słodki. Nie mogę się doczekac kiedy zacznę go wypełniać. Teraz muszę jeszcze jeden dokupić i uzupełnić starszemu synowi taki album, żeby mu potem przykro nie było, że Borys ma a on nie.
Skoreczko moc pozytywnych fluidów dla was niech Błażejek trzyma się brzucha jak najdłużej.!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...