Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A co to za obrączka Malwina? Przecież nie jesteście małżeństwem. Nosicie takie pseudo srebrne ?
Wkurzyłabym się gdyby mój Mąż zgubił swoją obrączkę- w końcu jest poświęcona, złota i trochę kosztowała 🤢 Fajnie byłoby nosić tą samą przez całe małżeństwo,czasem zdarzają się jakieś \'wypadki\' ale wkońcu to tylko symbol. Więc się nie denerwuj i ciesz,że to nie TA prawdziwa.
Poza tym badania dowodzą,że to właśnie faceci z obrączką mają większe powodzenie u kobiet, zwłaszcza tych sporo młodszych od siebie. Wynika to z przeświadczenia,że dany facet był na tyle odpowiedzialny do założenia rodziny i wcześniej wyselekcjonowany przez inną kobietę. Poniekąd to się sprawdza ! Sama jak widzę młodego i przystojnego! faceta z obrączką to wzbudza delikatne zainteresowanie. Szkoda,że ta zasada nie działa w stosunku do kobiet,bo raczej my z obrączką nie jesteśmy dla facetów atrakcyjne 😉

olka pilnuj tych tabletek,sama widzisz że możesz wywołać przedwczesny poród ! Nie ma żartów. W naszym przypadku dziewciaczki będą juz same oddychać,ale lepiej żeby Szymon złapał jeszcze trochę masy i jednak żeby poczekał do 36 t.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Zgadza sie musze pilnować tych godzin.
Pierwszy raz mi sie zdażyło tą godzine przegapić :/
A co do piątku 13 🙂 to ja ten dzień uwielbiam 🙂 zawsze mam tego dnia szczeście 🙂
Dlatego licze że jutro nie pójde do szpitala tylko później 😁

Kurcze musze zrobic sobie nowe zdjecie bo ostatnie mam z 25tc :/
Ide szukac aparatu 😁



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie wstawiłam mufinki do piekarnika bo tak pisałyście o tych ciasteczkach że też mnie naszła ochota i za 20 minut będą gotowe 🙂
Ola śliczne zdjećko 🙂
Aha przyszedł dzisiaj kocyk dla niuni jest śliczny i taki milutki że już bym ja chciała w nim przytulić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc, ja sie nadala melduje w 2paku :P
Dzis ostatecznie spakowalam wkoncu torbe do szpitala. Leze, leze i leze tylko non stop ;p, wczoraj mama wrocila z rodzinnych stron to mi nawiozla wielka torbe ciuszkow dla Ady i mega pake slodyczy od taty :PP wiec mam cos jesc XD. Dzis tesciowa obiecala usmazyc nalesniki 🤪 🤪 bo mi sie wiecznie przypalaja ;//
JUtro wizyta u lekarza, zobaczymy co mi powie na temat szyjki itd 🙂
ogolnie tak mnie kolano napieprza, nie moge sie schylac ani nic bo zaraz jakby mi ktos lomem tam wiercil :/ i taka gula sie zrobila ;/

zdjecia slicznie 🙂) ja przy Was to jak wieloryb :P Ola, ale masz wysoko brzuch 🤪 mi to na kolanach wisi prwei :PP od brzucha do cyckow to mam reke przerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Śliczne zdjęcia dziewczyny 🙂
Ja już u rodziców 🙂
Zjadłam chińskie danie,które robił mój szwagier,a teraz wcinam ciastka,które piekła moja siostra mniam 🙂
Humor trochę lepszy bo moja mamuśka już prawie zrobiła sweterek dla małego na drutach i ma zamiar skończyć spodenki i czapeczkę do niedzieli 🙂
Kupiłam małemu pampersy DADA od 3 do 6 kg...Fajne są te pampersiaki i siostry mówiły że takie dobre jak PAMPERSA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olu a Ty sama mieszkasz pod nieobecnosc meza? czy masz w poblizu rodzicow? bo ja to cie podziwiam, ja tu sie cykam jak ja przezyje jak sama bede 3 noce w domu jak moj sie wyteleportuje do Francji 😮
Marta bardzo wspolczuje tego lezenia plackiem no i ogolnie wiadomosci z dzisiejszej wizyty. Moze nie bedzie tak zle, mam nadzieje ze Natalka nie da Ci za bardzo popalic przez ten czas. Trzymamy kciuki zeby Babelek dal rade i siedzial jak najdluzej!!!!!!
ale sie rozpisalyscie dziewczyny, juz nie pamietam co napisac mialam. Innicone fajny Wielorybek z Ciebie 😉 Olu Ty tez bardzo ladnie wygladasz, no i brzuch faktycznie jeszcze nie zwisa, b. ladnie 🙂 Ty masz dzisiaj wizyte? wiec dzisiaj bedzie wiadomo czy idziesz lezec czy nie?
Aga bylam w H&M ale nie Rotterdamie tylko u nas "na wsi", oczywiscie tutaj jest tylko dzial dla kobiet dzieci i niemowlat, rzeczy dla ciezarnych nie ma. Byly 3 stoiska z przecenami 50% dla niemowlat, no i mam juz wszystko ALE... kupilam malemu sweterek elegancki 😎 i 2 pary spodenek wlasnie z tymi szerokimi pasami. Zaplacilam 12 euro, wiec majatku nie wydalam. I to byl OSTATNI RAZ. Wiecej nie kupuje. Chcialam tez kupic torbe do wozka ale oczywiscie juz nie bylo czarnej tylko jakis wiejski roz i zielony. Wiec musze znowu sie wybrac. To samo z folia na bude. 😠 😠 😠 Ale umowilam sie juz do fryzjera, i przy okazji mam nadzieje dokupic brakujace resztki 😁 wiecej dupska nie ruszam. Milego ieczoru Dziewczyny 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aleksandra powodzenia na wizycie! Fotka super! Innicone Ty też się pięknie prezentujesz z brzusiem 🙂
Mój Synuś się dziś bardzo mało rusza 🤨 Już próbowałam go budzić, zjeść słodkiego itp i jakoś chyba leniwy dzisiaj jest 🤔 Mam nadzieję, że wszystko dobrze... przestraszyłam się jak Martaer napisała o tych wodach, że ma mało...
Poprasowałam połowę tego co miałam poprasować, dobrze, że chociaż tyle bo od rana głowa mi pęka, proszka nie chciałam brać. A poza tym to u nas nudy, ból podwozia i znowu straaasznie wieje 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pierwsza...
Wcześniak 2200 49cm
11.01.12 ur w 34 tyg
Został przewieziony do innego szpitala miał problemy z oddychaniem ale dziś już jest lepiej już oddycha sam 😉 o porodzie opowiem innym razem bo muszę odpoczywać. Juto jadę i przytulę pierwszy raz 🤪 jest śliczny mój i taki kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Snakerka ja chyba założę dłuższy T-shirt bo szkoda fajnej koszuli do karmienia...Z resztą dostałam taka na ramiączkach koszulkę do spania ale nie wiem czy mi pupe chociaż zakryję bo mój brzuchol jest duży...Moja siostra ma przyjaciółkę,która ma termin 20 stycznia i ona jest strasznie opuchnięta i ma mały brzuszek,a ja mam na 7 lutego i mam większy brzuch niż ona....
Coś mi się dzisiaj brzuchol twardy robi no ale w razie czego mam przecież torbę ze sobą 🙂
Kochane nie kupujcie chusteczek nawilżonych z Johnsonna bo ja kupiłam takie różowo białe i powiem wam,że śmierdzą niemiłosiernie 😞
Podobno najlepsze są z Pampersa pomarańczowe i te ładnie pachną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂 🙂 🙂
U mnie czas upływa na przygotowaniach do narodzin, zakupy juz praktycznie zakończone, prasowanie ciuszków również, jeszcze pościel odświeżyć i mogę rodzić 🙂
Dużo pomaga mi moja starsza córcia, bardzo się cieszy na siostrę 🙂 Jutro będe miała gościa przyjeżdza moja siostra więc muszę wypucować mieszkanie 😉 Na dzień dzisiejszy skurcze ucichły, jedynie macica od czasu do czasu się napina, może to cisza przed burzą 🙂
Trzymam za Was kciuki szczególnie za martaer oby dzidziuś jak najdłużej pozostał w brzuszku.
Ja mam zamiar rodzić w koszuli do karmienia, u nas nie dają szpitalnej.
W końcu dodałam zdjęcie z dzisiejszego dnia, u mnie na plusie 22 kilo ☺️
Pozdrawiam i spokojnej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...