Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny !
My już w domu 😉
Dopiero co uśpiłam Maluszka- daje czadu, a taki grzeczny w szpitalu był...
Ledwo siedzę,tak mnie boli tyłek od szwów.MASAKRA 🤢 przydałaby sie taka poducha w kształcie dętki z dziurą w środku- w szpitalu zdawała egzamin na 6. Jeśli macie możliwosc kupic tanio/uszyć coś takiego/ pożyczyć to weźcie to pod uwagę.
Wkurwiłam sie na męża- zrobił wczoraj pępkowe. i teraz...śpi :/ Ja przez te Wariacje Bobasa nie miałam nawet kiedy zjesc rosołu (wcinam zimny..) i wypic herbaty (też lodowata). Wiem,że ma kaca ale ja calą noc przy dziecku też nie spałam 😠 Juz nawet nie drę sie na niego bo Dzidzia śpi i niech śpi jeszcze.Może zdążę chociaż się wykąpać i doprowadzić do ładu.

A nasz synek najprawdopodobniej będzie się nazywać Aleksander. 😉 Buziaki dla Was

aaa... poród to istne szaleństwo- nie będę nic pisać.Powiem tak w skali 1-10 bólu to było jakieś 1000 podczas skurczu. 🥴


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agnes nie martw się
Ja Laurę urodziłam w pierwszym dniu 42 tygodnia.
Skierowanie dotałam na ostatni dzień 41. rano dotałam kroplówkę, około 14 zastrzyk wstrzymujący skurcze bo były silne a brak rozwarcia. i o 18,30 trzymałam moją malutką w ramionach zdrowiutka.
Miała 10pkt.
Więc jeśli usg nic nie wykazało to w 42 tyg dopiero badanie wód płodowych i tyle.

Mnie od wczoraj wieczora męczą jakieś bóle. Każdy ruch małej jest bolesny.
kurcze najgorsze że jest sobota a ja nie mam kilku rzeczy do szpitala. Mam nadzieję że nic sie nie rozkręci.
Pod koniec przyszłego tygodnia już mogę iść ale jeszcze nie teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka aż Ci zazdroszczę że już z maluszkiem w domu 🙂 🙂 🙂 i jeszcze raz gratuluję bo jest czego 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
a z tymi chłopami to tak właśnie jest oni mogą się upić i później umierać i spać cały dzień a my wszystko na głowie:/:/:/ a na pewno chciała byś się spokojnie teraz wykąpać i chwilkę odpocząć a tu widzisz:/ ja już się boję jak to będzie u mnie zwłaszcza że Kuba jak wypije to ma takie głupie pomysły a jak go nie będzie nikt (czytaj ja 🙂 pilnował to się boję żebym miała do czego wracać i żeby dom stał jak stoi no ale... 🙂
Jak będziesz miała chwilkę to wrzuć jakieś nowe zdjęćka Aleksandra 🙂 🙂 🙂 🙂 ( a swoja drogą śliczne imię ) 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
timecontrol, dzidzia śliczna! Gratuluję 🙂 cieszę, się że już w domku jesteście 🙂
agnes1978: wogóle nie słucha tych rad! kurcze, ja nie wiem dlaczego ludzie nie mogą pomyśleć, że takie gadanie bardziej wkurza!! Mi za to mówią, że mam przenosić, bo taki okruszek ojojjo, matko aż mnie nosi jak to słyszę (od czego specjalistką jest moja "kochana" teściowa), a ile Twój maluszek waży? Kurcze ja myślę, że lepiej żeby więcej jak mniej... Przecież dzieciaczek wie kiedy ma na świat przyjść 🙂
tynka90: faceci tacy są! ja nic lepszego nie spodziewam się po moim... kiedy najbardziej są potrzebni to tu zero wsparcia! Ale jesteś dzielna i dasz radę, wejdziesz w ten rytm, maleństwo się uspokoi i będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki fajnie, ze juz w domku jestescie 😉))tynka nie jedz zimnego rosolu i nie pij zimnej herbaty-podgrzej chociaz 🙂)Malwinka cudny synus 😉))wszystkiego dobrego dla was 😉agnes przyjdzie czas i na ciebie nic sie nie martw 🙂buziaki
a faceci sa rzeczywiscie czasami jak dzieci, mój stierdzil, ze moze bym poszla do lekarza, zeby mi dal skierowanie troche później, bo on ma szkolenia b. wazne i musi na nich byc, a jak bede wtedy rodzic to co on zrobi-rece opadają;((( mowie,ze powie,ze zona rodzi i musi jechac, a on na to, ze nie bedzie mogl odebrac certyfikatu ze szkolenia wtedy 😉) o mamo-faceci to nieodgadnione istoty;(terminu skierowania nie zamierzam zmieniac i chodzic po lekarzach,by dal mi inny termin-wyszlabym chyba na głupią 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziewczyny super, że jesteście już w domu 😆
Tynka a dmuchane koło nie zda egzaminu?
Malwina to ty nie byłaś nacięta?
Kurka flaczek straszycie 🤪 🤪 🤪
Karina ale się uśmiałam z pomysłu Twojego męża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle to planujecie rodzić z mężami/ facetami?
Ja chyba wole sama, ten chce, ale ja jakoś sobie tego nie wyobrażam... a jak potem nie będzie chciał się ze mną kochać? Kurdeee w ogóle masakra ja już się 9 msc nie kochałam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Mąż był od początku.Szczerze mówiąc nie pomógł mi w jakis fizyczny sposob- bo nawet pleców nie potrafi masować 🥴 ale ze strony psychicznej czułam,że mogę się na niego przynajmniej wydrzeć jak coś. A moment,gdy parłam pod koniec -bezcenny.Przyciskał mi głowę do klatki a potem przeciął pępowinę. Kiedys myslałam,że bedzie to dla mnie krępujace ale uwierzcie podczas skurczu świat wiruje dookoła i nie wiesz jak sie nazywasz i samo twoje zachowanie jest tak poniżające,że nie ma się już czego więcej wstydzić. 🤢
a i mocny argument za rodzeniem z mężem- lekarze lepiej kobiete traktują. wiem,to podłe ale prawdziwe. słyszałam teksty do "koleżanek" obok które były same. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalla uwierz,nie będziesz wiedziała jak się nazywasz i jedyną myślą będzie by to "coś\' z ciebie wyszło (tak,niestety tak się myśli 😆 ) a obecność Męża raczej wskazana -niech wie ile to męki kosztuje. Ja przy swoim płakałam darłam sie chyba najgłosniej,ale przynajmniej wie teraz,że to nie boli jak zatwardzenie.No nic,konczę narzekanie bo jeszcze nie bedziecie chciały urodzić i poprosicie o cc ( co jest jeszcze gorsze w rekonwalescencji :unsure 🙂 Buźka !

A nawet się nie pochwaliłam- Mój Maluszek miał 10 pkt apgar. dzisiaj dopiero dostałam ksiazeczke i zobaczyłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...