Skocz do zawartości

Mamusie na luty 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hallo brzucholki!
Ja mam dzisiaj jakas depreseje... zrobilam mężowi awanturę o to ze nie wyniósł smieci i jeszcze mu becze 😮 czy mnie pierdoli?
Wczoraj na KTG bylam, wyszly skurcze ale bardzo nieregularne i w sobote, mam powtorke z rozrywki eeeeh 🤔

GRATULUJE MAMU§KA!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalla ja też mam dziś kiepski dzień becząco-marudzący 🥴
Fajnie, że na te ktg chodzicie, moja gin. niestety nie ma w gabinecie, więc pewnie przy porodzie mnie dopiero podepną 🤨
Wróciliśmy przed chwilą z zakupów większych spożywczych... pleców nie czuję... biorę się zaraz za obiad.. ale dziś na szybko spaghetti, m. sobie wziął 2dni wolnego więc w sumie do nd. wieczora będziemy razem a potem ma nocki 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
snakera, to dzisiaj razem beczymy 😁 kurde ja nie wiem co mi dzisiaj odbilo... ktg to meczarnia 😠 wczoraj 40min mnie trzymali myslalam ze tam umre, jak pomysle ze w sobote znowu to samo 😠
w ogole to moj lekarz okazal serce... nic za wizyte nie wzial i mowi ze ta w sobote tez za free, alez sie ucieszylam 😁
współczuje, ze nie będzie męża... mój codziennie o 22-23 kończy bo robi na dwie zmiany także znam ten ból, mi chyba ta samotność na głowę weszøá 🤨
ale za to w poniedzialek podpisujemy z mezem akt notarialny jejeje 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spokojnie natalla cale zycie bedziecie mieszkanko urzadzac. 😆 😆 I zawsze cos bedzie do zrobienia. 😁 😁 😁Moj m wymyslil, ze w przyszlym roku zamontuje kominek w salonie. 🤔
Co macie do zrobienia?
Tylko podlogi, czy tez kafelki w lazience i drzwi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To fajnie, bedziesz miec urzadzone po swojemu. Przeciez nie od razu musicie robic wszystkie pokoje. Na poczatku najwazniejsza jest kuchnia, sypialnia i lazienka. 🙂 🙂
A jak juz wszystko urzadzicie, to zaczniecie zmieniac i wymieniac na cos innego. I w domu zawsze bedzie cos do zrobienia. 😁 😁 😁 😁
Kominek prawdziwy ma byc. Prowizorka to bez sensu. 🤨:dry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...