Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej !
Wiecie co- po prostu.... ja sie zaraz wykończe z tą ciążą. 🤢 Mam tak spuchnięte stopy,że zaraz normalnie mi pękną ! Pokazałam Mężowi to aż zrobił takie oczy -> 😮 DOSŁOWNIE
Nie wiem o co to chodzi, trochę dużo dzisiaj spacerowalam (byłam na zakupach) albo stałąm i gotowałam albo siedziałam przy biurku i uczyłam. Może to przez to? 🤔 OBY !
Szczerze mówiac niebardzo chce mi sie odwiedzac dzisiaj Izbę pRzyjęć. Chciałabym pojechac jutro na ten egzamin... 😉
U mnie ciągle ta sama wydzielina -wtf?
Maluch się słabo coś dzisiaj turla,może z 10 razy przez cały dzien... Kurde o co tu w tym wszystkim chodzi 🤨

a wiedziałam,ze o czymś zapomniałam- konefka super foto 🙂 Ja to wyglądam już jak tucznik, szkoda kliszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka powiem Ci że mi też stopy puchną może nie jakoś tragicznie ale kostek prawie minie widać 😞 a ostatnio doktorka się pytała czy mi puchną to mówiłam że nie a tu proszę wczoraj zauważyłam po kąpieli!!! A co by było w lecie w upały?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka jak Ci mocno nogi pychną to ja bym jechała na izbę przyjęć mimo wszystko...
Wczoraj właśnie w poradni kobietka opowiadała,że jej znajomej puchły mocno i pojechała na izbę a tam zatrucie...
A mi nadal brzuch się stawia 🙂Może ten nasz maluszek w końcu wyjdzie 🙂
Konefka cudownie wyglądasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa 🙂
Tynka a nie masz kobieto nic na opuchnięte stopy? Ja od 3 dni więcej spaceruję i też troszkę spuchłam ale dziś po kąpieli posmarowałam sobie kremem i jest lepiej i nogi staram się na poduchach trzymać aby odpoczywały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam do swojego lekarza-mam lekko podwyzszone ciśnienie,wiec mam leżeć i odpoczywać i jeśli rano opuchlizna będzie to gnać do laboratorium, robić badania i wtedy dopiero na szpital. Teraz tam mi nic nie pomogą bo żeby stwierdzic zatrucie trzeba zrobic badanie moczu,wiec lepiej przespac w swoim łóżku i jutro działąć.
Wiola, myslę że lekarz nic Ci tutaj nie pomoże. Tzn pomoże,ale chyba szkoda na to czasu. Bo jeśli masz urodzić to tak to zrobisz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina, gratuluje odpadania czopu 😉 juz coraz blizej niz dalej, pewnie sie juz doczekac nie mozesz!
Tynka, jutro sie przebadasz i cos zrobia z Toba, mam nadzieje ze minie to bez odwiedzin w szpitalu! a swoja droga to fote se cyknij spuchnietych stopek na pamiatke 🤪 🤪 🤪 dobrze ze to juz koncowka, juz malutko Ci zostalo 🙂 i powodzenia jutro na egzaminie!!!!!!!!!!! trzymam mozno kciuki !
ja juz meza spakowalam , poszedl zapalic, normalnie mi smutno ale jakos przezyje, zrobil mi zakupy, obkupil w slodycze i owoce, nawet mi chipsy kupil 🤪 wstawil tez do sypialni szafeczke dla Babelka i jutro juz bede przenosic i ukladac rzeczy Synusia. Baldachim zawiesi jak wroci. Ale przynajmniej mam zajecie, fajnie sie patrzy teraz na nasz "wspolny" pokoik.
PS im blizej porodu tym mniej sobie jestem w stanie wyobrazic ze bede miala Synka w moich ramionach, tyle lat bylam utwierdzania w przekonaniu ze niemozliwe to bedzie, a tu prosze, 37 tydzien zaraz sie skonczy 🙂 SZOK moze to dziwnie brzmi ale tak wlasnie czuje.
Uciekam do meza, dobranoc Grubaski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze jedno, wiedzialam ze o czyms zapomnialam: Konefka bardzo ladne zdjecie, A Wasz kacik Karina dla Maluszka jest sliczny, biale lozeczko jest swietne sami teraz sie zastanawiamy czy przypadkiem naszego nie przemalowac na bialo, ale czy zdazy wyschnac, ile czasu to mniej wiecej zajmie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka trzymam kciuki żeby było ok no i powodzenia na egzaminie 😘
Wiola jak cię to niepokoi to odwiedź lekarza może coś ci powie....Jeśli nie przejdzie Ci do rana...
Monisia jeśli chodzi o wysychanie to zależy od farby,są takie ekologiczne specjalne żeby maluszkowi nie zaszkodzić...Takie informacje otrzymałam od mojego stolarza...
Ale kobietko poszalejesz z tym przenoszeniem,zajęcie będziesz miała a i w końcu to coś bardzo przyjemnego
A mnie znowu bolą plecy i spać nie mogę...Maluszek dzisiaj bardzo spokojny...Ciekawe czy dotrwam do poniedziałku do wizyty...Wiem,że jak trafię na taką lekarkę z Rosji to z tym moim rozwarciem wyślę mnie na oddział bo ona tak durna robi....Śmiesznie bo zaprzecza ordynatorowi durna baba...
Ale u nas dzisiaj mróz....Brrrrrrr zimno nawet w domu 😞
Wieczorem teścia nie było i byliśmy na dole zjeść kolację to teściowa powiedziała żebyśmy się tym starym wariatem nie przejmowali bo coś mu na głowę padło i czepia się wszystkich o wszystko...
Wczoraj np.pytał jej czy jest naszą praczką bo i nasze ubrania wstawiła do prania....No ale to dobra kobieta,z resztą ja też jak robię pranie to ich wrzucam bo dlaczego mam być aż taką świnią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioletka trzymam kciuki za wizytę.
Malwina mam nadzieję, że już lepiej się czujesz i odsypiasz teraz nockę.
Tynka mam nadzieję, że to nie zatrucie i dziś twoje nóżki wyglądają lepiej. Ja po wczorajszej maści rano nawet kostki u siebie widzę a też już od jakichś 2 tygodni ich nie było.
Monia weź się uspokój z tym malowaniem bo zaraz i ja polecę po farbę u nas te dla dzieci są drogie i myślę, że już może troszkę za późno na malowanie. Dziś całą noc śniło mi się, że się zaczyna poród i budziłam się wystraszona hehehe. Chyba i mnie pomalutku dopada stres 🤪
Miłego dzionka babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioletka udanej wizyty zycze!
Malwina widze ze juz na lekko przyjmujesz debilizm tescia, tak trzymac!
Z ciezkim sercem odprawilam mezulka, przed chwila wyszedl, oczywiscie obiecywalam sobie nie ryczec juz rano ale na sam koniec sie rozryczalam 🤢 no niestety kocham tego mojego Wariata i te 4 dni bez niego to dla mnie jak wiecznosc. Nie chce wiecej takich rozlak 😞
Dziewczyny a mnie nad ranem o 4 obudzil... skurcz 🤢 nie az taki bolesny ale mialam tak twardy brzuch, nie moglam sie ruszyc ani na milimetr przez jakis czas tylko postekiwalam. MASAKRA. Ale przeszlo po jakims czasie, najgorsze bylo to ze mialam okropny bol krzyza az po nogi. Wiadomo o tym od zawsze ale BEDZIE BOLALO JAK CHOLERA 🤢 teraz to juz sobie nawet nie wyobrazam jak bardzo. mamy przej*bane 🤪
ide sobie jakis filmik zarzucic, zjem batonika i juz pewnie nie zasne.
Milego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to już wiesz co to skurcz 😉 ja też dziś w nocy miałam jeden dość mocny ale to na pewno i tak nic w porównaniu z tymi w trakcie porodu 🤪 Cztery dni zleci nie wiadomo kiedy. Miłego oglądania 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja tez wstałam ale noc minęła superowo jak bym wogóle w ciąży nie była że już nie wspomnę o 9 miesiącu 🙂 i teraz zjadam musli z jogurcikiem i ślicznie świeci u nas słoneczko aż chce się żyć 🙂 Chyba pójdę zaraz na jakiś spacer bo szkoda dnia na siedzenie przed kompem!!!
Monia na pewno szybko zleci ten czas rozłąki i powitanie będzie uummmm....... jakie miłe 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...