Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam Mamusie Lutowe 🙂
pozwiliłam sobie napisać na waszym wątku bo w końcu wzięłam się za porządki w szafie córeczki
no i trochę się tego nazbierało
sprzedaję wiele
- pajacyków
- bodziaków
- spodni
- dresików
- zimowy kombinezon
- komplety pościeli
- śpiworki zimowe
- karuzelę Tiny Love
- nosidełko
- kulę pełzak
i wiele wiele innych
zapraszam do obejrzenia i do licytacji - ceny są naprawdę niewielkie nie zależy mi na dorobieniu się 😉
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6008355
Pozdrawiam styczniówka 2011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No i to mi się podoba 🙂
Gratulację dla Tynki i Malwinki
Zazdroszczę im choć mam jeszce troszkę czau
U mnie w szpitalu z reguły pierworódką tną krocze ja też miałam nacięte.
Pozdrawiam i czekam na więcej dobrych wieści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia a ty nie szalej tak jutro z obiadami i porządkami żebyś nie przeginała teraz czas na jakaś dziewczynkę bo same chłopczyki się nam rodzą 🙂 🙂): 🙂 ale rzeczywiście jak się zobaczy takie Skarba to już się chce mieć swojego.
Mój Kuba dzisiaj na urlopie i wstawiliśmy łóżeczko Amelki do naszej sypialni zastanawiałam się nad tym długo bo am swój śliczny pokoik ale na jakieś 2-3 miesiące niech będzie w sypialni będę się pewniej czuła a później się zobaczy co i jak 🙂 A pokoik niuni został tak pusty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYNKA GRATULACJE ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA MAMY I SYNKA
Malwina synek śliczny cukiereczek normalnie.
No się jakaś pojawi to teraz trzymamy kciuki za resztę dziewczyn ciekawe kiedy pierwsza dziewczynka przyjdzie na świat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale niespodzianka mila znowu!
TYNKA GRAATULUJE NARODZIN SYNKA, I TY SIE WRESZCIE DOCZEKALAS!

no dwie z nas co najbardziej sie meczyly (oprocz Martaer-trzymamy kciuki!) ostatnim tyg juz maja to wynagrodzone ! piekne cudne nagrody za wytrwalosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale sie ciesze 🙃 🙃 🙃
Olcia a z tym lozeczkiem to masz racje, moja znajoma miala oddzielny pokoik dla synka i pierwsze kilka miesiecy tylko zasypiala w sypialni czasami a tak z Bablem i tak w jego pokoju. Nie da sie na poczatku tak bo non stop i tak sie budzisz i sprawdzasz oddech itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no nie wierze jaka cisza, wszystkie spia grzecznie az mi sie nie chce wierzyc. Nuuudzi mi sie spac mi sie nie chce bo sie w dzien wyspalam, meza wymeczylam 🤪 i tez spi a i Synus juz tez przycichl, kto mmi towarzystwa dotrzyma 😞 Snakerka i Ty wrazeniami wymeczona jestes ze Ciebie nie ma 😉 ja tylko nocny dyzur pelnie dzisiaj ehhh wlacze sobie jakas bajke Disneya i moze tez usne. Dobranoc Grubaski 🙂
tak sobie teraz pomyslalam ze lutowy wysyp Dzieiaczkow rozpoczal sie pelna para ! oby tak dalej !
Aga 100 lat z okazji 18 - tych urodzin!!!!! duzo zdrowka szczescia i szybkiego porodu!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej teraz wstałam na śniadanko, nos zapchany, gardło drapie 😞
M. był z pieskiem to biedaczek z łapki na łapkę przestępował też mu zimno było (-19stopni!!)
To nasza Agnese dziś świętuje? W takim razie życzę mnóstwo szczęścia, zdrówka, miłości i oczywiście łatwego szybkiego porodu!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry 🙂 zaliczyłam dzisiaj pierwsze nocne wstawania podczas mojej ciąży ale nie na siku tylko na picie 🙂 no to się przy okazji wysikałam a że komp włączony to myślę zaglądnę 😉
Ale widzę wszystkie smacznie śpią a u mnie za oknem -26 to idę i ja pospać 🙂
Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawy blog Magda, dzieki za linka. Ja podczas okresu mialam zawsze okropny bol krzyza i nerek i strasznie sie boje wlasnie ze przy porodzie mnie dopadnie tym bardziej ze jestem po punkcji 😞 ale jest epidural u nas na zadanie mam nadzieje ze obejdzie sie bez ale w razie W wiem ze moge sie ratowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie laseczki. 🙂 🙂 🙂
[color=blue]Dziekuje kochane brzuchatki za zyczenia.
Gratulacje dla Tynki, duzo zdrowka.[color=blue][/color][/color]
Ja tez juz chce mego maluszka przy sobie jak patrze na Malwiny malenstwo.
Lozeczko tez wstawilismy do sypialni, niby na 2 miesiace. Zobaczymy w praktyce.
Monisia juz wrzucam ci przepis na lazanie.
Czytalyscie, nasze malenstwa rodza sie wedlug kalendarza chinskiego w roku smoka, sprzyja im szczescie i sa ambitne to jest najlepszy znak, ktory jest raz na 12 lat.
http://kobieta.interia.pl/news-dlaczego-warto-urodzic-dziecko-w-2012-roku,nId,431964
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki, wczoraj jak wrocilam po spotkaniu z kolezankami po 22 to padlam i zasnelam na sofie, nie zdazylam zajrzec na brzuszek, a tu proszę jeszcze Tynka urodzila-Gratuluje Justynka bardzo serdecznie-juz masz swoje szczescie przy sobie 😉)-zdrowka wam zyczę 🙂)[color=red][/color])teraz czkamy na wiesci od tusiek 😉))
Malwinka synus sliczny 😉))-wszystkiego dobrego dla was 😉))
Agnes spelnienia wszystkich marzen i lekkiego porodu 🙂)) lece na sniadanko, bo jeszcze nie jadlam-najpierw musialam zajrzec do was;0buziaki milego dnia 😉A i trzymam kciuki tez za marte 😉)Ciekawe czy jakis bobas dzis dołaczy 😉 fajnie,ze pod dobra gwiazda beda urodzone nasze maluchy 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też Monia nie mam żadnego przepisu na lasagne siostra ma i jak zaglądnie do mnie niedługim czasie to jej zapytam ale nie wiem czy przyjdzie bo taki mróz że masakra i jeszcze śniegiem sypnęło jak by było mało tego co leży:/
Też jestem ciekawe jak tam Aleksandra bo już chwilkę minęło jak odstawili jej leki może urodzimy razem we środę, chociaż nie bo to miało być że jak by ja nic nie wzięło to 7 robią jej cesarkę prawda???
A macie może jakieś wieści od Tynki o wymiarach maluszka???? ciekawe jak im i Malwinie minęła pierwsza noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O super 🙂 Konefka fajnie, że napisałaś, bo miałam do niej właśnie pisać, ale pomyślałam że zajrzę najpierw tu.. bo po co męczyć mamuśkę 🙂
Ale fajny malutki Tynki na pewno jest 🤪 🤪
Malwina mi pisała rano, że przed 6jej przynieśli Gabrysia i już prawie nie ma siniaków po kleszczach na główce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie agnese1978 mialam o Ciebie pytac? nic sie nie dzieje.
W czoraj w tej szkole rodzenia, 1 h lezalysmy, babeczka puscila muzyke relaksujaca. Pod glowami mialysmy poduchy i pod nogami. Pozniej byla przerwa na ciasteczka i cole, ktora tam daja.
Po przerwie przyszla babeczka polozna i mowila o pierwszych obiawach porodu.
Wiec jak wody odejda to maja byc przezroczyste lub rozowawe, mamy 2 h by sie wyszykowac i jechac spokojnie do szpiala. Gdy sa zielone lub inny kolor nie czekac na meza az przyjedzie z pracy tylko natychmiast jechac do szpitala.
Skurcze jak sie zaczynaja zaczac sobie spacerowac po mieszkaniu, wziac relaksujacy prysznic i patrzec co ile minut sa skurcze mamy czas 8 h by jechac do szpitala od pierwszych skurczy. Przy tym mozemy miec bole kregoslupa lub podbrzusza, lub dwa na raz.
Tez mowila o tym czopie, ze sie uwaalnia, jest rozny u kazdej kobiety jest to bial wydzielina lub rozowawa lub jak galareta, moze odpasc 2 tygodnie wczesniej lub 3 h przed porodem. Gdy widzimy delikatna krew podczas podcierania tak jak u mnie to bylo, to jest ten czop ktory sie zmniejsza. Dopiero jak jest duzo krwi natychmiast do szptala trzeba jechac.
Tez wspominala, ze teraz odchodzi sie od cesarek, bo duzo kobiet robilo ja na zyczenie. Teraz wszystko wraca do natury. Nie nacinaja krocza, jedynie jak jest taka potrzeba, nie gola, jedynie na zyczenie pacjentki albo jak sama to zrobi w domu, nie robia lewatywy. Organizm sam sie oczyszcza, a jak popuscimy kal czy mocz podczas porodu to jest normalne i pielegniarka sprzta. Mamy tym sie nie przejmowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...