Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

sloneczko123 napisał(a):
hej dziewczyny!!! ja mialam termin porodu na 31 grudnia 🙂 ale urodzilam 18 grudnia!!! trzymajcie sie, zycze duzoooooo wytrwalosci podczas porodu(przyda sie)!!! 🙂 powodzenia!!!!!!!!!!


Hejka Gratulację
U nas na razie dwie Mamusie urodziły (z tych co wiemy) a reszta czeka grzecznie w kolejce 😁 😁 byle do stycznia 😉 chociaż zobaczymy jak to będzie w praktyce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja też melduję 2 w 1, chociaż już myślałam, że w nocy się rozpakuję 😮 Jakoś cały dzień bolał mnie brzuszek, jak chodziłam to się wyprostować nie mogłam 🙃 Do tego Mały tak się wiercił, że cały czas naciskał na (chyba) szyjkę, straszny ból 🤢 W łóżku miałam (chyba) skurcz bo nawet nogą nie mogłam ruszyć i w ogóle niczym. Nawet się lekko popłakałam, że jeszcze nie chcę rodzić, ale mąż mnie zawsze umie rozśmieszyć i zbierał moje łzy i kładł sobie pod oczami i mówił, że będzie ze mną płakał, no i się roześmiałam i już było mi lżej. Jakoś zasnęłam i póki co czuję się dobrze.
Kobzior, my już też odstawiliśmy małe co nieco na dalszą przyszłość, bo boimy się, że poród wywołamy.
Nikusia, no to dałaś czadu, naczynia o 12 w nocy 🙃 Oszczędzaj się kochana 🙂
Skoreczka, wracaj, wracaj, trzymamy kciuki za naszego dwupaczka 🙂
A ja już sobie zaplanowałam, że po 24 w Sylwestra pakuję torbę na wyjście i wstawiam ostatnie pranie Maluszka 😉 Taki mój mały przesąd z torbą i praniem 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć! Ja również 2 w 1 🙂

Noc miałam bardzo dobrą, z przerwami na siusiu oczywiście. A dobra dlatego, że poprzedniej wcale nie spałam prawie, więc teraz byłam baaaardzo zmęczona.

Kobzior ja też wczoraj chciałam namówić męża na małe "co nieco", ale on spanikowany powiedział, żebyśmy czekali, bo jak coś się zacznie wcześniej, to będzie miał wyrzuty sumienia 😉 Ale za 2 tyg. już będę mogła go namówić chyba, bo to będzie już bliżej terminu 🙂

Nikusia i Magditta sny niezłe 😁 Ja miałam sen w drugą stronę - że miałam super figurę i brałam udział w jakimś programie typu "top model" 😁

wielkaB nie ma co ryzykować - nie wsiadaj za kółko, niech mąż Cię zawiezie 🙂

Czekamy na Ciebie skoreczka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruszyna czy ciepło to nie wiem, niestety w domu siedzę.
Kobzior mi też się marzy małe co nieco, ale chciałabym dotrzymać do stycznia a potem 02.01 już idę do szpitala więc chyba na marzeniach poprzestaniemy.
Beata Ty miałaś sen proroczy z super figurą 😉

a my chyba dziś pojedziemy po wyniki do laboratorium, już jestem ciekawa jak mi wyszły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie kochane cieplo bo dach mi robia na moim kochnym domku juz tak bardzo sie ciesze bo coraz wiecej widac ja bylam w sklepie troche deszcz mzy ale poszlam sie przesc co naj lepsze bo nogi w adidasy mi sie nie chcialy ziesci dzwonilam umowic sie na wizyte na jutro mam na 16-45 moja polozna pani Ela sie smiala mowi jeszcze nie urodzilas
wiecie na co miałam ochote na kiełbaske z grila i tak sobie zrobiłam chumor odrazu lepszy teraz koncze zurek dla chlopakow czekam az przyjda zjesc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 😉

O jej dziewczyny wy zaciskacie nogi a ja juz sie ciessze ze malenstwo jest z nami i ze poród mam z głowy 😉 jeszcze tylko niech krocze sie zagoi i macica obkurczy i bedzie okl 😉

Skoreczko trzymam kciuki mam nadzieje ze wypuszcza ja do domu no ale i tak jest dzielna bo przeciez i u niej było prawdopodobienstwo szybszego porodu dobrze ze w pore zatrzymali ten poród i ze mały jeszcze posiedzi w brzuszku

Dziewczyny macie tyle dolegliwosci ja mysle ze czesc minie po 1 stycznia jak juz przestaniecie sie stresowac tym zeby nie urodzic w tym roku 😉

Słoneczko GRATULACJE 😉

Czekam na wiesci z ktg i wizyt 😉

Uciekam bo maz chce zainstalowac nowy internet i juz sie irytuje ze musi czekac...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anabel cześć dolegliwości przejdzie po porodzie i pewnie też będziemy szczęśliwe jak już będziemy miały poród za sobą. A na razie czekamy, ja bym chciała do stycznia doczekać, ale czy tak wyjdzie to zobaczymy. 😉a na drugie to już bym chciała mieć za sobą. 😉 I Emilkę przy sobie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia ja też się na tym nie znam... ( w ogóle elektronika mnie za bardzo nie interesuje) xD...

Kobzior...z tym libidem to tak jest... mi ostatnio się cały dzień chciało a jak juz powiedziałam to się odechciało... :P...i tak bez sensu... sama nie wiedziałam o co chodzi 😮

Mi noc mineła nawet nawet, chociaż o 4 się obudziłam na siusiu, ale brzuch mnie pobolewał i poszłam znów do toalety i biegunke miałam... ale tylko 2 razy... a teraz już ok xD... już się przestraszyłam że może mnie oczyszcza, ale jak pomyślałam co dzień wcześniej zjadłam czyli bigos, sałatkę to stwierdziłam że już wiem od czego to xD...

No my już polataliśmy po mieście i zjedliśmy obiadek... no i sobie przypomniałam że mnie dziś tu nie było :P...

Skoreczka mam nadzieję że wypuszczą Cię do domciu!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulka tak GBS to na paciorkowca.
Pamii18 ja też się elektroniką nie interesuję, mąż w tym siedzi. 😁 😁 ja nawet tv nie oglądam, więc jak mnie mogą interesować dodatkowe programy 😉

Idę gotować obiad, bo przez święta miałam tyle gości, że już nie mam ciast a jedzenia mizerne resztki 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 😆
Mężusia mam w domu 🙂 i byłam na KTG. Maleństwo się strasznie wierciło a po kilkunastu minutach olało totalnie badanie i się tak zakamuflowało, że serduszka nie dało się odnaleźć 😁 tylko kopała w te czujniki 😁 ale zapis bardzo dobry 🙂

Skoreczko wracaj szybciutko 🙂
Kruszyna to Ty chyba o tych nerwobólach pisałaś? Wiesz coś więcej? Bo są upierdliwe i bardzo bolące i męczące. Wiesz coś więcej od lekarza? Próbowałam coś znaleźć na necie ale niezbyt wyszło 🙂 a wizytę u lekarki mam w piątek. W sumie wytrzymam 😁 ale chętnie się czegoś dowiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacha fajnie Ktg masz za sobą pewnie to super uczucie usłyszeć bicie serduszka maluszka 🙂
Tak ja kiedyś pytałam się lekarza,że zdarza mi się takie kłucie ,ale na to nic nie poradził tylko powiedział,że to nerwobóle. Nie należy to do przyjemnych chwil,ale szybko mija! Niestety nic więcej nie wiem 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kruszyna co do KTG to rzeczywiście fajnie jest słyszeć przez dłuższą chwilę bicie serca naszego dzidziusia, tylko to leżenie na plecach w bezruchu to dla mnie była masakra 🤔
Pamii no tak to już bywa z tymi naszymi potrzebami, zachciankami i nastrojami w ciąży 😉
Nikusia my jeszcze dziś nie gotujemy, tyle zostało ze świąt 😆
...i fajnie, że skoreczka się odezwała - oby wyszła jutro do domu 🙂
Mnie niestety nadal męczą bóle a'la menstruacyjne 🤢 głównie po prawej stronie (w tym ból jajnika, pachwiny, uda...) I brzuch robi się twardy 🤨 Stresuję się przez to jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka
Musze Wam opowiedzieć jak się dziś wkurzyłam, pojechałam do apteki zrealizować receptę dla syna, najpierw pani mi mówi, że nie ma wszystkich leków co na recepcie mam ale idzie jeszcze sprawdzić do magazynu. A potem wraca i że ona mi tej recepty nie zrealizuje bo "data jest napisana cyfrą rzymską a nie arabską" 😠 😠 😠 😠 ja jej mówię, że do lekarza mam ponad 100km w jedną stronę a jak pójdę do pediatry to mi połowę z tych leków nie przepisze, bo za dużo.
Jestem taka wściekła że mnie rozsadzi. A muszę mieć jakiś zapas, bo syn na resztkach jedzie a po drugie od stycznia będzie duża podwyżka.
Jeszcze patrzyłam dziś kiedy mamy kolędę, wypada 02.01 tak jak mam termin i idę do szpitala. Z tym, że jak nie przyjmiemy kolędy to potem przy chrzcinach się czepi. 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia rozumiem Twoje wkurzenie 🥴 Jak jestem u lekarza to zawsze mu "patrzę na ręce" jak wypisuje receptę lub druk L4. Bo lekarz swoje i apteka swoje... A my potem musimy biegać jak ofiary losu aby poprawiać ich błędy 😠
Beata pocieszyłaś mnie tym co napisałaś 🙂
Dziś to zdecydowanie nie jest mój dzień 😞 Czuję się fatalnie pod względem fizycznym - mam już dosyć wszystkich dolegliwości które mnie męczą i dodatkowo wywołują stres. Chyba nie ma już na moim ciele chociaż jednego centymetra wolnego od bólu 🤔 Pewnie przynudzam, ale mam świadomość, że tylko tu mój wywód zostanie zrozumiany 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia wcale sie nie dziwie ze jestes zła
Kobzior_wife tez mam takie bole ale jutro sie dowiem czegos wiecej

tez siedze wsciekla bo o 7 M musi zemna jechac na badania potem o 14 odebrac a o 16 wyjechac do lekarza a nawet wczesnierj do lekarza miał zemna jechac tata ale zepsuł mu sie samochód tutaj robia dach M moj robi wszystko sam z wujkami A TU TAKIE ZAMIESZANIE jejku jak mi ciezko bez jady samochodem jak ja nie lubie byc tak uzalezniona ale jak sie bede dobrze czuła to chyba sama pojade to 6 km 😠 😠 😠 😠 chociaz po wyniki bo do lekarza mam 45 km wiec odpada zebym sama jechała
wiecie co boje sie ze dzisaj w nocy zaczne rodzic bo okropne skorcze mam cały dzien jestem jakas nie taka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny co mi sie przed chwila stało:
zazylam ta tabletke ale nawet nie zdazyla dojsc do zoladka, leglam i tak mi serce zaczeo buc i sie trzasc cisnienie mialam 60 na 30
puls 136
tak misie macilo w glowie mrczki przed oczami
teraz mam 130 na 90.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...