Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dzień emocjonujący nie ma co 🙂
Ja posiałam gdzieś przepis na pizzę i zarz się chyba rozryczę a takie pyszne ciacho by było z okazji tego szalonego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ale pospalam 😜 w szokujestem bo nie pamietam kiedy ostatnio padlam w dzien. Ale narobilam dzisiaj kilometrow i musialo to sie drzemka skonczyc!
ciekawe jak Tynka walczy na porodowce. Glodna jestem maz cos pichci w kuchni mialam ja robic ale widzial w jakim stanie jestem i nawet nie wspomnial nic. Jutro mam ochote zrobic lasagne. Dziewczyny prosze jak macie jakis sprawdzony przepis na nia to ja chetnie skorzystam, mam z gazety ost wzielam jak u fryzjera bylam ale wiadomo nie ma jak juz sprawdzony i polecony :P
Martaer daj znac co i jak! mam nadzieje ze wszystko oik, w sumie ost raz pisala przed kolejna wizyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra odwoluje to co napisalam ze mi sie nie spieszy- SPIESZY SIE I TO BARDZO. Jaa chce juz rodzic. Jak sie widzi takiego maluszka to zapomina sie o calym strachu 🙂
Ale cicho tu u nas. Ja planuje ogarnac chalupke jutro, i ta lasagne. Jak sie zdecyduje na ten przepis co mam. Spagetti dochodzi, obzarstwo na noc, a co. Jeszcze tylko troszke i bedzie embargo na te czaderskie rzeczy. Mi juz wszystkie dolegliwosci przeszly. Brzuch tez przestal bolec jak na okres. Wiec jeszcze sie poturlam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...