Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HIHIHI ale miałyście rozpisany wieczór.
Współczuje Moniko. Nie wiem w jakiej jesteś sytuacji ogólnej
Ale ja bym chyba wolała iść z dzieckiem na jeden pokój do rodziców i mieć święty spokój
Przynajmniej dziecko nie musiałoby patrzeć na kłótnie.
a jest coś takiego jak podzielność majątkowa.
Rozumiem ze tam pracujesz ale po porodzie już nie bedziesz pracowała.

My dzisiaj idziemy na 2 latka siostrzeńca Krzyśka 🙂 czyli imprezka z rodzinką męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuchatki. 🙂 🙂
Ja nie moge spac, dzidzia tez sie kreci. Wypilam kawe mam nadzieje, ze dzis nie bede miala problemu z zaparciem. Monika moja znajoma byla w ciazy w Niemczech i ja polak zostawil. Ona urodzila tam dziecko i jako samotna matka dostala pokoj z kuchnia i dodatki. 🙂 🙂
Konefka plaszczyk za 50 zl to jak za darmo ale ci sie udalo. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pracuje, a potem dostane urlop macierzynski, potem zasilek dla bezr, a potem to tez panstwo pomaga, poza tym bedzie placil na dziecko i tyle, lachy bez. A do Polski jak wwroce to na garnuszek do rodzicow? jaka ja mu przyszlosc zafunduje :/ ja mam robic wszystko zeby miec kase na utrzymanie siebie i synka a nie uciekac z powrotem do Pl wiece jaka maja tam syt matki z dziecmi samotne. Poza tym moja rodzina nie jest na tyle zamozna zeby mi pomagac, wiec i ja im sie na glowe nie zwale. Poradze sobie i nie skule ogonka 🙂 N nie nalezy do awanturnikow predzej ja jestem krzykliwa, po prostu bedzie cisza i tyle. A jak zacznie sie awanturoac to policje tez tutaj maja 😉 i tyle. Bedzie dobrze 🙂 dzisiaj mialam koszmar ze dostalam krwawienia jak podczas miesiaczki. Na poczatku ciazy mialam prawie co tydzien takie sny, bo pierwsza ciaze poronilam i za kazdym razem jak szlam do WC to sie modlilam normalnie. A teraz tez chyba o tym myslalam podswiadomie i takie leki mi w snie wyszly. Dobrze ze to tylko sen. Brrrrrrrrrr macie czasami tego typu koszmary?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia gratuluje, konkretna z Ciebie laseczka. Tak trzymaj. Wiesz czego chcesz. Dasz rade. Najwazniejsze to pozytywne myslenie. Do rodzicow nie masz co wracac tym bardzie do pl. Zobaczysz jeszcze wszystko sie ulozy. 🙂 Na normalne zycie masz wieksze szanse w Holandii. 🙂
Takie glupie sny w ciazy to ponoc normalne. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂.
Monisia jestes bardzo madra babka, wiec napewno dasz sobie rade 😆. Palantem sie nie przejmuj, najwazniejsze to komfort Twoj i dziecka.

Powiem Wam dziewczyny, ze czytajac forum, az sie za głowie złapałam. Ja z moim A, jestesmy jedynakami, wiec problemu ze szwagrami nie mamy. Moja przyszła tesciowa to anioł nie człowiek 🤪 dba o mnie, codzinnie mi kupuje grejfruty i soki / mam straszna chcice na owoce, szczegolnie grejfruty/, przynosi ciasteczka. Sama zaproponowała, ze bedziemy u nich mieszkac / nie mamy slubu/, oddała swoj pokoj dzidzi bo jest najcieplejszy w domu, rozmawia ze mna codzinnie co trzeba zrobic, w jakiej kolejnosci itd. Pod tym wzgledem mam mega wsparcie z kazdej strony.
Pewnie jestem tu najmłodsza, w czerwcu skonczylam 17 lat, moj A ma 21. Jestesmy razem 4 lata. Tak wiem, jestem bardzo młoda osoba, bałam sie o to jak damy sobie rade itd, lecz jak wyzej napisałam mam wsparcie i wiem, ze jakos to bedzie 🙂. W szkole mam indywidualne nauczanie do konca roku, potem przepisze sie do szkoły zaocznej 🙂.
Ogolnie o ciazy dowiedziałam sie baaaardzo pozno, bo w 19 tygodniu 😮. Normlanie miałam okresy, dopiero we wrzesniu nie dostałam, poszłam na usg i wyszło co wyszło. Bardzo sie bałam czy wszytsko ok, ale wyniki mam bardzo dobre, z dzidzia jest wszystko okej. Moja gin powiedziała, ze takie rzeczy sie zdarzaja, ze okres moze byc do 6 miesiaca Oo i nie ma czym sie martwic. Moje malenstwo jest bardzo ruchliwe, kopie mnie zawsze wieczorem i rano 🙂 ostatnio nawet w dzien, jak jade autobusem czy cos 🙂.
W poniedziałek planuje zrobic rajd po lupmikach, i teraz pytanie do Was, jesli ktos jest z Warszawy, znacie moze jakies fajne tanie lupmiki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KOchana to ty jestes szczesciara, jedynaczka i on jedynak. Nie przejmuj sie wiekeim, szkole skonczysz, najwazniejsze ze sie kochacie. Najczesciej jest tak, ze kto ci pomaga nakazuje, a wrecz narzuca swoj tok myslenia, a takie podejscie do sprawy rozbija nawet najlepsze zwiazki. Wiec jak juz jestesci ze soba 4 lata i macie wsparcie ze strony rodzicow. To tylko pozazdroscic i cieszyc sie zyciem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane Piłeczki:*
Ja od rana dzisiaj z moim się żarłam,ale mu wygarnęłam wszystko i myślę,że będzie ok 🙂
Ale co się nadenerwowałam i napłakałam to szok 😞
Nawet Bartek dziś mi śniadanie zrobił ale niestety go nie jadłam....
Ha to najmłodsza nie jestem 🙂
Idę się położyć bo coś mnie gardełko boli a noga też dokucza 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina a co ty zawody urzadzasz z wiekiem. Tobie braciszek nawciskal glupot, ze jestes za mloda. Kazda kobieta wie kiedy i z kim chce miec dziecko. Takie jest moje zdanie. Najgorzej jak sie slucha innych, bo oni najlepiej by nam zycie ukladali. Mi wczoraj kuzynka powiedzila, ze ja jestem za stara na dziecko, a ja do niej a co ja to obchodzi, to moje zycie. Kuzynka to stary moher i wtraca sie nawet do wlasnych dzieci, ze niby syn za wczesnie zdecydowal sie na dziecko a on ma 28 lat. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem wiem 🙂. Nikt mi niczego nie narzuca, znaja mnie i wiedza, ze mi sie nie da niczego narzucic :P. Daja mi rady, mowia jak w pewnych kwestiach głupio robie / wiadomo, mloda i niedoswiadczona jestem :P/, ale co z tym zrobie to juz moja sprawa 🙂, daja mi wybor, moge zrobic tak albo tak, wpieraja mnie jak tylko moga, i wiem, ze w kazdej sytuacji moge liczyc na mojego A, jego rodzine i swoja 🙂

Poza tym, wszyscy od Nas wychodza z załozenia. " nieplanowane, ale chciane" 🙂.
Brałam pigulki, ale zachorowałam i antybiotyk je zneutralizował po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...