Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Macie fotki z wczoraj i dzisiaj 😉 My już pępka nie mamy odpadł w szpitalu i już wszystko ładnie wygojone wczoraj była pani doktor u nas i wszystko ok rośnie szybko jak ogladam stare zdjęcia to wierzyć się nie chce!



http://www.facebook.com/photo.php?fbid=273824186018790&set=a.264743580260184.64500.100001736328312&type=1&ref=nf

jutro będziemy ważyć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ale Wam zazdroszcze. Wy juz z maluszkami w domu.
Tusiek jak to sie stalo, ze ty juz urodzilas, mialas termin na 17 lutego?
Karina nie wiesz, ze faceci to male dzieci.
Moj m to dentka. Jednego szmpana otworzyl na urodziny, byly trzy osoby a on dalej trzeci dzien i ta sama butelka. A spi i chrapie jakby sie napil nie wiem ile. 🤪 🤪
agatam slicznie wygladasz. Synek slodki. 🙂 🙂 🙂 🙂
Tusiek sliczna twoja coreczka. 🙂 🙂 🙂
[color=blue]ZYCZE ZDROWKA[color=blue][/color][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatam2211 pięknie razem wyglądacie 😆
Ja wczoraj jak rozmawiałam z bratem na skype to powiedział, że sporo spuchłam przez tydzień 🥴 po stopach to i ja widzę bo już kostek nie mam ale, że buzię mam jak salaterkę to nie wiedziałam 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale cudne te wasze dzieciaczki-super,ze juz mozecie sie nimi cieszyc w domku 😉)) tynka ja tez nie wyobrazam sobie porodu bez meza 😉))ja tez darlam sie na caly szpital-choc przed porodem obiecalam sobie, ze nie bede hahahahahha i bylo mi wszystko jedno jak wygladam i jak sie zachowuje 😉))ale bez meza sobiee nie wyobrazam. a teraz jak bede miala cc, to chociaż zeby byl jak juz dzieciatko bedzie na swiecie i by je mogl zobaczyc 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny 🙂 ale wam zazdroszcze ze macie juz maluszki przzy sobie mozecie je tulic i bawic. ja tez juz bym chciala bo mam powoli dosc samej siebie w ciazy, ciagle wachania nastrojow itd. choc nie ukrywam boje sie porodu 🥴 a te fotki bobaskow sa przeurocze.
Tynka kazda z nas po porodie bedzie zla na swojego faceta bo my prejete nowa rola a on musi opic pocieche a pozniej sie wyspac 🥴 no ale tak to juz jest. wszytko przed nami. pozdrowka dla was i milego wieczorku. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze juz nasze Mamuski sa z nami z powrotem 🙂 gratulacje jeszcze raz, nadrobilam pobieznie, bylam dzisiaj caly dzien poza domem nalazilam sie, wyspacerowalam i teraz dupy nie czuje i mnie w kroku boli bo przegielam. Ide spac zaraz, jutro was nadrobie, Poza tym tak sie obzarlam ze az mnie na zyganie zbiera fujjjjj. To z moich nowosci 🤪
Milego wieczoru Grubaski!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chyba przegięłam z jedzeniem bo była u mamy na sałatkę a teraz pałaszuje z Kuba wszytko co jest w domu a maleńka wierci się jak nie wiem 🙂 🙂 Ale trzeba jeść bo już niedługo mi zostało za tydzień pewnie o tej porze już będę cała w nerwach i nie będę miała ochoty na jedzenie!!!!
Miłego wieczorku my oglądamy film na Polsacie jakiś o więzieniu ale całkiem spoko , tylko te reklamy.... :/:/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja juz sie wyspalam, poszlam spac o 12.00, 4 h snu i koniec. U nas dzis bardzo zimno -6 w nocy. Wczoraj wieczorem maluch w brzuchu cwiczyl wytrzymalosc mego brzuchu, naciagal mnie z kazdej strony. Nawet nie wiem co wypychal, teraz tez mnie naciaga.
Ja tez juz bym chcila byc po. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ide na szalerka doprowadze sie do stanu ogladalnosci a lapy mi sie trzesa jak nie wiem
mowie mezowize mi wody sie leja a on do mnie zebym sie nie martwila ze to jeeeeszze jeeescze i dalej zasnal
to ja go obudzilam i mowie ze teraz jak dobrzepojdzie to w ciagu doby Aziz bedzie z nami to dopiero sie obudzil
ale kazalam mu isc dalej spac, bo co teraz bedzie robil?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wykapalam sie a skurczy dalej brak 😮 saczy sie ze mnie dalej ale nic poza tym , nawet ze strachu krzyz mnie przestal bolec hihi
jejku ja sie tego w ogole nie spodziewalam, ja wiem ze to juz niby pora ale przeciez nic mi nie dolagalo i nic niee zapowiadalo 😮 mam nadzieje ze pojdzie dobrze
bede pisac na biezaco 😉 narazie planuje sobie pazurki zmyc i moze jeszcze pomalowac na jakis perlowy kolor no i brwi do ladu doprowqadzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...