Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mimo wszystkich tych wstrętnych dolegliwości to uwielbiam ciążę i swój mega bencol 🙂
A i Bartek tez lubi sie do niego przytulać...
Ja miałam mieć sesję z brzuchem na dworze no ale zimno zawsze było i nie ma...Ale Bartek nadrobił robieniem zdjęć no ale przyjaciel obiecał,że maluszkowi i nam zrobi super sesje wiosną lub latem no i zapowiedział się już na nasz ślub i chrzciny łobuza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Grubasy ale naskrobalyscie.
Pisalyscie o alkoholu, ja wczesniej swoje wyszalalam, a teraz mam wstret, jedyne co lubilam wypic przed ciaza do Redsa albo cytrynowke 😁 😁 😁 a chlop jak to chlop czasami umiaru w dupie nie ma ale taka ich natura 🤪
Malwina bardzo ladnie wygladasz
Snakerka fajna okazja!!! faktycznie masz szczescie
i nie wiem juz co mialam wiecej napisac 😮
ja dzisiaj bylam z mezusiem na kawusi w kawiarni, kulturka nie ma co no i obzarlam sie kebabem 😎 😎 😎 wyyypas. Chodze jak pingwin, 5m / h i rozkrok na maxa. W urzedzie zrobilam furore ze sie jeszcze tocze, zauwazylam ze ludzie jak widza kobiete w ost stadium ciazy to maja przerazenie w oczach i wizje ze zaraz wody jej poleca litrami i zacznie na ich oczach rodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tusiek, dzięki trochę mi lepiej jak wiem, że ktoś to samo przechodzi, nie stresowałabym się, gdyby przy tym twardym brzuchu czuła małego, dopiero jak mięknie to czuje jak się porusza, a potem znowu to samo, matko niech ten poród nastąpi, bo ze stresu padne!
Mąż do późna robi a ja sama w domu siedzę i głupoty mi do głowy przychodzą 🙂
Początkowo myślałam, że ten twardy brzuch to po odstawieniu leków na podtrzymanie...

Tusiek a jakie przypisali Ci te leki?
Dziewczyny ja za to swojego brzucha mam już do dość codziennie więcej rozstępów i te swędzenie eeeeh 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz Natalla twardnienie brzuszka to już teraz praktycznie norma...Ja w 29 tc miałam skurcze co 2 minuty regularne i ich np nie czułam,2 tygodnie temu miałam skurcze regularne co 3 minuty...
Nie wiem jak u innych dziewczyn jest ale myślę,że skoro lekarze kazali ci coś tam brać to nie ma powodu do niepokoju...Mój maluszek od jakiś 4 dni spokojny od czasu do czasu sobie tupnie....
Z resztą będzie dobrze,nie przejmuj się za bardzo bo wtedy i twardnienie brzucha będzie częstsze 🙂
Mi dziś brzuch co chwila twardnieje,więc zobaczymy co się z tego rozwinie...
Mam nadzieję,że jak napisze do którejś z Was w nocy SMS że urodziłam lub jestem w szpitalu,że nie będziecie złe:kiss 😁o mnie w razie czego proszę pisać nie zwracając uwagi na godzinę jeśli cos zacznie sie dziać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratuluję Karina 🙂
Ja mam taką zwykłą plastikową karuzelę no ale jak ktoś daje to się nie wybrzydza 🙂
Kupowałyście już jakiś kremik ochronny do buźki??
Bo ja kupiłam Bambino 🙂W aptece pani powiedziała,że te wszystkie niby specjalne to pic na wodę i tylko za nazwę sie płaci 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina ślicznie wyglądasz i cudny brzuszek 🙂 Kurcze ja się całą ciążę zastanawiałam nad sesją i w końcu jej nie mam. Mam jakieś zdjęcia robione w domu ale takiej profesjonalnej sesji nie, pewnie kiedyś będę żałowała ale teraz już chyba mi się nie chce!
A co do kremiku to ja mam z nivea bo koleżanka mi go bardzo chwaliła!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się rozpisałyście 🙂

Malwina, mnie też się wydaje, że Ty juz lada dzieńsię rozpakujesz 🙂

U mnie dzisiaj stuknął 36tc. Jakby Dominik zechciał pzyjsć na świat tak jak Natalia, to już własnie lezałabym na porodówce 🙂 Natalia urodziła się o 00.30 🙂 Mam nadzieję, że donoszę do terminu, a raczej głęboko w to wierzę 🙂

Dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to do jutra kobietki 🙂
Trzymajcie kciuki za wizytę u lekarza 🙂
Mam nadzieję Martaer,że w ciągu kilku dni się rozpakuję..A twój maluszek niech jeszcze posiedzi trochę w brzusiu w końcu ma cieplutki i cudny apartamentowiec i z nikim sie nim dzielic nie musi:*
Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znow niemoge spac. Prawie cale 7 miesiecy spalam i w dzien i w noc. A od 8 miesiaca nie spie w dzien, a w nocy jak pospie 3 h to mi wystarczy. I potem do 6 rano sie mecze. Potem przychodzi mi faza na spanie od 6 do 10. Szok co sie dzieje. 🥴 🥴
Malwina trzymam kciuki za wizyte. bardzo ladnie wygladasz. 🙂 🙂
Karina gratuluje udanych zakupow. Co do tych lezaczkow z fischer price, Wszystko mozna prac w pralce, nic sie nie dzieje ani z kolorem ani z zabawkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane....
Ja poszłam spać prawie o 3 w nocy,znowu bolały mnie plecy no ale daję radę...
Jem śniadanko i czekam na Bartka bo przyjeżdża po mnie bo stwierdziłam,że przejście z domu do szpitala kiedyś zajmowało mi 10 minut a teraz zajmuję 40 i później brzuch mnie na dole boli dlatego szofer przyjeżdża po mnie 😁
Maluszek bardzo spokojny...Dzisiaj na obiadek zupa gulaszowa...Moja pierwsza...No ale damy radę,Bartek zje z chęcią nawet jak nie będzie doskonała w końcu na kimś muszę się uczyć i ktoś to musi próbować 😁
Trzymajcie kciuki kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już na nogach, już kilka razy z rzędu budzę się w nocy cała zlana potem normalnie, masakra 🤢 jakby mnie ktoś wodą z wiadra oblał, dziwne, bo w dzień nic takiego mi się nie dzieje

Malwina powodzenia u lekarza, daj znać co i jak
Karina gratuluje wygrania aukcji 🙂
Agnese ze spaniem mam podobnie jak ty, śpię połowę nocy, drugą się męczę i potem na d ranem padam i się budzę koło 10

jeśli chodzi o kosmetyki to mam zestaw Bambino + Penaten do pupci, a do kąpieli Oillan 2w1 od 0+, mam też od teściowej zestaw niemiecki Weleda, ale to na później zostawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !
U mnie noc o dziwo spokojna,no pomijając wstawanie do wc,ale to już norma 🥴
kaurde,Mąż co raz bardziej chory a ja razem z Nim. Tylko ja na tą chwilę leczę się domowymi sposobami a on pojechał po antybiotyk.
Uczę się na ten egzamin czwartkowy i ciagle myślę,żeby Bobas zechciał jeszcze posiedzieć w brzuszku... Chociaż z drugiej strony nie odpadł mi żaden czop,więc powinien siedzieć 😉
Kurde,ja nie wiem co na obiad. Chyba zrobię jakąś zupę żeby było szybko,ale najchętniej zjadłabym po prostu duuużą pizzę ! 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry,

My dzisiaj mieliśmy chwilową przerwę w spaniu, co poskutkowało tym, że oboje wstalismy skręceni jak makarony. N. się obudziła w nocy 😲 i wyszła z łóżeczka. Usłyszałam ją i wyskoczyłam z łóżka jak oparzona, bo myślałam, że w tej ciemnicy zaraz gdzieś się stuknie w głowę.
A wczoraj ze zmęczenia nie mogłam zasnąć. Wszystko mi doskwierało 😮
Jeszczę pierd... ta sąsiadka o 00.20!!!!!! bawiła się z synkiem, mały ma 11mcy. Zamiast wyciszyć go i zaprzestać zabaw, aby szybciej zasnął to ona go rozbawia, a później pół nocy się drą albo mały się drze, bo ani mu się śni iść spać. Ta to ma nasr... w glowie.

Tesciowa śpi u ciotki, na razie przynajmniej. Przyjechała jeszcze jedna ciotka, więc teściówka chyba nie chce się rozdzielać z nią albo zwalac mi się na głowę razy dwa. Wczoraj ich odwiedziliśmy. I tak jak podejrzewałam od początku, ona nie ma żadnego instynktu macierzyńskiego, a urodziła 3 dzieci. Ciotka wczoraj wzięła Natalię na kolana, aby jej dać ciasto i zaraz ją dała teściowej, żeby zrobić herbatę i teściowa nie umiała jej nakarmić. Spadł jej widelec, zaraz chusteczka. Najlepsze jest to, że Natalii nie trzeba trzymac na kolanach, a posadzić obok lub N. sama przychodzi jak już buzię ma pustą, więc żadna filozofia. Powiedziała, że ona nigdy nie karmiła dzieci. Teść to robił. Albo sąsiadka, siostra jej lub kto się akurat napatoczył. A na pewno było ich wielu, bo sama mi kiedyś powiedziała, że ona jak mój mąz był mały to zajmowało się nim kilka ciotek na raz. Ja pier***lę normalnie, ale mi się trafiła tesciowa! Nic mnie już chyba nie zdziwi u niej.

Miłego dnia Mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane,
u nas lekki mrozik, sniezek pada - jest cudownie. czekam na meza i spacerek obowiazkowy. nocka jakos minela z wycieczkami do wc, byly nawet leciutenkie skurcze macicy jak na okres. maly kopie non stop wiec chyba niebardzo mu sie spieszy na ten swiat 😞 a szkoda bo juz bym chciała urodzić tego mojego berbecia kochanego. dzisiejsze plany - LEŻENIE I ALLEGRO 🙂 milego dzionka mamuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Szalejecie z tym pisaniem i kupowaniem na allegro patrzę 🙂 Ja na szczęście większość tych rzeczy dostałam i nie muszę kasy wydawać 🙂 Ja od niedzieli jakaś zdołowana jestem jakaś chandra mnie dopadła 🥴
Miłego dnia dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...