Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
U mnie 2 dni byli goście.więc nie miałam nawet kiedy zajrzeć na brzuszek 🙂
Mała szaleje i strasznie czuję w dole jak kręci główką i tylko latam sikać,hehe
No i już moje drogie należałoby urodzić,która jeszcze tego nie zrobiła bo ja to na przykład się już nudzę 🙂I mam ochotę rodzić nawet jutro..Tylko nasza Wiktoria coś się nie spieszy.. 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Macka1987 duzo zdrwoka. 🙂 🙂 🙂 🙂
Azizek fajnie juz odpadl pepuszek. 🙂 🙂 🙂 🙂
snakerka ty sie pochwal co znowu wygralas. 🙂 🙂 🙂 🙂
Maz mi dzis zrobil niespodzianke, kupil mi sukienke ciazowa czarna z bawelny - jest rewelacyjna, bluzeczke zielona tez dla kobiet w ciazy i pizame do karmienia rozowa. 🙂 🙂 🙂 🙂 Poprawil mi humor. 🙂 🙂
sukienka i bluzka maja taki fajny kroj, ze nawet po ciazy mozna smialo smigac. 🙂 🙂 🙂 🙂
Evelcia a przy pierwszej corci tez tak krotko karmilas? A czemu piszesz, ze nie masz czasu gotowac osobno dla siebie i dla rodziny. Ja tez tu jestem sama. 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olcia ale masz fajnie jutro zobaczysz juz Amelke. 🙂 🙂 🙂
a jak tam Konefka? 🙃 🙃
Wiolagral prosze trzymac sie tabelki. 🙂 🙂 🙂
Moj synek tak mnie obija ze go wszedzie czuje, ale nie ma zamiaru wychodzic na swiat.
Ja co 0,5 odwiedzam wc bo tak mi bije po pecherzu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agnese dziś nic nie zgarnęłam 😉 czekam na zaległe paczuszki 🙂
A i powiem Wam, że zadzwoniła do mnie dziś koleżanka, która rodziła jakieś 1,5m-ca temu żeby mnie pocieszyć 🙂 Ona np. ur. chyba 2dni po terminie, w kazdym razie jak była na ostatniej wizycie u gin. lekarz zapewniał że z tydzień jeszcze pochodzi.. rodzina to samo że brzuch wysoko i jeszcze nie pora... kolejnego dnia miała wizytę u położnej, a ta zajrzała i powiedziała że w ciągu doby się zacznie... i faktycznie!!! Więc nie jest przesądzone że przenosimy nasze maluchy 🙂 Mimo że nic się nie dzieje, w każdej chwili może się zacząć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamuski jak u Was ze zmiana pampersiochow, robicie to przed karmieniem czy po, ja zawsze przed i czasami po karmieniu sobie odpuszczam bo moj Synus nie cierpi rozbierania i sie strasznie wscieka, a mi szkoda go rozbudzac. 😜 zastanawiam sie czy nie popelniam duzego bledu jak go zostawiam z brudnym pampersikiem do nastepnego karmienia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nowa brzuchatke. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Nawet nie myslalam, ze ktos sie jeszcze zapisze na sam koniec. Martunia chyba nas nie nadrobisz, ale nic nie straconego, pozniej przenosimy sie na forum na mamusie.
U mnie dalej nic. Nocka w miare przespana.
Martunia podaj date porodu. 🙂 🙂 🙂 🙂 dorzucimy cie do tabelki.
Monisia ja na temat pampersow jestem zielona nie pomoge, moze za 2 tygodnie. 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy nową mamusię Maartuuniaa 🙂
Kurczę, ale beznadziejną noc miałam, poszłam spać dopiero przed 2, a potem chyba co 40min. pobudki, co mi się fajnie przysypiało to się wybudzałam i wierciłam 😞
Tak przeważnie jest jak m. na nocce - nie cierpię spać sama 😠
Zjadłam kanapki i spadam z powrotem do łóżka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia co do pampersów wydaje mi się, że gdzieś słyszałam, żeby przed karmieniem zmieniać żeby dzidziuś miał sucho i przyjemnie i potem sobie spokojnie usnął nakarmiony... Ale ciekawa jestem co nam podpowiedzą nasza Mamusie Lutowe, które to już praktykują 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie 🙂
Gratuluję Maćka...
Monisia ja zmieniam małemu po karmieniu bo wali zazwyczaj w niego jak biorę go z łóżeczka no i oczywiście jak je to z jednej strony wlatuje a z drugiej wylatuje...
Nie zawsze zmieniam mu pampersa bo jak widzę,że nawet siusiu nie zrobił to go nie rozbieram 🙂
Mój mały bardzo lubi leżeć w samym pamperze 🙂
Od wczoraj malutki bardzo mi ulewa no i dodatkowo ma coś na główce,nie wiem czy to od kleszczy czy nie no ale czekam na położnej i jej pokaże to no i moje podwozie bo jestem ciekawa czy nie będę musiała iść na powtórne szycie...Z teściami wkroczyliśmy na wojenną ścieżkę bo się wtrącają ze swoją córeczką do nas np.jak ubieramy małego lub np.czy jedziemy z nim gdzieś...
Dziewczyny pamiętajcie,że wychodzenie z dzieckiem na dwór lub wyjazdy to indywidualna sprawa(tak powiedziała mi moja ciocia oddziałowa na oddziale dziecięcym).My pierwszą podróż mieliśmy 70 km i mały był grzeczny i spał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malwina sluchaj jednym uchem a wypuszczaj drugim. Nie bedzie dnia, by nie zwaracali wam uwagi. Wez na luz i to co mowia olewaj, bo tak to sie wykonczycie psychicznie. Rob po swjemu. Nie martw sie o Gabrysia, bedzie dobrze. Mojej siostry corcia nie mogla przejsc przez kanal i urodzila sie z otarciem czerwonym na czole. Dlugo to sie utrzymywalo, a po pol roku zniklo, ze nic nie widac. Tez na poczatku sie martwila. 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwina olej ich niech spadaja stare buraki 😉 to ty jestes mama !!!! co do otarcia na czole moja natali ma i jest widoczne tylko przy bardzo silnym wysilku na codzien nic nie widac ,gdy sie pojawia to mowimy ze to znak harrego pottera 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o super 🙂 Jakie nowiny 🙂 GRATULACJE OLCIA !

Muszę pochwalić przed Wami Drogie Ciocie mojego Aleksandra 🙂 Dzisiejsza noc po prostu na medal, dwie pobudki na zmianę pampersa+ karmienie i sen przy cycku 🙂 wyspałam się za wszystkie czasy !

Co drogie Mamusie jecie słodkiego żeby wasze dzieciaczki nie miały problemów z brzuszkiem?
(Nie pytam wszystkojedzącej Moniki 😆 :P ) W sobotę zjadłam dżem...z brzoskwini i mały tak mi przed dwa dni dawał popalić,że myslałam,że się porycze razem z nim. 🤢

Ponadto nabawiliśmy sie oboje pleśniawek 🥴 Maluszek na języku i ustach....a ja... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...