Skocz do zawartości

z terminem na styczeń:) | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Właśnie wróciłam od gina 🙂 wszystko w porządku. Fabiś waży już 3240g!!! 🤪 🤪
A ja pół kg schudłam w ciągu tygodnia 🙂
Za tydzień może wyciągnie mi Pessar,ale mówił,że wtedy mogę nawet w ciągu 2 dni urodzić. Ale zobaczymy czy zdejmie mi to. Szyjka znów minimalnie się skróciła. Ogólnie wszystko w porządku 🙂
Miłego wieczorku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Kruszyna123

    753

  • Mamusia

urszula i kasia super wiesci

nikusia odpoczywaj

kacha ja nie wiem nie raz panikuje nie potrzebnie za to moj M to niezły panikaż

ja jestem już w domu i w dobrym humorku bo z tony karpia zostało nam 250 kg z tego 50 kg idzie dla znajomych i rodziny cos czuje ze bedziemy miec z M spokojna wigilie u mamy juz wszytko mamy porobione na swieta tylko ciasta jutro robie sernik moj kochany a i dwie sałatki i wsio a i ubiore choinke u mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za oklaski 😘
Urszulka super, że jeszcze nie rodzisz. Ja też nie 😁 😁
Gosik czekamy na fotki 🙂
Kasiulka widzisz jak zdejmiesz krążek to może być szybko a może tak jak u mnie.
Skoreczka kilka dni temu pisałam do Adzi maila przez brzuszek. Nie odezwała się, a innego kontaktu nie mam. Pisałam też do Anetkamm i też na razie bez odpowiedzi.

Dobrej Nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikusia, Urszulka, Kasiulka- super, że wszystko oki po wizytach 🙂
Nikusia, to ładny dziś miałaś maraton jak na ciężarną 😉 Teraz odpoczywaj 🙂
Nikusia, ale masz zdolnego męża-pierogi 😮 Już widzę mojego 😁
Dziewczyny to my dziś zostałyśmy po raz pierwszy Brzuszkowymi ciociami 🤪
Dobranoc 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kacha jak dla mnie to tak lista badań jest w miarę sensowna pod warunkiem ze masz podejrzenie zatrucia ciążowego.
Panikarą chyba nie jestem ale choleryczka na bank 🙂 Potrafię zachować zimna krew ale to chyba też kwestia "praktyki", rozumiecie studia , praca itp. No ale zobaczymy jak to będzie jak będę mamą i będę czuwać nad własnym dzieckiem 🤔

Nikusia ty nasz moderatorze i koordynatorze brzuszkowy 🙂 trzymasz nas wszystkie w "garści kontaktowej" Dzięki ci za to 🙂 jejku za też nie mam do żadnej z was numeru tel 😞 muszę sobie którąś zapisać z tych kontaktów co są na fb!!!
No a ty Nikusia ty nie biegaj tyle 😁

Super że wszystkie dzisiejsze wizyty to same pozytywne wieści, bardzo się cieszę 🙂

Ja nadal mam fatalne wyniki płytek 😞 dalej spadają 😞 😞 😞

Mra_ akcja z gazetami przednia 🙂 niestety nie będę w stanie pomóc bo nie czytuję URZE 🙂

wielkaB to szybciorem się tego karpika pozbywacie 🙂

Ja jutro kończę lukrowanie pierników bo dziś nie miałam siły po kapuście i torcie 🙂 i to też będzie finisz, ewentualnie mala kosmetyka domu 🙂 uszka i pierogi też już mam zakupione i też mi się wydaje, że świat się nie zawali jak będziemy świętować na kupnych 😁 Mąż nie ma nic na przeciw a mi wszystko jedno więc nasz świat na pewno nie runie 🙂

Monika masz racje JESTEŚMY CIOCIAMI i mało tego cały dzień mnie ta informacja tak cieszy, że czuję się jak prawdziwa ciotka 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śpicie moje brzuszki spokojnie to Was oklaskałam na dobry sen 🙂 tylko nie wiem co tak nasza Kacha porobiła, że jej nie można piony przybić 🤨

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/brawo2.gif/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/218/brawo2.gif[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam brzuchloki z rana
ja nadal 2w 1 odemnie juz pojechali na targ siedze sama zaraz ide sie jeszcze poloze moze przymkne oko a o 8 mam do nich dojechac znow zwariowany dzień jejka pierszy raz czuje swieta bo spedzam cały czas u niej a tam juz czuje ta atmosfere bo u mnie w domu to nigdy nie ma na swieta czasu wracamy po 17 zmarznieci itp nic nikomu sie nie chce moj juz M przemeczony tym bo wyjerzdza ciemno wraca ciemno i tak cały czas wiecie co nie chcem chwalic ale ten moj kochany maz w koncu sie zaczoł mna przejmowac juz nie da mi nic podnies ani nic a miesiac temu to jeszcze by mu nie przeszkadzało jak bym na dach weszła po drabinie teraz cały czas krzyczy na mnie jak co kolwiek robie mam siedziec na tyłku wogole sie zblizylismy do siebie ostatnim czasem 🙃 🙃 🙃
wiecie na co miałam wczoraj zachcianke 😜 😜 😜na wodke ☺️ ☺️ ☺️mojej mamie to rece opadły zaczeła sie smiac i mowi do mnie za rok moze dwa 🙃 🙃 🙃 co jest najdziwbniejsze bo ja nie lubie zbytnio alkoholu a tu takie zachcianki



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuszki
Noc okropna budziłam się chyba sto razy bo przewracałam się z boku na bok bo tak mnie ręce bolały 🤨 🤨 A teraz nie umiem ich w ogóle ścisnąć 🤨 I głupi sen miałam,że moja siostra kapała/gotował Zosię w garnku 🤢 🤢 🤢
Dziś też pracujący dzień bo za godzinkę idę lepić pierogi i uszka 🙂 🙂 🙂
Miłego dnia dziewczyny nie przemęczajcie się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh mamusie

ja dziś usnęłam ok 3 nad ranem ...po czym obudziła mnie kom. tabletka!!!!o masakra dobrze ze koncze je brac w p.tygodniu no jak skoncze tabletki to pewnie malutka przyjedzie na świat yupiiii!!!!!!!1 😁 chociaz słyszałam ze to róznie moze byc czasami sie przenosi ciaze a czasami rodzi zaraz po odstawieniu . No nic postanowiłam dziś jechac na miasto z M i kupic jakies małe prezenciki dla rodzinki a teraz zajadam serek biały mmm pycha mój mąż wczoraj przywiózł go od cioci ktora ma własne krówki i robi takie cuda 🤪 pewnie będe miec zgage po cebuli ale to nic niech sie mała hartuje heheh
pozdrawiam i miłego dnia zycze bo pewnie bede potem
a i dziekuję za oklaski !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka melduję się w dwupaku, byłam rano na badaniach w laboratorium.

Dostałam smsa od Kobziora, od 6 rano jest w szpitalu, bo rwał ją brzuch w okolicach pępka i nie wyczuwała ruchów Małej. Nie chcą Jej wypuścić tylko zostawili na obserwacji na patologii ciąży. Ze wstępnych badań wynika że z Kają dobrze, ale chyba zostanie na święta.

Kobzior trzymamy za Was kciuki i mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze i jednak jutro wyjdziesz. Przesyłam pozytywne fluidy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 ja też 2 w 1 🙂... byłam na KTG i skurczów brak więc do czwartku rodzić nie powinnam xD... a w czwartek następne Ktg więc się okaże co dalej heh 😉

No i po wczorajszym nie posiadaniu internetu ponadrabiałam przynajmniej przeczytałam wasze posty 🙂... Jak mi Nikusia napisała wczoraj że Anabel urodziła to ciary po mnie przeszły takie że szok :P... i łzy w oczach mi stanęły a mąż się popatrzył i od razu wiedział co sie stało heheh xD...

Ciekawe która następna... ja wolę nie typować 🙂

No i dodam jeszcze że dziś teściowa do nas przyjeżdża więc ogarnianie domku trwa... muszę iść dokupić prezenty dla nich i dla psiaków 😉 ... i opłatek... także jeżeli mi się uda to wpadnę dopiero wieczorkiem... a jeżeli by mi się nie udało to rano :* pozdrawiam kochane :*

KObziorku mam nadzieję że wszystko się ułoży i na wigilię i święta już będziecie w domku z rodzinką :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

I ja się dziś melduję 😉

Biedna Kobzior, święta w szpitalu 🥴 Trzymam za nią kciukasy! 😘 I za Maleństwo 😘

wielkaB super Wasz filmik! Ale z Ciebie śliczna dziewczyna! 🤪

Kacha ja z reguły nie jestem panikarą w przeciwieństwie do mojej siostry, zawsze staram się zachowywać zimną krew, ale jak w przypadku porodu jak będzie, to sama nie wiem 🙂

Gosik bardzo fajna aplikacja z bałwankiem, wykorzystam ją 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
Ja melduje się też w dwupaku i zmykam bo mam bardzo dużo pracy 😮
Później nadrobie co pisałyście.
Kobziorku trzymamy za Ciebie kciuki żeby jednak wypuścili Cie na święta.
Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Dziewczyny 🙂
I ja się melduję 2 w 1 🙂 Noc w miarę przespana, teraz czekam na rodziców i bierzemy się za placki 😉
Kobzior, to trzymamy kciuki, może Was wypuszczą na święta jak wszystko ok z małą.
Trzymajcie się cieplutko 🙂 Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...