Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monisia on takie rzeczy wyprawia,że szok...
Ostatnio mi powiedział,ze swoje koszule,krawaty i spodnie na kant dla Gabysia trzyma bo Gabryś to będzie jego psyjaciel...Tak samo jak ciocia Wawinka i Baltek...
Zobaczcie słodkości moje....Fabianek z Marysią(mojej najstarszej siostry córka)

A tu brzdąc jak był mały i grubiutki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dokladnie to samo pomyslalam ze malutka bardzo podobna do Malwiny!
ja juz wiem skad te krwiaczki nad pepkiem, wlasnie sie zmierzylam w pasie, a tu 112 cm! a niedawno jak sie mierzylam mialam 108, chyba jakies 2 tyg temu, Czuje sie jakbym miala zaraz peknac 😮
nuuuuuuuuudzi mi sie, nie marudze mu do telefonu, niech sie wybawi bo dluuugo nie bedzie mial okazji 🤪 a ja dluuugo nie bede miala okazji do takiego nic nie robienia 😎
Snakerka podaj jeszcze raz tego linka do tych literakow bo ja zapomnialam sobie zapisac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisa bede czekac na ciebie. Sama sie zastanawiam co to bylo na wkladce, bo tak malutko delikatnie. Jutro jade zobaczyc porodowke.
Malwina slicze i fajne sa twoje /przyszywane/ dzieciaczki.
Zaraz zerkne na przepisy czy karina wrzucila na te paczki.
Trzymajcie sie cieplutko.
Kurcze musze zmienic zdjecie, ponad miesiac po swietach a ja z choinka. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURDE DZIEWCZYNY !!!
Staję na wadze u znajomych a tam... 90 KG ! Myślałam,że normalnie jebnę głową o ścianę (sory za wyrażenie,ale to tylko słowo pasuje) myślałam,że sie poryczę na tej wadze. Ja pierdziele,czyli równo przytyłam 25 kg ! Jak nic do porodu bede sie pilnować.MASAKRA !
Pociesza mnie jedynie fakt,że zapewne 5 kg we mnie to woda,dzieki ktorej wygladam jak pączek + wszystkie inne płyny z dzidziusiem z 10 kg i zostanie mi do zrzucenia 10kg. OBY tak było, bo to baaaardzo optymistyczna wersja. JA PIERDZIELE,zero pączków !!! 🤢 🤢 🤢 😞

Malwina zazdroszczę,ja też już chcę ! ! Bylismy u znajomych,rechotaliśmy się jak głupki i błagałam w myślach dzidzię,żeby już wychodziła. No ale nie działa, nawet czop nie wyleciał 😠
Kurde jak mi przyjdzie jeszcze przenosić to utyję do 100 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka szoku doznalas ale nie martw sie ! jeszcze tylko 2 tyg a urodzisz to zapomnisz o wadze i ani sie obejrzysz a zrzucisz.
No ja pospalam AZ godzine od 3 do 4 i znowu mnie skurcz wybudzil tym razem lzejszy niz ostatnio bo bezbolesny 😉 dzisiaj wraca moj maz, coprawda poznym wieczorem no ale DZISIAJ 🙃 zlecialo szybko. ide moze udami sie zasnac
milej niedzieli Dziewczyny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki i mamusie. 🙂 🙂
Tynka nie przejmuj sie ja tez mam 25 kg w +, napewno dobije do 30 jak moja siostra. Ona w kilka miesiecy zrzucila i caly czas wazy 52 kg, przy wzroscie 162.
Po porodzie bedziemy mialy tyle obowiazkow,ze nawet nie zobaczysz kiedy zrzucisz.
Ja dzie to nawt pospalam od 23,30 do 6, wiec nocka do zaliczonych nalezy. Patrzylam na wkladce czysto nawet nie ma tej wydzieliny bialawej.
Mi tez juz jest ciezko strasznie boli kregoslup. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
u mnie nocka do d.... Lala mi o 4 wstała i już nie chciała spać
ale po jakiejś godz uneła.
co do kręgosłupa to ja wymiękam 😞 nic nie daje mi tak popalić jak on.
Jak przychodzi wieczór to ani leżeć ani siedzieć a chodzeniu to mogę zapomnieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haaalo dziewczynki 🙂
Moja noc też fatalna... trzy godziny snu to zdecydowanie za mało! A mąż sobie smacznie śpi, kurcze, ale to niesprawiedliwe!
A o bólu pleców już nie wspominam, bo mnie trafia, nic nie pomaga!
Wkładkę też obserwuję i noc, kompletnie NIC;(
Małemu się na świat nie spieszy yyym 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki:*
No u mnie noc ok...Pospałam nawet,ale boli mnie brzuch jak się przekręcam,że normalnie w nocy jęczę i Bartka budzę....No ale najważniejsze,że wszystko ok...
Jak byłam mała to wyglądałam jak Marysia właśnie 🙂
Także faktycznie jest do mnie podobna...
Moi rodzice byli na ostatkach i mieli być tylko do 2 a byli do 4:30 a na 6 mój tatuś kochany miał do pracy,ale podobało im się 🙂A jak mamuśka usłyszała,że czop odszedł to normalnie w panikę wpadła dlaczego jeszcze w szpitalu nie jestem...No ale udało się jej wytłumaczyć że wszystko ok no i pytała co teraz będzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnese,trochę mnie pocieszyłaś. Boże,normalnie przeryczałam pół nocy,Mąż uspakajał no ale co zrobić po prostu siedziałam i ryczałam 🤢 Normalnie tylko związać ręce i zakleić usta taśmą. 🤢 u mnie też bez zmian na wkładce 🥴

Nie wiem czy Wam to pokazywałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉)) malwina super,ze wkoncu czop sie pojawil, gdyby byl podbarwiony kwia to wtedy do szpitala, a tak czekasz w domku na rozwoj sytuacji, byc moze niedlugo wypadnie reszta i wtedy pewnie juz zaczna odchodzic wody. u mnie ten czop sie zupelnie uspokoil, tylko 2 razy po kawalku mi wyszedl malym i teraz cisza 😉agnes obserwuj wkladke, bo gdyby bylo wiecej tej krwi to do szpitala.monisia widzisz jak szybko zlecialo-mąz juz dzis wraca-doczekalas sie-a ubranka nie ulozone hahah 😉) wioletka wspolczuje hemoroidów;(((ciekawe jak kamilka, moze niedlugo beda wiesci 🙂 tynka nie martw siie kilogramami, bedziemy razem walczyc, ja tez mam do zrzucania kilogramów waga 87 kg- a obiecuje sobie,ze juz teraz po drugiej ciazy zamierzan sie za siebie wziasc ostro-bedziemy razem walczyc, ciesze sie, bo nie bede sama z e zrzucaniem kilogramów, a wsparcie jest bardzo wazne- tym bardziej takich fajnych dziewczyn 😉)a skoro mowa o kilogramach, to wstawiam fotki paczków-jednak chcecie obejrzec 😉)) jak cos to kupicie sobie, bo wieczorem jakbym wstawila, to nie byloby szans ich dostac, a takto macie szanse je dzis kupic, moze nie swojej roboty,ale zawsze 😉

zobaczcie jak mi ladnie wyroslo 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu Karina jaka poezja na tych zdjeciach!!!!!!! mniam mniam, to jest wlasnie mobilizacja zeby je zrobic, bo do centrum niestety nie dojade.
Dzien Dobry!
mi udalo sie zasnac z laptopem w lozku, i wlasnie wstalam 🙃 dziewczyny sie nie pochwalilam ale w nocy zabralam sie za ukladanie rzeczy dla Synka i juz wszystko przygotowane czeka na Tatusia, potem tylko jak tatus oko nacieszy to posciel schowam zeby nie przeszla smrodami z sypialni 🤪 wstawie fotki jak mezus wroci z wsadem do laptopa do karty pamieci. snilo mi sie ze mnie bili, kradziez jakas boze cuda niewidy, ale bicie to na goscia zawsze wiec nie wiem.
Uciekam zaraz zjesc sobie sniadanko a potem pojde moze po skladniki na ciasto do paczusiow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
a ja sobie tez pospałam bo wróciliśmy od znajomych przed 1więc zanim się wykąpałam i położyłam to było koło2 i wstałam o 9 do kościoła chociaż zimno było jak cholera ale myślę pójdę bo możne za tydzień już nie będę mogła iść. A jak wracaliśmy od znajomych tow samochodzie pokazywało temperatura -22stopnie masakra!!! ale było bardzo fajnie uśmiałam się jak nie wiem co aż mnie przepona czy coś tam boli i pojadłam bo były dwa placki i 3 sałatki 🙂 Tylko kość ogonowa mnie bolała jak cholera od siedzenia ale dzisiaj poza obiadem u mamy się nigdzie nie ruszam więc będziemy sobie z m. leżeć przed TV i odpoczywać a jutro ważny dzień KTG no i powie mi kiedy mam przyjść na cc!!!!
konefka śliczny wózeczek zapisałam sobie linka może się przyda przy wyborze jak będziemy kupować dla Amelki 🙂
Karina pączuszki uummm....... mogła bym lizać monitor:P:P:P:P
Myślałam że Malwinka napisze że jedzie do szpitala ale widać jeszcze dzidzia nie che przychodzić w takie mrozu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia to widzę że pracowitą miałaś noc a co niech mąż zobaczy jak wróci że się nie obijałaś 🙂 🙂 🙂
ciekawe co z Kamila nic na razie nie pisz 😞 No i rzeczywiście te które już są mamami nie zaglądają za bardzo 😞 Ciekawe jak będzie z nami????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja wstalam po 10, maz pojechal szorowac auto na myjke, chyba je pucuje, bo od 1 h go nie ma. Chce dzis zamontowac spod do fotelika /baze, do ktorej sie ten fotelik wpina/. To moze wewnatrz odkurza, jak nigdy. Jak przyjedzie jedziemy do szpitala, zobaczyc jak wyglada i jaka jest trasa.
Karina sliczne te paczusie, jakbym mieszkala blisko Ciebie to bym byla juz z wizyta. Na tym zdjeciu widze, ze duzo dajesz tej marmolady, czy mi sie zdaje?
Na wkladce nic czysta ale pojawily sie znowu te biale uplawy.
Kregoslup boli nie jak diabli, w nocy wierce sie i krece, meza budze.
Moja mama mi mowiala, ze jej czop wczesniej nie wylecial, ani siostrze, wiec moze u mnie tez go nie bedzie. Moja mama to nawet o tym czopie nie slyszala. Wiec chyba zalezy to od kobiety.
Zycze wam milej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę Aga,że każda kobieta go ma.W końcu to dzięki niemu można utrzymać ciążę i donosić bobasa. My ze względu na lepszy przepływ informacji- internet,fora, książki, szkoły rodzenia itp wiemy,że coś takiego jest a raczej byc powinno. I niezłe panikary jesteśmy przez to i stąd obserwacje nasze,ciągłe czekanie.Kiedyś kobiety tak nie miały.Ja nawet nie wiedziałabym,ze ma odpaść jakiś czop gdyby nie wy 🙂

Mój Mąż właśnie szoruje wózek-gondolę 😁 Przyniósł płyn do felg i szoruje kola 😁 śmiech na sali normalnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj to mężowie już konkretnie się przygotowują 🙂 Fury odpicowują hehehe 🙂
A ja robię zupę ogórkową - mój m. uwielbia.
Zgadzam się z Wami że mamy dojście do wielu informacji do których nasze mamy/babcie nie miały i przez to też może trochę panikujemy ale co tam.. lepiej wiedzieć 😉 Myślę, że tamte czasy były o wiele trudniejsze, o wielu rzeczach się nie mówiło.. a teraz można się wspierać choćby na forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...