Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wioletka to w pon. trzymamy kciuki.
Mnie przeraża myśl, że mogę przenosić, bo jak widzę jakie słodkie są bobaski rodzone przed terminem to już chcę tego naszego Antosia !!!!

Uciekam z powrotem do wyrka... może do 9 pośpię chociaż 🙂 A potem ogarniemy z m. mieszkanie i wezmę się za robienie obiadu. Popołudniu może Teściowie wpadną na kawkę 😉 Miłego dnia kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
snakerka napisał(a):
Ciekawe jak tam z Kamilą czy coś ruszyło... wczoraj miała mieć tą cesarkę chyba?


Witam,
Nic nie ruszylo , na oxytocyne nie wyrazamy juz zgody do 3 razy sztuka byla i ostatnia z potrojnym stezeniem, zle sie po niej czula itd. i czekamy do poniedzialku co wymysla, prawdopodobnie miedzy 14 a 16 lutym bedzie miala cc o ile samo nic nie ruszy, bo na cewnik z balonem tez sie nie nadaje bo jak to stwierdzili nie wejdzie, a ja leze chory w domu, grypy sie nabawilem ;/ wiec nawet do niej nie moge pojechac zeby nie pozarazac tam Dziewczyn, moja mame dzis do niej wysylam z jedzonkiem itd. CC w miedzylesiu robia 8/10 dni po terminie, a na sali lezy z nia taka Aneta jest 12 dni po termini w nocy dziecku tetno zanikalo to na porodowke ja zawiezli podlaczyli pod ktg cos podali i spowrotem zaraz przywiezli, ja juz nie wytrzymuje po malu jak patrze co oni wyprawiaja w tym szpitalu Ci lekarze :X jak nawet sama polozna lekarza opierdala za przeproszeniem lekarza na chuk jej podlaczacie ta kroplowke skoro nic ona nie dziala ....
Pozdrawiam,
Adrian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!! ja nawet dzisiaj przespałam przedostatnia noc w domu bez maluszka całkiem dobrze, chociaż wieczorem tradycyjnie doła złapałam że się boje itp. no ale teraz jest już dobrze i tak pewnie do wieczora 🙂
Idę się ubrać i może coś posprzątam zanim m.z pracy wróci i dokończy resztę : 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adrian trzymamy kciuki za Kamile może przez weekend się samo coś ruszy kurcze ile ona biedna się musi tam oleżeć i o denerwować a ja mam iść dzień przed i już się boję!!! Podziwiam ja!!! A jak tam Konefka i Karina nikt nic nie wie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dzienna zmiana. 🙂 🙂
Adrian wspolczucia. Ale chyba procedura jest taka sama wszedzie, mi teaz powiedzieli ze jak nie urodze w terminie to czekaja 2 tyg. by zrobic cesarke. Trzeba byc dobrej mysli.
A ty sie kuruj bo musisz byc dyspozycyjny 24 h na dobe.
Snakerka ty to masz farta. Gralas w lotto? Fajna ta koszulka. wyslalam meza po zakupy. Ma jeszcze zajechac do calzedoni bo jednak musi mi kupic koszule do karmienia. ta co kupilam 2 miesiace temu zbyt opieta, a specjalnie wzielam wieksza. Tylko, ze ja teraz taki balon, ze w nic nie wejde. 🥴 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adrian!! O ja pier... że już tak brzydko powiem!! Poj... chyba tych lekarzy... 🤨 🤨
A ta dziewczyna 12 dni po terminie to już w ogóle masakra!! na co oni czekają??!!
Jestem w szoku... Kuruj się tam szybciutko. Może Twoja mama też by coś dziś z lekarzem zagadała o co w tym chodzi...?

Agnese, za Twoją namową puściłam ostatnio totka i... 2 trafiłam czyli figa z makiem 😁 😁 Ale m. nic nie miał 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika mnie już sutki nie bolą 🙂 Jestem z tego powodu happy i to bardzooo 😆 Na początku stosowałam maść,ale dałam sobie z nią spokój i smarowałam własnym mlekiem. Kapturków też użyłam może dwa razy i odłozyłam do szafy,Mały później źle łapie mi cycka po kapturkach.
słuchajcie bylismy z Mężem na zakupach ! Maluszek został z Teściową i gotową butelką mleka.Co prawda niecałą godzinę,ale zawsze to wyjście z domu. Zrobiłam się na "bóstwo" (porównując mój wygląd domowy z wyjściowym 😆 ) załozyłam kozaki na szpilce,dopasowany płaszczyk i ładnie się pomalowałam. Spotkaliśmy znajomych to nie mogli uwierzyć,że tydzien temu urodziłam 😆 😉 Fajne uczucie 🙂 Z tej radości kupiłam sobie na wyprzedaży spódnicę w Top Secrecie za 19 zł ! Co prawda rozmiar 42 i troche w biodrach ciasnawa (dupsko mi zostało) ale za miesiąc myślę będzie super 😉
Wróciliśmy do domu,dotykam swoich piersi a prawa...jakby mi ktoś kamień włożył. Była pełna mleka ! Od razu malucha do cycka i przeszło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakerka napisał(a):
Adrian!! O ja pier... że już tak brzydko powiem!! Poj... chyba tych lekarzy... 🤨 🤨
A ta dziewczyna 12 dni po terminie to już w ogóle masakra!! na co oni czekają??!!
Jestem w szoku... Kuruj się tam szybciutko. Może Twoja mama też by coś dziś z lekarzem zagadała o co w tym chodzi...?


Moja mama dzis z "flaszka" to lekarza zajdzie wiec mzoe cos wskura no nie wiem sam, moja matka bardziej to wszystko przezywa niz ja razem z Kamila :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Wioletka! Muszę spróbować!

Adrian Mamy/teściowe tak mają, że zawsze sieją większą panikę 😉 Wczoraj po wizycie u gin. rozmawiałam z moją Teściową i miałam wrażenie, że słyszy co któreś zdanie 😉 Bo tak przekręcała sens mojej wypowiedzi 😉 No ale zwróciłam uwagę, żeby mnie bardziej nie stresowała i mam nadzieję, że trochę przystopuje 😉 Dzisiaj do nas wpadną popołudniu - zobaczymy ile wytrzyma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka ale to chyba przyjemność ubrać się w miarę normalne ubrania, wypięknić i wyjść bez brzuszka 🙂
Ciekawe kiedy u mnie tak będzie 🙂
Aha dziewczyny które mają już maluszki jak pierzecie ubranka to prasuje wszystko za każdym razem???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie prasuje. z lenistwa i....praktyczności,bo mam tych malutkich ubranek cztery pary na krzyż i ciągle je przepieram w rękach.Właściwie nie ma dnia żeby Alek nie zasikał body i przy okazji ubranka 🤢 Piorę w zlewie 😆 i z mydełkiem Bambino.
A przyjemność nieziemska Olcia - serio, znowu poczułam się jak kobieta 😁
Pod koniec ciąży jakies 3 miesiące wogóle się nie "przytulaliśmy"z Mężem. ja już nie miałam libido,było mi ciężko i on chyba też nie miał ochoty 😉
On wczoraj do mnie,że nie wie jak wytrzyma ten połóg 😮 W zasadzie mi już też ochota wróciła,niech tam się tylko wszystko pogoi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tynka zazdroszczę! Nie ma to jak poczuć się atrakcyjnie po brzucholku! 🙂
Kurcze też już bym chciała, bo moja domowa wizja jest straszna... nawet mi się już malować nie che! Kurcze już nawet mąż mówi, że się zapuściłam....

Powiem szczerze jestem zmęczona ciążą 😞 nie spodziewałam się, że kiedyś to powiem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na pewno super uczucie "wrócić" do atrakcyjności 🙂
A ja właśnie poczytałam o porodach niby miałam nie czytać dopiero jak wrócę do domu ale jakoś tak mnie skusiło i wiecie co?? dziękuje Bogu że będę miała cesarkę!!!!! Ja nie wiek dziewczyny jak wy dałyście radę!!!
SZACUNEK dla Was!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemAnerro 🙃 🙃 🙃 ja dzisiaj mialam maly kryzys kryzys kryzys 😉 mam nadzieje ze dlugo nie wroci. Synus plakal (mial gazy) juz dluuugi czas a ja nie moglam nic zrobic. I zaczelam ryczec razem z nim 😮 babka stwierdzila ze to normalne bo N w panike wpadl cosie ze mna dzieje. Ale teraz pospalismy razem 2.5 godz i na nowo optymistyczne nastawienie 😉Babeczka podpowiedziala ze jak Maly bedzie sie prezyl to dac mu maly palec do possania wtedy robi szybko kupke i gazy mu odchodza. Ja myslalam ze on po prostu byl ciagle glodny, a on objedzony ze az mu sie ulewalo 😉 Poskutowalo 😉 bo smoka narazie nie planujemy wprowadzac. Poza tym zmienilam pozycje do karmienia i jest mi o wiele lzej, i mam 2 wolne rece 😉 jutro spodziewamy sie gosci wiec postaram sie ubrac ladnie 😉 Tynka zazdroszcze. Ja juz sobie dzisiaj pomyslalam i zaplanowalam ze Synka zostawimy na 5-10 min a ja sobie wyjde przed blok sie dotlenic na ten piekny snieg.
Byla dzisiaj polozna ost raz. Powiedziala ze przez nast rok nie mam prawa zajsc w ciaze bo po cesarce maica moze nie wwytrzymac 🤢 zabrzmialo groznie mam w marcu kontrole u gina to ma mi piguly dla karmiacych przepisac.
JEZU JAK CUDOWNIE POSPAC 2.5 GODZ POD RZAD 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia, ja bym w Twojej sytuacji też beczała, ale dobrze że jakoś się uporałaś! NAjgorsze pierwsze tygodnie jak się nie rozumie jeszcze maluszków... ale teraz będziesz wiedziała co i jak... fajnie, że położna Ci pomaga, pewnie dużo lżej 🙂

Aleee tu nuda, kurcze laski co z Wami?
Na porodówkach leżycie?
😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...