Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś postaram się zadzwonić do pracy i jak coś to napiszę czego się dowiedziałam.
Snakerka wysłałam Ci mój nr 🙂
Za Tusiek też trzymam kciuki i oby to nie było zatrucie tfu tfu.....
Ja jutro mam wizytę i bardzo bym chciała usłyszeć jest rozwarcie idzie pani do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam!!!
UUmmm... to by był rarytas jak by tak było w Konefki jak pisze Karina 🙂 No to czekamy na dzidziusie 🙂 Ja też jak tylko otwarłam oczy to od razu do kompa czy są ale jeszcze nie wolały już lutowa datę a dzisiaj by była nawet całkiem fajna 01,02,2012 🙂 🙂 🙂
Ja też nic nie wiem z tym podaniem o macierzyński ale to trzeba wogóle bo coś mi się obiło o uszy że o ten podstawowy to nie trzeba nic wypełniać później dopiero o ten dodatkowy chyba no i o wychowawczy oczywiście też ale nie wiem!!!! Musze dopytać też w pracy albo koleżanki która niedawno rodziła!!!
a dziewczyny u Was z tym chorobowym to też tak różnie jest?? Ja co miesiąc to mam kompletnie inna kwotę o jakieś 150 zł różnicy!!!
Monia nie przejmuj się ja niby na cc idę ale też boje się jak cholera niby chciała bym już mieć niunię ale czym bliżej tym bardziej się boje!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 😉 ja tez zajrzalam z nadzieja,ze juz mamy jakies lutowe dzieciatko a tu narazie nic, ale pewnie dzisiaj sie pojawią u Tynki i Malwinki-trzymam kciuki za was bardzo mocno 😉))
konefka zaraz ide po przepis na ta mizerie i ci podam-nie jest to taka mizeria jak ze swiezych ogorków, ale troche podobna 😉trzymajcie sie cieplo dziewczynki 😉 snakerka zdrówka zycze 🙂
tusiek jak ma zatrucie to na pewno pod nóz pójdzie dzisiaj 😉-takze będą pewnie 3 bobasy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olcia nie bój sie cc- ja o nim marzę i jesli tylko uslyszę,ze bedzi jednak u mnie cc- to juz bede mega spokojna-uwierz mi 😉)narazie zyje w niepewnosci 🙂 ale mam duza nadzije,ze jednak przychyla sie i zrobią mi cc, ze wzgledu na poprzedni poród 😉Połozna mowila,ze niewykluczone, ze moja macica bedzie zachowywac sie podobnie jak wtedy, wiec po co mam jeszcze raz przez to przechodzic i tak konczyc poród cesarka, jak moge ja miec od razu bez stresu i męki wczesniejszej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Karina no ja niby się ciesze z jednej strony ale z drugiej boje się że będzie mnie później głowa bardzo bolała i nie dam rady nic przy niuni robić i ogólnie że będę do siebie długo dochodziła i podobno brzuch też gorzej zrzucić ach sama nie wiem idealnego rozwiązania chyba nie ma! A jaki ty miałaś znieczulenie tamtym razem????
Wioletka no przyszło wczoraj a kupiłam 20stycznia ( aukcja się zakończyła)!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Tynki się uspokoiło, skurczy na razie nie ma i też porodówka przepełniona-same nagłe przypadki... A ona czeka na przedporodowej i nic się nie dzieje... 🤨 Przekazałam, że zazdrościmy bo już jest tak blisko rozwiązania i pozdrawiamy wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz wrocilam. U nas snieg pada i jest bialo -1 ale piekna zima. Cos Monisi dzis nie ma. Ciekawe jak Marta i czy mama dojechala. 🤔
A kto pisal do Aleksandry ona juz ze 2 tygodnie w tym szpitalu.
Malwina, i Tynka chyba dzis urodza.
Trzymam kciuki.
Ide sie polozyc. Pozniej zajrze.
Snakerka ja mialam raz w zyciu przeziebiony pecherz. To cos strasznego, ciagle czujesz jakbys musiala siku zrobic. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tynka się odezwała. Pisze, że ma duże skurcze i przebity już pęcherz. Trzymajcie kciuki!!!
Kurcze to już tyle czasu trwa a ja bym chciała urodzić w 15 minut szok 🤪
Karina dzięki za przepis
Marta i Monika coś nic nie piszą 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki-no musimy byc cierpliwe 😉 tak szybko to nie idzie przy pierwszym porodzie 😉ola, ja znieczulenie dostalam na cesarce w krzyz i zniczulili mnie do polowy, takze bylam swiadoma wszystkiego-anestazjolog ze mna rozmawial caly czas 🙂a glowa mnie nie bolala jak piszesz, po prostu nie mozesz podnosci glowy przez jakis czas po operacji-powiedza ci dokladnie ile, i jak sie zastosujesz to nie powinna bolec. dla mnie to bylo wybawienie wtedy jak wzieli mnie na stół, bo skonczyly sie moje męki 😉Brzuch mnie akurat zostal. ale mialam tluszczyk, a moje dwie zanjome sa po 2 i 3 cesarkach, a plasciutkie brzuszki jak deseczki, nie ma reguly 😉 nic sie nie bój 😉-tylko sie ciesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczynki ja sie melduje juz 🙂
niedawno wrocilam z bieganiny po urzedach i jak sie okazuje to nie koniec :/
jestem wypompowana ide spac troszke rano musielismy wyjsc wiec juz nawet nie pisalam, u mnnie dzisiaj tylko na wkladce gesto bialego czegos ale to na pewno nie czop tylko takie geste uplawy i tyle. I od wczoraj czuje sie tak jakbym miala okresu dostac. Ale bez szalenstwa znajac moje szczescie to przenosze synka sporo.
Malwina I Tynka rozpoczely lutowe porody, ale im zazdroscimy !!!!!!!!!!! i trzymamy kciuki za nie i pozostale szpitalne Brzucholki. Ide spac bo padam na ryjek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...