Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Karinko prześliczne zdjęcia ! 🙂 🙂
Oliwka przeszczęśliwa 😆
Moja Teściowa ogólnie ok,ale denerwuje mnie,to że tak często przyłazi do nas na górę. Wczoraj Mąż uznał,że jestem zazdrosna o Alka. Nie jestem,ale nie lubię jak ktoś oprócz mnie i Męża tak wtula się w twarz dziecka 🤢 Ona tak się wtula jak w misia :/ Włosami po buzi,normalnie mam wrażenie,że cieszy się jak dziecko i tak też to okazuje.. a jeszcze pali fajki i zawsze tak jej włosy cuchną,że mnie na odległość odrzuca a co mówić dziecko z bliska... pomijając ten fakt,jest spoko. Ale widzę,że Mąż oczekuje tego żebym skakała z radości jak ona przychodzi do nas na górę. Ja nieraz jestem tak zmęczona,że nie mam siły na uśmiech dla męża a co mówić obdarzać nim teściową. Ona z kolei myśli,że ja jej tu nie chcę i boi się przychodzić i pyta o to męża...czy moze...oj BRAZYLIANA 😆

A i Mąż mnie zaskoczył,bo przywiózł mi po pracy wielki bukiet czerwonych tulipanów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agnese coś dla nas hehe (żeby nie przenosić )
"wywoływanie porodu naturalnymi metodami - np. za pomocą masażu brodawek (wyzwala naturalną oksytocynę). Pomaga także: odbycie stosunku płciowego, schodzenie ze schodów, długi spacer lub ciepła kąpiel."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pomeczylam meza i nic nie pomoglo. Ja jak sie kapie to cigle w goracej wodzie, az maz sie dziwi jak ja moge takie gorace kapiel brac. Od 2 dni chodze jak kaczka, tak mnie pachwiny bola, znaczy kosci jakby rozrywalo. I brzuszek twardnieje. 🥴 🥴
Snakerka a ty w dzien spisz? bo ja tylko pospalam 1 h. a ogolnie jestem mega wyspana. Wczoraj poodkurzalam i przejechalam mopem podlogi. I nic 🥴 🥴
Widze, ze nowe brzuchatki dzis chyba spia, nic nie pisza. 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia chyba spi, moze dobrze, biedna teraz sama, maz w szpitalu. W domu maluszek. Zero rodziny. Cos pisala, ze niedlugo ma do niej mama przyjechac. 😉 😉 bo tak samej to ciezko, jeszcze po cesarce. A tu jednym i drugim trzeba sie opiekowac. 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 😎 masz racje Aga spalAm 😉
dzisiaj moj synek laskawy byl dla mnie w nocy jestem mu prZeogromnie wdzieczna! teraz pospalismy prawie 3 godz 😉 wczesniej p[obudka co godzinka ale grzecznie pieluszka cycus i spanko !
zobaczymy jak dzisiaj bedzie. jeszcze czuje ze i mnie przeziebienie bierze 😞
nadrabiam na you tube stare filmy, jeden po drugim leci. zawsze to jakies zajecie 😉
A mamusia przylatuje 28 lutego na 2 tyg a 29 maja przyjechac chrzestni z babuszka moja na 2-3 dni wiec pelna chata bedzie a ja bede sobie mogla pospac 😉
Aga ja cos czuje ze Ciebie lada moment cos wezmie! bo coraz gorzej ci sie czlapie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam słoneczka 🙂
U nas tyle śniegu że aż się płakać chce....
Młody spał z nami w łóżku od 3 chyba....A teraz okupuje swoje łóżeczko a ja mam czas zjeść jak człowiek śniadanie...Dzisiaj przychodzi położna no i Bartek ma gadac ze swoimi rodzicami bo znowu każą nam za wszystko płacić.A ja biorę się za przepisywanie notatek które dostałam z zajęć 🙂Trzymajcie kciuki za wizytę położnej oby małemu nic nie było...
Agnes ja też myślę,że lada dzień coś cię złapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wcinam sniadanie. Nic sie nie dzieje. Chyba zostane tu do marca. 🥴 🥴
Kurcze Monsia ale masz jazde, dobrze ze mama niedlugo bedzie z Wami. 🙂 🙂 🙂 🙂Ja tez dopiero teraz zobaczylam jak to jest jak sie jest samemu, a czlowiek zachoruje, nie ma kto pomoc.
Malwina musiacie walczyc z tesciami. Ja mialam jazde 5 lat. A od pazdziernika tesciowa sie zmienila o 180 stopni. Wam tez sie uda, ale Bartek musi byc stanowczy i stac twardo za Toba. 😉 😉
jak zobacza, ze nie poddacie sie to odpuszcza. 😉 😉
Trzymamy za Gabrielka kciuki. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Własnie sie karmimy 🙂 Noc w miarę,tzn nie musze podpierać powiek zapałkami,wiec ok 😆
my malwina tez mieszkamy z tesciami i tez za siebie płacimy,nie wyobrazam sobie siedziec im na głowie zwłaszcza,ze nie mamy 14stu lat i pracujemy. Musicie jakoś dojść do porozumienia w tej kwestii.
Co do przyspieszania porodu- nie sprzatac i nie dxwigać ! ! Na patologii lezała dziewczyna, która tez tak chciała sobie wywołać poród,że odkleiło jej się łożysko. Nie muszę kończyć....
tregedia stracic dziecko w 9tym miesiacu. wy tez sie doczekacie,spokojnie.

lek na pleśniawki- aphtin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina jak wam obiecali, ze za media nie musicie placic, a oni mocno oszczedzaaja. To moze mysla, ze jestesci rozrzutni dogrzewajac pomieszczenie dla maluszka. Moze porozmawiajcie, ze maluszek potrzebuje wiecej ciepla i w tych zimnych miesiacach pogrzejecie pradem, a ta roznice za prad to im doplacicie.
Wiesz Tynka tez zalezy od sytuacji w jakiej ktos sie znajdzie. Mojemu bratu jak urodzila sie corcia, zona stracila prace. Moja mama bez umozwy z nimi, placila za nich rachuni i jeszcze mocniej grzala, bo na dole mieszkali. Do siebie nie mogli sie przeprowadzic bo nie mieli stanu zamknietego. Wiec to tez kwestia dobrej woli tesciow. Szczegolnie, ze na poczatku sa bardzo duze wydatki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj Aga nawet nie mow! jak mi sie marzy taki tlusty paczus ☺️ ☺️ ☺️ albo i nawet 3 tluste paczusie ☺️
wspolczuje Malwina temp w domu i ogolnie atmosfery 😞 mam nadzieje ze sobie to wszystko wyjasnicie. A wiecie czym sie roznia pampersy rozm 1 od rozm 2? tym ze jedynki maja pasek ktory sie na niebiesko zabarwia po siuskkach. W jedynkach ja mam tutaj 56 szt a w 2 - 48. Wiec jutro maz dokupi jedynki, ta babka nam to wczoraj pokazala. wielkosc ta sama.
tak w ogole na domiar atrakcji bylam w toalecie za potrzeba i sie okazalo ze kibel sie nam zapchal 🤢 🤢 🤢 z bezradnosci rechotalam sie sama do siebie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...