Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Jutro jadę do lekarza po zwolnienie i przy okazji muszę mu powiedzieć że mam znowu kolkę i że skurcze wciąż co 8 minut i to już coraz częściej,boję się tylko żeby nie skierował mnie znów do szpitala,ale cóż jak będzie trzeba to się poleży..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aha to ty Wioletka bo właśnie sobie nie mogłam przypomnieć kto a nie mogłam znaleźć w historii bo za dużo piszemy 🙂 23 to całkiem spoko nie?? A myślę że będziesz zadowolona bo przynajmniej moje są super 🙂 I ślicznie pachniały ale już wyprane i będą pachniały dzidziusiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ciekawe ktora szybciej sie rozpakuje, Tynka czy Malwina. Trzymamy kciuki na maxa 😉 a mnie dzisiaj mama maltretowala zebym juz do szpitala rodzic jechala, daje mi czas do 6 lutego. A u mnie teraz to moze dziwne, bo im blizej tym mniej mi sie spieszy do porodu 🤢 wiem ze bede zalowac tych slow ale mam teraz taki okres przerazenia tym bardziej dzisiaj jak widzialam ta porodowke, fajnie i przyjemnie wygladala ale pomyslalam sobie ze jak bede sie zwijac z bolu to wcale tak fajnie nie bedzie ☺️ no nie wiem, takie nierealne to dla mnie. Caly czas sie wydawalo ze jeszcze tyyyle czasu a tutaj... moment i nastapi ten najwazniejszy dzien i Babelek bedzie z nami. Tez macie takie dziwne uczucia? czy tylko ja taka odosobniona? Czekam na moje Dzieciatko ale tak zeby ten porod ominac jakos sie dalo... 🤪 normalnie panika mnie bierze ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiaj zaczyna się kolejna "edycja" konkursu Canpol Babies i znowu można wygrać matę - inną niż wcześniej - http://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/przetestuj-produkty - jak komuś się chce pisać komentarze to polecam 🙂 Wystarczy się znaleźć w 1-szej 10-tce pod względem ilości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie 😉
Zrobiłam sobie przerwę na śniadanko i pomyślałam, że zobaczę co u Was, że może już mamy pierwsze lutowe dzieciątko 🙂
Ale miałam dziś sen ten koleś http://demotywatory.pl/3068118/Hardcorowy-Koksu-byl-slaby-z-przyrody testował wózek mojej córeczki 😁 😁 😁
Idę dalej spać.
Karina jak ty te ogórki na zimową mizerię robisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki.
Ja przed polnoca zagladalam, zobaczyc czy jej juz nowa dzidzia. Dzis tez od razu na brzuszek. A tu na razie cicho.
Monisia ja czeka na ciebie. Tej krwi bylo bardzo malutko tylko na papierze jak sie podtarlam, a na wkladce nic, zmienilam wkladke by lepiej obserwowac i nic. Nawet w dzien mialam mniej uplawow, a teraz widze, ze znow sie pojawily te biale jak budyn. Ide na 9.30 na szkole rodzenia bede tam do 12.30. Spotkania sa w moim szpitalu czyli mam 2 minuty na piechote.
Snakerka jak ty pecherz przeziebisz to od dnas dostaniesz lanie. To twoje wychodzenie wczesnie rano jest teraz dobre jak takie mrozy. /Tak mi sie zdaje, ze nie chcesz pisac, ze pecherz przeziebilas/.
Ciekawe jak Aleksandra czy lezy z dzidzia czy czeka.
Moja tesciowa do nas zadzwonila, tesciu ma robione badania na pluca. Zostal w szpitalu na 3 dni. Najlepiej bo mydlo, papier toaletowy i inne rzeczy musial zabrac ze soba, do tego sa pokoje 5 osobowe. I to w wielkim miescie. Nie wiem czy moge pisac miasto by nie usuneli postu.
Ja juz bym chciala by synek chcial wyjsc na swiat i mamie zrobic jutro prezent na urodziny, ale mysle ze moze zrobi mi prezent na 14 lutego. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese, ja nigdy nie miałam problemów z pęcherzem, więc nie wiem jak to jest mieć przeziębiony, dlatego piszę że może to to... A z psem trzeba wyjść i nie ma zmiłuj 😉 Tak to z domu nie wyłażę.. dziś jest ciut lepiej choć jeszcze czuję to kłucie.
Ja też chcę na 14/02 Bejbi 🙂 Albo na 15/02 ur. m 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nam się dzisiaj dzieciaczki posypią 😆 Do mnie dzwoniła babcia i mówi, że bym mogła jutro urodzić bo Maryjne święto. Ja ta na datę nie patrzę ważne, że do lutego donosiłam a teraz modlę się aby za bardzo nie przenosić 😆
Snakerka ja myślę, że to niekoniecznie pęcherz jak dziecko przesunie się w dół to często jest takie uczucie parcia na pęcherz 🥴
Czy my mamy kontakt z innymi dziewczynami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nr tylko do Malwiny i Kariny 🥴
Gdy u mnie coś się zacznie dziać to moja siostra będzie Was informować ma dostęp do mojego brzuszka 🙂
TRZYMAMY KCIUKI ZA RODZĄCE 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja byłam wczoraj w pracy L4 i pinda która teraz zastępuje sekretarke(bo ta na macierzyńskim) nic nie wie.. który druk kiedy itp... Powiedziała że jak będzie akt ur.czy inf, ze szpitala to żeby mąż wtedy wpadł... kurdę, a chciałam mu oszczędzić chodzenia po kilka razy jak coś można wcześniej zabrać... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...