Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Powiem Wam dziewczyny że ja jak by nie ta cc to też bym pewnie gdzieś przy końcu była bo nic kompletnie mi się nie dzieje na KTG żadnych skurczy więc pewnie dopiero po 17 bym urodziła a tak to za tydzień o tej porze już będę w szpitalu (chyba że mnie coś wcześniej weźmie) 🙂 Chociaż z drugiej strony u Moni tez się jeszcze nic nie zapowiadało a tu proszę 🙂 Może to ten sex??? 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no monia pewnie rodzi 😉))i nie ma sily ani glowy do smsmów 😉))trzymam kciuki 😉 tynka synek sliczny 🙂jaki fajny czarnulek 😉)) tylko zeby ze spankiem sie poprawilo 😉))jak on spi to ty tez od razu z nim, nie ma na co sie ogladac 😉bo bedziesz nieprzytomna chodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obiecałam,że zajrzę przynajmniej raz dziennie 🙂
Więc jestem 🙂
U nas pierwsza nocka nawet ok 🙂 4 pobudki na zmiane pampersa i jedzonko 🙂Monia trzymam kciuki 🙂
Mój Bartek sprawdza się w roli gosposi,ugotował rosołek,posprzątał no i pomaga mi z małym i mi go podaje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agnese, nie martw się u mnie też dno, kompletnie nic się nie dziej, czopu jak nie widać tak nie widać, trochę mi lepiej że ktoś tu ze mną zostanie 🤪 🤪
Chociaż patrząc po moni u niej się nic nie zapowiadało... kurcze może faktycznie to ten jej śnieżny spacerek? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mialam taka nadzieje, ze w wekend sie rozpakuje a tu nic. Wszystko juz spakowalam, dzis lozeczko ubralam. 🙂 🙂 🙂 🙂 Tylko, ze synkowi sie nie spieszy. A mi juz tak ciezko, nie mowiac o podstwowych rzeczach, jak kapanie sie czy ubieranie. Najgorsze sa noce, spac nie moge. Przekrecam sie z boku na bok, z tym wielkim brzuchem. 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny musimy cierpliwie czekać przyjdzie i nasz czas 🙂 Zresztą 38 tydzień to jeszcze czas że hoho po 40 będzie można się przejmować a teraz każdy dzień dłużej w brzuszku to plus dla maluszka więc niech sobie rośnie spokojnie 🙂
U nas byli goście i właśnie pojechali i niby mieliśmy gdzieś pojechać coś zjeść ale nie chce mi się ubierać i wychodzić na takie zimno a zresztą tak jak piszecie w płaszcz się nie dopinam w spodniach mi ciasno buty ciężko ubrać więc robimy kolacyjkę w domu!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia to tak jak ja 😉 też mieliśmy gdzieś wyjść wieczorem ale jest już -21 więc nie chce mi się.
Kurcze ciekawa jestem jak tam sobie Monia radzi 😮
Ja jutro planuje się troszkę pogimnastykować może coś się ruszy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mółj ciagle je i je- zaczał mi sie nawał mleczny już,ale to db bo Alek się najada.
Nie martwcie się o wagę 🙂 Ja pod koniec prawie 95 ważyłam a dzisiaj staję i jest niecałe 80 🙂 A to dopiero 4 dzien po porodzie- musi być tylko lepiej ! trzymajcie się kuleczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku Tynka super, że tak Ci waga szybko zleciała!!! A tak się martwiłaś i marudziłaś 😉 Obyśmy wszystkie tak kilogramy zrzucały po porodzie to za kilka m-cy lachy będą nie do poznania 🤪
Ciekawe jak tam Monia, ale myślę, że już po wszystkim skoro te skurcze rano miała częste i wody szły 🙂 Azizek będzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja tez myślę o Moni i ciągle zaglądam czy już coś wiadomo ale może dopiero jutro da znać!!!!
Tynka no to super z wagi lecisz tylko pozazdrościć 🙂 🙂
Ja z mężem tez właśnie zabieramy się za filmik więc pewnie dopiero jutro zaglądnę!!!
Miłego wieczorku!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karinko oczywiście,że karmie piersią 🙂
Ja nawał miałam pod koniec 2 doby myślałam,że padnę...
A teraz tylko nogi prostuję jak mały pierś chwyta 🙂Bo boli no ale jest coraz lepiej.Jutro chyba położna do mnie przyjdzie...Mam nadzieję,że z moim podwoziem lepiej 🙂
A ja nie wiem ile schudłam ale widze,że brzuszek mniejszy się robi...Dzisiaj malutki miał pierwszych gości 🙂Jutro jedziemy załatwić wszystkie sprawy do USC no a maluszek zostaję z babcią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwinka super
my też bierzemy sie za filmik
jeszcze muszę się troszkę oporządzić.
Ja mam wrażenie że w tym tygodniu się rozpakuję. (ale to tylko wrażenie) oby do środy nic się nie ruszyło.

A wie ktoś co u Marty? miała mało wód i co dalej już troszkę czasu mineło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...