Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monisia napisala. 🙂 🙂 🙂 🙂
Maluszek 3090 g, 10 pkt, rozwarcie zatrzymalo sie na 8 cm, jestem po cesarce, poza tym epidural nie dzialal z jednej strony wiec wylam z bolu. Milalam juz parte ale skonczylo sie dobrze. Juz cycka zaliczyl ma 51 cm. pozdrow dziewczyny i powiedz, ze zapomina sie moment o bolu. Dzieki za trzymanie kciukow.>
Jest nowy maluszek AZIZ 3090, 51 cm[color=blue][/color]
Aziz urodzil sie o 20.22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OO Mamusie gratuluję pięknych i zdrowych pociech 🙂SUPER!!!
Widze że powoli wszystkie się już sypią hehe..Nasza Wiktoria też już nie ma miejsca w brzuchu i tylko czasem się przeciąga i skacze a tak to chyba ciągle śpi..Ale już chciałabym żeby się urodziła,bo strasznie nam się z mężem nudzi 🙂
Agnese to ja bym chciała żeby u mnie było też tylko -7,,niestety pomarzyć mogę bo u mnie termometr pokazuje -21




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wioletka i ja też w domu marznę choć pali się cały dzień,i dziś jeszcze musiałam o 7 jechać do laboratorium na krew i mocz to jak wyszłam na dwór to myślałam że zamarznę..brr
A jak tam wasze brzuszki,chodzi mi o opadanie???Bo mi opadł jakoś 1,5 tygodnia temu teraz to siusiam ciągle i mam większy apetyt..jest już naprawdę nisko i zastanawiam się czy ponoszę go jeszcze te prawie 3 tygodnie..
A i jeszcze...Boli was brzuch jak na okres i plecy w dole??Bo ja mam momenty że aż muszę no-spę wziąć bo tak boli właśnie..



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie nic nie boli. Jedynie w nocy kregoslup na dole. Wieczorem od czasu do czasu twardnieje brzuch. Moj synek chyba posiedzi do 1 marca. Nic sie nie dzieje. Jedynie mi brzuch naciaga co 3 h. Brzuch mi dawno opadl. lezy na kolanach jak siedze. A jem jak mala swinka, doslownie wszystko. Dobrze, ze waga stoi 78 kg. /25 w plusie/. Ciekawe ile mi zostanie po porodzie do zrzucenia. 🥴 🥴
Monisia mial cesarke kolo 20 stej. a juz o 21 pisala. 🙃 🙃 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak sie zastanawiam u mnie sa sale przed porodem, gdzie matki moga skakac na pikach, chodzic, a potem ida do sali porodowej. Czy jak sie chodzi przed porodem to w szlafroku czy w samej pizamie, bo nie wiem czy wziac dlugi szlafrok czy do kolan?
I tez dowiedzialam sie, ze jak maluszek sie urodzi, lezy 1 h na brzuchu u mamy. 🙂 🙂 🙂 🙂 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie tez 25 na plusie tylko ze zaczynałam z wagi 70kg więc naprawdę czeka mnie mnóstwo pracy po połogu..
Mi też mała przeciąga się jakoś co 3 godziny i to tak leniwie..za to skurcze mnie łapią często tak co 12 minut ale z 4-5 razy dziennie..Ten brzuch to tez boli mnie albo rano albo w nocy bo w dzień to tylko czasem twardnieje..




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karina trzymam kciuki z całych sił chociaż już pewnie jesteś po cesarce i leżysz sobie z maleństwem 🙂
Wiola ślicznie wyglądasz nie powiedziała bym że 25 na plusie!!!!
U nas zima na całego tez było -21 a teraz jest -12 i śniegu w cholerę!!! Miałam pojechać z siostra na zakupy ale nawet mi się nie chce samochodu wyciągać z garażu w takie mrozy, podobno od jutra ocieplenie to może wtedy się wybierzemy!!!
Noc u mnie superowa pospałam do 10,30 bez wstawania oczywiście 🙂 Ale przed zaśnięciem jakiegoś doła złapałam zaczęłam się bać tego wszystkiego i aż się popłakałam no ale dzisiaj już jest dobrze i nastawienie jak najbardziej pozytywne 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...