Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A my dzisiaj tak sobie rozmawialiśmy i stwierdziliśmy,że jak będę miała kolejne USG dopiero w 33 tygodniu to pójdziemy prywatnie na 3D.Zapłacimy 100 zł i może uda się zobaczyć płeć....Bo też chcielibyśmy wiedzieć a po za tym trzeba zacząć zaopatrywać się w ubranka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja tez gratuluję 😉 ja kąpałam Oliwke w wanience na stelazu 🙂-i teraz tez zapewne tak bede-wygodnie i moge kapac nawet w pokoju malenstwa 😉a w wannie duzej raczej nie polecam, przynajmniej u mnie po cesarce strasznie bolał mnie krzyż i kazde schylanie sie nie nalezalo do przyjemnych, takze schylanie sie do kapania tez by odpadalo 😉Agnes masz racje nie ma sensu czekac tak długo, w nastepnym tyg. chyba juz poprosze meza by przywiózł mi od tesciów pudła z ubrankami i akcesoriami to juz sobe poprzegladam-nawet dla swojej przyjemnosci 😉))A tak na marginesie powiem wam,ze ja wlasnie bylam wczesniakiem 6miesiecy 27 tydzien sie urodzilam-870g,szans prawie nie dawali jak na tamte czasy-ale sie udalo 😉)-mama mówi,ze to cud boski-i niech tak bedzie 😉)Moja ginekolog mówi,ze niby, to ze urodzilam sie wczesniakiem nie powinno rzutować na moje ciąże, Oliwka urodzila sie w terminie i to doslownie bo mialam termin na 3 listopada i tak mi odeszły wody z 2 na 3-idealnie termin wyliczony 🙂)fajnie jakby tera tez sie tak udalo idealnie, bo przypada w walentynki-fajna data by byla, ale pewnie juz tyle szczescia nie bede miala 😉0pozdrawiam was cieplo 😉)milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina a co to za stelaz, jakis specjalny. To rzeczywiscie bylas kruszynka ani 1 kg nie wazyc. 😮 Ja z siostra urodzilysmy sie w 7 miesiacu, jeszcze mama nie wiedziala, ze bedzie miec blizniaki bo USG 34 lata temu nie bylo. Ja wazylam zdecydowanie wiecej 2 kg. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka to brat wiecej jadl 🙂 a kto sie pierwszy urodzil brat czy ty. Bo u mnie siostra byla pierwsza. Dzieki Timecontrol, ja nigdy nie widzialam takich stelazy nawet nie slyszalam o nich. Ile to czlowiek sie uczy. Tynka zaloz nowy watek, powymieniamy sie listami i stworzymy jedna porzadna. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaczynam znów się czuć gorzej jednak te przeziębienie mnie wykończy mam wrażenie jakbym własnie wczoraj przechodziła grypę - niby mnie kości nie bola a jednak czuje jakbym nieźle się niedawno poturbowała :/ Jutro o 12 mam lekarza rodzinnego. Zobaczymy co mi powie a ja i tak postaram się wygrzać jeszcze tej nocy :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze, ze wspomnials o tym stelarzu teraz sie przypatrze dokladnie w sklepie, bo ja wczesniej tego nie widzialam. Aleksandra a ty sie kuruj. Moja mama widziala w Zielonej Gorze w centrum ladne kocyki i ubranka i niedrogie, sklep otworzyli dla dzieci w bylym Piotrze i Pawle. Kolo domu handlowego. A w empiku sa sliczne naklejki na sciane do pokoju dziecka, i tez na kafelki do lazienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Dziewczyny nie ma czego zazdrościć. Takie upały sa dobre, ale na krótko, a jest ich aż 7 miesięcy. Ja jestem w stanie znieść dwa miesiące, a przez reszte narzekam.

Misiu, jak wszędzie, są mili ludzie, ale też i tacy co nieźle potrafią zaleźć za skórę.
Agnese, a u Ciebie też są długie wakacje 🙂
Co do zaświadczenia to pytałam lekarza, powiedział, że nie ma żadnych przeciwskazań i nie dał mi niczego. Pytałam go także o bramki na lotnisku. Stwierdził, że na lotnisku nie ma żadnych ostrzeżeń, że dzieci czy kobiety w ciąży nie mogą przez nie przechodzić, więc przechodziłam przez nie. Te bramki sa podobne do tych w hipermarketach. Wykrywają metal, a nie przeświatlają... Stwierdził, że jakbym się położyła na taśmę do bagażu ręcznego to zapewne miałoby to wpływ na dziecko.

Wow Dziewczyny... kolejny chłopak, to nieprawdopodobne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu... 2 kg w 2 tygodnie, to mozliwe???? masakra!!! moj brzusio wyglada jak wielki aarbuz, juz tak zgrabnie nie wygladam, alle..... CIESZE SIE! WE WTOREK wizyta, i mam nadzieje ze wsio ok, dobrze ze pracuje to nie mam czasu przezywac za bardzo, i sobie wkrecac. No i zaczynaja sie u mnie zaparcia, jak od ok 3 miesiaca byl spokoj tak teraz meczarnia jak nie wiem. Ale co by nie bylo- ZNIOSE DZIELNIE I Z USMIECHEM NA TWARzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tynka gratulejszyn rowniez synusia, wanienka ze stelarzem czadzik, tez sie w taka zaopatrze, bo wiem z dosw kolezanki ze to super sprawa, a ogolnie z zakupow to mam tylko 14 par slodkich przeslicznych skarpetuszek. Zakupy solidne w listopadzie na poczatku, juz nie moge sie doczekac. Narazie czekam wtorku. Poza tym moj maz mnie wkorza jak nie wiem, juz nie mam sily na niego i po wielu sprzeczkach mamy ciche dni. Tez sie klocicie ze swoimi facetami czy tylko moj taki durny??? Ja juz mam go dosc, facet teraz powinien bardziej odpuszczac a tutaj uparty jak osiol. Fuj, niedobrze. pozdrawiam i uciekam, a w sobote bede odrabiac lekcje na brzuszku i nadrabiac wszystkie wasze wpisy. Papa. I -p-owiedzcie jak z ta waga, bo mi az kopara opadla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no wizisz czyli jest ok, Alesandro twoj brzusio jest piekny, moj wyglada podobnie, wkleje niedlugo moje aktualne arbuzowate zdjecie, tez masz takie uczucie jakby twoja sora byla napoieta do granic mozliwosci? bo cot o bedzie w 8 i 9 miesaiacu... no i juz mi sie ciezko siezi, sapie jak wieloryb. Tez tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese napisał(a):
Marta u mnie tez upaly ale chyba lzejsze, ja myslalam ze dzis bede mogla w koncu na tarasie posiedziec a tu dupa, dalej 30 stopni. Maz mi zamontowal wygodna hustawke do lezenia a ja jej nie uzywam od maja, bo jak w tym ukropie siedziec. Wiec zawsze w domu bo chlodno. Ja pol roku mieszkalam na pustyni, wiec sie troche przyzwyczailam tam tem. dochodzila do 56 stopni w cieniu. Zawsze jest tak, ze ten co ma cieplo chce zimno a jak ktos ma zimno chce cieplo. I nie wie jaka to udreka upal. Jak jest zimno to mozna sie cieplo ubrac. A upal to porazka.
Co do meza klotni, moj jest strasznie ugodowy, zawsze to ja mam jakies pretensje, a maz zero. Nawet jak cos przesole, albo zle zrobie to on nic nie mowi. Ale takiego mruka tez zle miec, ja nieraz sie na to zloszcze, ze on wlasnie taki ugodowy, nawet sie nie pokloci. I nic mi nie powie, wszystko mu zawsze pasuje. 🙂


Agnese misie trafil ta samo uparty jak ja... MASAKRA, i jedno i drugie zawziete, tyle ze on starszy to powinien byc madrzejszy... burakk jeden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisiaj- spoko -uwierz mi ,że chyba każdy facet jest taki uparty- ten gatunek tak ma 🙂 z nimi źle ale bez nich jeszcze gorzej.
Ja też coraz bardziej ociężała... przejdę się z kuchni do salonu i sapie jakbym maraton przebiegła 🙂 co będzie w styczniu? hmmm będę się toczyć i sapać...sapać i toczyć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...