Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witajcie.
Ja wczoraj wieczorem myślałam, że wyjdę z siebie tak mnie swędziały nogi nie wiem od czego ale normalnie myślałam, że skórę zdejmę 🥴 O 12 w nocy wzięłam kolejną kąpiel i pomogło spałam smacznie do 7 🙂 i dziś jest wszystko oki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry mamuski ,ja dzis w swietnym nastroju bo mamy pierwszy snieg we wiedniu!!!!!!!!!!!!!! wyspana jestem dosyc dobrze wiec trzeba sie cieszyc 🙂
ewka ja wczoraj tez mialam cyrki z nogami ,zrobilam oklad z zimnej wody,nasmarowalam venerutonem i przeszlo 🙂
myslalm ze tym razem typowe objawy dla 9msc nie beda az tak dobitne ale niestety,z kazdym dniem przypominam sobie jak to bylo z natalia 🤢
jeszcze troche-mam nadzieje i bedzie ok 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
U mnie noc w miarę udana.Właśnie zjadłam meeeeega sniadanko,popijam herbatką i zabieram sie ostro za naukę... Jeśli zaliczę jeden przedmiot przynajmniej na 4,5 to będe zwolniona z egzaminu a w naszej sytuacji.... 😁 lepiej mieć to z głowy ! 😉
Evelcia jak twoje rozstępy?
Ja mam cały brzuch pocharatany,już widze tą obwisłą skórę po ciąży 🥴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje rozstepy maja sie dobrze, rosnal z kazdym tygodniem 😁 dzieki bogu tylko z jednej strony tam gdzie marcelek lezy ,po drugiej jest tylko jeden 🙂 najlepiej je ogladac pod slonce wtedy przybieraj jasny kolorek a nie czerwony 😁 juz zamowilam sobie gacie obciskajace po porodzie,oby pomogly!!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też to muszę kupić,ale nie wiem jaki rozmiar.Zamówię kilka dni po porodzie żeby zobaczyć jaki obwód mam w pasie,bo obecnie 100 coś tam ;-)
Jej Dziewczyny,własnie oglądam zdjęcia dziecka mojej znajomej. Mała ma miesiąc i jest... cudowna 🙂 Też chce taką już dzidzię 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie 🙂
Obudził mnie telefon od koleżanki, tak to pewnie bym jeszcze spała.
Wrzucę Wam link z córą koleżanki gadającą ze swoim dziadkiem http://www.youtube.com/watch?v=bq6_lVfInBg&feature=player_embedded#! superowy 😉 🤪 🤪 Koniecznie z głosem sobie oglądajcie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam! czy któraś z was miała obnizony poziom płytek PLT? ja mam teraz 107 . Za kazdym razem gdy robie badania ten poziom jest nizszy, lekarz nie kazał mi się tym martwic ale równiez nie wyjasnił czym to moze byc spowodowane ani czym to grozi. powiedział tylko ze to moze zalezec od wielu czynników i ze to sie wyjaśni jak pojde do szpitala i przed porodem zrobi dokładne badania, ale mi to nie daje spokoju. . nie wiem co mam o tym myślec...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ja dziś mam dzień leżąco chodzący nie mogę siedzieć tak mi się córcia ułożyła 🥴 żebra z prawej strony bolą jak diabli. Mam nadzieję, że się przełoży troszkę bo dziś wizyta u lekarza więc siedzenia troszkę będzie 🥴
Kawałek na dziś http://www.youtube.com/watch?v=yHV04eSGzAA&feature=player_embedded 😉 normalnie ciąża mnie zmienia na maksa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Brzuchatki. 🙂 🙂
Ja mialam ciezka noc, wyjsc do wc chyba z 10, szok. A nad ranem jeszcze mi sie zrobilo niedobrze poszlam do wc wymiotowalam kwasem i przeszlo. nie wiem po czym. Ostatnim razem mi sie tak niedobrze zrobilo jak m nie wylaczyl ogrzewania i mi sie strasznie goraco zrobilo. Dzis bylo tak samo. On dba by bylo mi cieplo, a ja w nocy mam jakies uderzenia goraca i od razu jest mi niedobrze.
W nocy mialam takie biale uplawy cala wkladka mokra, az sie przestraszylam, ze mi sie wody sacza. 🥴 🥴
Dzis u nas -3 i bialy sniezek tak delikatnie pruszy juz jest 1 cm. Pierwszy snieg u nas tej zimy.
Malwina ale ty gosposia jestes jak ty robisz te rozyczki.
Mi coraz czesciej brzuch twardnieje na dole.
Tynka ja cie podziwiam z tymi egzaminami, ja jestem teraz jakas przytempawa, wczoraj nie zgasilam swiatla w kuchni dobrze, ze jeszcze wieczorem poszlam po sok, bo by sie swiecilo do rana. Tak samo dzis zostawilam sobie goraco wode by byla letnia by rozpuscic zelazo. Po 5 minutach przyszlam i wypilam sama wode a zapomnialam rozpuscic tabletke. 🥴
A tak wogole, siostra mi oddala w czerwcu wielkie staniki, chcialam jej oddac bo jak przymierzylam w listopadzie to sie w nich topilam, a wczoraj je przymierzylam, i ledwo dopielam a biust z miseczek prawie wypada. Co to bedzie za miesiac? na wage nie staje, nie moge juz na siebie patrzec, moze synek bedzie chcial zobaczyc snieg i wyskoczy wczesniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane grubaski:*
Dzisiaj mam nawet dobry humorek....
Noc nawet ok,o 5 strasznie bolał mnie żołądek i musiałam iść na dół 😞
Później od 7 prawie nie mogłam się ułożyć bo bardzo mnie boki bolały i musiałam spać na plecach 🤢
Zjadłam śniadanko 🙂Dziś na obiadek robię spaghetti 🙂
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty 🙂 🙃 🙃Ja wizyte mam 24 stycznia (w Evelci termin porodu).
A te różyczki robię z takiego ciasta jak na faworki,potrzeba do nich 3 rozmiary szklanek.Ja brałam szklankę,literatkę i kieliszek.Wycinałam kółka nadcinałam je w 4 miejscach.Przyklejałam jedno kółko na drugie.Ważne jest żeby na środku była dziurka żeby można było dżem włożyć...Wrzuciłam do oleju,wyjęłam,nałożyłam dżem i posypałam cukrem pudrem...
Kochane nie ma co sie przejmować tym jak wyglądamy...Jeszcze troszkę i będzie lepiej 🙂
Bartek to już mi zapowiedział,że w następną zimę robi małemu wypasione sanki z drewna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja w sumie też miałam w miarę oki noc ale wiecie co dzisiaj pierwszy raz wstawałam na siku 🙂 To już prawie rano było bo była 6:40 ale wstać musiałam tak mi się zachciało ciekawe czy teraz już będę do końca ciąży wstawała czy to tylko ten jeden raz 🙂 Ale później jak zasnęłam to wstałam po 10,ugotowałam ogórkową taką kwaśną że coś (ale taką właśnie lubię a później nie będę mogła takiej jeść więc korzystam 🙂) i teraz by się iść wykąpać, dzisiaj wizyta i pewnie mi powie na kiedy do szpitala już się nie mogę doczekać a to dopiero na 18:15!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉)) u mnie dzis ok 🙂)dorze sie czuje i pogoda ladna za oknem slonecznie i bialo 😉ale wczoraj bylo kiepsko ze mną 😉 o 12 byla polozna-pogadalysmy troche,a na koniec chciala sprawdzic jak maly jest ulozony, bardzo mnie ponaciskala na brzuchu, jak poszla to myslalam,ze oszaleje brzuch taki twardy mi sie zrobil i byl taki do wieczora, caly czas lezalam, jeszcze w dodatku nie moglam sie zalatwic, to dodatkowo sprawialo,ze brzuch byl napiety, a bartek tak sie krecil caly czas, ze nie wiem czy czasami jeszcze raz sie nie obrocil-bo masakra wczoraj mi dal popalic przy tym twardym brzuchu 😉)dzis naszczescie czuje sie zdecydowanie leppiej po nocy, i zalatwilam sie juz 2 razy-to tez ulga dla brzucha 😉) Polozna troche mnie pocieszyla patrzac na moja karte informacyjną po porodzie Oliwi, mowi,ze jak moze zobaczy lekaz co ze mna bylo, to zdecydują sie jednak na cc 😉)) Ogólnie fajna wizyta dala mi probki nivea-plyn do kapieli, krem przeciw odparzeniom, kalendarz twojego maluszka nivea"Pierwszy roczek" z opisaem kazdego miesiaca rozwoju dziecka i roznorakich porad, ksiazeczki do poczytania o porodzie, diecie, zywieniu niemowlat itp. pokazalam jej wyprawke, ma jeszcze mnie odwiedzic w nast, srode, a poxniej przyjdzie na pierwsza kapiel maluszka 🙂)-fajna babeczka-tylko za bardzo mnie pouciskala na ten brzuch, a itak nie stwierdzila jak jest ulozone 😉buziaki trzymajcie sie cieplo i zdrowo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej... takie naciskanie brzucha musi już boleć 🤨 współczuję...
Zrobiłam Tusiek twoje placuszki 😜 pychotka,wszamałam sporo żeby wytrwać bez podjadania do 16 aż wróci Mąż z pracy. Ja na obiad szykuję dzisiaj lasagne. Dawno robiłam a oboje lubimy. Osobiście wolę takie mieszane, mięso + szpinak, ale Mąż zażyczył sobie z samym mięchem,więc ok 😉
Wkurzyłam się,bo dostałam maila od babki z ćwiczeń,że ze względu na swoje nieobecności (jedną...pomijając że byłam wtedy w szpitalu i mam zwolnienie.. 🥴 ) muszę napisać krótką pracę. Właśnie ją skończyłam,wysłałam i niech się cieszy ! Straciłam tylko cenną godzinę na to 😠 Nic,idę się dalej uczyć na kolosa - niech ta sesja już się skończy i Bobas poczeka cierpliwie aż Matka wszystko pozalicza. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina pochwal sie mebelkami dla maluszka, pisalas ze Bartek je zrobil. 🙂 🙂
A ja zaparcia mam okropne. Lekarka mi powiedziala bym uwazala i by przed porodem mi nie wyszly hemorojdy. Ponoc jak wyjada to jest cos strasznego. Kazala mi sie zaopatrzyc w masc pomagajaca na ulatwiane wyprozniania. Masc dostalam od siostry i pilnuje by nie doprowadzic do tego by mi one nie wyszly.
Malwina sliczne te twoje rozyczki, upieke je jak bede sie lepiej czula.
Karina ale ci zazdroszcze tej poloznej. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese jak będę miała chwilke to zrobie zdjęcia...Na żywo wyglądają lepiej ale mi się podobają bo są mega pojemne 🙂
Dziękuję za miłe słowa dotyczące różyczek 🙂
Karina współczuję tego twardego brzusia,najważniejsze,że twardnienie ustąpiło 🙂
A satysfakcja z zaliczeń jest ogromna...Jak jeszcze u mnie profesor podaje ciężarne za przykład to aż się rośnie normalnie bo tym leniom co w ciąży nie są nie chcę sie uczyć....A ja jestem zadowolona,że w ciąży mam lepsze oceny niż przed.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olciu ty masz miec planowana cesarke jak dobrze pamiętam tak?
Jesli tak to daj znac kiedy do szpitala bo mnie tez interesuje dlaczego lekarz każe mi przyjśc do szpitala 20 stycznia - chyba że bedzie jeszcze dobrze to 23 stycznia (bym na weekend nie lezała) a mi tez grozi cesarka i jestem ciekawa czy ten pobyt to jest własnie z tym zwiazany 🙂

Lekarz mówił mi że rozwiazanie powinno byc do końca stycznia.

I jestem ciekawa jak to u ciebie bedzie wygladac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...