Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie mamusie. 🙂 🙂
A ja dzis spac nie moge, strasznie boli mnie kregoslup. Ale wam zazdroszcze w srode idziecie juz do szpitala, za kilka dni zobaczycie swoje kruszki. 😉 😉
Olcia fajna fotka.
Wlasnie przeczytalam, ze znalezli ta Magde. Szok. A bylam pewna, ze ja sprzedali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DLA TUSKA I NINKI, SILAMI NATURY TAKIEGO DUZEGO SLODKIEGO KLOCUSZKA-PODZIWIAM! ale kobiety sa dzielne, ktory facet by to wytrzymal hihi
ciesze sie bardzo ze w koncu dziewczynka sie pojawila, a swoja droga jakby Tusiek urodzila 17.02 to by byl dopiero maly wielkoludek. Najwazniejsze ze zdrowe obydwie dziewczynki.
No prosze jakie wiesci z samego rana, ja dziewczyny W KONCU SIE WYSPALAM BEZ GNICIA I ZABIJANIA CZASU PRZED LAPTOPIKIEM nie wierze. Padlam zaraz po ost poscie w salonie na kolanach u meza i tyle ze mnie potem przeniosl w nocy 2 pobudki na siusiu i 10.30 Monika jak nowo narodzona otworzyla oczeta. Podniecam sie jak glupia ale naprawde nie pamietam kiedy tak spalam. To chyba snieg tak pozytywnie na mnie wplywa 😎 😎 😎 za oknem BIAAAALLLLLOOOOO jemy sniadanie i mam obiecany spacerek z sesja zdjeciowa, a co.
Milego dnia Dziewczynki, ciekawe ktora teraz bedzie nastepna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂))ojej jakie mile wiesci 😉)) nareszczie mamy dziewczynkę 😉) GRATULACJE TUSIEK-DUZO ZDROWKA WAM ZYCZE 😉))) czekamy na fotkę córeczki 😉) rzeczywiscie spora dziewczynka, jakby donosila do terminu to pewnie bylaby ponad 4 kg 😉))
agnes1978 a ty jestes w szpitalu, czy w domu, bo juz termin minał?to chyba w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hhohohoho!!!!!!!
GRATULACJE!!!!
Taka duża dziecinka się urodziła, pewnie było ciężko ale tusiek dzielna była:P
No to pierwsza dziewczynka już zawitała w lutym 🤪 🤪 🤪 🤪
Ależ mi się humorek poprawił, jak te porody się ruszyły 🙂
😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Jestem w domu, po terminie dwa dni 😞
W środę mam się zgłosić do szpitala.
Mam nadzieje że wcześniej zacznę rodzić, coraz bardziej się denerwuję że nic się nie rusza, zwłaszcza że bez przerwy telefony i "dobre" rady typu: ona urośnie do ponad czterech kg, może powinniście wcześniej się zgłosić, a może powinnaś iść jeszcze raz na usg, a może by lepiej cesarkę...
u lekarza byłam 31 stycznia usg miałam robione, ufam swojej pani doktor i chcę myśleć pozytywnie, choć nie jest to łatwe... 😠
Niektórzy ludzie nie potrafią zrozumieć że poród nie zawsze odbywa sie dokładnie w terminie 😞
czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Aga wspolczuje Ci tych dobrych rad, one sa bezcenne. Ja np sie wsiekam bo staram sie nie nakrecac porodem, boje sie go bardzo, ale staram sie myslec pozytywnie o tym a z kim bym nie rozmawiala to: boisz sie porodu? no, nie mysl o porodzie, jakos to bedzie itp itd. Jak ja mam nie myslec skoro kazdy w kolko mi o tym przypomina hihi. A masz racje Agnes, zaufalas swojej pani doktor i najwazniejsze, w koncu to ona jest lekarzem a nie ludzie naokolo 😉 Trzymamy kciuki zeby sie cos ruszylo, Maluch najlepiej wie kiedy jest odpowiednia pora na pojawienie sie na siecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnes1978 nie martw się tymi radami 🙂 Na pewno każdy dzidziuś ma swoje tempo i samo wie kiedy jest dobry moment na wyjście 🙂 A Twojemu maluszkowi pewnie jest tam dobrze. Zresztą wszędzie piszę że 2tyg w te czy we wte jest w normie 🙂 Głowa do góry!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie Aga 2tygodnie przed czy po terminie to jeszcze norma więc nie ma się co martwic zresztą komu by się chciało w taką pogodę wychodzić 🙂 🙂 🙂 ale powiem Ci że mnie też wkurzają te pytania "boisz się" itp i mam ich dość zwłaszcza od tych które rodziły, przecież nie ja pierwsza i nie ostatnia jakoś damy rady kobiety od zawsze rodziły i rodzić będą a jak by się każda zastanawiała nad tym czy się boi to by świata nie było bo by nie miał kto rodzić nie??? 🙂
Ja z pomocą męża posprzątałam i dzwonili znajomi żebyśmy do nich przyjechali wieczorkiem póki jeszcze możemy ale jak patrze za okno to nie mam najmniejsze ochoty wychodzić z domu, jest -17, pada śnieg i wieje wiatr!!!! Więc rozpalamy w kominku i siadamy przed TV 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...