Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Snakerka nie przejmuj sie tak bardzo, wiadomo ze kazdy dodatkowy wydatek teraz nie jest mile widziany tym bardziej, ale zawsze moglo byc gorzej 😉 ciesz sie ze te drzwi ci krzywdy nie zrobily bo roznie moglo byc 😉 u nas wczoraj taka wichura byla i widze ze do Pl doszlo 😮 szybko!
Justyna, dobrze ze sobie w kasze nie dajesz dmuchac, wyobrazam sobie ze mina tescia byla bezcenna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki. 🙂 🙂 🙂
Ja dopiero wstalam ale noc byla ciezka. Poszlam spac o 23 ale wczesniej zjadlam dwie kolacje i jeszcze 1/4 babki z bakaliami. Maly w nocy sie przebudzil o 2 maz jeszcze gral na kom. wiec przyniosl mi do lozka pozytywke i polozyl kolo brzucha, powiedzial, ze ma na synka sposob, jak go ululac. Wiecie, ze pomoglo. O 4 rano maly sie przebudzil i znow zaczal kopac, wlaczylam znow pozytywke i zasnal, ale ja sie poczulam mega glodna. Musialam wstac, zrobilam sobie taka kaszke truskawkowa /z pl przywiozlam/. To sa kaszki jak goracy kubek. zalewa sie goraca woda. Sa trzy smaki. Zjadlam ta kaszke, polozylam sie i zasnelam. 🙃 🙃
Dzis mam zamiar wyprac jeszcze spioszki te co dostalam. Dzis pakuje torbe do szpitala.
Snakerka przykro mi, ze macie wydatki dodatkowe z autem. 🥴
Olcia ja musze kupic ten smietnik na pieluszki bo u mnie w cieniu latem jest kolo 40 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga narobilas mi mega smaka na babke z bakaliami 😮 a ja rzucam akurat nalog opychania sie slodyczami, zaliczylam juz pomarancze i jablko i teraz to mnie dopiero zassalo a slodkosci w domu brak :/
macie dobry przepis na faworki? bo ja gdzies swoj posialam.
Co do pozytywki to wstyd sie przyznac bo ja nie puszczalam jeszcze Malemu zadnych melodyjek. Dzisiaj poszukam moze jakiejs fajnej kolysanki i bedziemy walkowa ja do dnia porodu, zmobilizowalas mnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, nie musi byc to kołysanka. Lepiej zeby to była twoja ulubiona piosenka wtedy malcowi tez sie bedzie podobać ! I będzie kojarzyć piosenkę. Nie zmuszaj sie do jakiś kolysanek 😜
Aga, http://www.ceneo.pl/599444s
http://www.ceneo.pl/;0159205749-10.htm
DUŻO TAŃSZE NIŻ NA ALLEGRO !!

Co do Teścia to bez przesady. Fakt mieszkamy u Niego w domu,ale jakiś szacunek się należy.Równie dobrze można było iść na wynajem,ale oni nas przekabacili żeby z nimi mieszkać. Fakt, jak urodzi się Bobas to Teściowa sporo mi pomoże, zwłaszcza gdy w perspektywie kończenie studiów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mmmmmmniammmmm! Faworki!! 😜
Monia dzięki za pocieszenie, w pierwszej chwili też pomyślałam że mogło być gorzej, drzwi mogły całkiem odpaść albo uderzyć mnie w brzuch 😲
Agnese ale się uśmiałam z tej pozytywki 🙂 Ale fajnie jak się mały przyzwyczaja to po wyjściu z brzuszka też będzie na niego sposób 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisa u nas babki 1kg z bakaliami do tego szmpan sprzedaja juz za 2 e. To nawet nie oplaca sie piec. I tak z miesiac po swietach jeszcze wysprzedaja te babki a one maja termin do 30 kwietnia lub 30 czerwca zalezy od firmy. A w pl moja mama widziala wloskie babki sa po 40 zl. bez szampana. Ja futruje slodycze, maz wiecznie cos kupuje slodkiego, zapycham te slodycze pomaranczami i mandarynkami. Tylko ze ja jem malo warzyw, jakos teraz smierdza mi chemia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka dzieki za linki, tu widzialam te pojemniki od 80 do 100 e.
Moj tesc to wsciekly na mnie, ze nie zgodzilam sie z nimi mieszkac, i przez to oni w domku nie miszkaja. Wiecznie meza pilnuje o czym gadaja, bo ciagle go naciskaja bysmy sie do nich przeprowadzili. 🥴 🥴
Snakerka oby byl na malca sposob z pozytywka jak sie urodzi, zobaczymy. 🙂 🙂
Moze na niego teraz dziala a pozniej juz nie za bardzo. 🤔
Faworki tez bym zjadla 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi polozna mowila w 28 tyg jakos tak ze juz mozna do maluszka mowic, puszczac mu muzyke bo zaczyna kojarzyc i ze to sie sprawdza potem po urodzeniui. Poki co to ja tylko mowie 😉 na okraglo to u nas Viva leci albo 4funtv 🤪
Dziewczyny ja chyba sie zbiore do tych faworkow bo slinotoku dostalam. Musze sie ratowac bo slodyczy maz mi poki co nie kupi 😞 jedyne na co moge liczyc to koktajl z owocow z dodatkiem cukru 😎 Tylko go jeszcze musze po smietane wyslac, znalazlam przepis, tylko nie wiem ile to 35 dkg maki bedzie :/ moze wy pomozecie
link do przepisu: http://www.wielkiezarcie.com/recipe180.html a co wam tez smaka narobie :P
Aga i dobrze ze sami mieszkaccie, niech tesc sie pocaluje. My z moim ojcem chwile mieszkalismy, tak to z mama miesiac przed i 2 mmiesiace po slubie (skomplikowana historia), z mama bylo zajebiscie, ale z ojcem tragedia, cos na podobienstwo tescia Malwiny, nawet gorzej TRAGEDIA, dobrze ze to tylko chwilowe bylo. N sie z nim dluzej meczyl zanim do mnie dojechal. Traume ma do dzisiaj 😁 😁 😁 Nie ma to jak sami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://mojewypieki.blox.pl/strony/przelicznikkulinarny.html
Monisia tu cos znalazlam o przeliczaniu g na szklanki.
A co do tescia moj jest przekrecony w druga strone. Zero papierosow, zero alkoholu, zero znajomych. 🥴 🥴 Jak mi maz kupil cos nowego albo sobie to oni zli. Nawet w jedne swieta mi dosral, po co mi perly? 🤔 🤔 A ja takie oczy a po co jest bizuteria? chcialam go zapytac ale sie zamknelam. Doslownie burak. U mnie w domu bylo tak, ze jak jest wigilia to wszyscy odswietnie ubrani, faceci w biale koszule i krawat. A u tesciow ubrani jak na codzien, to ja mojego m pytam to po co to swieta robic? I tak jest ze wszystkim. To jak mielismy brac slub tesciowa wyjechala z tekstem, ze moj maz ma nie kupowac nowego garnituru bo ma pelno, Czujecie. Pan mlody w garniturze ze studiow. Mi rece opadly jak to uslyszlam. 🥴 🥴
A jak maz ma cos nowego z ciuchow to tsciowa mowi, ze ma wszystko za male. Bo ona mu wszystko kupowala lacznie z butami do 30 roku zycia. I eunuchowi tez kupuje, mimo ze eunuch w tym roku konczy 40 lat. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.
Ja dziś pospałam 😉 potem musiałam poleżeć i liczyć ruchy Hani a ona w tym czasie miała czkawkę 😁 policzyłam to jako jeden ruch bo bym i tak coś pomieszała 😁. W ciągu godziny naliczyłam 21 ruchów więc jest ok
Snakerka szkoda auta i wydatków z tym zwiazanych ale najważniejsze, że Tobie nic się nie stało 😉
Ja dziś jadę do mamusi kochanej i poproszę o faworki 35dag to 2,5 szklanki maki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej grubaski:*
U mnie noc ok...Ale wczoraj w dzień chodziłam jak bomba zegarowa.Zrobiłam obiad dla 4 osób a teście nawet go nie ruszyli,myślałam,że ich pozabijam.Stoję przy garach jak głupia a oni nawet nie zjedzą....Wczoraj Bartek wyniósł szafę z pokoju.Dzisiaj montuje drzwiczki do szafek a jutro jedziemy do moich rodziców...Wczoraj mi się wydawało,że zaczęły mi wody odchodzić masakra jakaś....Przestraszyłam się nie na żarty 😞
Wczoraj Bartek też małemu z karuzeli tą pozytywkę puszczał i też był spokój...Ja w kółko wałkuję Bruno Marsa piosenki więc mały już słucha od dawna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Dziewczyny za podpowiedzi 😉
Jutro maz ma urodziny i mam dla niego maly prezent, ale kombinuje co by mu tu zrobic do jedzonka, do jego kumpla planuje zadzwonic i poprosic o wyciagniecie go na kawe w dzien zeby niespodzinka sie udala. Dobrze z sobie przypomnialam 🤪prezent w piwnicy czeka do zapakowania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż ma urodziny w poniedziałek dziś zamówiłam prezent mam nadzieję, że się ucieszy. On w poniedziałek pracuje więc spokojnie wszystko przygotuję na pewno torcik zrobię i jakieś drobne przekąski bo siostra z mężem i Olcią nas wieczorkiem odwiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co Monisia i Konefka macie dla mężów??
Ja zrobię coś na 19 stycznia bo mamy rocznicę.
Ale nie mam pojęcia co zrobić...
Jutro jade do rodziców cieszę się bardzo bo już mi się tęskni za nimi...
Od 15 stycznia mam na tydzień 8-letnią siostrzenicę na ferie zimowe....
Mam nadzieję,że mnie nie złapie akurat wtedy kiedy ona u nas będzie...
Jak robisz Monisia faworki to ja też chcę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zafundowalam mezowi 2 koszule, bo on uwielbia w nich chodzic a ze tyje razem ze mna, to ma tylko jedna dobra w dodatku CZARNA ;/ ktora nie peka w szwach 🤪 koklor szary i delikatny roz, mam nadzieje ze podpasuje. A do jedzenia to nadal nie mam pojecia, jego ulubione danie jedlismy na Sylwestra i jeszcze wczoraj dojadalismy resztki wiec lipa robic to samo. Wiec mam problem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jaka świnia jestem zadzwoniłam do męża do pracy i mówię, że rodzę a ten jak nie huknie na żołnierzy. Cisza żona dzwoni! To co kochanie mam biec? Jak się czujesz? Jak powiedziałam że żartuje to krzyczy do mnie czemu mnie stresujesz 🤪 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja spaghetti będę robiła pewnie w następnym tygodniu albo jak Mirelka będzie u nas bo ona lubi 🙂
A ja właśnie posprzątałam wszystko z szafek żeby Bartek mógł szybciej je przenieść i żeby nic się nie pobiło...Po 14 wstawię ziemniaczki później odgrzeję mielone i będzie obiadek....
Konefka dobre hehe....Z resztą żołnierze niech wiedzą gdzie ich miejsce....
Biedny ten twój mąż pewnie się wystraszył bardzo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki;*
Ja dzisij miałam straszną noc co chwile mnie zgaga budziła dopiero rano bym mogła spać ale musiałam sie zerwać w miarę wcześnie o 10 heh żeby sie wykapać i zrobic włosy bo na 14 do mamy na obiad a pózniej lekarza...troche mam stresa trzymajcie kciuki za moje rozwarcie niesworne hehe 😜
Już się nie mogę doczekać jutrzejszych zakupów hehe a wy już wszystko macie?
Czytałam, że już torby pakowane są 😉 ja dokupie jutro pare rzeczy i też pakuje i niech czeka sobie 😉
Życze miłego dnia odezwe sie wieczorkiem jak mnie tatus wpuści na kompa ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mam faceta o silnych nerwach więc spoko na pewno jak wróci do domu to oberwę po uszach za żarcik 😆 Nudzi mi się w domku więc wymyślam 😆
Agata powodzonka na wizycie 😉
Malwina jak ci dobrze z tym obiadem u mnie dziś weny brak 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...