Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzwonilam do poloznej-uspokoila mnie 😉))ponoc przez te 1,5 godz wszystkie wody by mi nie wylecialy do wanny, i skoro jets teraz ok, to nie powinno sie nic dziac, ale mam obserwowac wkladke i ruchy dziecka 😉a moze ja mialam cos podobnego jak marta, polozna mowi,ze to mogl byc tez mocz;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to Karina wiesz juz co robic dzieki Marcie 😉 dobrze Marta ze pojechalas, nie zaszkodzi sprawdzic, w koncu na darmo skladek nie placicie zdrowotnych.
Karina, bardzo ladne zdjecie, jaka Oliwka wtulona w brzuszek, az milo popatrzec !!
Snakerka, to prawda z kolezankami, ja poki co mialam jedna wizyte znajomej z pracy po ponad 2 miesiacach (!!!) a wcale tak daleko do mnie nie miala. Licze na odwiedziny 2 znajomych jak N wyleci i bede sama. Mam nadzieje. Teraz utrzymuje kontakt z kumpela z Poolski ktora jest tez w ciazy i z kuzynka (tez ciezarna, chociaz i przed ciaza mialysmy kontakt tez). A tak mam inna kuzynke ktorej zal dupe sciska ze jestem w ciazy na tyle ze juz sie do mnie w ogole przestala odzywac. Niestety. Ale tak to jest ja juz sie pogodzilam 🙂
Karina ja mam identyczna koszule, i na krotki rekaw z guzikami posrodku, i jak pierwszy raz je wzielam w lapki to tez mi chemia zajechalo, ale je przepralam w reku i troszke \"zlagodnialy\". Nie sa takie najgorsze, aczkolwiek moglyby byc lepsze. Aga niech Ci mama albo siostra kupia takie i wysla listem poleconym, mama mi tak zrobila, daj spokoj 40 euro za szmatke 😮 😮 😮 tak w sumie za dwie razem z przesylka zaplacilam niecale 20 euro, wiec taniutko i to typowa koszulka do kkarmienia a nie babcina jakas. Poza tym musze powiedziec, ze zaszalalas ze sprzataniem, moze syndrom wicia gniazda sie u Ciebie nasila??? 😁 😁 😁
mnie krzyz pobolewa, bylismy dzisiaj w sklepie i kupilam sobie, a w sumie to malemu mydelko zwykle do kapieli z tej serii dla dzieci, 4 szt w op wiec postanowilam jedno wziac do szpitala do mycia sie pod prysznicem, zeby zapachem intensynym noska nie draznic, i kupilismy mala paczke pampersow z tej firmy tanszej co mowilam ze to taka sieciowka jak Rosmann, 18 szt 2-5 kg zobaczymy ktore sie sprawdza lepiej. Koleega sprawdzal i ponoc sa bardziej chlonne niz Pampers. Sie okaze, jak beda do luftu to nie bedzie szkoda wyrzucic tych kilku sztuk. Ale sie rozpisalam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem zajebista 🤪 🤪 🤪 obrzadzilam swoje podwozie maszynka + nogi i moje przyzeczenie jest takie ze bede to robic REGULARNIE co 3- 4 dni, mniej do roboty, a nie po 2 tyg albo i 3 konca nie widac 😮 masaakra.
Marta a ty tak wpadlas w panike ze to juz ta godzina zero ? ja pewnie tez bede sie trzesla jak bede myslala ze to sie juz zaczyna na dobre.
Tynka a Ty na te zajecia to autem jedziesz rozumiem, nie autobusem ? w sumie 100 km to kawal drogi, i tym bardziej w taka pogode, PODZIWIAM !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od tej maszynki to miałam ostatnio krostki i już sama nie wiem co lepsze: busz czy krostki 🥴
Dziewczyny nie zazdroszczę wam tych nerwów z "niby" wodami ale z drugiej strony to już taki przedsmak tego jak się człowiek zachowa w tym właściwym czasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika,na zajęcia jadę busem. Z samego rana to przy suchej szosie niecała godzina drogi,tak zasuwa więc teraz pewnie z godzinę 15 zejdzie. Ponadto ten bus zajeżdża mi pod samą uczelnię,więc dlatego nim jadę. Gdybym miała wysiąść w centrum miasta na "busach" i jeszcze kawałek iść do autobusu to w życiu bym się nie zdecydowała ! Po zajęciach też po proszę jakiegoś kolegę z grupy zmotoryzowanego,może podrzuci mnie też bezpośrednio na busy....
Chyba mnie jakieś choróbsko bierze 🤢 boli mnie głowa,kicham i prycham ale cóż... musze jechać,nie ma zmiłuj. Dla rozrywki nie jadę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zjadłam na obiad barszcz wczorajszy,później zagryzłam ruskimi pierogami ale coś mi po nich ciężko 😞
Od samego rana nie za bardzo się czułam 😞Ogólnie to strasznie boli mnie żołądek no i zaczęłam wymiotować....Ciekawa jestem czy mały nie chcę babciom zrobić niespodzianki na dzień babci 🙂Mam nadzieję,że będzie dobrze i nic się nie będzie działo...Boli mnie tak"na dole" takie kłucia mocne....Czekamy jak na razie...W razie czego będę pisała do którejś z was na telefon jakby coś zaczęło się dziać....
Nie wiem czy Wam mówiłam,że pytałam Bartka siostry co mam wziąć do szpitala dla małego to mi odpowiedziała,że muszę mieć body,kaftaniki,pajace,niedrapki i czapeczki a dziś mi powiedziała,że nic mieć nie muszę,ani pampersów,ani chusteczek ani ubranek no nic...Wściekła jestem bo raz mówi tak a raz inaczej...Mam nadzieje,że dotrwam do wtorku i spytam położną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co z tymi szpitalami to jest tak często, że jak sponsor lub darczyńca da np podkłady to nie trzeba ich brać,a jak nie daje to trzeba, więc pewnie to też od tego zależy 🙂

ale miałyście dziewczyny przygody z tymi wodami serio, dobrze że wszystko ok

ja zauważyłam u siebie ostatnio takie ataki gorąca, zazwyczaj jak już się położę i muszę zdejmować górę od piżamy bo inaczej nie daje rady hihi i śpię toples, widok na pewno bomba ale kit bynajmniej zasypiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina a moze faktycznie cie juz czysci natura? w sumie to juz bezpieczny czas, nie ma ptrzeciwskazan do porodu 🤪
Tusiek, no to maz nie korzysta jak ty sie rozbierasz dopiero jak on spi 😁 😁 😁
Kurde ja to sie zastanawiam jak moj chlop wytrzyma 6 tyg bez baraszkowania, bo tyle trzeba odczekac ?
jezu latanie na siku mnie dobija, czy was tez pecherz boli jak maluch z glowki w niego walnie? czy to tylko nieprzyjemne uczucie u was? bo mnie normalnie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mowa o cyckach, jak przyszedł ostatnio laktator to mój m mówi, nie no muszę zobaczyć o co w tym chodzi i wypróbował na sobie, tak się zaczął śmiać, ja z nim i mówi o kurde ale to głupie, no pękał ze śmiechu, że to tak śmiesznie działa czubek 🙂

Monia u nas po pierwszym poronieniu i trochę zagrożonej ciąży mąż stawia na nasze zdrowie, więc totalnie odpuścił, bo tak się boi że coś się stanie,a o boje wychodzimy z założenia, że nic na siłę 🙂 a co do pęcherza, czasem mam wrażenie jak uciska maluch,że normalnie sie posikam i idę od razu do wc, czasem jest to nie przyjemne, a czasem zaboli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Snakerka ty jakos ost pisalas o tym bolu skory w okolicach zeber, mostka, ja mam to samo tyak jakby bezposrednnio pod skora, jakby mi sie zarywala. Czesto mnie to boli, az wrecz rwie, balam sie ze to jakas przepuklina sie robi czy cos, ale ost tak sobie pomyslalam ze to macica w gore sie podnosi i miejscowe robi. A jak teraz u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - Ból żeber mam jak np. dłużej poleżę na którymś boku przy oglądaniu tv tak jakby mi macica właśnie mocno ściskała i gorzej się oddycha, więc staram się często zmieniać pozycje.
Tusiek to tak jak u nas... po 1.poronieniu też sobie teraz już sex odpuściliśmy od jakichś 2,5m-cy... m. też się boi o maluszka, więc nic na siłę, zresztą ja sobie teraz nie wyobrażam igraszek z moim bólem podwozia ala zakwasy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...