Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tynka ja ostatnie egzaminy 28-29 stycznia....
Też mam nadzieję,że mały wytrzyma w brzuchu do tego czasu...
W ten weekend czeka mnie Egzamin z chemii,fizyki i z matematyki pisemny...
Ciekawe jak ja dam radę....Bartek robi mebelki a ja mu marudzę,że o 20 leci po łóżeczko..
Ja zrobiłam dzisiaj jedno pranie,jutro kolejne i pojutrze następne....
Dostałam dziś od sąsiadki Bartka komplet pościeli,kołderkę i poduszkę,rożek i folię dla małego do łóżeczka żeby nie zasiusiał łóżeczka...Ale jestem szczęśliwa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam mamuśki 🙂
Jestem jeszcze w dwupaku 😁 😁 😁 (przynajmniej narazie )
Najpierw zaległe życzenia świąteczne i noworoczne ,a teraz wyjasnienie dlaczego mnie nie było 😉
Najpierw przygotowania do świąt ,delikatne zakupy ,pakowanie prezentów ,sprzatnie i takie tam,po świętach przyjechał moj brat z zonka i coreczka i niezastapiona siostra 😆 wyjechali wczoraj ,posprzatalam mieszkanie i dzis odpoczynek,poza tym znowu mam chore gardlo 😮 jakby duzy brzuch nie byl wystarczajacy 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki a od której najlepiej wziaśc numer komórki, zeby ewentualnie powiadomoic smsem o porodzie 🙂 bo mam numer do malwiny, ale zdaje sie,zemoze byc tak,ze bedziemy razem w tym czasie w szpitalu, bo ja jak bede miala planowane cc to 6lutego podobno mam juz isc 😉moze wzielabym numer od jakies dziewczyny z późniejszym terminem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina jak mus to mus. 🙂 Ja bym zwymiotowała gdybym miała zdawać maturę tak jak Malwina i tego jej współczuję ! . Mówią,że na studiach każda sesja jak wielka matura,ale ja się tym nie zgadzam. Stres przy maturze jest nieporównywalnie większy 😉 Poza tym na studiach raczej panuje zasada trzech Z, więc liczy się sam fakt zdania. Przy maturze zazwyczaj trzeba się dużo silić by dostać się później na sensowne studia.

Ewelina lańsko się należy ! 😉 Fajnie,że jeszcze w dwupaku latasz,turlaj sie tam dalej i bezpiecznie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie się dziewczyny odezwały 😆. Cieszę się, że wszystko oki u Was.
Ja też mam egzaminy w ostatni weekend stycznia do tego pisanie pracy a weny brak 😞 ja w kwietniu mam obronę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczyny was podziwiam. Mi dzis w nocy sie snilo, ze mam jeden brak z egzaminu z I roku a tu niedlugo obrona. 10 lat po studiach a ja jeszcze w nocy sie stresuje. Szok. Nie dalabym rady juz sie tyle uczyc, co kiedys. Ale moze to wiek. 🥴 🥴
Super Marta i evelcia, ze jestescie jeszcze w dwupakach. 🙂 🙂
Malwina podaj mi swoj nr tel. bo ja nie mam do nikogo. A nie pamietam na ktorej stronie kiedys podawalas. 🙂 🙂 Bo w razie w do kogo mam pisac? 🤪 🤪
Ja tez bym chciala w styczniu urodzic. Popralam juz szlafroki, kapcie do szpitala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane części z Was wysłałam swój numer na priv...Także prosze sobie zapisać i w razie czego pisać bo jak na razie jeszcze rozpakować się nie mam zamiaru...
A ja już nogami tupie bo zaraz Bartek idzie po łóżeczko...Ocipieję z radości chyba 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina odpisałam Ci na PRV z moim numerem.
Agnese to Ty już na maksa przygotowana do porodu 🙂
A ja jeszcze nawet komody nie opróżniłam, żeby zrobić miejsca na ciuszki Antosia 😮 😮 Z praniem też poczekam jeszcze z tydzień i wtedy też uzupełnimy resztę brakujących rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobrze Dziewczyny ze sie numerami wymieniamy 😉 czas i pora 🤪
ja wyslalam do kilku z Was w razie W.
Aga przygotowana, Evelcia chyba tez juz w calosci 🙂 reszt sie przygotowuje, Jeny, juz tuz tuz 🙃 🙃 🙃 dzisiaj zrobilam prasowanie wszystkiego co mialam poprane dla Babelka. I czulam to juz w kosciach, N tez co chwila wzdychal, i skarpetki calowal Malego 🤪 jeszcze tylko pranie biale do przeprasowania i rzeczy z Polski jak przyjada 😉 i wsio. kolezanka mi w Polsce kupila 2 koszule do karmienia i jeszcze tylko stanik pod koniec stycznia zamowie na allegro i bede czekac na ost przesylke, i bedzie wszystko! jutro sie dowiem co jest potrzebne do szpitala ostatecznie i tez juz sie spakuje. W miedzyczasie duperelki dokupie i bedzie wszystko! az nie moge uwierzyc ze to juz niedlugo 😎 ja tez chce juz mojego Babelka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monisia zapomniałam ci napisać ze slicznie wygladasz 🙂
my dzis nowy materac kupilismy bo ja madra kupilam z ikei i jest za maly 😁
poza tym w nocy naczytalam sie o porodzie i przygotowaniach i.. od 8 rano pakowanie do szpitala,przygotowywanie lozeczka 😁 jeszcze tylko fotelik i oliwka i moge rodzic ,tak naprawde to juz bym chciala bo ledwo co chodze jak kaczka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje Evelina 🙂
Kurcze ty juz w 37 tygodniu, kochana to ty juz prawie na mecie ! u Ciebie wszystko jest wiec teraz tylko lezec, turlac sie czasami na spacer i niech Maluch sie zbiera powoli do wyjscia 😎 😎 😎 zagadaj dobrze z Marcelkiem, moze poslucha mamusi 😉
ciekawe jak tam nasza Ola w tym szpitalu walczy, Malwina masz jakies wiesci od niej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z mojego marcelka to cwana bestia jest ,3 dni mielismy gosci to spokojny byl dal mi sie nacieszyc rodzinka,ale od wczorajszego wieczora daje mi znac ze mam sie uspokoić i lezeć 🙂
a no wlasnie co jest z ola ,bo nie nadrobilam was i nie mam pojecia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
U mnie w szpitalu nie mozna miec swoich ubranek :P wiec o tyle jestem spokojna, bo bym nie wiedziala co wziasc. U mnie tesciowa poprala wszystko juz 🙂 Mamy prawie wszystko oprocz kilku rzeczy typy : gruszka do nosa, laktator. Tylko wlasnie nie wiem jak kupic, narazie chyba taki najzwyklejszy 🙂
Jak zaczne rodzic to Wam napisze na brzuszku :P, dzieki bogu za takie ustrojstwo jak internet w tel, bo inaczej bym chyba ocipiala w szpitalu.
My dzis z Adim sobie drzemke ucielismy, ja wstalam po 19, a ten leniuch spi jeszcze 😠 😠 nie lubie tego, szczegolnie jak spi w opakowaniu, ubraniu 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja do tej pory ze 2 razy zarejestrowałam czkawkę Antosia... nie wiem czy nie miewa, czy miewa jak jestem zajęta i nie zwracam na to uwagi, trudno mi powiedzieć 🙂 Ale na pewno czkawka nie jest niczym niepokojącym, bo maluch przez to chyba ćwiczy oddychanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ma ją ok 2-3 razy dziennie. Czuję takie uderzanie po pęcherz. Nie jest to zbyt przyjemne doznanie,ale co tam- niech mu na zdrowie to wyjdzie 😉
Ja już tez sie jutro spakuje juz prawie na cacy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do bezpiecznego pozbywania się gilunków z noska to ja zakupiłam aspirator do noska NoseFrida - wielokrotnie mi polecany, podobno o wiele lepszy niż tradycyjne gruszki
http://allegro.pl/frida-nosefrida-aspirator-filtry-gratis-1631-i2021042357.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marta28 napisał(a):
co do bezpiecznego pozbywania się gilunków z noska to ja zakupiłam aspirator do noska NoseFrida - wielokrotnie mi polecany, podobno o wiele lepszy niż tradycyjne gruszki
http://allegro.pl/frida-nosefrida-aspirator-filtry-gratis-1631-i2021042357.html


Też kupiłam Fridę.
Wiecie co powaliło mnie- siedzę i się uczę. Póxno wstałam i nie chce mi się spać,posiedzę jeszcze przy książkach i spróbuję uderzyć w kimę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od godziny próbowałam się ułożyć do snu, ale nie dałam rady, nasz synek tak wariuje teraz że szok, brzuch w każdą stronę porozciągany, a układając się na boku akurat w TEN bok "puka"! Więc mam na razie pospane 🥴

Chciałam się jeszcze pochwalić, że udało mi się wygrać matę o której Wam kiedyś pisałam - w grudniowym konkursie Canpol - http://canpolbabies.com/pl/bezpieczenstwo-produktow/teraz-testujemy mam nadzieję, że lada dzień ją przyślą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...