Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂ale sie rozpisalyscie od rana 😉)gratuluję dziewczynki-to mamy druga na liscie lutóweczek 😉 ciesze sie,ze dzieciaczki u was zdrowe-bo to najważniejsze 😉 ciekawe jakie dzis zostaną dopisane do listy naszej tabelki 🙂) -moze pojawi sie wiecej rózowych paseczków 😉)ja wczoraj ogladałam fotki dzieciaczków świeżo urodzonych wrzesnióweczek i tak juz zatesknilam za swoim malenstwem, by tez juz móc przytulic-juz nie moge sie doczekac 😉A keidy zamierzacie powoli robic zakupy dla malenstwa?pozdrawiam cieplo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czyli listopad zaczniesz sie rozgladac 🙂ja tak myslalam grudzien, ale pewnie tez nie wytrzymam do grudnia i przytargam pudła z ciuszkami i akcesoriami wczesniej 🙂-wszystko mam u tesciów na strychu 😉ale wczoraj mnie jakos tak naszlo,ze juz teraz chętnie bym to wszystko przytargała, by chociaz sobie popatrzec na te malenkie ciuszki haha 😉
agnes widze,ze juz umiescilas mojego Bartusia w tabelce-dziekuje-bardzo sie ciesze 😉)milego dnia dla was 😉 a teraz lece na herbatke do kolezanki, jak to milo w godzinch pracy móc sie relaksowac 😉tak kwitlabym do 14 w szkole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuchaczki. 😉
Ledwo wstalam, ale ze mnie spioch. Gratuluje Tynka corci, Aleksandrze Bartusia i Adasia Tynce. Mam nadziej, ze nie pomyliam imion. Witam nowa mame. Timekontrol twoje malenstwo dlugo cie trzyma w niepewnosci kim jest. Aleksandra masz piekny brzuszek. Ja tez nie moge sie doczekac zakupow dla maluszka. Ja juz ciuszki posortowalam mam ponad 100 pajacykow do 1 roku. Wszystko od siostry. Ja bardzo chcialam corcie, bo jeden karton z ciuszkami dla dziwczynki musialam spakowac i odstawic. A byly tam sliczne bluzeczki w kwiatuszki, serduszka, sukieneczki. Takie slodkie. Mi sie zdaje, ze dla chlopcow jest mniej takich slodkich rzeczy jak dla dziewczynki. Potem jak bedzie wieksza bedziesz jej zaplatala warkoczyki. A na stare lata corka jest blizej matki niz synowa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina a jak bedziesz miala wczesniaka, nie lepiej wszystko szybciej przygotowac. Ja nie dam rady czekac az do stycznia. Juz nie moge sie doczekac kiedy maz dostanie urlop i pojade na zakupy do pl. Bo tu dla maluszkow wszystko drogie i nie oplaca sie kupowac. A mozecie mi podpowiedziec gdzie bedziecie stawiac wanienke, jak bedziecie dziecko kapac. W pokoju dla synka mam szafe i komode ale tak sie zastanawiam czy to bezpiecznie. Czy raczej bedziecie klasc mala wanienke do duzej wanny w lazience i tak kapac dzidzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka bo ja sie tak zastanawiam, jak wloze wanienke do wanny i sie tak schylac, a ten maluch bedzie fikal. Bede sie bac na poczatku, ze mi ta rybka wyskoczy z rak. A wogole jak takie malenstwo brac na rece. 😉 A znowu polozyc wanienke na komode tez niebezpiecznie. Sama nie wiem. Sasiadka mi powiedzial, ze ona kapala dziecko w zlewie, powiedziala mi, ze ja mam zlew duzy jak wanna mode spokojnie w niej kapac. Ale ja bym sie bala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my mamy w pokoju taki stoliczek niski 🙂
Sam tata dzidzi zrobił bo jest stolarzem....Więc my będziemy na stoliczku stawiać wanienkę bo nasze schody są strasznie zimne a łazienkę mamy na dole i to na samym końcu...nie wyobrażam sobie podróży z dzidzią w ręczniku przez całe mieszkanie teściów na dole :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Timekontrol masz zdolnego meza. U mnie lazienka jest przy pokoiku dziecka, a za lazienka moja sypialnia. Wiec chodzenia praktycznie zero. Tylko sie zastanwaim czy mi bedzie wygodnie kapac malucha tak nisko w wanie, jak wloze do wanny wanienke. Albo dokupimy jakis stoliczek. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese ,ja mam taką komodę z przewijakiem i wanienką (niestety nie mogę wkleić linku) -świetna sprawa-używały takiego 3 moje przyjaciółki i bardzo były zadowolone. Po pierwsze wszystko pod ręką i podczas kapania dziecka nie musisz się bardzo pochylać -polecam. Są takie na allegro.
Dziewczyny , czy wy też tak macie ,że martwicie się czasem tak na zapas... bo mi chyba trochę odbija 😞 ale martwię się ,żeby było wszystko ok- ruchy dziecka są baaardzo delikatne a od 2 dni wcale... ja wiem ,że na tym etapie jeszcze tak może być ale ostatnio mi coś optymizmu brakuje i niepotrzebnie się wkręcam .... a wizytę mam za 6 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misia79 moje maleństwo słabo się ruszało wczoraj a przedwczoraj też jakoś nie czułam....Za to dziś na USG szalało jak najęte aż koordynator się śmiał,że coś bardzo ruchliwe jest...A teraz też nie daje za wygraną i cały czas mocno się rusza....Idę spać dziewczynki bo zmęczona jestem w końcu od 6 nie śpie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,
My już w domu. Lot całkiem przyzwoicie nam zleciał. Natalia niestety wczoraj w nocy, przed samym wylotem dostała gorączki. cały dzień w podróży mi się słaniała, chociaż podałam jej syrop na zbicie. Dzisiaj w nocy też. Żadnych objawów choroby nie ma, a pcha ręce do buzi jak najeta, więc znowu zęby nas dopadły, szkoda, że przed samą podróżą.

Zaległości w czytaniu forum nadrobiłam, ponad 30stron 😁
Witam nową mamusię i gratuluję kolejnych lutowych synków i córki 🙂

MonisiaJ, zapomniałam Ci ostatnio napisać, że my też jesteśmy małżeństwem mieszanym, więc masz już drugą parę do kolekcji 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
martear- muszę to napisać bo ,aż zazdroszczę ,że mieszkasz w Turcji: 🙂Byłam w niej 2 razy i uważam osobiście ,że jest to jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi... a Turcy( przynajmniej Ci których poznałam) przemili i ciepli ludzie 🙂 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam !
Otóż z rzeczy pewnych- dziecko jest zdrowe,rozwija się dobrze. Waży 250 g, dosyć długie wg lekarza 😮 Przytyłam 4 kg,ale z tego co widzę po sobie i co mówił lekarz ok 2,5 kg to- waga dziecka, wód, zwiększona ilość wody w organizmie, wiecej krwi i troche tłuszczyku 😉
Z rzeczy mneij pewnych - wg pana doktora pod serduchem u mnie siedzi Facet 😮 Dawał jakies 90 % szans,że to chłopak. Powiem Wam i tak się cieszę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...