Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a u nas wszystko w porzadku ,moi rodzice przyjechali w sobote wiec gotowanie i sprzatanie na ich glowie 🙂 mama spi ze mna gdyz w sypialni jest za gorąco dla mojego meza 😁 maly spi prawie cale dnie zasypia okolo 22-23 w nocy 2 pobudki na cyca, od wczoraj na drugie karmienie dostaje mleko w butelce i spi do 6-7 🙂 ,sutki juz mnie nie bola bo mam nakladki 🤪 masc i kompresy 😜 ,najgorzej jest z podwoziem 😉 nadal mam problemy z siedzeniem ,bo szwy sie jeszcze nie rozpuscily 😠 poza tym nie robie zadnej diety dla mamy karmiacej,oczywiscie odpuszczam sobie czekoladke cole alkohol jogurty i ostre jedzenie ale poza tym jem wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gratulacje z odpadniecia pepka. 🙂 🙂 🙂 🙂
Monisia nie gotuj wczesniej makaronu. Jak go polozysz takiego sztywnego na to to mieso i wlozysz do piekarnika i przykryjesz folia to on sam dojdzie i zmieknie.
Konefka trzymamy kciuki. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata jesteś przedzielna po prostu!! Podziwiam szczerze, mam nadzieję, że wszystkie będziemy po porodzie tak silne psychicznie i fizycznie żeby wszystko dla naszych maluchów zrobić.
Evelcia gratuluję odpadnięcia pępka 🙂
Konefka trzymam kciuki za wizytę 🙂
Mi w sumie popołudnie fajnie minęło - wpadła koleżanka z prostownikiem znowu i 1,5h ploteczek 🙂 Potem robiłam kotlety i obiadek i tak zeszło do teraz 🙂 Dzisiaj jakoś dobrze się czuję, w nosie mnie przestało na razie kręcić, Antoś chyba dziś nóżki prostuje bo baaardzo się wypycha pod prawym żebrem 🙂

dziewczyny patrzę w naszą tabelkę a przy Tynce wpisany Gabriel? Czy ja coś przeoczyłam czy faktycznie Konefka miała proroczy sen i Tynka takie imię wybrała???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata fajnie,ze znalazlas chwilke i napisalas donas 😉))dzielna z cibie kobieta 😉)) a synus przesliczny 😉wszystkiego dobrego dla was 😉))
evelcia fajnie,ze wszystko ok u was, no i gratulacje z okazji odpadniecia pepuszka 🙂
konefka powodzenia u lekarza 🙂
olcia, a moze w tym samym dniu zrobia nam cc, bo ja tez na nie liczę 😉mysle tak 9,10 moze mi zrobią ale nie wiem 😉pozdrawiam wszystkie brzuchatki cieplo 😉 u mnie ok, tylko ciezko, ostatnio moja córka pomaga mi w zakladaniu skarpetek hahah, bo juz naprawde coraz gorzej ze schylaniem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina ale masz pomoc, zazdroszcze ci. 🙂 🙂 🙂 🙂
Snakerka juz Konefka do mnie napisala, ze jest blad. Ja zrozumiala, ze Tynka wybrala takie imie jak Malwina. Teraz czekam na Konefke az wroci i napisze w koncu jakie mam wpisac imie dla synka Tynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi strasznie marzna nogi. Jak jest cieplo w kwietniu chodze w bluzeczce na ramiaczkach i do tego skarpetki. Szybciej bym wyszla bez ubrania w samych skarpetkach. Niz na odwrot. Do szpiala na karcie do zabrania rzeczy dla mamy tez sa wspomniane skarpetki. 🙂 🙂 🙂 🙂
🙃 🙃 🙃
A ja juz czekam na mezusia ma kupic torta i bedziemy sie objadac. Ale najwczesniej bedzie za 1,5 h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nattalla trzymamy kciuki za twoja wizyte. Czekamy na dobre wiesci. Snakerka sama sie doczekac juz nie moge na te slodkosci. Nie licz na nic wszystko wylize. 🙃 🙃 🙃
Karina jak tam pogaduchy, udal sie wczorajszy wypad. Dwie brzuchatki mialy na dzis termin. Jedna sie odezwala, druga nie. Moze cos bedziemy wiedziec.
Snakerka wrzuc fotke Gabrielka Malwiny do watku ze zdjeciami maluchow. 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wszystkie slodkosci pochlonelam, wiec jak tego torta dopadne to nie wiem czy maz sie zalapie na kawalek. 🙃 🙃 🙃
Monisia to chyba nocke odsypia albo z lazania waliczy. 😉 😉
Kto ma namiary do Marty z Turcji. 🙂 🙂 cos dlugo sie nie odzywa.
jak tam u was mrozy, u mnie -1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnes zazdroszcze tortu mmmmm 😉)) u mnie wlasnie na termometrze -14 na 1 pietrze, niżej pewnie jeszcze chlodniej 🙂 mróz na calego nie ma co 🙂 A spotkanie sie udalo siedzialaysmy prawie do 22-fajnie bylo 🙂 snakerka ja tez wlasnie wcielm chyba z 5 mandarynek 🙂)natalla powodzenia u lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale obzartuchy jestescie 😜 ja tez sie chipsami zapchalam 🤪 teraz nadrabiam pomarancze a torcika to sobie jutro kupie bo mi Agaa smaka narobilas. Natala powodznia na wizycie wracaj z dobrymi wiesiami!
Evelcia, super ze pepuszek odpadl, no i ta pomoc od rodzicow...
ja skoncczylam sprzatanie i pranie a i mezowi wczorajsze spagetti odgrzalam jak wrocil i padam. Na kolacje bedzie lasania jak sie zbior. Ale skladniki leza w pogotowiu, mam nadzije ze zglodniejemy na tyle zeby zjesc ze smakiem 🙃 jutro mam w planacch posciagac sobie ulubione piosenki zeby mic na porod w razie czego jak mi sie zachce odprezyc idzwieki nie beda mnie draznic. Bedzie muzykoterapia. Macie jakas fajna stronke z muzyka do sciagniecia?
Rozruszalam sie troche i byc moze wezme sie za nieszczesne firanki. Moze jak mnie wena nie opusci 😎 Mama juz dzisiaj pisala czy moze jej Kochanemu Wnusiowi sie nie spieszy juz, hihi chcialaby. Napisalam ze nie ma co liczyc, raczej bedzie przenoszony leniuszek, bo wszystkie dolgliwosci zniknely.
Martwie sie tez o Martaer bo sie nie odzywa.
Agnes1978 dzisiaj Twoj dzien, moze sie cos ruszy ? zagadaj z mezem niech dziala, moze cos sie zacznie 😉
oddaje lapka mezowi juz. narka Grubaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/837/zdjcie305000.jpg/][IMG]http://img837.imageshack.us/img837/9703/zdjcie305000.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
SYNEK TYNKI 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/zdjcie304.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6269/zdjcie304.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Piękne czarne włosy po mamie. Tynka wszystkich pozdrawia. Pisze, że mały dużo śpi a ją boli szycie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja byłam z siostra na zakupach takich jakichś leciutkich bo już mi się nudziło w domu chciałam kupić takie ceramiczne nawilżacze powietrza na kaloryfer ale były tylko pomarańczowe a takie mi nie pasują może na allegro coś upoluje!!!! Ale kupiłam sobie doniczkę śliczną różową na hiacynta bo mi mama kupiła w biedronce 🙂 No i jeszcze proszek dzidziuś 3kg i pampersy paczkę 1 i paczkę 2 i tak patrzyłam to minimalna różnica tylko między nimi w rozmiarze więc nie wiem czy jest wogóle sens kupować te 1!!!
A ciekawe jak dziewczyny po wizytach no i jak ta nasza Marta???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...