Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Evelcia to masz szczęście,że śpi bo mój odwrotnie 😞
Tylko jakby jakiś debil (czyt.teść)wchodził do pokoju i krzyczał czy śpię to też bym nie spała no i Bartek w końcu go wygonił...
Najlepsze jest to,że mały na dole nie chce spać i jeść bo tam ten debil jest i nie umie ciszej mówić...No i mówie do Bartka że idziemy z nim na górę bo nie chciał spać a głodny był jak wilk...A mądry Bartka ojciec mówi ,że pewnie pokarmu nie mam...To mu powiedziałam,że jakbym nie miała to by mały po 5 godzin nie spał i przez ten tydzień by umarł z głodu...co za pierdolnięty koleś 🤢 🤢
W następny weekend wybieram się do rodziców z małym bo już nogami tupią no i od razu do babci pojade bo w dzień mojego porodu miała operację a ja o niczym nie wiedziałam bo nie chcieli mnie denerwować...Jak ja tego nienawidzę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny muszę Was nadrobić, ale najpierw napiszę co u Nas 😉 Dostałam skierowanie do szpitala jutro rano jedziemy do Bartoszyc. Lekarz mnie zbadał powiedział, że główka jest już niziutko i poród może się zacząć w każdej chwili 😆 Zmartwiła go mała ilość wód ale spokojnie wszystko jest w normie bo mam 6,5 cm wód a norma jest do 5 cm.
Z tego wszystkiego stwierdziłam, że jeszcze trzeba siostrę wykorzystać by wykonała mi jeszcze kilka fotek z mężem 😆 Po sesji jeszcze skoczyliśmy do knajpki na kolację bo później na pewno nie szybko uda nam się razem gdzieś wyjść 😆
Obiecuję, że na bieżąco będziecie informowane co u mnie i Hani. Podałam siostrze hasło więc będzie do Was pisać a mi będzie czytać co napisałyście 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinko wspolczuje takiego walnietego kolesia w domu,najlepiej omijaj go szerokim łukiem,teraz najwazniejsze jest dzieciatko no i oczywiscie TY!!! nie powinnas sie denerwowac wiem ze łatwo mówic ale musisz sie postarac bo jak bedziesz sie stresowac to mleko ci zaniknie,goń twojego bartka niech cie strzeże dzien i noc 🙂 moj marcelek dopiero dzis poraz pierwszy spal jak aniolek ,twoj jeszcze troszke potrezbuje zeby sie uregulowac 😉 duzo zdrowka i spokoju zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co przeczucia nie mam nic tam wielkiego nie czuję poza tym, że mała bardziej się dziś kręci są momenty, że cały brzuch mi "chodzi" 😆 Mam nadzieję tylko, że już mnie nie wypuszczą ze szpitala bez dziecka 😆
Uciekam się myć i się kładę bo noc na pewno nie będzie należała do spokojnych 😆 Rano się jeszcze odezwę trzymajcie się cieplutko 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka ale laska z Ciebie. Doslownie seksi mama. 🙂 🙂 🙂
A u mnie nic ja tu zostane do 1 marca sama. 🥴
Synek tylko caly czas mnie wypycha.
Konefka to lekarz przewidzial, ze jutro dostaniesz skurczy, czy jak bedziesz lezec az do dnia wyznaczonego porodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Konefka no to w sumie chyba dobre wieści i życzę powrotu z Hanią 🙂 Zdjęćko super i rzeczywiście sobowtór Agnieszki jak nic 🙂 Aha dobrze że wózek na czas dotarł 🙂
Ja byłam z siostra na obiedzie bo mnie zaprosiła,później na małych zakupach i u męża w pracy bo remontował sobie biuro i musiałam oglądnąć póki jeszcze mam czas 🙂 a teraz był Kuby brat ze swoim 5miesięcznym Simonem ( śliczności z niego że można by zjeść 🙂 no i tak zleciało całe popołudnie a jutro już piątek i do niedzieli coraz mniej dni mammamija!!!!!
Aha mi dzisiaj przyszła paczuszka z Loveli płyn do prania ubranek, rękawiczki niedrapki i czapeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie też zapomniałam o tym wspomnieć 🙂 Lovela też mi dziś przyszła a nawet 2x bo jakoś miałam problem przy wypełnianiu i drugi raz wypełniłam 🤪
A poza tym paczuszka z firmy MAM Baby z zestawem do testowania i opiniowania na blogu 🙂 W paczuszce butelka+smoczek+zestaw do czyszczenia dziąseł i pierwszych ząbków!! Jutro zrobię fotkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...